صدای معلم سایت اخبار آموزش و پروش معلمان فرهنگیان

سعيد رستگار/ استان البرز

بی پرده با جناب وزیر : " آقاي بطحایی برخورد و رفتار شما با حاميان و مخالفان بعد و قبل راي اعتمادتان چگونه خواهد بود ؟! "

نقدی بر انتصابات بطحایی وزیر آموزش و پرورش دولت تدبیر و امید  جناب آقاي بطحايي ؛ وزیرمحترم آموزش و پرورش ؛
با سلام


 اكنون منتظر راستي آزمايي رفتار و عملكردتان نسبت به موافقان واقعي و غيرواقعي ، نيز مخالفان تان قبل و بعد از كسب راي اعتماد بي سابقه شما از نمايندگان ملت پس از انقلاب  هستيم .
منتظريم ببينيم اين مورد بسيار مهم چه ميزان تاثير درا نتصاباتتان دارد ؟!
از روزی که ابتدا آقای مهندس زرافشان گزینه وزارت معرفی شد گروههای مختلف در جهت حمایت تشکیل شد و بسیاری از همكاران در سراسر کشور حمایت خود را اعلام نمودند و پس از انصراف ایشان ، وقتی جنابتان به عنوان گزینه قطعی معرفی شدند گروهها به فعالیت حمایتی خود ادامه دادند، زیرا شما را نیز همگام با اهداف دولت تدبیر و امید و به واقع صاحب تجربه و رشد پلکانی و از خانواده بزرگ معلمین دیدند تا جایی که بعضی از عزیزان متهم به این شدند چرا هم از آقاي زرافشان حمایت نمودید و هم اکنون از آقای بطحایی ، درحالی که در همان زمان پاسخی از طرف اینجانب ارایه شد و این بود که ما ابتدا به انتخاب رییس جمهور اعتمادمی نماییم و از ایشان حمایت می كنيم و سپس بر اساس توانايي ها، برنامه و حضور از صف تا ستاد جناب آقاي بطحايي است كه منجربه حمايت قاطع ما ازايشان شده است .
پس در وهله ی اول حمایت از گزینه انتخابی رییس جمهور منتخب در دستور کار بوده و بعد ویژگی ها ، توانمندی ها و نیز برنامه های گزینه معرفی شده ، که البته در همان زمان موافقان و مخالفان زیادی صریح و شفاف نظراتشان را بیان کردند و حتی با نمايندگان  رایزنی کردند و نيز از طریق ارسال پیام از شماره هاي متفاوت به نمايندگان خواستار ارائه راي اعتماد شدند که این مهم بی شک نشان از هماهنگی جامعه پرشور فرهنگیان در راستای خواسته هایشان داشته است ؛ اما متاسفانه در همان زمان تعدادی از مدیران کل و مدیران ستادی که اکنون خود را شیفته وزیر می دانند انواع کارشکنی ها را در روال خود داشتند و یا در سکون و انفعال قرار داشتند و چشم انتظار نتیجه ای بودند تا جهت حرکت و سوگیری کلامشان را معین کند و حتی کار به جایی رسید که به نیابت از همکاران فرهنگی که عاشقانه و خالصانه در زمان انتخابات نهال تدبیر و امید را آبیاری نموده اند به این افراد اعمالشان را گوشزد نمودیم  که به جهت عدم اختلاف و تفرقه از نام بردن این افراد خودداری می نمایم.

نقدی بر انتصابات بطحایی وزیر آموزش و پرورش دولت تدبیر و امید

 اما اکنون بعد از گذشت دو ماه از تصدی وزارت جنابتان ، این افراد تمام قد و با تلاش و تظاهر روبه جهت ابقا درسمت كنوني و یا حتی ترفیع مقام حرکت می نمایند و گاهی به گونه ای عمل می کنند  و وانمود مي نمايند که گویا با درخواست  این عزیزان از رییس جمهور معرفی حنابعالی براي تصدی وزارت صورت گرفته و اكنون نیز مدعي هستند و اتفاقا همين افراد از مخالفين تغيير و تحول بنيادين در وزارت آموزش و پرورش هستند ، چراكه منافعشان درخطر مي باشد پس براي حصول خواسته ي خود از هيچ اقدامي دريغ نمي نمايند .
در همان زمان تعدادی از مدیران کل و مدیران ستادی که اکنون خود را شیفته وزیر می دانند انواع کارشکنی ها را در روال خود داشتند و یا در سکون و انفعال قرار داشتند و چشم انتظار نتیجه ای بودند تا جهت حرکت و سوگیری کلامشان را معین کند  البته اين مخصوص اين دوره نبوده و نيست و يا نخواهد بود و در تمام ادوار بوده ، اما قابل توجه اینکه اكنون این عملکرد بارز و مورد توجه همگان است فلذا چشم انتظار بازخورد و درایت شما مانده ایم.

اگر توانمنديها ملاك قراربگيرد این عزيزان باید با سایر افرادی كه ازطريق كارگروههاي مختلف در تمام استانها  شناسايي شده یا می شوند ، مقايسه شوند و در صورت برتري ازتجربيات، دانش و مهارت هر كدام از عزيزان كه توانمند ترمي باشند  استفاده گردد ، هرچند که می دانیم يكي از مهمترين برنامه های جنابعالی استفاده از مديران جوان اعلام شده است و با توجه به تاكيد ويژه رييس محترم جمهور جناب آقاي دكترروحاني نیز در جوان سازي مديران  بوده است توجه لازم به این مهم صورت گيرد .
اميدداريم آقاي وزير با درنظرگرفتن جميع جهات وبا ملاك قراردادن اينكه براي ايجاد تغيير و تحول استفاده از نيروي انساني توانمند و كارآمد واجب است ، همچنين همسويي ، همراهي و همدلي و اعتقاد به دولت تدبير واميد نيز يكي ديگر از مهمترين خصيصه هاي اين عزيزان باشد .
اكنون باتوجه به دخالت هاي نمايندگان و سياسيون بايدمنتظر ماند تا ببينیم وزيرمحترم در برابر اين رفتارها چه عمل وعكس العملي نشان مي دهند و چگونه پاسخ حمايت بي دريغ همكاران عزيز كه منجربه راي اعتماد بي سابقه نمايندگان ملت به گزينه معرفي شده نماينده ملت در بعد ازانقلاب  را خواهند داد .


ارسال مطلب برای صدای معلم

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

پنج شنبه, 13 مهر 1396 ساعت 21:23 خوانده شده: 693 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +13 -1 --
معلم 1396/07/13 - 21:40
کاملا واضح است مانند دیگر رجال در کشور ایران هر چی پست و مقام هست به حامیان و دوستان و فامیل می دهد .
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/07/13 - 22:40
باسلام ،
همكار گرامي انشالله بادرايت جناب آقاي بطحايي ، شايسته سالاري وجوان گرايي جايگزين موارد فوق خواهد شد.
پاسخ + 0 0 --
دبیرم 1396/07/13 - 23:04
وزیر شجاع مهندس بیطرف بود که بدون دادن امتیاز به برخی نماینده نما برنامه خودشو اعلام کرد و رای اعتماد نگرفت!
وزارت به قیمت نداشتن استقلال و برنامه شجاعانه و تخصصی ارزشی نداره
پاسخ + 0 0 --
معلم 1396/07/14 - 11:39
جوانگرایی هم شده لقوه دهان این دولت و مردم را سر کار گذاشتند . سن مسئولان برای ما مهم نیست ، مردم مسئول کاردان و باوجدان می خواهند ؛ همین .
پاسخ + +7 0 --
ناشناس 1396/07/13 - 22:19
احسنت جناب آقای رستگار دقیقا من این رفتارها را دارم مشاهده میکنم در شهر تهران
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/07/13 - 22:45
دوست بزرگوار ، متاسفانه همانطوركه درمتن عرض نمودم اين برخوردهاي دوگانه بسيارزياد بوده ومعطوف به اين دوره نبوده ونخواهد بود
اميد داريم جناب آقاي بطحايي باپشتوانه ي حمايت همه جانبه ي فرهنگيان نسبت به تغييروتحول درجهت بهبودكيفيت بدون درنظرگرفتن ملاحظات سياسي وفقط براساس شايسته سالاري بپردازند .
باتشكر
پاسخ + +5 0 --
فریاد 1396/07/13 - 22:31
۱)بنده با جوان گرایی نه موافق بوده نه مخالف بلکه با توانمندی.سرعت عمل. دقت عمل.پیشبرد کارها.قدرت پیشبینی. بکار گیری نیروها ی موثر.جلو گیری از موازی کاری ودوباره کاری.استفاده از راههای قبلی موفق .استفاده از راههای نا موفق. نیروهای هم سو .نیروهای مخل. نیروهای کار امد.نیروهای نمایشی.و...که در بکار گیری نیروها مد نظر قرار گیرد.
۲)در متن بالا تمامی این نیروها بنوعی ذکر گردید .
۳)آرایش مدیران رده بالا بزودی رو نمایی خواهند شد. انشاالله آرزوی موفقیت این عزیزان در وزارت تحول بطحایی را خوا هانیم.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/07/13 - 22:46
دوست بزرگوار ؛
باسلام واحترام ، ازارائه نقطه نظرتان كمال تشكر وسپاس رادارم .
پاسخ + +10 -1 --
شهاب 1396/07/13 - 22:38
نویسنده محترم آنچه که بنده به یاددارم نیروهای ستاد وتشکل های ستادی که نام فرهنگیان رابرخود گذاشته اند حامی سرسخت وزیر بودند ولی نیروهای صف یا فرهنگیان از این اتفاق آن طور که شما فرمودید خرسند نشدند جناب بطحایی با حمایت نیروهای ستاد وزیر شد پس نان ستادی ها درروغن است وخیلی انتظار تغییر درپست ها را نداشته باشید
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/07/13 - 22:49
اشتباه می کنید اتفاقا عده کثیری از نیروهای ستادی و شهر تهران با وزیر شدن ایشان موافق نبودند والان هم منتظر شکست ایشان هستند آقای فریاد خیلی خوب و سنحیده تو ضیح دادند اتفاقا بسیاری از ستادی ها باید تعویض شوند
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/07/13 - 22:58
باسلام ، دوست وهمكارگرامي ؛
ضمن تشكرازنظرجنابعالي ، به عرض برسانم راي اعتمادبي سابقه جناب آقاي بطحايي دربعدازانقلاب محصول حمايتهاي بي دريغ عموم فرهنگيان بود كه باپيشنهادها وانتقادهاي خود اين مهم ميسرگرديد پس نميتوان اعلام كردكه فقط ستادي ها بودن ، البته نظراينجانب براين بوده بايد حمايت واقعي ازتظاهربه جهت أبقا ياترفيع درسمت مشخص گردد اميدداريم جناب آقاي بطحايي به اين مورداهميت بيشتري نموده وعموم فرهنگيان راخوشحال نمايند.
باتشكر
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/07/13 - 23:05
همكارعزيز باسلام واحترام ،
آنچه كه مدنظرعموم فرهنگيان مي باشد تغييروتحول جدي وأصولي درجهت ارتقاي آموزش وپرورش واين نيازمندحضورنيروهاي جوان وكارآمدمي باشدواين تغييرازستادتاصف بايد صورت گيردوازنيروهايي كه چون شخص جناب آقاي بطحايي رشد پلكاني ازصف تاستادراطي نموده باشند استفاده گرددوقطعا به ياري خدا اين دوره باحمايت بي سابقه اميدواريم جناب آقاي وزيردرجهت رشدوموفقيت وزارت آموزش وپرورش موفق گردند .
پاسخ + 0 0 --
شهاب 1396/07/13 - 23:28
جناب ناشناس محترم شما اکر به نظر سنجی که در همین سایت در مورد موافقت با وزارت جناب بطحایی وکامنت ها مراجعه کنید متوجه صحت ادعای من می شوید معلمانی که بیشترین ضربه را درزمان معاونت ایشان منحمل شدند چگونه می توانند حامی ایشان باشند اعتراض امروزمعلمان در سراسر کشور نیز نشان ازعدم اعتماد به وزیر است واقعا امیدداشتن به ایجادتحول توسط ایشان سطحی نگری است رای بالای نمایندگان هم برای اجازه ی دخالت بیشتردرآ.پ وتقسیم پست ها است
پاسخ + 0 0 --
معلم 1396/07/14 - 11:34
ناشناس محترم رای بالای بطحایی حاصل توافق پشت پرده روحانی و نمایندگان مجلس بود. نمایندگان به معلمان و دانش آموزان خیانت کردند و گرفتن امتیاز از بطحایی را به آینده آپ فروختند . خدا ذره ای وجدان و انصاف به همه ی مسئولان عطا کند ! الهی آمین . ما انتظار دین داری از مسئولان نداریم ، کمی وجدان کفایت می کند.
پاسخ + 0 0 --
علی ش 1396/07/14 - 22:09
جناب ناشناس ما که در فضای مجازی هرچه دیدیم 90 و بیش از 90 درصد فرهنگیان مخالف وزارت بطحایی بودند و الانم هستند.
چون هرگز دروغهای فراوانش در زمان فانی را فراموش نکرده ایم.................

لطفا از جانب خود حرف بزنید...
پاسخ + +3 0 --
فرهنگی 9 1396/07/13 - 23:27
سلام وادب فراوان
با این بیانیه ی تمجید وتعریفتان اصلاموافق نیستم .والبته دور نیست که بفهمیم جناب بطحایی آزموده ای بوده که آزمودنش خطا که کم است خیانت مشترک دولت ومجلس است .
از ایشان انتظار ید بیضا وعصای موسی نداریم!،
پاسخ + 0 0 --
سعيد رستگار 1396/07/14 - 13:10
باسلام اين بيانيه نيست ؟!!
ونيزتعريف وتمجيدهم نبوده ، بلكه يك واقعيتي است كه مطالبه به حق فرهنگيان ازجناب آقاي وزير بوده است .
البته پيشنهاد مي كنم زود قضاوت ننماييم وخدايي نكرده بي احترامي يا توهين ضميمه نگردد. قطعا انتظاريدبيضا وعصاي موسي نيزنخواهيم داشت ولي انتظارتغيير وتحول درجهت اعتلاي آموزش وپرورش مهمترين خواسته ي فرهنگيان است وجناب آقاي وزير ، قطعا به موارد فوق اهميت خواهند داد البته اين رانيز ميدانيم هنوززمان زيادي ازوزارت جناب بطحايي نگذشته ومهمتراينكه شروع بكار ايشان دروزارتخانه مصادف باشروع سال تحصيلي بوده ، اميد كه درروزهاي آتي شاهد تغييرات خوبي باشيم .
وقطعا جناب آقاي بطحايي بهترازهرفرد بيرون ازوزارت دغدغه ي معلمين رامي دانند وتمام تلاش خودرا خواهند نمود .
پاسخ + 0 0 --
علی ش 1396/07/14 - 22:11
دقیقا مثل اعتماد دوباره اغلب فرهنگیان به روحانی که اولین دهن کجی اش به معلمان همین معرفی و وزارت بطحایی بود...
مابقی را خود خواهید دید..
علی برکت ا...
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 9 1396/07/14 - 23:18
همکار معزز :بنده قصد توهین ندارم ولی طوری شما از ایشان دفاع کرده اید که گویا اصلا ایشان را نمیشناسید و ایشان از قبل سابقه کار در این وزارت خانه را ندارند؟!
حرف بنده این است:انتخاب ویا تحمیل ایشان به وزارتخانه اشتباه محض بوده وبرای اینکه بفهمیم کداممان درست میگوییم باید کمی صبر کنیم .
بنده از روز اول هم به رییس جمهور اعتماد نداشتم وامروز میبینم حق بابنده بوده .
وتقریبا فرجام کار اقای بطحایی را هم میدانم
البته بخل چرا؟!خدا کند من اشتباه کرده باشم !!
پاسخ + 0 0 --
معلم 1396/07/13 - 23:48
امیدوارم آقای بطحایی به منطقه ۱۵ تهران نظارت ویژه داشته باشد . مدیران این منطقه به پشت گرمی ریاست کنونی این منطقه کمک به مدرسه بسیار زیاد و اجباری می گیرند . اداره هم چشم خود را بسته و به حرف اولیای دانش آموزان توجه نمی کند . در صورتی که این منطقه محروم هست .
پاسخ + 0 0 --
سعيد رستگار 1396/07/14 - 13:15
باسلام
همكارارجمند قطعا دغدغه شما وديگر فرهنگيان وأوليائ دانش آموزان مورد توجه جناب آقاي وزير خواهد بود ولي اين رابدانيم وظيفه همگان برمشاركت مادي ومعنوي براي ارتقاي آموزش وپرورش مي باشد البته هركس براساس توان مادي ومعنوي خود وبه اختيار .
اميد كه فرهنگ مشاركت درجامعه درزمينه آموزش وپرورش نهادينه گردد
پاسخ + +3 0 --
آن دگر معلم 1396/07/14 - 00:11
آقای رستگار عزیز در هیچ کدام از دوره ها نظر قاطع فرهنگیان مد نظر نبوده است زیرا می دانند که اگر انتخاب وزیر را به فرهنگیان واگذار کنند ان وقت وزیر منتخب مطیع ان ها نخواهد بود و کاسه کوزه ها سرشان می شکند. پس خواهشا نگید نظر فرهنگیان بلکه بگویید نظر عده ای خاص.
پاسخ + 0 0 --
سعيد رستگار 1396/07/14 - 13:20
همكارعزيز باسلام ، اينكه بخواهيم بگوييم ١٠٠ درصد فرهنگيان راضي يا ناراضي يا موافق ومخالف بودن قطعا درست نيست اما بايد قبول كنيم راي اعتماد بي سابقه به جناب وزير مهمترين دليلش پشتوانه فرهنگيان وحمايت زياد وقاطبه اين عزيزان به جهت اينكه ايشان ازدرون خانواده فرهنگيان بوده وهستند وازصف تاستاد مراحل پيشرفت وترقي رادرست پيموده اند وعلاوه براينكه به مشكلات واقف هستند عزم خودت جزم نموده تا بدنبال تغييروتحول بنيادين باشند واين وظيفه همه ي ما است كه به هرطريقي مي توانيم به جناب آقاي بطحايي كمك نماييم .
پاسخ + 0 0 --
آن دگر معلم 1396/07/14 - 21:31
جناب رستگار عزیز ممنون از وقتی که برای پاسخ می گذارید. اما ما از یک سوراخ صدها بار گزیده شده ایم و حتی یک درصد هم امید به این وعده وعیدها نداریم. ما خواهان برچیده شدن تبعیض هایی که در حقمان شده هستیم خواه این اتفاق توسط آقای بطحایی افتد خواه شخص دیگری. جناح برایمان مهم نیست بلکه ریشه کنی تبعیض میان فرهنگیان و سایر دستگاه ها. من در عجبم شما از جه منبعی این قدر مطمئن صحبت می کنید. همین اواخر اقای نجفی وعده های قشنگی داد و خیلی از همکاران هم گول خوردند و باور کردند و نهایتا هم دیدیم که چه قدر قشنگ در رفت و پشت سرش هم نگاه نکرد.پس مطمئن باشیدکه ما دیگر گول نخواهیم خورد. ما از خدایمان است که اوضاع فرهنگیان سامان بگیرد و حرف شما درست از آب دراید اما وقتی ما به رییس جمهورمان اعتماد نداریم انتظار نداشته باشید که صحبت های شما را باور کنیم.
پاسخ + 0 0 --
علی ش 1396/07/14 - 22:14
آقای رستگار عزیز
رای اعتماد به نظر بالای مجلس به بطحایی فقط در راستای دهان کجی به معلمان بود و ولاغیر...


لطفا رای بالا را به پشتوانه اعتماد فرهنگیان اعلام نکنید که غیر این است.یک نظر سنجی اطراف خودتون انجام بدهید تا ...
پاسخ + +1 0 --
آن دگر معلم 1396/07/14 - 00:26
در پاسخ به برخی دوستان : نگید جوان گرایی بلکه بگویید افراد متخصص و با وجدان کاری و متعهد و خداترس خواه یک سال خدمت باشند و خواه سی سال خدمت فرقی نمی کنه . زیرا بسیاری از نیروهای لایق و توانمند ما سابقه بالایی دارند و همچنین بسیاری از نالایق ها هم هستند که سابقه بالایی دارند و سال هاست مدیرند و جز خیانت به مردم کاری نمی کنند. سال هاست که هر دو مورد را می بینم و جالب این جاست که خانواده ها هم می دانند و همه گونه ضربه ای از دست نالایق ها می خورند و ککشان هم نمی گزد انگار بی تفاوتی درون ما و ان ها نهادینه شده و رواست اگر کسی به خاطر این موضوع دق کند و کفه مرگش به زمین بگذارد.
پاسخ + 0 0 --
سعيد رستگار 1396/07/14 - 13:25
با سلام ، همكارگرامي بنده بانظر شما موافق هستم واينكه جوانگرايي بايد پشتوانه تجربه رونيز داشته باشد اما امروزه سن مديران ما فزوني گرفته وكاهش سن مديران ، مهمترين وعده رييس محترم جمهور ووزيرآموزش وپرورش نيز بوده است . وتمام صحبت مانيز پيگيري مطالبه به حق فرهنگيان عزيز ازوزيرمحترم بوده كه قطعا مورد نظرايشان قرارخواهد گرفت واميدكه شايسته سالاري را مهمترين ملاك انتصابات قرارخواهند داد
پاسخ + 0 0 --
فریاد 1396/07/14 - 21:18
البته رییس جمهور نفرمودن سن مدیران را کم می کنم . ایشان فرمودن مدیران با فکر جوان ونو را بکار گیری نمایید. (خطاب به وزراء)
پاسخ + +7 0 --
دبیرم 1396/07/14 - 07:45
قشنگ و خوب حرف زدن کار هر تحصیلکرده ای و قشنگ و خوب عمل کردن کار برخی مدیران خوب .

برادر بطحایی عزیز شما که توانایی پرداخت مطالبات و حق التدریسها و...را ندارید چرا قبول مسولیت و قول و وعده دروغ و...؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هنوز معاونتها در وزارت تغییر نکردند!!! کجا رفت وعده جوانگرایی و مدیریت بانوان و خانمها...؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تا اینجاضعیف تر از برادر فا...
پاسخ + 0 0 --
سعيد رستگار 1396/07/14 - 13:31
همكار ارجمند وعزيز ، اينكه ما بدنبال تغييروتحول هستيم به حق مي باشد وقطعا جناب وزير نيز پيگيراين موضوع درجهت احقاق حق فرهنگيان هستند اما بايد كمي منطقي بدورازاحساس نظرداد ، اينكه ايشان حدود ٢ ماه بيشترنيست كه عهده دار وزارت شده اند وتاكنون شروع سال تحصيلي درنهايت آرامش ازمهمترين وظائف ايشان بودكه دراين زمينه موفق بودن اميدواريم هرچه سريعتر علاوه برپيگيري مطالبات فرهنگيان ، بدنبال تحول واقعي درآموزش وپرورش باشند . درآخرلازم است درمورد جناب آقاي فاني وديگر عزيزان اجازه دهيم مقايسه بصورت كارشناسي باشد كه خداي نكرده منجربه بي حرمتي عزيزاني كه زحمت كشيده اند نگردد،
پاسخ + 0 0 --
فریاد 1396/07/14 - 21:24
همکار ارجمند . عزت مند . وگرامی ام (دبیرم).
دو سوال از شما دارم.
1)آیا سال گذشته حق التدریس داشتید و تا به حال معوقه دارید؟.
2)آیا امسال هم حق التدریس گرفته اید؟
جسارت بنده را ازطرح این دو سوال عفو کنید.
پاسخ + 0 0 --
دبیرم 1396/07/15 - 14:17
سلام
1 سال قبل بله 6 ساعت
2 امسال خیر چون هم خسته میشم هم از پولش خبری نیست
پاسخ + +2 0 --
ناشناس 1396/07/14 - 12:59
اقای رستگار همه فهمیدیم شما از ایشون حمایت کردین .امید ب هدا صاحب پست و منصبی میشوید
پاسخ + 0 0 --
سعيد رستگار 1396/07/14 - 14:20
باسلام ، براي اينجانب بسيار جالب است كه همه ي ما فرهنگيان مشكلات ونقايص ، همچنين تواناييها را دروزارت آموزش وپرورش مي دانيم . أما نمي دانم چرا راهكار ارائه نمي نماييم . دوست بزرگواروعزيزدل ، مگراينكه ما رييس جمهورمان روخود انتخاب ننموديم وبه انتخاب خود نيز نمي بأليم .
پس نبايد از گزينه انتخابي رييس جمهور كه مورتاييد نمايندگان ملت بود ه نيزبوده حمايت كرد .
درثاني اينجانب اتفاقا مهمترين مطالبه فرهنگيان را كه ازقبل ازانتخاب جناب بطحايي "" تغيير وتحول دربهبود كيفيت آموزش وپرورش ، نيز ارتقاي معيشت ومهمترمنزلت فرهنگيان و..."" بوده است را كه لازمه آن استفاده ازنيروي انساني كارآمد ، جوان ، پرانرژي وباتجربه مي باشدرا پيگيربوده وهستيم .
وثالثا اين راهم مي دانيم براي محقق شدن اين امرمهم مقاومتهايي صورت ميگيرد كه متن فوق بصورت دقيق نمونه ي مهمي را ذكر نموده است
وامادرپايان عرضم راباينكه هركس برظن خودشد يارمن به إتمام ميرسانم .
پاسخ + +2 -1 --
معلم 1396/07/14 - 14:00
آقای پورسلیمان مسئول محترم صدای معلم ،ما از سایت شما انتظار نداریم که مستقیما به دفاع و جانبداری همه جانبه از وزیر آپ بپردازید و بدون ادله کافی . اگر این طور باشد که ما دیگر نمی توانیم این سایت را از خودمان بدانیم .
پاسخ + 0 0 --
علی پورسلیمان 1396/07/14 - 14:05
سلام

دوست عزیز

آقا / خانم معلم

صدای معلم محلی برای ارائه نظرات و آراء گوناگون و فرآیند گفت و گو است .

این رسانه حزبی نیست و به وظایف رسانه ای خود عمل می کند .

اگر شما نقدی مستدل و مستند دارید ارائه فرمایید تا منتشر گردد .

پایدار باشید .
پاسخ + 0 0 --
رضا 1396/07/17 - 12:05
نمی دانم ...
می ترسم شما هم سوپاپ اطمینان این دستگاه پوسیده شده باشید
خدا نکند ...

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

در سال تحصیلی 98-97 در نظام مدیریتی ، نظام آموزشی و پرورشی مدارس ، معیشت معلمان ، بودجه وزارتخانه و توجه مجموعه نظام به آموزش و پرورش چه اتفاقی می افتد؟

پربازدیدترین

تبلیغات در صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور