صدای معلم سایت اخبار آموزش و پروش معلمان فرهنگیان

سخنان سرپرست سابق نمایندگان مجلس دانش آموزی استان تهران در مورد اظهارات اخیر حمیدرضا کفاش و تخلفات و تقلب گسترده در مجلس دانش آموزی :

محمد قائمی : در مرحله اول تهران با اختلاف بالا و بعد آن خانمی از اهواز و آقایی از بوشهر با تعداد رای مساوی البته با تقلب به عنوان رییس انتخاب شدند ؛ گفتند کاری نمی شود کرد ؛ در کمال احترام باید به شما بگویم من و شما مسئول این فاجعه هستیم !

گروه دانش آموزی/

موضوع « تقلب » و « نخلفات گسترده » در  هشتمین دوره مجلس دانش آموزی نخستین بار توسط « صدای معلم » آشکار شد . ( این جا )

« صدای معلم » در 22 / 12 / 95 نوشت : " اخباری که توسط نمایندگان دانش آموزان کشور در اختیار صدای معلم قرار گرفته است حاکی از بروز تخلفات گسترده در هشتمین دوره انتخابات مجلس دانش آموزی است که گزارش کامل آن در صدای معلم منتشر خواهد شد . "

پیش از آن مدیر صدای معلم در مجلس دانش آموزی در بدترین و توهین آمیزترین  شکل و در برابر دیدگان نمایندگان مجلس دانش آموزی کشور اخراج شد و اجازه شرکت در نشست روز بعد هم از ایشان سلب شد .

در گفت و گویی که « صدای معلم » با « مهدی فیض » معاون وقت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش  این تقلب و تخلفات تایید شد و قول داده شد تا در تابستان سال 96 مجمع فوق العاده برگزار شود .

اما این کار هیچ گاه انجام نشد .

« محمد قائمی » سرپرست سابق نمایندگان مجلس دانش آموزی استان تهران متن زیر را در پاسخ به اظهارات « حمیدرضا کفاش » معاون سابق پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش ( این جا ) برای صدای معلم ارسال کرده است .

« صورت جلسه های هیات رییسه سنی همچنین شکایت های ثبت شده ثبت و ضبط است »

« فایل صوتی گفت و گو با عضو هیات رئیسه سنی سابق مجلس دانش آموزی در اختیار صدای معلم است . »

تخلفات و تقلب در مجلس دانش آموزی و افشاگری های صدای معلم

سلام
بسیار عالی
جناب آقای دکتر کفاش
حقیر اوج شکوفایی خود را در حوزه پرورشی زمان تصدی حضرتعالی داشتم و بیشترین تقدیر نامه هایم از شخص جنابعالی می باشد .

در ضمن معتقدم شما فعال ترین معاون در طول تاریخ آموزش وپرورش بودید . دیدگاه اصلاح طلبانه شما هم بسیار قابل تقدیر است . اما برادر عزیز و همسنگر گرامی در طول درخشش سازمان دانش آموزی ما مربیان در قبال افعالمان مسئولیم .

لازم می دانم مسائل انتخابات مجلس دانش آموزی را یک با دیگر خدمت تان عرض کنم .
شور و شعف انتخابات همگام با تغییر قدرت در عرصه سیاسی کشور و احساسات خارج از وصف جوانانمان آنها را به دو گروه اصلاح طلب واصولگرا تبدیل کرده بود . هرگاه این صحنه ها به ذهنم تداعی می شود اشک شوق بر گونه هایم می ریزد.

در طی دو روز رایزنی و لابی گری در حرم حضرت امام ( ره ) و خوابگاهها غلبه اصلاح طلبان برای تصدی هیات رییسه مسجل شده بود اما چه سود ؟!

نطق های آنان کنترل و حذف می شد.....
به هر حال انتخابات شروع شد .

در مرحله اول تهران با اختلاف بالا و بعد آن خانمی از اهواز و آقایی از بوشهر با تعداد رای مساوی البته با تقلب به عنوان رییس انتخاب شدند .

نمایندگان تهران و اهواز هردو اصلاح طلب بودند و نماینده بوشهر اصولگرا به نماینده اهواز تهمت زدند و او را در مرحله بعدی حذف کردند .

در رای گیری مجدد با تقلب محرز و نفوذ آقای روستایی آقای زاهدی رییس مجلس شد .

در گیری و اعتراض زیادی در مجلس قدیم حکم فرما بود .

نمایندگان تهران شهرستانهای تهران زنجان خراسان شمالی اهواز و...از مجلس خارج شدند .

رفتار زشت آقای روستایی مبنی بر اینکه در مجلس ششم هم نمایندگان تحصن کردند و راه به جایی نبردند ؛ شما هم یا سریع وارد مجلس می شوید یا ابلاغ تان را باطل می کنم!

تخلفات و تقلب در مجلس دانش آموزی و افشاگری های صدای معلم

اعتراضات باعث شد شما هم در جریان قرار بگیرید .

دستور بازخوانی آراء داده شد . عمق فاجعه با این بازبینی روشن شد .

در حضور حقیر ، آقایان معاونین سازمان ،حراست پرورشی و نمایندگان تهران آبروی چندین ساله مان رفت !
از صد و پنجاه رای یک رای گم شد.

در حالی که ته برگ داشت و هفت رای پشت سرهم با یک خودکار خط خورده بود  ؛ درحالی که اسم زیرش خوانده می شد !
معاون سازمان و حراست وزارت شروع به تهدید و تطمیع کردند اما نشد !
گفتند کاری نمی شود کرد.


دامنه اعتراضات به وزیر رسید .

خانم بهادرانی ، شیر مادر حلالش بر سر آقای فانی فریاد زد !
آقای فانی من هفده سال دارم جای نوه شما هستم ؛ چرا حق ورای مرا خوردید؟
همچنان التهاب ادامه دارد به طوری که تهدید هیات رییسه سنی مبنی بر افشا گری باعث شد دیگر اجتماع کلی صورت نگیرد.
اولین طرح های قطبی مبنی بر اصلاح ساختاری بود و حذف دخالت سازمان در روند کلی نامه ها ی استانی مبنی بر باطل شدن انتخابات و طبق قانون با اعتراض سی درصد از نمایندگان باید صورت می گرفت اما نشد .

دستاوردهای این مجلس از بین رفتن سرمایه اجتماعی به طوری که من به خانم محرابیان نماینده اقلیتها زنگ زدم گفتم چرا جلسات قطبی شرکت نمی کنید گفتند من نمی توانم با دروغگوها کار کنم .
در کمال احترام باید به شما بگویم من و شما مسئول این فاجعه هستیم.


ارسال مطلب برای صدای معلم

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

دوشنبه, 16 بهمن 1396 ساعت 14:43 خوانده شده: 351 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +2 -5 --
علی موسوی 1396/11/16 - 15:51
جناب آقای قائمی!
برادر گرامی و مومن! شما که اهل کربلا و الحمدالله مذهبی هم هستید چرا اینگونه می نویسید؟ من نه سازمانی ام نه ... اما در جریان کلی هستم.
به راحتی به آقای روستایی و حراست پرورشی و ... انگ می زنید. چطور می توانید ثابت کنید؟
یک بار دیگر مقاله آقای کفاش را بخوانید. ایشان محترمانه نظرشان را نوشتند و آقای پورسلیمان را دعوت کردند که آتش توپخانه را استراحت دهند. همین.
پاسخ + +4 -4 --
نصراله ابراهیمی 1396/11/16 - 16:52
معلوم نیست این سایت صدای معلمه یا صدای پورسلیمان ؟
جمع کنید بابا این بساط رو .
الان این مطالب برای من نون و آب میشه تو این شب عیدی ؟
مشکل من معلم اینه ؟
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 1396/11/16 - 21:48
آقای ابراهیمی بدانید که این صدای معلم ، صدای خداست که عرصه را به خیانت کاران و سو استفاده کنندگان و اختلاس گران و ظالمان به جامعه وفرهنگیان را رسوا میکند وآقای پور سلیمان هم شده یک مصلح واصلاح گر با همراهی جامعه ی فرهنگی مخلص ودلسوز .باشد که افرادی مانند جنابعالی و دوستانتان نتوانید با انواع ترفندها جلوی صدای معلم را بگیرید چون خیلی دم از قانون و قوه قضاییه می زنید ودنبال یک پاپوش هستید
پاسخ + +4 -2 --
نصراله ابراهیمی 1396/11/16 - 17:10
واقعاً که آقای قائمی !
شما دیگه چرا ؟
مرد حسابی ، تو یا تأمینی ، یا این که از بقیه خبر نداری .
دو قدم پاشو برو بیرون ببین زندگی مردم رو .
بعد بیا با شکم سیر ، در مورد مجلس دانش آموزی مطلب بنویس ببینم کجا رو بهت میدن ؟
پاسخ + +5 0 --
عزیز محمدی 1396/11/16 - 18:29
با سلام و عرض ادب به همه عزیزان دلسوز و همه مدافعان حقوق دانش آموزی
سلام بر پورسلیمان، سلام بر قائمی، سلام بر کفاش و سلام بر دانش آموزان عزیز؛
عرصه انتخابات مجلس دانش آموزی ، عرصه تمرین اخلاق و دموکراسی اخلاق محور است و با بازی های سیاسی رایج در عرصه گروه های سیاسی کاملا متفاوت است.از اینکه اشاره کرده اید از تبدیل فضای انتخاباتی به دوقطبی اصلاح طلب و اصولگرا با اشک شوق برگونه های مبارک مواجه شده اید بشدت متاثر و متاسف شدم. معتقدم این قبیل نگاه ها، مصداق عینی کج فهمی در مقوله تربیت و نقطه سیاه و تأمل برانگیزی است که ای بسا اگر دست اندرکاران توجه لازم را بدان نکنند، جا دارد که اشک ماتم بریزیم نه اشک شوق و دچار شور و شعف شدن!!!!!تربیت سیاسی در عرصه دانش آموزی جدای از دسته بندی های جناحی است که اگر مربیان و متولیان بدان توجه ویژه نکنند خسارت بس عظیمی را ببار می آورند که پرداختن بدان مصداق مثنوی هفت من کاغذ است.
لطفاً ادامه مطالبم در در کامنت بعدی بخوانید.
پاسخ + +5 0 --
عزیز محمدی 1396/11/16 - 18:44
ادامه مطلب قبلی:
برادران و خواهران عزیز! اگر هم در فرآیند امور مربوط اشکال یا اشتباهی اتفاق افتاده باشد، راه حل آن را نه در فضای ژورنالیستی بلکه در فضای تعلیم و تربیت و با واقع بینی و نه با روش های غیر تربیتی که متأسفانه این روزها شاهد هستیم و بیشتر به عقده گشایی و تسویه حساب های شخصی می ماند، باید جستجو کرد. برادر من! هیچ کاری بی عیب نیست و هیچ دیکته نانوشته ای غلط ندارد، برخی از اشکالات ممکن است ناشی از اشتباه سهوی ، برخی از کم تجربگی، برخی از نقص در قوانین و آئین نامه ها و... باشد. ادامه مطلب در بخش سوم
پاسخ + +5 0 --
عزیز محمدی 1396/11/16 - 18:45
ادامه مطلب:
اینکه تیمی از عوامل دست اندرکار موضوع را در حضور ذینفعان پیگیری کرده و نهایتاً نتیجه را اعلام کرده اند، نشان از توجه آنها به مسایل است. اگر ایراداتی هم وارد است چرا از مراجع رسمی و قانونی آن پیگیری نمی کنید و مسایل تربیتی تخصصی دانش آموزی را با همه حساسیت های آن به عرصه مباحث کوچه بازاری می کشانید. ای کاش کمی بیشتر خود را در قبال تربیت دانش آموزان مسئول می دانستیم من که شما را نمی شناسم ولی از برخی دوستان سوال کردم از اکثریت شما به نیکی نام بردند. لذا بر خود وظیفه دانستم برادرنه این موضوع را به خودم، شما و دوستان دیگر یادآوری کنم. والامر الیکم... از ما گفتن بود... خود دانید.
پاسخ + +2 0 --
بازنشسته 1396/11/16 - 21:39
این خود نشان از صداقت ووجدان بیدار است که یک مومن ومسول می تواند دانسته باشد ، آقایان کم کار وچسپیده به کرسی های ریاست باید متوجه شده باشید اگر چند صباحی هر جور دلتان خواست با امر مهم تعلیم وتربیت جامعه بازی کردید آخر الامر این کار خداست که رسوایتان میکند ودیگر این دیگه شم چراهاتان بی فایده است و این یکی هم که کار آقای پور سلیمان نیست (به گفته شماها ) بلکه کار الله متعال است که چیزی از نگاهش دور نمی ماند . باشد که تمامی مسولان به خود آیند وبفهمند که مردم وبیت المال هم خدایی دارد
پاسخ + 0 0 --
محمد 1396/11/19 - 13:43
درود بر شما

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

به نظر شما برنامه درسی تربیت دینی در نظام آموزش و پرورش ایران توانسته است نقشی موثر در تربیت انسان های دین باور و دین مدار ایفا کند؟

پربازدیدترین

 تبلیغات در صدای معلم

خانه معلم پونل رضواننهر

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور