صدای معلم سایت اخبار آموزش و پروش معلمان فرهنگیان

" آقامیرزایی / مدیر دبیرستان امام خمینی (ره ) شهر بسطام استان سمنان"

" آموزش و پرورش استان سمنان این روزها دارد به سمتی می رود که تحمل دیدن نظرات مخالف خود را ندارد ؛ با گفتن واقعیات و انعکاس آن ها مشکلات حل می شود نه باپرده پوشی و خدای ناکرده تملق و چاپلوسی و ظاهرسازی"

گروه استان ها و شهرستان ها/

بحث " عزل و نصب " ها همواره یکی از موضوعات چالش برانگیز در وزارت آموزش و پرورش و در سطوح مختلف آن بوده است .

آقامیرزایی - مدیر دبیرستان امام خمینی (ره ) شهر بسطام استان سمنان با ارسال نامه زیر به صدای معلم ضمن انتقاد از عملکرد و برخورد مسئولان اداره کل آموزش و پرورش سمنان خواهان توجه و پاسخ گویی وزیر آموزش و پرورش گردیده است .

« صدای معلم »  از پاسخ گویی مسئولان این اداره استقبال می کند .

رهبر معظم انقلاب در دیدار هزاران نفر از معلمان سراسر کشور: " نگاه سیاسی، حزبی و جناحی به آموزش و پرورش سمّ است "

انتقاد از عزل و نصب ها و عملکرد اداره کل آموزش و پرورش سمنان

جناب آقای سیدمحمدبطحایی

وزیر محترم آموزش و پرورش
باسلام و احترام


مرور برخی از جملات و بیانات حضرتعالی در زمان قبل از رای اعتماد و یازمان دفاع ازبرنامه هایتان درصحن علنی مجلس شورای اسلامی و یا بعد از آن از جمله :


« درست است که بنده منتسب به رویکرد اصلاح طلبی با گرایش اعتدال هستم اما امروز مصالح آموزش وپرورش اصول گرا و اصلاح طلب نمی شناسد وپر فروغ بودن کشور به کیفیت آموزش وپرورش بستگی دارد و آموزش وپرورش فراوانترین موضوعی است که رهبر انقلاب به آن تاکید دارد. »


و یا:
« بنده به عنوان فردی که نزدیک به 35 سال در حوزه آموزش و پرورش فعالیت کرده ام، یقینا باور و اعتقاد دارم که آموزش و پرورش بر روی خط اعتدال باید از تمامی ظرفیت های کشور استفاده کند و پرهیز از سیاست زدگی در آموزش و پرورش باید ملاک باشد؛ همچنین تمرکز بر مأموریت محض آموزش و پرورش که رسالت اصلی این وزارتخانه است باید مد نظر وزیر آموزش و پرورش و مدیران این وزارتخانه باشد. هرآنچه که موجب ایجاد حاشیه برای آموزش و پرورش است قطعا به موضوعی ضد آموزش و پرورش تبدیل می شود. »


معتقدم با گفتن واقعیات و انعکاس آن ها مشکلات حل می شود نه باپرده پوشی و خدای ناکرده تملق و چاپلوسی و ظاهرسازی  و برخی مطالب دیگر که درخصوص مشکلات آموزش و پرورش و ضرورت حل این مشکلات ایراد فرمودید ، این بارقه امید را در بنده و امثال من که قریب به 30 سال در این نهاد مقدس خدمت کردیم و البته درسال های پایانی و در آستانه بازنشستگی هستیم ایجاد کردکه انشاء الله تحولی در آموزش و پرورش ایجاد خواهد شد و با استفاده ازتمام ظرفیت ها و نظرات دردمندانه قسمتی از این مشکلات حل خواهد شد ؛ اما این خیال دیری نپایید و درست در همین ایام درحالی که در سمت مدیر دبیرستان دوره دوم امام خمینی(ره) شهربسطام استان سمنان درحال آماده سازی مدرسه برای شروع سال تحصیلی جدید و امورات پروژه مهر بودم مسئولین اداره متبوع در جلسه ای خصوصی خیلی صریح و البته با نهایت احترام و ابراز دوستی به بنده گفتند که چون شما همسو با دولت و برنامه های آن نیستی ،حدود 3سال است که ما ازسوی برخی افراد و اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان تحت فشار هستیم تا شما را از مدیریت دبیرستان برداریم و البته تا به حال به خاطر چهار ساله بودن ابلاغ شما مقاومت کردیم ولی از بعد از انتخابات فضا بسیارسنگین شده و این فشارها بیشتر و چهارسال شما هم تمام شده است و دیگر نمی توان در برابر آنها مقاومت کرد و با عرض معذرت اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان اصرار به انتخاب فرد جایگزین برای شما دارد ؛ البته ذکر این نکته ضروری است که بنده به علت مسئولیت نظارتی که در حوزه جغرافیایی محل خدمت داشته ام به لحاظ قانونی در هیچ دوره ای از انتخابات ها از کسی و گروهی حمایت نکرده ام ،لیکن درست است و در این دوانتخابات کاندیدای مورد نظر من شخصی غیر از آقای روحانی رئیس جمهور محترم بوده و همواره به تبعیت از مقام معظم رهبری در حد خودم باانجام و ظیفه و تلاش برای انجام درست آن از دولت ها حمایت کرده ام هرچند از نقد و انتقاد صریح تخصصی و کاری خصوصا درجلسات و در حضورمسئولین ابایی نداشته ام ؛ چرا که معتقدم با گفتن واقعیات و انعکاس آن ها مشکلات حل می شود نه باپرده پوشی و خدای ناکرده تملق و چاپلوسی و ظاهرسازی  و در نهایت علیرغم تمام سوابق و تجربیات و رضایت اولیاء و مردم ،مسئولین محترم آموزش و پرورش منطقه تحت همین فشارها و تنها به بهانه چهارساله بودن ابلاغ و اینکه در نظر داریم وضعیت بهتری ایجادکنیم بدون توجه به دستورالعمل انتخاب و انتصاب وشرایط عزل مدیران ،بنده را عزل و همکارمحترم دیگری را انتخاب و نسبت به صدور ابلاغ وی اقدام کردند.


حال جناب وزیر :
آیا این گونه اقدامات با فرمایشی که در ابتدای عرایضم از حضرتعالی نقل کردم مطابقت دارد؟ و این سوال را ایجاد نمی کند که یا خدایی ناکرده اینگونه فرمایشات نمایشی و صرفا رسانه ای است و در عمل وضعیت به شکل دیگر و یا اینکه مجموعه تحت امر شما در استانها و شهرستانها و به ویژه استان سمنان به سبک وسیاق و مطابق با نگرش های خود عمل می کنند و تنها به فکر منافع گروهی خود و جلب نظر همفکران و ستادهای انتخاباتی هستند و افرادی برای آنها تصمیم می گیرند که جز درس خواندن در مدارس هیچ شناختی از سیستم تعلیم و تربیت ندارند.

انتقاد از عزل و نصب ها و عملکرد اداره کل آموزش و پرورش سمنان

جناب وزیر !
متاسفانه آموزش و پرورش و به ویژه آموزش و پرورش استان سمنان این روزها دارد به سمتی می رود که تحمل دیدن نظرات مخالف خود را ندارد و به جای اینکه تجربه و تلاش همکاران مدنظر باشد مسائل و خواست‌های سیاسی است که مجموعه فعلی آموزش و پرورش را به سمت و سوی سیاسی می برد و این باعث لطمه زدن به سیستم آموزشی کشور شده است.
در آخر مگر مقام معظم رهبری که حضرتعالی در فرمایشات تان به درستی به فراوانی و اهمیت آموزش وپرورش در تاکیدات معظم له اشاره فرمودید بارها به مسئولین و دولتیان نسبت به حذف نیروهای ارزشی و حزب اللهی هشدار ندادند که این گونه افراد را به اسم تندرو و مخالف دولت حذف نکنید و به حاشیه نرانید ؛ چرا که همین ها در مواقع ضروری پای کارهستند و بنده در این چهارسال هر چندنگاه نقادانه داشتم و بعضی از نقدهایم هر چند به مذاق مسئولین استانی و منطقه ای خوش نیامده بوده ولی خوشبختانه الان درنظرات جنابعالی و برخی ازمعاونان محترم تان دیده می شود،همواره سعی کرده ام تمام برنامه های پرورشی و آموزشی و رفاهی و حتی بعضی جلسات اداره را در حد توان و بدون هیچ کمک و چشمداشتی به بهترین وجه اجرا نمایم که اقرار خود مسئولین و تشویق های آنها در این مدت موید این مطلب است هرچند نواقصی هم داشته و تا رسیدن به وضعیت مطلوب جای کار و تلاش زیاد است.

در پایان ضمن آرزوی توفیقات روزافزون حضرتعالی ،امیدوارم در پایان این مسئولیت شاهد مرگ تفکرات جناحی و سیاسی و نگاه جدید و امیدوار کننده در آموزش و پرورش و به ویژه آموزش وپرورش استان سمنان باشیم و آیندگان بگویند آقای سیدمحمدبطحایی بدون تاثیر از تفکرات جناحی و سهم خواهی برای تعلیم و تربیت فرزندان این کشور یادگارهای خوبی برجاگذاشت.

ارادتمند

آقامیرزایی - مدیر دبیرستان امام خمینی (ره ) شهر بسطام استان سمنان


ارسال مطلب برای صدای معلم

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

شنبه, 25 شهریور 1396 ساعت 15:43 خوانده شده: 5772 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +74 0 --
Azadeh 1396/06/25 - 16:39
با سلام.اکنون با گذشت دو ماه از عزل رییس آموزش و پرورش خرمشهر بدلایل مالی هنوز هم استان خوزستان از انتصاب فردی که توانایی و شایستگی اداره این سازمان را داشته باشد عاجز است.آیا براستی در میان مدیران و مسئولان این سازمان هیچ فرد لایقی وجود ندارد؟؟ما هنوز به زمان بکار گیری دست پرورده های خود نرسیده ایم و اینچنین از لحاظ داشتن نیروی کارآمد در مضیقه ایم.وای بروزی که دست پرورده های بیسواد و لاابالی خودرا که از طریق همین سازمان بی درو پیکر تحویل اجتماع داده ایم وارد بازار کار شوند!!!!!!!
پاسخ + 0 0 --
معلم ... 1396/06/25 - 19:47
فقط مایه تاسف تاثر و دلسردی و...است
نفرین بر زر زور و تزویر
پاسخ + +72 -1 --
رضایی.ر 1396/06/25 - 16:40
همکار محترم ضمن مخالفت صریح با عژل ونصبهای بیمورد وگاهی مضر باستحضار عالی میرسانم که در دولتی کهشماها بافتخار و با انتساب به امام زمان پیش از اقای روحانی حاکم کردید وبقول جنتی کابینه اش موید به تاییدات امام عصر بود.مدیر منطقه ای در مازندران در بازدید مدارس بود بدون اطلاع به نامبرده حکم مدیر جدید که همه زندگی اداری اش را مدیون وی بود در محل کار ودفترش حضور یافت وتلفنی به وی اطلاع داد که دیگر ندیریت نداری صورتجلسه ای راامضا نکن.و باقیرفتارهای اهانت امیزی که شرم از بیانش دارم اقای نصراله بزرکی برادر دوشهید از خانواده متدین مذهبی والبته انقلابی .این اش دستپخت مدیرکل احمدی نژاد و انتخاب کنندگانش بود خدا را شکر کن که حرمتت را نشکستند وچهار سال اخترامت را داشتند و موارد دیگری که ا پ ررا به تصفیه خانه احزاب و نمایندگان تبدیل کرد
پاسخ + 0 0 --
حسین 1396/06/27 - 01:53
این داستان فقط یک راه حل دارد . حق مدیریت و معاونت 500 هزارتومانی مدارس را حذف کنند و یا به مانند سابق برگردانند تمام این عزل و نصب ها و رقابت ها برسر تصاحب صندلی ها خاتمه پیدا میکند . حدود 3 هزارمیلیارد بودجه صرف حق مدیریت و معاونت میشود که اگر این پول به معلم سر کلاس براساس کارکرد داده شود هم این رقابت ناسالم از بین میرود و هم کیفیت آموزشی بالا میرود . اگر 3 هزارمیلیارد صرف بازسازی مدارس هم میشد دیگر مدارس کپری و ... نداشتیم .
پاسخ + 0 0 --
حقگو 1396/06/29 - 13:43
جناب اقای حسین:خداوکیلی شخص خودت بدون این چندرغاز حق مدیریت که در آموزش وپرورش به مدیران داده میشود که نسبت به سایر ادارات وارگانها اصلا قابل گفتن نیست باآنهمه مسولیت وسرانه ای که ۱یا نزدیک به ۲میلیون بیشتر نیست حاضری مدیریت یک آموزشگاه را قبول کنید؟چرااینقدر سطح دید ما پایین است.ازماست که برماست.برای چراغهای همسایه نور طلب کن بی شک حوالی خانه ات روشنتر خواهد شد.درضمن بنده آموزگار مقطع ابتدایی هستم. تاجایی که بنده اطلاع دارم حق مدیریت ۳۰۰ هزارتومان است نه ۵۰۰.بهتراست بفرمایید پول اختلاسها خرج آموزش شود .چرامعترض اختلاس رکورددار صندوق ذخیره نیستید؟.پایدار باشید.
پاسخ + 0 0 --
حسین 1396/06/31 - 23:55
جناب حقگو ، اگر اضافه کار مدیران را احیا کنند و بند ثابت حق مدیریت را حذف کنند بیشتر این معضلات حل میشود .
حق مدیریت در بندهای دیگر نظیر "بدی آب و هوا" و مناطق کمتر توسعه یافته اثر دارد . حدود 200 هزارتومان این بندها را افزایش میدهد . حق مدیریت 380 هزارتومانی با 200 هزار افزایش در بندهای دیگر همین مبلغ خواهد بود .
اگر اضافه کار در نظر بگیرند و این بند را حذف کنند طمع نیروهای ستادی و اداری برای معاونت و مدیریت مدارس از بین خواهد رفت همچنین رقابت های جناحی و حزبی نیز سر این پست ها بوجود نمی آید .
پاسخ + +78 -2 --
ناشناس 1396/06/25 - 17:15
استان سمنان دارای مدیرکلی کاملا سیاسی وجناحی ودارای سابقه خدمتی بالاکه آموزش وپرورش استان راکاملا سیاسی کرده است. انتصابات قبل ازانتخابات ایشان رادرمدیریت های آموزش وپرورش برخی مناطق مانند مهدیشهرراملاحظه کنید. کافیه درنزدایشان مخالف صحبت کنیدسریع محوتان میکند
پاسخ + 0 0 --
سقز -کرد 1396/06/26 - 17:27
مدیر کل ا.پ کردستان هم اعلام کرده هر کسی شکایت یا .... بکنه جوابش را به بدترین شکل بدید و البت خودم یکی از این بیچاره ها هستم و جالبه دیروز من از این موضوع مطلع شدم
پاسخ + +74 -1 --
سقز -کرد 1396/06/25 - 17:36
من امروز بخاطر درج شکایت در سامانه شکایات ا.پ مورد بی احترامی و فحاشی ریس کارگزینی سقز اقای توفبقی فامیل عزیز اقای بیگلری نماینده محترم مخالف وزیر قرار گرفتم باور کنید با اشک برگشتم خونه و از این که مرد با هم نبود و پارتی ندارم وگرنه اگر مرد داشتم و در دهنش میزد این وضعم نبود
پاسخ + +78 -5 --
معلم ایرانی 1396/06/25 - 17:41
آقا میرزایی محترم سی سال کارکردی ول کن برادر بازنشسته کن خودتوراحت شو عزیزم حوصله داری چونه بزنی برای بعد سی سال
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/06/26 - 07:10
پس چرامدیر کل بعداز 35سال حاضربه رفتن نیست, چرا مشاورینش مانند کنه چسبیدند به صندلی واضافه کاری مفت میگیرند. چرابامدیران مدارس بدصحبت میکنند. اگردریک جلسه مدیری انتقادکتدجوابش اینه اگرنمیتونی ول کن برو. این جواب یک مدیرکل کم طاقت است.
پاسخ + 0 0 --
دبیر 1396/06/26 - 23:47
تا جاییکه بنده به عنوان همکار ایشان در منطقه اطلاع دارم نامبرده 28 سال سابقه دارند و در دو سال پایانی منتهی به 30 میباشد.
پاسخ + +70 -2 --
ناشناس 1396/06/25 - 20:37
استان سمنان مدیرکلی نیازدارد که سیاسی نباشد, خلاق باشد, انتقادپذیرباشد, لجبازنباشد, زودازکوره درنرود, قدرت طلب نباشد, ظرفیت داشته باشد
پاسخ + +71 -1 --
معلم 1396/06/25 - 21:05
دوست عزیز باز جای شکرش باقی است به گفته ی خودتان دوستانه وبا کمال احترام عذرشان را خواسته اند بعضی جاها این جور نیست
پاسخ + +69 -4 --
معلم سمنانی 1396/06/25 - 23:05
متاسفانه وضعیت استان سمنان دقیقا همینطوری که دوستان گفتن...دی بعضی از مناطق بدتر.....همون 4 سال اول همه ی مدیران مناطق به تدریج عوض شدن....مدیر کل و مشاورینش هم به شدت قدرت طلب . نقد ناپذیر....در منطقه که ما هستیم هم همینطور.....خدا به داد این استان برسه
پاسخ + +69 -8 --
همکار 1396/06/25 - 23:47
سلام. وضعیت مدرسه امام از نظر اموزشی که فرزندان ما انجا درس میخوانند در حد بسیار پایینی است و در امتحانات نهایی و کنکور همیشه در رده های انتهایی منطقه و استان بوده. ضمنا تا جایی که ما شاهد بوده ایم اداره منطقه با احترام با این مدیر رفتار مینماید. امیدواریم این تغییر باعث بهتر شدن وضعیت دبیرستان شود. اقای مدیر کل استان هم از کارامدترین و قوبترین نیروهای استانند که در انتخاب نیروها هیچگاه دچار افراط و تفریط نشدند
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/06/26 - 12:10
مدیرکل استان خودش دچارافراط وتفریط است اگر جزاین بود درمقابل فشارهای سیاسی ایستادگی میکرد.
پاسخ + 0 0 --
دبیردبیرستان امام 1396/06/26 - 12:22
من خودم دبیر فعلی دبیرستان امام هستم ازنظرآموزشی وتربیتی کارهای موفقی درزمان آقامیرزایی انجام شد.تغییر مدیرفعلی فقط وفقط سیاسی وبیشتر ازجانب ستادروحانی دربسطام انجام گرفت. روحانی وبطحایی که ادعای اعتدالگرایی دارندبیایندجواب بدن. خداآخروعاقبت همه رابخیرکنه
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/06/26 - 12:33
متاسفانه مدیر این منطقه وبرخی ازمسئولین این اداره آداب برخورد با هم کار را ندارند.
پاسخ + +67 -3 --
ناشناس 1396/06/26 - 06:22
این استان مدیرکل غیربومی نیازدارد مانند دیمه ور. دیمه ورخدمات زیادی درزمان مدیرکلی انجام دادکه بومی ها انجام ندادند.
پاسخ + +69 -3 --
ناشناس 1396/06/26 - 06:27
مدیرکل فعلی استان سمنان فردیست بشدت قدرت طلب, سیاسی, انتقام گیر, وابسته به جناح,
پاسخ + +73 -3 --
منوچهر 1396/06/26 - 06:51
اقای میرزایی چیزی که عوض داره گله نداره دوستان شما وزیر را در خارج حین ماموریت عزل کردند.چه ظلمهای در حق فرهنگیان مخالف خود انجام ندادند .شعارشان هم این بود این مدیر متعهد نیست.....چون مثل خاوری بقای ورحیمی راه وروش دزدی را بلد نیستند.به نظرم شما از آن طیف ادم ها هستید .اگر مقام ارزش ندارد چرا بازنشست نمیشوی .آب را باید آنجا ریخت.......بقول مرشد شما احمدی نژاد.یا بقول محبوب شما اقا سعید جلیلی باید ظرفیتها را بالا برو.از این گفته درس گرفته باشی نباید ناراحت شوی
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/06/26 - 12:14
شماچکارکردید؟
دوستان مدیرکل وحتی خودش بعداز35سال حاضربه ترک وبازنشستگی نیستند. الان هم خودشونو تبدیل به هیئت علمی دانشگاه فرهنگیان می کنند تا ابد باشند بعد به همکارمیگن بیابرو.
پاسخ + 0 0 --
محمد 1396/06/26 - 12:16
حقوق های نجومی, ماموریت های آنچنانی, وپارتی بازی فراوان رانمیگید
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/06/26 - 12:42
آقامنوچهر پس قبول داری عزل ایشان سیاسی است وربطی به بازده آمرزشی واین چیزهاندارد. خداباعث وبانی این عزل رانابودکنه
پاسخ + +68 -2 --
ناشناس 1396/06/26 - 07:15
استان سمنان مدیرکل غیربومی وغیرسیاسی نیازدارد. که روانشناسی برخورد باهمکاران رابلد باشد
پاسخ + +68 -1 --
ناشناس 1396/06/26 - 12:31
متن نامه راخواندم واقعا ناراحت کننده است که چرا مدعیان سیاست ومنش اعتدال بایدبانیروهای مومن وخدمتگزار اینگونه برخورد نمایند. درهمین منطقه بسطام کسانی الان سمت وپست اجرایی دراداره گرفتند که درزمان تریس وهنگامه آموزشی برخوردبادانش آموزرابلدنبودندوبانحامختلف ازکلاس رفتن طفره میرفتندوسطح نمرات کلاسی آنها کمتراز میانگین 10بود. وقتی این مواردرامشاهده میکنیم تاسف میخوریم
پاسخ + +70 -3 --
معلم سمنانی 1396/06/26 - 15:51
اینکه در دوزه های قبلی وضعیت خوب نبوده دلیلی نیست که دوستان اصلاح طلب که به فدرت برسند همه کخالفان خود رو کنار بزنن....سیاسی بازی نابود کننده است...چه از چپ چه از راست...مدیری که تحت نفوذ دیگران عزل و نصب میکنه به درد مدیریت نمیخوره
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/06/26 - 19:30
احسنت
پاسخ + +67 -2 --
ناشناس 1396/06/26 - 18:37
همه ادارات اموزش و پرورش ایران اینگونه است سیستم باند بازی و رفیق بازی -مدیران نالایق و سفارشی چه در اداره و چه در مدارس سیستم را نابود کرده اند
پاسخ + +67 -3 --
ناشناس 1396/06/26 - 18:40
نمی دانم چرا انسانها برای به دست اوردن صندلی مدیریت یا معاونت مدرسه ایتقدر خود را کوچک و خوار می کنند
پاسخ + 0 0 --
منوچهر 1396/06/26 - 23:26
احسنت این سخن را باید با طلا نوشت مدیریت مدرسه به جز اذیت و گرفتاری چه دستاوردی برای فرد دارد.شاید این برادرمان ناراحت شود ولی باید قبول کرد اگر یک معلم برای مدیر شدن در یک مدرسه اه و ناله کند .باید از معلمی تعریف دیگری شود.همانطور که شاو میگوید انها که از دستشان کاری بر میامد جذب بازار شدند و انها که از دستشان کاری بر نمیامد معلم شدند.البته نظر ایشان بیشتر در جنبه اقتصادی است.
پاسخ + 0 0 --
دبیر 1396/06/26 - 23:55
همکار محترم فکر کنم این حق یک نفر با این سوابق و اعتراض به عملکردهای سیاسی مسئولین علیرغم ادعاهای کذایی آنان در تحمل مخالف و
انتقادپذیری ظاهری آنان است نه خوار و ذلیل کردن خود.اگر همه در برابر این اقدامات سکوت کنند زمینه ظلم به سایر همکاران را فراهم کرده اند
پاسخ + +62 -1 --
ناشناس 1396/06/27 - 05:29
پاسخ به منوچهر :
دوست عزیز بحث تشنگی مدیریت نیست صحبت برسراینست که چرا :
1- مسئولان ماپاسخگونیستند
2-آداب ورسوم ارتباطات انسانی رابلدنیستند
3- مطیع وتحت تاثیر اندیشه وفشارهای سیاسی هستند
4-افراددرجایگاه های خودشان قرارندارند
5- دوغاب ودوشاب یکی هستند
6- کارکمتر ،زیردررویی بیشتر = جایگاه بالاتر
7-کلاس داری بدتر -پست بهتر وجایگاه بهتر
8-حسادت درتعلیم وتربیت بیدادمیکند
9-پارتی بازی ،رفاقت درواگذاری پست هاحرف اول رامیزند
10-و.................................
پاسخ + +61 -1 --
جعفر. بسطام 1396/06/27 - 07:33
اروین_یالوم
آدمهایی که ما را رنج میدهند،خیلی اوقات رنج کشیده هایی هستند که از زخمهای خودشان نتوانستند عبور کنند...
الان برخی ازمسئولین درآموزش وپرورش اینگونه هستند.
پاسخ + +60 -6 --
جعفر. بسطام 1396/06/27 - 08:40
مدیرکل فعلی آموزش وپرورش سمنان علنا درجلسات با لحنی بسیاربد وازناحیه قدرت بیان مینمایدکه هرکس بامانیست ازمانیست. من میخواهم بگم شماکه ادعای مومن بودن داری چرا با همکاران اینگونه صحبت میکنیم گوش ما ترازوی ومیزان افراد برای خوب بودن وبدبودن هستید.
پاسخ + +61 -11 --
احمدی 1396/06/27 - 20:35
برادر اقا میرزایی یادتونه در دوره مسیولیتتان ، ظرف شش ماه اداره رو از منتقدین احمدی نژاد خالی کردی و تیشه به ریشه تک تکشون زدی، یادته در مدیریت مدرسه علنا به دولت روحانی و سیاستهایش و برجام و... حمله میکردی و مغز بچه های مردمو شستشو میدادی. کاش به جای سیاست زدگی در مدرسه کمی کار اموزشی میکردی.. مگر علی ع نگفت اگر این میز و مقام ماندنی بود به تو نمیرسید. چرا برای یک سمت مدیر مدرسه ای اینقدر نگرانی. بی خیال بابا. چهارسال بودی بذار نفر دیگه بیاد شاید گره ای باز کند. فراموش نکن در همین دولت مدیرشدی. شنیده بودم روزی در جلسه مدیران در موضوع سیاستهای آموزش پرورش گفته بودی : انالله و انا الیه راجعون. این اسمش نقد نیست. اسمش تخریبه برادر.. من هم از اداره ناراحتم که چقدر هوای شما رو داشته. این هم مزدشون
پاسخ + 0 0 --
منوچهر 1396/06/27 - 22:55
ای داد وبیداد از از دست باد و بوته های بستان
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/06/27 - 23:48
برادراحمدی فقط جهت اطلاع شما پاسخ میدهم :
1- برخورد همین باصطلاح اصلاح طلبان با مدیرمدرسه 17شهریور درسال 94چگونه بود .کدام منش مدیریتی اینگونه برخوردرامی پسندید؟
2-نوشته ای چرا برای سمت مدیریت مدرسه اینقدرنگرانی ، حال بدان مشاوری اصلاح طلب درسمنان بعدازبازنشستگی مجددا درهمین دوره روحانی درخواست ادامه فعالیت داده ودرحال حاضربعنوان مشاور درحال تیشه زدن به ریشه مدیران اصولگراست وازحقوق بالاهم برخورداراست اگرتشنه قدرت نبودبرنمیگشت.
3-انالله واناالیه راجعون رابسیارخوب جواب دادی .وقتی مقام معظم رهبری عنوان میکند سیاست زدگی درآموزش وپرورش سم است پس شماهاکه اصلاح طلبیدچراسیاست راواردآموزش وپرورش کردیدمگر اصولگراهاونقادان جزوافراداین جامعه نیستند.ازجامعه دیگری آمده اند.
پاسخ + +48 -11 --
ناشناس شناس 1396/06/28 - 11:28
مدیر فعلی 17 شهریور که اصولگرای داغه.... پس سیاسی نیومده..
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/06/28 - 14:40
خب صبرداشته باش نوبت ایشون هم میرسه البته نه ازطرف مدیرمنطقه. بلکه ازطرف همین دوستانیکه مدیر امام راعزل کردند
پاسخ + +19 -42 --
ناشناس شناس 1396/06/28 - 14:31
آقا یا خانم ناشناس: مدیر فعلی 17 شهریور که در دولت اعتدال منصوب شده از اون اصولگراهای داغه که... کمی انصاف لطفا
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/06/28 - 19:19
خواهشا اسم اعتدال رانیارید که حال آدم بهم میخوره .اینهابویی ازاعتدال نبردند.روزجزایی خواهدبود.
پاسخ + +9 -48 --
احمد 1396/06/29 - 11:41
سلام به دوستان همکار همدیگر را تخریب نکنید آخرت باید جواب بدیم مدیر دبیرستان 17شهریور را من دوسال است که باایشان کار می کنم انسان بسیار مثبت و خوشفکر و مدیر جهادی و اهل سیاست نیست و تنها مدیریست که هیچ وقت در مسلئل سیاسی تند نرفته و پیرو رهبری و حامی دولت و شخص رییس جمهور می باشد و تمام توانش را برای پیشرفت دانش آموزان و کمک به دانش آموزان نیازمند گذاشته و اگر از نزدیک باایشان برخورد داشته باشید به درستی سخنان من خواهید رسید .
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/06/29 - 16:43
عزیز دل برادر بحث برسر تخریب نیست اگر بحث تخریب باشد که مدیرامام دراین قضیه بیشتر تخریب شده است درعزل ایشان بیان میکردند شما بازده آموزشی خوبی نداشتید ودوره چهارساله شماتمام شده است وماتصمیم گرفتیم ازشمادیگه استفاده نکنیم ولی وقتی به ایشان گفته میشود که از اداره کل بخاطرمسائل سیاسی ومخالفت بابرنامه های دولت بایدکناربروید این تخریب نیست؟پس این عزیزان درپیشگاه خداوندجوابگونیستند؟وازطرفی مامنکر زحمات مدیرفعلی 17شهریورهم نیستیم مااین رامیگوییم که شماهاکه ادعای گفتمان وگفتگوراداریدچرادرعزل مدیرقبلی 17شهریور بدون رعایت مسائل اداری واخلاقی ایشان را کنارگذاشتیدومجددازوجودایشان درمدرسه دیگری بعداز شکایات و....استفاده شد.اصولگرا،اصلاح طلب جزومردم این کشورهستنداماالان وضع طوری شده است که میگوینددولت فقط اصلاح طلب
پاسخ + +9 -51 --
ناشناس 1396/06/29 - 22:55
سلام ،ضمن احترام به اقای اقامیرزایی که از افراد خوب وبا سابقه شهرمان هستند باستحضار میرسونم دوستان حامی ایشون یا گذشته رو فراموش کردند یا نمیخوان به یاد بیارن که چه کردند با اداره،همین دوستی که الان مدیر امام شده بیشتر از 10 سال با بهترین بازده آموزشی معاون اون دبیرستان بود حتی تعارف مدیریت اونجا رو بهش نکردید گذاشتینش کنار ،چرا اینقدر براتون سخته شما که راحت همرو میذاشتین کنار خوبه یکم تجربه کنید رفتن رو ،اقای میزرزایی به چند دلیل از حمله به دولت و توهین تا بازده اموزشی و نارضایتی خانواده ها رفت کنار ،ستاد دکتر روحانی به همه مدیران استان گفته به کسی که سیاست‌هایی دولت رو قبول نداره و علنا توهین میکنه به مسولین اجازه نمیده در این دولت مدیریت کنن،الان بیشتر بدنه آموزش پرورش بسطام در دولت اصلاحات و اعتدال دست اصولگراها ست و ما هیچ حرفی نداریم چرا کسانی که توهین نمیکنند و بازده خوبی دارند عوض نمیشوند .
پاسخ + 0 0 --
ا.س 1396/06/29 - 23:17
چند روز قبل از یکی از همکاران اداری مورد وثوق دلیل این اقدامو پرسیدم . صراحتا گفتند اتمام دوره چهارسال و عملکرد ضعیف اموزشی و عدم انجام برخی برنامه های ابلاغی.
وی تاکید داشت این مطالب به اقا میرزایی گفته شد ولی از مدتها قبل ذهن وی و همفکرانش به علت یابی در مسائل سیاسی رفته
به نظرم ایشان فرافکنی کرده.. یه روز باهم بریم اداره نتایج نهایی و کنکور امامو ببینیم بد نیست.
بی خیال. امشبها زود بخوابید شنبه مدرسه است
پاسخ + +10 -49 --
ناشناس 1396/06/29 - 22:56
بعدشم این دولت 24 میلیون رای اورده حق طبیعی همه کسانی که براش زحمت کشیدن هست که جاهای مناسب قرار بگیرند تازه دیر شده 3 سال پیش باید این اتفاقات میفتاد چون دیر شده انگار دوستان یادشان رفته دولتی هم عوض شده ،در ضمن بعضی از دوستان فرمودن بچه حزب الهی ها رو از مدارس کنار گذاشتن لازم به ذکر هست یه بررسی کنید به جای تهمت، ببینید سوابق مدیر جدید امام تو بسیج و جبهه وستاد نماز جمعه و انقلاب بیشتره یا مدیر قبلی سپاس ازینکه مطالب این حقیر رو میخونید.
پاسخ + 0 0 --
نظری 1396/06/29 - 23:10
دمت گرم
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/06/30 - 13:50
آخه درمتطقه کسایی برای دولت زحمت کشیدن که کلاس داری بلدتبودند. بازده آموزشی افتضاخی داشتندوالان دارن درپست های جدیداداری کارمیکنند. آقامیرزایی بازده خوبی نداشته بقیه مدیران اصولگراسطح استان که دارن تغییرمیکنندچی؟
پاسخ + +4 -42 --
ناشناس 1396/07/04 - 19:00
دوست عزیز مثال بزن ببینم منظورت کیه الان که معلومه کیا کلاس داری بلد نیستن برا موندن به هر راهی متوسل شدن هرکس دم از کلاس داری میزنه خواهشن شما نزنید کل پروندتون شده سیاسی کاری و کوبیدن مخالف حالا یه مدیر خوب امتحان پس داده میخواد جای مدیر قبل بیادتحمل ندارید فراموش کردید چه کشیدن معلمان گرایش اصلاحات در زمان مدیریت همین اقایون به مستخدمین مدارس هم رحم نکردید همه رو عوض کردید حالا داره یک تغییراتی اونم با شایسته سالاری انجام میشه ناراحتید چه ایراد منطقی میتونید به این عزل و نصب ها بگیرید که اینقد شلوغ کردید باز هم میگم این دولت 24 میلیون رای اورده حق قانونی و طبیعی هر دولتی هست مدیران نزدیک به خودش رو که صلاحیت دارن سر کار بیاره نه کسایی که از بستن هر توهین و افترایی به دولت کوتاهی نکردند تازه دیر هم شده این که سر و صدا نداره.
پاسخ + +44 -1 --
ناشناس 1396/07/05 - 14:32
شما گفتید مثال بزنم پس بفرمایید.
رئیس کنونی پژوهشسراکه فقط بازدوبند سیاسی شد رئیس
معاون آموزشی وقت اداره .
و.......
پاسخ + +38 -6 --
ناشناس 1396/07/06 - 09:02
پس بهتره یه سر به آمارو ارقام و اداره بزنید بعد مردم رو مورد قضاوت قرار بدید چون اگر از رتبه های برتر و فعالیتهای خوب پژوهشسرا خبر داشتید ومیدیدید چه کارهایی در مقایسه با قبل انجام شده بجای انتقاد قطعا تجلیل میکردید از ایشون پیشنهاد میکنم یه سر اداره برید اطلاعاتتون رو کامل کنید.
پاسخ + +2 -41 --
ناشناس 1396/07/06 - 13:27
با عرض سلام و ادب وتسلیت ایام عزاداری سالار شهیدان: و اما .... حالا مشخص شد که ریاست و مقام ومنصب چقدر برای عده ای واقعا بی ارزش و........ بوده.حواسمون نبود که این پستها ارثی و سلطنتی بوده و مختص به یک عده ی خاص...باید هم بعد از ۲۰ سال ریاست، کلاس رفتن سخت باشد...بیچاره معلمی که ۲۰ سال تدریس مداوم آن هم سخت ترین درس رشته ی تجربی را که خالصانه تدریس کرده واز جان خود مایه گذاشته چه لزومی دارد مسؤولیت بگیرد!؟ اصلا چه لزومی دارد او رئیس شود ؟حالا مشخص میشود که تشنه ی قدرت و شیفته ی خدمت کیست.ما حتی چشم دیدن یک مسؤولیت پژوهشسرا را هم نمی توانیم برای همشهری و همکار خود داشته باشیم!!!او که جای رئیس دبیرستان را نگرفته!در ضمن این سمت از ۲ سال قبل به ایشان واگذار شده.هر چند ایشان لایق سمتهای بالاتریست.چه حیف هیچکس قدردان نیست.واین لیاقت کاری را با توجه به ارتقای تمامی شاخصهای آن مرکز به زعم کارشناسان اداره کل و اداره منطقه میتوان پی برد. قضاوت با اهل منطق.
پاسخ + +5 -44 --
بازنشسته 1396/07/06 - 14:07
سلام
آخرین سالی که آقای خدامی رئیس بودند فرزند ما دانش آموز همین آقای مدیرسابق بود که اصلا کلاس داری بلد نبود وچندین بار مدیریت فعلی مدرسه که اون موقع معاون آقای خدامی بود ندشاهد وناظر بودند که چقدر حضوری وکتبی به مدرسه گلایه کردیم وخواستار تعویض ایشان بودیم وچقدر اداره رفتیم ونهایتا ایشان را بداشتند وکلاس درس ایشون را به آقای محمداحمدی دادند.درضمن در دولت آقای احمدی نژاد عزیز ایشون رئیس اداره بودند بروید تحقیق کنید چرا آقای بنائیان سفید مدیر کل دولت جناب آقای احمدی نژاد ایشون را از ریاست اداره منطقه بسطوم برداشتند.(قضیه اردوگاه و......)آیا اون موقع هم سیاسی بودبرداشتن ایشون.چرادرزمان ریاست ایشون اون طفل معصوم در مدرسه با سقوط یک تیرک دروازه جان سپرد اینا از لیاقت های ایشون ومدیریت ایشون بوده. درطی مدیریت چند ساله ایشون از همشهریان پرسیدم ونیز با فرهنگیانی که می بینم بیشترین افت تحصیلی وبیشتریت افت تربیتیونارضا یتی از مدیریت ایشون بوده .بروید از اداره آموزش وپرورش بپر سید.ایشون موقعی رئیس اداره شد حتی به یک خدمتگزار رحم نکردوبرش داشت.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/07/06 - 21:57
همین دوهفته قبل اتوبوس دانش آموزان هرمزگان درداراب دچارسانحه شدپس وزیر مقصرهست؟درزمان مدیرکل فعلی استان دانش آموزمیامی دراردوی دانش آموزی دررودخانه غرق شدپس مدیرکل مقصراست؟درزمان حاجی بابایی مدرسه ای درزنجان آتش گرفت پس وزیرمقصراست؟درست است بایدنظارت شود؟درزمان مدیریت های قبلی دبیرستان امام که برادراحمدی معاون بود این عزیزان فراموش کرده بودندامتحان نهایی درسی خاص رادرشهریورماه ویادیماه برگزارکننداین راچگونه بایدپاسخ داد؟
پاسخ + +7 -45 --
ناشناس 1396/07/06 - 21:52
رئیس فعلی پژوهشسراازنیروهای خدوم ،کاردان ،خلاق ،مبتکر وبروز هستند ایشان درزمان تدریس دارای روش تدریس بسیارمناسب ،کلاسداری موفق ،بازده آموزشی خیلی خوب وباسطح نمرات دانش آموزی همیشه بالای 18زبانزدبین همکاران بوده است .درکلاسداری وانضباط کلاسی نزدهمکاران دارای جایگاه ویژه ای بود.استفاده ازنرم افزارهای آموزشی وپاورپوینت ابزاراصلی ایشان درتدریس بود.قاطبه همکاران این برادرحزب اللهی رابرای ریاست اداره مناسب میدانند.حال شمامیگویید این برادرانضباط نداشته است.
پاسخ + +32 -4 --
ناشناس 1396/07/16 - 12:58
مدیر پژوهشسرای بسطام کلاس داری بلدنیست.زمان تدریس ازدانش آموزان ترس داشت کلاس نمی رفت .ازالطاف دولت فعلی این همکارشدمسئول
پاسخ + +23 -8 --
ناشناس 1396/07/21 - 07:35
به خاطر ناتوانی همکاران بسطامی دردولت فعلی ازمیامی یکی راآوردن رئیس بسطام کردن واین فردمیامی ای هم داره تمام نیروهای داخل اداره راازمیامی می آره .خیانت بزرگی که مدیرکل فعلی استان برای بسطام انجام داد.اگرمدیرکل استان راازغیربومی هابزارندخودسمنانی هااعتراض نمی کنند.تمام مشکلات بسطامی اززمان رئیس فعلی اداره بسطام است.
پاسخ + +10 -2 --
ناشناس 1396/09/08 - 12:37
خیانتی که مدیرکل فعلی استان در حق بسطام کرد .....نیروی غیر بومی که دچارعدم تعادل اخلاقی ورفتاری است را برای بسطام درنظرگرفت.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/12/18 - 20:16
ما معلمان ندید بدیدیم انان که به صندلی ها مدیریتی چسبیده اند فک می کنن منتخب خداوندند حق تدریس درکلاس مال دیگرونه با پارتی اومدی باید بری . یه عده هم به پست پست آ.پ رسیدن زحمتکشانی که پله ترقیشان هستند را فراموش وتوسط نماینده وفرماندار... معاون و کارمند انتخاب می کنند .خودمون به خودمون رحم نمی کنیم . هرچندیک مدیرکل در آ.پ هم ارزش وبهای یک جاروزن بانکی را ندارد اما درد هم را نمی فهمیم واخر

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

آیا با ورود شورای عالی انقلاب فرهنگی به موضوع حذف آزمون مدارس سمپاد ( تیزهوشان ) موافقید ؟

پربازدیدترین

 تبلیغات در صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

خدمات چاپ

تلگرام صدای معلم

تحقیقات و آموزش

چاپ مدارس

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

صندوق ذخیره فرهنگیان

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور