صدای معلم سایت اخبار آموزش و پروش معلمان فرهنگیان

" همه باید ملتزم به اجرا و رعایت قانون باشند "

توهین به رئیس جمهور محکوم است

«  قانون » عنصر حیاتی برای شکل گیری یک جامعه متمدن و توسعه یافته است . عمل کردن خارج از حوزه قانون به فربه تر شدن  بیشتر " خشونت " و " بی نظمی " می انجامد/ وقتی راه برای انتقاد از رییس جمهور باز است، دست زدن به اعمال خشونت آمیز توجیه پذیر نیست/ ما در صدای معلم همیشه به معلمان می گوییم که اگر انتقاد و یا اعتراضی دارید حتما باید از مجاری قانونی و به صورت منطقی و مسالمت آمیز باشد / هیچ فرد و گروهی نباید خود را فراتر از قانون بداند/ اگر کسی به عملکرد مسئولی انتقاد دارد باید آن را به صورت منطقی و مستدل بیان کند و وظیفه مسئولان است که به آن پاسخ دهند و شهروندان را قانع کنند/ « صدای معلم » توهین و فحاشی به شهروندان را در هر مقام و جایگاهی محکوم می کند و از مسئولان و دست اندرکاران انتظار دارد تا مطابق " قانون " با مسببان این گونه وقایع برخورد نمایند...

گروه گزارش/

محکومیت حمله و توهین به رئیس جمهور از طرف صدای معلم

متاسفانه در راهپیمایی روز قدس  عده قلیلی با گستاخی تمام به رئیس جمهور منتخب ملت ایران حمله و اهانت کردند.

«  قانون » عنصر حیاتی برای شکل گیری یک جامعه متمدن و توسعه یافته است . عمل کردن خارج از حوزه قانون به فربه تر شدن  بیشتر " خشونت " و " بی نظمی " می انجامد .

وقتی راه برای انتقاد از رییس جمهور باز است، دست زدن به اعمال خشونت آمیز توجیه پذیر نیست. جامعه ما در این منطقه پر آشوب بیش از هرزمان به آرامش و امنیت نیاز دارد. پیشرفت و حل مشکلات اقتصادی مانند فقر و بیکاری در سایه امنیت در داخل و تعامل و همکاری در سطح جهانی به دست می آید.
ما در صدای معلم همیشه به معلمان می گوییم که اگر انتقاد و یا اعتراضی دارید حتما باید از مجاری قانونی و به صورت منطقی و مسالمت آمیز باشد .
هیچ فرد و گروهی نباید خود را فراتر از قانون بداند .
اگر کسی به عملکرد مسئولی انتقاد دارد باید آن را به صورت منطقی و مستدل بیان کند و وظیفه مسئولان است که به آن پاسخ دهند و شهروندان را قانع کنند .
« صدای معلم » همیشه قائل به تفکر انتقادی و گفت و گو برای کاهش شکاف میان مردم و مسئولان و نیز بین گروه های اجتماعی بوده است .
« صدای معلم » توهین و فحاشی به شهروندان را در هر مقام و جایگاهی محکوم می کند و از مسئولان و دست اندرکاران انتظار دارد تا مطابق " قانون " با مسببان این گونه وقایع برخورد نمایند .
پایان پیام /

شنبه, 03 تیر 1396 ساعت 10:05 خوانده شده: 705 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +19 -17 --
علی شیخی 1396/04/03 - 13:28
عملکرد ضعیفش باعث این موضوع میشه.نمیتونه بکشه کنار که خیلی هم شجاعت میخواد اینکار.
لازم نبود به هر قیمتی رای جمع کنه که آخرش اینطور بشه.
درضمن نمیشه گفت منتخب ملت.ایشون منتخب پول و امکانات و افراد دولتیه!!!
پاسخ + 0 0 --
صدای معلم 1396/04/03 - 13:41
سلام
آقای شیخی

متاسفانه نحوه گفتار شما و محتوای آن آکنده از پرخاشگری و بی اخلاقی است .

معلوم نیست واکنش دانش آموزان در برابر فردی چون شما که به راحتی دیگران را متهم می کند و خشونت کلامی در سخنانش موج می زند چگونه است ؛ الته اگر معلم باشید !

دوست عزیز
اگر معلمی به قول شما عملکردش ضعیف باشد باید به او توهین کرد ؟

مگر کشور قانون ندارد ؟

مگر رئیس جمهور گفته است از من انتقاد نکنید ؟

این دیگر چه استدلالی است ؟

آقای روحانی رای اکثریت مردم را کسب کرده است و نهادهای قانونی هم صحت آن را تایید کرده اند .

شما این وسط چه می گویید !

برای حرف تان باید دلیل داشته باشید .

وقتی شورای نگهبان صحت انتخابات را تایید می کند دیگر شما چه کاره اید ؟

واقعا باید در ورود نیرو به آموزش و پرورش و کیفیت آن ها دقت کرد .

پایدار باشید .
پاسخ + 0 0 --
بیاتی فرد 1396/04/03 - 14:38
ایشون منتخب ملت هست با ۲۴ میلیون رای.شما وهمفکران جنگ طلبتان شکست درانتخابات رانمی پذیرید ومادام دارید بهانه تراشی می کنید عملکرد پدیده قرن (احمدی نژاد) خیلی عالی بود ارزش پول ملی در یک شب به ارزش یک سوم رسید.با وجود قانون نیاز به شعبان بی مخ های زمان نیست.
پاسخ + 0 0 --
معلم امیدوار 1396/04/04 - 04:21
شکی نیست توهین و تهمت و افترا و...بخصوص در مورد بزرگان نظام مردود است و با خاطیان و خودسرها برخورد قانونی و عادلانه لازم است تا بار دیگر تکرار نشود
پاسخ + 0 0 --
ملت 1396/04/04 - 16:50
اگر عمکردش ضعف هم باشه نزدیک 24 میلیون رای آورده
بالاخره مورد تایید خیلی از مردم هست لازم نیست شما تز الکی بدهید .
پاسخ + 0 0 --
معلم ایرانی 1396/04/05 - 12:56
جناب ملت بزرگوار،یعنی چون24 میلیون رای آورده هر توهینی رو حق داره به هر کسی نسبت بده، اگر حق با اکثریت باشد ،پیغمبر در اقلیت است. مگه در قرآن نخونديد ....... اکثرهم لا يعلمون، اکثرهم فاسقون، اکثرهم لا يشعرون ، اکثرهم جاهلون و.......موارد بسیار که میشه به قرآن مراجعه کرد.
تمام پیغمبران در اقلیت بودند،حق چیزی است که خدا وسلام و قرآن تعریف کرده و مردم به آن اعتبار میبخشند ولی چنین نیست که مردم تصميمي بر خلاف اسلام بگیرند و اون حق هم باشه.
پاسخ + 0 0 --
علی شیخی 1396/04/05 - 18:33
صدای معلم عزیز
خواستید آدرس محل کار و سکونت خودم را میدم خدمتتون بیاد تحقیق کنید.
از زجر بی پولی و بی منزلتی بعد از 30 سال کار و مستاجری و هزینه های سرسام آور زندگی بگم تا ملتفت بشید؟؟!!!
بله من معلمم و چیزی که در 4 سال دولت روحانی دیدم منو آزار میده. از اینکه مدام دولت به بهانه های مختلف به مردم اهانت میکنه که خودتان بهتر از من مواردشو میدانید ناراحتم.
از اینکه مدام در برابر رهبری میایستند و ادای پیروی از ایشون را درمیارن ناراحتم.
بالاخره کسی رای میاره و رئیس میشه ولی از اینکه واقعیت را ببینی و کتمان کنی ناراحتم...


بله من معلمم و 30 سال کار عاشقانه با دانش آموزان پاک این مملکت داشتم و وقتی میبینم شاگرد خودم زیر چشمی نگام میکنه و هیچ ارزشی برای زحماتی که براش کشیدم قائل نیست ناراحتم...
میبینم در این دولت همکارم 93 بازنشست شده و 95 با منت پاداششو گرفته ناراحتم...
بازم دارم بگم ولی ...
پاسخ + 0 0 --
علی شیخی 1396/04/05 - 18:40
ولی افسوس اغلب همکاران من و حتی خودم نان را به نرخ روز میخوریم.
خودروی لیزینگی را با آن همه دقت و نوبت و قانون که البته خیلی هم خوب است تا همه استفاده کنند ولی کل دارایی صندوق به تاراج میره و فرد دوم مملکت از اون به اسم وام معوقه یاد میکنه میسوزم...
بعد 30 سال هنوز دریافتی 2 میلیون تومن ندارم میسوزم..
شاگرد و اولیای اونا فقط در داخل مدرسه سلامم را جواب میدن و بیرون مدرسه انگار نه انگار ... میسوزم

6 سال هر روز میبینم سرانه مدارس سال به سال کم میشه و مسئولین دم از سرانه 2 میلیون تومنی برای هر دانش آموز دم میزنن ... میسوزم


عاجزانه از شما که پیروز شدید و اخلاق را هم رعایت کردید تقاضا میکنم کمی ادبیات و اخلاق به من بیاموزید...
بیاموزید با دست خالی و مستاجری و نداشتن پس انداز و یک پراید حداقلی و دختر دم بخت و پسر دبیرستانی چگونه ببینم و دم نزنم و به این سوال بچه هام پاسخ بدم که:
بابا چرا معلم شدی!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ + 0 0 --
علی شیخی 1396/04/05 - 18:44
از بزرگواران بیاتی فرد و ملت هم خواهش دارم دلایلی برای من جنگ طلب و ارائه کننده تز الکی بیاورند تا من هم از اقدامات مفید دولت روحانی باخبر شوم و به قول روحانی عزیز مرتکب گناه بیشتر نشوم.

خدا وکیلی اگر کارنامه قابل قبولی داره بگید من هم روشن بشم..
ممنون
پاسخ + 0 0 --
بیاتی فرد 1396/04/06 - 15:54
جناب شیخی بزرگوار،همکار وپیشکسوت عزیز ایا راه حل مشکلات توهین در روز روشن انهم در مقابل دوربین های خبری جهان به رییس دولت است؟ایا با حاشیه درست کردن به دولت و وقت ان هاراصرف پاسخ به این حواشی دادن برای من وشما حقوق وپاداش می شود؟!ما بعنوان پرجمعیت ترین کنشگران اجتماعی باید فرهنگ گفتگو وتعامل را در جامعه نهادینه کنیم!سپردن تریبون نماز بزرکترین عید اسلامی به چند نفر فرد سبک سر وتوهین به منتخب مردم نشانه ی پیشرفت ودموکراسی ومردم سالاری است.!!!همه دغدغه های که نام بردید من هم مبتلا هستم اما راه ان را توهین فحاشی نمی دانم!باید همه همکاران پای کار بیایند ومسالمت امیز ودر چهارچوب اخلاق مطالباتمان را درخواست کنیم.عزت شما مستدام
پاسخ + +16 -9 --
بازنشسته 1396/04/03 - 16:00
صدای معلم فقط توهین به رئیس جمهور محکوم است یا تو هین بهر شخص حقیقی وحقوقی ؟ آیا توهین به یک مسلمان محکوم نیست؟ فقط توهین به رئیس جمهوری که منتسب به شماست محکوم است یا همه ی رئیس جمهورها؟ آیا رئیس جمهور حق دارد به مردم وبه ارگان های دیگر توهین کند؟
پاسخ + 0 0 --
صدای معلم 1396/04/03 - 16:07
سلام
همکار محترم بازنشسته

پاسخ شما در مطلب داده شده است .

" « صدای معلم » توهین و فحاشی به شهروندان را در هر مقام و جایگاهی محکوم می کند و از مسئولان و دست اندرکاران انتظار دارد تا مطابق " قانون " با مسببان این گونه وقایع برخورد نمایند ."

منظور شما کدام رئیس جمهور است ؟

اگر منظور شما آقای احمدی نژاد است ایشان در طول 8 سال با گفتار و کردار خود بیشترین توهین ها و خسارت ها را به ملت ایران زدند ...


موارد داریم که یک فرد را فقط به خاطر ساختن یک جوک در مورد آقای احمدی نژاد در قالب پیامک به 6 ماه حبس تعزیری محکوم کردند !

توهین از هیچ کس پذیرفته نیست .

پایدار باشید .
پاسخ + 0 0 --
ُسید محمد حسن حسینی 1396/04/03 - 20:03
اگر منظورتان از توهین به ارگانها ....است، آقای روحانی بی ربط نمی گوید: او باور و خواسته ملت را به آقایان گوشزد می کند. ....
http://melliun.org/iran/125225

http://melliun.org/iran/101896
پاسخ + 0 0 --
علی شیخی 1396/04/05 - 18:45
از دید طرفداران دولت فقط به ایشون نباید توهین بشه وگرنه به بقیه و توسط هرکس مخصوصا خودشون عین صوابه!!
پاسخ + +8 -2 --
بازنشسته 1396/04/03 - 16:01
امام علی (ع)
«أَیُّهَا النَّاسُ إِنَّ لِی عَلَیْکُمْ حَقّاً، وَلَکُمْ عَلَیَّ حٌقٌّ، فَأَمَّاحَقُّکُم عَلَیَّ فَاالنَّصِیْحَهُ لَکُمْ، وَتَوْفِیْرِفَیئِکُمْ عَلَیْکُم، وَتَعْلِیْمُکُم کَیْلاتَجْهَلُوا، وَتَأدِیْبُکُمْ کَیْمَاتَعْلَمُوا». ای مردم، مرا برشما حقی و شما را بر من حقی واجب شده است، (هرچند امیرالمؤمنین علی) ع این حقوق متقابل مردم و رهبر را، دراجتماع مردم در نخیله‌ی کوفه، و نسبت به خودش و مردم بیان داشته است، ولی با صرف نظراز مقام امامت و عصمت آن حضرت، می‌توان این حقوق را نسبت به دیگرحاکمان و مردم، در هرعصر و زمانی، قابل تطبیق دانست حق شما بر من (حاکم) آن است که از خیرخواهی شما دریغ نورزم، (حاکم باید در راستای مصلحت و خیرخواهی مردم قدم بردارد) و بیت المال را بین شما عادلانه تقسیم کنم، و شما را آموزش دهم تا بی سواد و نادان نباشید، و شما را تربیت کنم تا راه و رسم زندگی را بدانید.
پاسخ + 0 0 --
علی شیخی 1396/04/05 - 18:46
اگرواقعا علی (ع) را الگو قرار میدادیم که وضع مان این نبود...
وقتی نمک خودش گندیده من چی میشم؟؟؟؟!!!!
پاسخ + +9 -1 --
حسین 1396/04/03 - 17:32
سلام توهین به انسانهای خادم هر که باشد خلاف است ، مهمتر توهین به دست آوردهای ارزشمند انقلاب هم تخلف است ، امامزادگان باید در رفتار حرمت خویش را حفظ کنند و بدانیم اگر بناحق توهین کنیم زمینه های توهین به همه چیز را فراهم می کنیم در اسلام اصول اخلاقی نسبی نیستند مراقب رفتارمان در همه مقاطع باشیم
پاسخ + +13 -1 --
حسن درویشی 1396/04/03 - 17:36
متاسفانه همه چیز رنگ و بوی سیاسی گرفته .فحاشی و توهین به هر شخصی که باشد محکوم است اما سوالی که پیش می اید این است چطور کسانی که در جریانات سال 88 تقاضای رافت اسلامی نسبت به هتاکان و فحاشان داشتند و در همان سال رئیس جمهور کشور به عنوانی مانند حرا......... مورد خطاب واقع شد هیچ کس نگفت چرا از رئیس جمهور به صورت منطقی انتقاد نمی کنید و فحاشی می کنید؟متاسفانه به سمتی می رویم که در برابر یک پدیده ثابت و تکراری دو رفتار متضاد از سوی منتقدان و روزنامه نگاران و مردم بروز می کند و هر کس با توجه به تعصبات خاص جناحی خود حکم صادر می کند
پاسخ + +12 -2 --
ناشناس 1396/04/03 - 23:30
روحانی هیچ کاری برای فرهنگیان انجام نداد از طرف خود و اعضای خودش مرتب به فرهنگیان دروغ میگوید.احمدی نژاد حداقل دروغ نمی گفت هیچ کدام به نفع ما نیستند خدا خودش حق ما فرهنگیان از انها بستاند
پاسخ + 0 0 --
علی شیخی 1396/04/05 - 18:48
کاش اغلب همکاران به این اقرار کنند...
پاسخ + +11 -2 --
بازنشسته 1396/04/03 - 23:34
جناب سید محمد حسن حسینی ! شایسته نیست مقام ریاست جمهوری به ارگان های ارزشی که بیشترین فداکاری برای ملت راانجام داده اند توهین کندیا آنها را درمقابل دشمن تضعیف کند...
رئیس جمهور باید صبورباشد ودرمقابل نقدها تحمل داشته باشد باید کسانی که به این آب وخاک خدمت می کنند احترام بگذارد هرچند آن افراد منتقد ایشان باشند....
پاسخ + 0 0 --
علی شیخی 1396/04/05 - 18:50
رئیس جمهوری که بعد از پیروزی بقیه را خشونت طلب و ... خواند از بقیه چه انتطارست؟؟؟!!!
لطفا متن کامل سخنانش را بخوانید.
پاسخ + +10 -2 --
بازنشسته 1396/04/03 - 23:38
صدای معلم ..... ! توهین نسبت به هر کس و در هر جایگاهی، یک عمل ناپسند محسوب می شود. اهانت اگر از رده های پایین به بالا حادث شود ، عملی زشت است اما اگر از رده های بالا به پایین واقع شود، عملی زشت تر خواهد بود. توهین به رئیس جمهور یقینا کار بد و ناپسندی است و البته فرقی هم نمی کند رئیس جمهور چه کسی باشد. قباحت این توهین به آن است که رئیس جمهور ، نماینده یک ملت است و توهین به او می تواند تعرض به حیثیت یک ملت تلقی شود. حالا رئیس جمهور احمدی نژاد باشد یا روحانی ...!
پاسخ + +15 -2 --
بازنشسته 1396/04/03 - 23:42
صدای معلم ... ! جناب آقای روحانی در کسوت ریاست جمهوری، مخالفان خود را همواره با استفاده از الفاظی مانند مزدور، بی شناسنامه، ترسو، افراطی، جیب‎بر، مستضعف فکری، متوهم ، بزدل ، کاسب تحریم ، فاسد ، عقب مانده ، تازه به دوران رسیده ، عصر حجری و ... خطاب کرده است. بدون تردید توهین از بالا به پایین عملی زشت تر محسوب می شود زیرا به توهین رسمیت می دهد و آن را به یک عمل عادی مبدل می سازد.
پاسخ + 0 0 --
علی شیخی 1396/04/05 - 18:51
اینها دیده و شنیده نمیشوند ولی اینکه من گفتم عملکرد روحانی.... تمام طرفداران چماق برداشتند!!!
پاسخ + +11 -3 --
ناشناس 1396/04/04 - 00:26
وقتی فرمان آتش به اختیار صادر شده حرفی برای گفتن نمی ماند.!
پاسخ + +19 -2 --
چغندربگ 1396/04/04 - 01:03
امیدوارم منتشر کنید! در مملکتی که معلمانش گروگانگیرند! باید به رئیس جمهورش اهانت بشه! عجیبم نیست، اصلا!باید همون لحظه که این حرف از دهن نوبخت بیرون می آمد از سمتش برکنار میشد بدون ثانیه ای تامل! ولی نشد و همه به شوخی و خنده برگزار کردند، منم وقتی کلیپ توهین به روحانی را دیدم کلی خندیدم و به شوخی برگزار کردم! خودکرده را تدبیر نیست! این جهان کوه است و فعل ما ندا و ....
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 1396/04/04 - 01:33
توهین به هر کسی که باشه کار درستی نیست
خب آقای رئیس جمهور هم کم توهین نمی کنه،برادر من زدي ضربتی ، ضربتی نوش کن
این که دیگه قشون کشی نداره،بگیر و ببند نداره، پس خودتم توهین میکنی بیان ببرنت؟
کاش یاد بگیرن قشنگ صحبت کنن و بی احترامی نکنن مردم از بزرگانشون حرف زدن رو یاد میگیرن،همین جناب پور سلیمان هم ادبیات قشنگی نداره و طاقت شنیدن کمترین حرف مخالف نظر خودش رو نداره،ما معلمین
م،متوجه میشیم
پاسخ + 0 0 --
علی پورسلیمان 1396/04/04 - 08:16
سلام
دوست عزیز
آقا / خانم فرهنگی

روش صدای معلم گفت و گو و تفکر انتقادی است .

این جا میدان جنگ نیست که افراد به همدیگر ضربه بزنند .

باید مطالب را شنید و پاسخ داد .

افرادی که معمولا کم می آورند شروع به تهدید می کنند !

همکار محترم

شما کدام رسانه رسمی را سراغ دارید که به اندازه صدای معلم برای کامنت ها و نظرات مخاطبان ارزش قائل باشد و حتی مدیر مسئول آن تک تک به نظرات پاسخ دهد ؟

من اگر شنیدن حرف مخالف را نداشتم که آن ها منتشر نمی شد !

شما مستدل و مستند بفرمایید که بنده کجا طاقت شنیدن سخن دیگران را نداشته ام ؟

از این که متوجه می شوید سپاسگزارم .

پایدار باشید .
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 1396/04/04 - 14:35
برادرم میدونم میدون جنگ نیست،ولی چطوره که جناب رییس‌جمهور توهین کنن چیزی نیست حالا یه سری هم یه حرفایی بزنن،اصلا کار اونا مورد تایید نیست اشتباه نشه،من میگم هر عملی عکس العملی داره

آقای پور سليمان من مدتهاست که توی گروه هستم و پیامها رو رصد میکنم و پاسخ های شما رو ،،قبول دارم شما صبوريد ولی وقتی نظری موافق نظرتون نباشه خیلی سخت و کوبنده موضع گیری میکنید،سعه صدر داشته باشید موفق تر خواهید بود البته سعه صدر رو به خود هم توصیه میکنم
بازم ممنون که هستید
پاسخ + 0 0 --
علی شیخی 1396/04/05 - 18:54
آفرین جناب فرهنگی
آنطور که معلم الگوی دانش آموز است رئیس جمهور هم الگوی همه مردم...
ولی متاسفانه همیشه سیاه نمایی!!!!!!!!
پاسخ + +10 -2 --
شهاب 1396/04/04 - 07:17
خودکرده را تدبیر نیست وقتی دولتمردان بنای بی عدالتی توهین بی قانونی وغیره را می گذارند اوضاع همین خواهد شدکامنت دیروز مرا منتشر نکردید
پاسخ + 0 0 --
صدای معلم 1396/04/04 - 08:10
شلام
دوست عزیز
آقای شهاب

قانون باید توسط همه رعایت شود حتی من و شما .

مردمی که به قانون احترام نمی گذارند نباید انتظار داشته باشند که مسئولان نیز رعایت کنند .

کامنت دیروز شما ارتباطی با محتوای مطلب نداشت .

پایدار باشید .
پاسخ + +5 -4 --
معلم 1396/04/04 - 15:44
اگر برای یک بار قوه قضایی هم جناحی عمل نکنه و این عوامل هتاک رامجازات ومعرفی کنه بساط این هتاکی ها وبرهم زدنها وحمله به سفارت ها برچیده میشه اما افسوس ..هرچه بگندد نمکش می‌زنند وای به روزی که بگندد نمک
پاسخ + 0 0 --
علی شیخی 1396/04/05 - 18:55
خود روحانی و برخی وزای کابینه کم نکرده اند از این توهینها به مردم...
والعاقبه للمتقین
پاسخ + +2 -1 --
چغندربگ 1396/04/04 - 21:25
بحث نامربوط است، من به عنوان چغندر نظری ندارم!
پاسخ + +3 -1 --
رضا 1396/04/05 - 00:30
اینقدر واسه رئیس جمهوری که چهار سال به آموزش و پرورش پشت کرد دل نسوزونیم.
اینا همشون تو یه اطاقن و اهداف و منافعشون مشترک.!
پاسخ + +2 0 --
ناشناس 1396/04/07 - 17:41
ناسزا بد است اما شرط دارد. به شرطی بد است که مخاطب آن اصلاح طلب واعتدالی! باشدوگرنه براحتی می توان با برچسب بی سواد ونادان و... به همه افرادی به شما رای نداده اند دشنام داد. دهان آنان را مهر وموم کرد سپس در باره فواید آزادی داد سخن سر داد!!
پاسخ + +1 0 --
معلم 1396/04/08 - 15:42
حق التدریسهای شاغلین روبدین بسیجی .... زیاداست
پاسخ + +4 -1 --
چغندربگ 1396/04/10 - 11:18
از نظر من اصلا مهم نیست! و طبیعیه! در مملکتی که هر روز به معلمان توهین می شود و هر روز معلمان تحقیر می شوند و معلمان چوب مدیران ناتوانی که آوپ را به ویرانه تبدیل کردند را می خورد، یعنی چوب ناکارآمدی و دینامیک نبودن آوپ، پس باید به رئیس جمهورش توهین بشود، اگرچه بعید می دانم بفهمند مشکل از کجاست!

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

آیا با ورود شورای عالی انقلاب فرهنگی به موضوع حذف آزمون مدارس سمپاد ( تیزهوشان ) موافقید ؟

پربازدیدترین

 تبلیغات در صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

خدمات چاپ

تلگرام صدای معلم

تحقیقات و آموزش

چاپ مدارس

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

صندوق ذخیره فرهنگیان

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور