صدای معلم

" حاجی میرزایی هنوز به پرسش های صدای معلم در مورد وقایع اخیر دانشگاه فرهنگیان پاسخی ارائه نکرده است "

وزیر آموزش و پرورش در مورد برکناری مدیر کل آموزش و پرورش استان گیلان هم شفاف سازی کند !

صدای معلم گزارش می کند ؛

گروه گزارش/

پرسش صدای معلم از وزیر آموزش و پرورش در مورد برکناری مدیر کل آموزش و پرورش گیلان

پس از گذشت حدود دو هفته از انتشار گزارش « صدای معلم » در مورد وقایع دانشگاه فرهنگیان هنوز وزیر آموزش و پرورش پاسخی به آن نداده است . ( این جا )

در این گزارش آمده بود :

" مطابق تبصره 3 از ماده 10 اساسنامه دانشگاه فرهنگیان ؛ پذیرش استعفا یا عزل رئیس «دانشگاه» با پیشنهاد وزیر آموزش و پرورش ‏و تأیید وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و حکم وزیر آموزش و پرورش انجام می پذیرد.‏

پرسش این است که چرا وزیر آموزش و پرورش حسین خنیفر را برکنار کرده است و پرسش مهم تر این که چگونه در مقام سابق ابقا شده است ؟

پرسش « صدای معلم » از وزیر آموزش و پرورش آن است ؛ آیا وقایعی که در دانشگاه فرهنگیان رخ داده است از مصادیق " مدیریت تعارض منافع " نیست ؟

اگر پاسخ مثبت باشد ؛ "  مسیر بدون بازگشت " را با کدام تدبیر ، شجاعت و صراحت مدیریت خواهد کرد ؟

آیا این سکوت و عقب نشینی ها بر میزان اعتماد عمومی در سیستم خواهد افزود ؟

چگونه می توان در این دانشگاه به دانشجو معلمان و معلمان آینده این جامعه ، درس " صداقت " و " جدیت " را آموخت ؟ "

پرسش صدای معلم از وزیر آموزش و پرورش در مورد برکناری مدیر کل آموزش و پرورش گیلان

امروز پرتال وزارت آموزش و پرورش خبر داد که وزیر آموزش‌ و پرورش طی حکمی، «محمد رحمتی خوبده» را به‌عنوان « مدیرکل آموزش‌ و پرورش استان گیلان» منصوب کرده است . ( این جا )

« سخنگوی کانون صنفی فرهنگیان گیلان » در یادداشتی که در کانال سازمان معلمان ایران منتشر کرده است به دفاع از عملکرد مدیر کل پیشین این استان پرداخته و نوشته است :

" نادر جهان آرای مدیر کل آموزش و پرورش گیلان به طور ناگهانی دیروز (یک شنبه 15 تیر) از مقام خود کنار گذاشته شد.در سرزمینی که قاعده بر حضور ناشایستگان در پست های مدیریتی است، باید از یک سو بر حضور کسی چون جهان آرای در چنین جایگاهی متعجب گشت و اینک در برکناریش تامل ورزید و دلایل آن را واکاوی نمود تا راز این عزل را نیک تر دریابید. حاجی میرزایی نباید به حرف هایی که در زمان گرفتن رای اعتماد از مجلس پیشین زده و از فرهنگیان خواسته بود تا انحرافات سیستم را به او تذکر دهند ؛ بی اعتنا باشد ؟

انتخاب مدیران در ایران عمدتا محصول عواملی غیر از شایسته سالاری است.این عوامل ترکیبی از ذهنیت ایدئولوژیک یا وفاداری چهار فصل به ایدئولوژی رسمی و مولدات و محصولاتش هرچند نامرغوب و نامطلوب است و دیگر لابی های نمایندگان مجلس با وزیر و مدیران سطح بالای کشور برای تکیه زدن این جایگاه توسط وفاداران آن هاست.

" ابن الوقتی و منفعت طلبی و موقعیت طلبی و زمان شناسی البته نه در راستای منافع ملی بلکه اتخاذ تاکتیک های مناسب در جهت هماهنگی با آنچه دستگاه ها و بلندگوهای حکومتی می گویند، از شاخصه های سیستماتیک برای انتخاب مدیران توسط نیروهای فوقانی قدرت است.حال آنکه انتخاب جهان آرای از آغاز محصول هیچ یک از این عوامل معمول و مرسوم نبود و از خلاف آمد عادت مدیری شایسته و با کیاست بر مصطبه ی ریاست تکیه زده بود. که با لابی هیچ نماینده و ساز و کارهای متعارف ناموزون بر سر کار نیامد اما بر اساس همان ساز و کارهای مرسوم،غیر اخلاقی و پیشامدرن از سمت خود کنار گذاشته شد.
اما جهان آرای چه کرد که در گام نخست نمایندگان مجلس یازدهم استان گیلان لازم دیدند همه ی وظایف تقنین و ذاتی نمایندگی را فرو گذارند و با لابی با وزیر و دیگر نهادهای آشکار و نهان همه ی هم خود را برای برکناری او معطوف سازند.

« عزیز قاسم زاده » در این یادداشت تصریح می کند :

« جهان آرای اهل برخورد با جامعه ی معلمان به علت افکار و عقاید صنفی نبود و از همین رو اجازه دخالت به ارگان ها و نهادهای بیرون را برای پرونده سازی علیه فعالان نمی داد و در حد وسع و توان خود صادقانه حامی کنشگران صنفی بود و اجازه نمی داد هیئت های تخلفات اداری آموزش و پرورش به تضییع حقوق صنفی معلمان بکوشند و به خاطر تحصن و اعتراض و تجمع کسی دچار محرومیت از سوی آموزش و پرورش شود‌.

پرسش صدای معلم از وزیر آموزش و پرورش در مورد برکناری مدیر کل آموزش و پرورش گیلان

جهان آرا اهل تعامل با دستگاه های دولتی و ارگان های رسمی بود اما برای خودش خط قرمز داشت.او برای عزل یا تعویض مدیران از هیچ کسی مشورت نمی گرفت گرچه برای انتصاب مدیران به ساز و کارهای مرسوم و معمول تن می داد اما هرگز استقلال خود را از دست نداد.
جهان آرای اهل تسامح منفعت طلبانه با نمایندگان مجلس که رکن مهم انتخاب مدیرکل ها در سطوح مختلف ادارات استانی هستند، نبود و صد البته چنانچه پیش تر گفته شد او اهل معامله با نهادهای پشت پرده در جهت تمکین و تسلیم خواسته های آنها شدن، نبود.... "

رئیس سازمان نهضت سوادآموزی در آیین تکریم و معارفه مدیرکل آموزش‌ و پرورش استان گیلان گفته است : ( این جا )

پرسش صدای معلم از وزیر آموزش و پرورش در مورد برکناری مدیر کل آموزش و پرورش گیلان

" برنامه‌های آموزش‌ و پرورش استان گیلان در راستای سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری، نقشه سند تحول بنیادین و همچنین برنامه‌های وزیر آموزش‌ و پرورش در زمان اخذ رأی اعتماد زمینه ‌ساز تحول شگرف در نظام فرهنگی و آموزشی است. "

اگر چنین است ؛ پرسش « صدای معلم » از وزیر آموزش و پرورش آن است که دلیل برکناری مدیر کل پیشین استان گیلان چه بوده است ؟

حاجی میرزایی نباید به حرف هایی که در زمان گرفتن رای اعتماد از مجلس پیشین زده و از فرهنگیان خواسته بود تا انحرافات سیستم را به او تذکر دهند ؛ بی اعتنا باشد ؟

وزیر آموزش و پرورش در آخرین نشست رسانه ای و در پاسخ به پرسش های صدای معلم به صراحت از پاسخ گو بودن وزارتخانه اش در مورد انتقادات رسانه ها و منتقدان دفاع کرد .

پایان گزارش/


پرسش صدای معلم از وزیر آموزش و پرورش در مورد برکناری مدیر کل آموزش و پرورش گیلان

دوشنبه, 16 تیر 1399 21:21 خوانده شده: 587 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +1 -2 --
حسینی 1399/04/16 - 23:00
متاسفانه باقرزاده داره وزارتخانه را باب دل نمایندگان اصولگرا مدیریت می‌کنه تا کارنامه قابل دفاعی برای خودش پیش روسا و اربابان قبلی اش دست و پا کنه و جایی برای خودش در دولت آینده ردیف کنه هزار بار تاسف به حال وزیر و مدعیان اصلاحات و اعتدال
پاسخ + 0 0 --
مردانگی دارید؟ 1399/04/17 - 12:44
قبلی ها خیلی بد
اصلا بد ترین آدم روزگار
شما ها که خوب بودید کدوم تپه را سالم گذاشتید مونده ؟ یک مورد از گلی که به سر ملت در این 8 سال سیاه زدید اینجا بنویسید . 10 تا و 20 تا نمیخاد بنویسی . یکی را بنویس . فقط یک مورد از عملکرد خودتان ربا بنویس.
اما اگر ننویسی خودم برات می نویسم :
دلار22
مرغ20
نفت صفر
سکه 11
بازم بگم یا .....
پاسخ + +6 -1 --
صداي حق 1399/04/17 - 20:12
اقاي پورسليمان و رسانه ايشون ظاهرا عاشق حركت رونالدينهو هستن. گزارش درمورد استان گيلان است، پرسش عزل ريئس كل دانشگاه ميكنيد؟ خودتان نميخنديد وقتي نوشته خود را ميخوانيد؟
آقای پور سلیمان
گذشته تو
ومعاندت شما با توسعه و نجات دانشگاه فرهنگیان بر همه آشکار است
دانشگاهی که در طی ۵۲ ماه حاکمیت تفکر لیبرالی سرپرست قبلی به عمد و برای تعطیلی آن، به پذیرش ۳هزاردانشجو رسیده بود ودر حال احتضار بود
اما در مدیریت دوساله دکتر خنیفر و اخیر به ۱۰۳ هزار پذیرش رسیده است و همه می دانند
تو
با اطلاعات ناقص و معاندت با نظام و ارزشها و وابستگی ات به دگراندیشان و بنیاد سوروس و بهاییت در همه امور در حد ژورنالیستی و زرد نامه برخورد می کنی
البته
رسوایی ات نزدیک است
درد تو
وامثال تو
احیای دانشگاه فرهنگیان توسط انسانی تربیت معلمی ودلسوز است
که
امثال تو و جبهه لیبرال سکولار این دانشگاه را متهم به تربیت سرباز ولایت می کنید.
پاسخ + +6 -2 --
صداي حق 1399/04/17 - 20:15
چرا
طی ۵۲ سرپرستی مهر محمدی ونابودی این دانشگاه سر در لاک و کله زیر برف برده بودی
و نق نزدی؟؟؟؟
چرا الان که این دانشگاه با پذیرش دقیق و آینده نگری می رود تا مشکل کمبود معلم را تا افق ۱۴۰۱ حل کند هر روز با زبان توهین
افتراو بی تقوایی در باره اش حرف می زنی؟؟؟؟
تو اگر دلسوز نظام تعلیم وتربیت هستی که نیستی چشم کور خور را باز می کردی و باشجاعت اعتراف می کردی که
کمبود معلم امروز که در حال جبران شدن است ریشه در ۵۲ ماه سرپرستی اقاي مهر محمدی دارد که دانشگاه را با عدم پذیرش دانشجو به خاک سیاه نشانده بود
اما
حیف
که صادق نیستی!!!!!!
لباس ميش تو از گرگ بودنت كم نميكند بلكه گرگي خطرناكتر ميسازد، ولي افسوس جاهلاني هستند كه هنوز خام اين گرگ در لباس ميش ميشوند.
پاسخ + 0 0 --
منتظر 1399/04/20 - 12:02
بنظر می رسد یا خواب بوده اند ....
پاسخ + +5 -2 --
صداي حق 1399/04/17 - 20:19
خود شما و رسانه شما مسئول مستقيم كلمه به كلمه گزارش و نوشته خود هستيد. لطفا جواب سربالا و غير مرتبط ندهيد و راه را به بيراهه نكشانيد.
پاسخ + 0 0 --
علی پورسلیمان 1399/04/18 - 09:02
دوست عزیز

درود

به آقای خنیفر سلام برسانید و به ایشان بگویید که آزادی اندیشه و دموکراسی از " نان شب " هم واجب تر است .


به ایشان تصریح کنید که صدای معلم هیچ نداشته باشد حداقل اجازه می دهد که در کمال آزادی دیگران او را زیر سوال ببرند و البته این عین آزادی بیان است .


پایدار باشید .
پاسخ + 0 0 --
دکتر س.م.ح.حسینی 1399/04/18 - 07:17
وزیر این را هم توضیح دهد که چرا علیرغم ۲۵ سال درخواست من برای مجوز تاسیس موسسه زبان این مجوز را از ترسشان به من ندادند اما

مجوز انواع و اقسام بهره برداری ها از منابع ملی ایرانیان را به چینی های کمونیست و کافر دادند؟!!؟!!

با این ... تان ایران را علنا و رسما ضمیمه چین کمونیست کردید.... خدا به داد این مردم ساده لوح برسد.
پاسخ + +4 -2 --
صداي حق 1399/04/18 - 20:35
در جواب علي پورسليمان (١٨/٤ ٩:٠٢)
جوابتان در مورد ازادي انديشه و دموكراسي در نظرهاي قبلي داده شد. اگر توجه نكردي يا فراموش كردي كه اين واويلاست ، اما اگر از قصد فراموش كردي پس اين فاجعه است.
فأن كنت لا تدري فتلك مصيبةٌ- و إن كنت تدري فالمصيبتُ اعظمُ
در ادامه من جوابي در باب سوالات خود نديدم، گفتم ٥٢ ما سرپرستي مهر محمدي كجا بودي جواب نداديد، بحث كمبود معلم كه براي شما كشك است، اين همه عناد با توسعه و نجات دانشگاه ريشه در كجا دارد. آيا؟
دكتر خنيفر مجموعه اي كه سرپرست قبلي ان را جهنم كرده بود را به مدينه فاضله تبديل كرد، اما كو چشم بينا و انسان بي حقد. حقد و غضب شما چشمانتان را بي سو كرده.
پاسخ + 0 0 --
علی پورسلیمان 1399/04/18 - 21:19
دوست عزیز

سلام

1- برخی عادت کرده اند آب را گل آلود کنند برای آن که وانمود کنند مانند " اقیانوس " ژرف و بی انتها هستند !

کدام جواب ؟

خود گویی و حود خندی
عجب مرد هنرمندی


2- پیش از قضاوت کمی جست و جو کنید .

در زمان سرپرستی آقای مهرمحمدی ایشان گفت و گویی با صدای معلم انجام داد و ما همچون سایرین پرسش های صریحی مطرح کردیم .

( این ها همه مستند در صدای معلم موجود هستند )

« صدای معلم » وام دار و شیفته هیچ فرد و یا جریانی نیست و مستقل عمل می کند .

نامه های انتقادی قابل توجهی در انتقاد از مدیریت ایشان در صدای معلم منتشر شده است که قابل دسترسی هستند .


3- همین که نگاه شما به مسائل " مطلق انگارانه " است و مدیریت ها را سیاه و سفید می کنید نشان از آن دارد که از بلوغ روانی و عاطفی لارم برای گفت و گو برخوردار نیستید .

کسی که نقادی را با تشویش اذهان عمومی خلط می کند شایسته گفت و گو نیست .

با این حال این رسانه همه نظرات شما را منتشر می کند .

پایدار باشید .
پاسخ + 0 0 --
یوسفی 1399/04/19 - 09:19
درود بر آقای پورسلیمان
جای حساسی دست گذاشته اید !
آقایان به جای آن که پاسخ گو باشند تازه طلبکار هم شده اند !
پایدار باشید !
پاسخ + +5 -2 --
صداي حق 1399/04/18 - 22:49
در جواب علي پورسليمان (١٨/٤ ٢١:١٩)
اگر منظورتان همان مصاحبه برنامه كودكي و سوالات از پيش تعيين شده است ، اين كه شد همان حرفي كه خود زديد، كه باز بر خود شما صدق ميكند. " خود گويي و خود خندي، عجب مرد هنرمندي". كوته نظري شما باز گل كرد، من را نابالغ رواني و عاطفي خطاب كرديد، خود انصاف داشته باشيد، نابلغ منم يا شما كه به خود اجازه ميدهيد درمورد شخصيت افراد نظر بدهيد. تقريبا در همه نظرهايم گفتم كه من منتقد فكر و روش شما هستم، قيافه ، شخصيت و مسائل شخصي شما براي من مهم نيست. شما كه حرف از آزاد انديشي ميكنيد كه خودتان فرق ان را با ازادي بيان هنوز درك نكرديد، آيا ميدانيد كه تهمت و افترا به شخصيت افراد در كشورهايي (امريكا و اروپاي غربي) كه شما عاشق انهاهستيد پيگرد قانوني دارد.
پاسخ + 0 0 --
یوسفی 1399/04/19 - 09:26
آقای به اصطلاح " صدای حق " !
سلام
شما با این نحوه استدلال و حرف زدن که در هر سطرش تهدید و ارعاب و توهین است آبروی دانشگاه فرهنگیان را بردی !
خودت هر چه دوست داری به دیگران می گویی این که از این و آن چند گرفته ای و... . تا کسی انتقاد می کند می شود افترا ، توهین ، فحاشی و زیر سوال بوردن ارزش ها ...
دوران این حرف ها دیگر گذشته است !
اگر راست می گویید یک نشست رسانه ای بگذارید تا معلوم شود " صدی حق " کیست !
پاسخ + +6 -2 --
صداي حق 1399/04/18 - 22:50
من از شما به عنوان مدير اين رسانه انتقاد كردم، جنبه انتقاد نداري، كليدو تحويل بده برو دنبال يه كار ديگه. زير سوال بردن شخصيت وانگ زدن شايد براي افراد معدودي قابل قبول باشد، ولي براي عاقلان خير. اين كار شماست كه نظرات بنده و امثال بنده را نشر دهيد، منت گذاشتن بي معنيست. تشويش اذهان انجاست كه بدون هيچ سندي افترا ميزنيد. بعيد ميدانم ايين نامه مالي و معاملتي دانشگاه را خوانده باشيد. بخوانيد شايد روشن شويد.
پاسخ + 0 0 --
منتظر 1399/04/20 - 11:06
آقای مدیر لطفا انتقاد پذیر باشید
پاسخ + 0 0 --
علی پورسلیمان 1399/04/20 - 11:50
سلام

آقا / خانم منتظر

بنده به پرسش ها پاسخ می دهم .

سعی می کنم در بحث دیگران وارد نشوم مگر به ضرورت و یا این که مورد خطاب قرار گیرم .

ضمنا کسی که انتقاد می کتد باید پاسخ را هم بشنود .

بنده اگر نقدپذیر نبودم که مثل خیلی از خبرگزاری ها ، سایت های خبری و پرتال ها نظرات را منتشر نمی کردم .

برخی عادت کرده اند هر چه دوست دارند بگویند اما به محض آن که کسی پاسخ می دهد و یا متقابلا نقد می کند آم را مزین به انواع " برچسب ها " می کنند !

شاید بهتر باشد آستانه تحمل خود را ارتقا دهیم .

پایدار باشید .
پاسخ + 0 0 --
منتظر 1399/04/20 - 12:22
اگر انتقاد پذیر هستید نقد را با نقد پاسخ دهید وشخصیت
افراد را زیر سوال نبرید و انگ نزنید.
درضمن جهت نشر نظرات دیگران منت نگذارید. گرچه بعضی از نظرات را منتشر نمی کنید.
درضمن بدون سند حرف نزنید. بهتر است قبل از هر حرفی
به آیین نامه مالی و معاملاتی دانشگاه فرهنگیان نگاهی
بیندازید.
پاسخ + +5 -2 --
صداي حق 1399/04/19 - 10:56
در جواب يوسفي (١٩/٤ ٩:٢٦)
تعجب ميكنم كه فرق تهديد و نقد را نميدانيد. بماند تعريف فضاي مجازي . حالا كه اصرار ميكنيد فاميلي من علوي هست. قبلا هم عرض كردم چه صداي حق چه صداي باطل، مهم مطلب و محتواي ان است. در ضمن بنده تاحدي كه ممكن بود نظر خودم را راجع به تمام سوالات چه در اين پست چه در ديگر پست ها داده ام.
پاسخ + 0 0 --
منتظر 1399/04/20 - 12:47
جناب یوسفی مهم مطلب ومحتواست نه گوینده در این
باره روايت از حضرت علي ـ عليه السّلام هست
که فرمودند:
«خُذ الحكمَةَ حَيثُ كانَتْ وَ انْظُر اِلي ما قالَ و لا تنظُرْ
الي مَنْ قال» حكمت را هر جايي است فرا بگير و نگاه كن
به آنچه گفته مي‌شود نه به گوينده سخن.
در روايت ديگری آمده است «خُذِ الحكمَةَ ممّنْ اَتاكَ بِها
و انظُرْ الي ما قالَ وَ...»
حكمت را از هر كسي كه نزد تو مي‌آورد فرابگير و نگاه كن
به آن چه گفته مي‌شود نه به گوينده سخن.
پاسخ + 0 -4 --
رهگذر 1399/04/19 - 21:48
اقای صدای حق واقعا متاسفم اگر شجاعت دارید در موردموضوع فروش تحمیلی کتابهای خنیفر به دانشگاه سخن بگو
پاسخ + 0 0 --
منتظر 1399/04/20 - 11:42
جناب رهگذر بایست جوابت رابگیر قبل از هر حرفی نگاهی
به آیین نامه مالی ومعاملاتی صفحه ۳۳
۲۸_۷. بیندازید :
خرید یا فروش کتب ،نشریات علمی_پژوهشی وغیر...
به تشخیص رئیس دانشگاه می باشد .

قانون این اجازه را به ایشان داده است
پاسخ + +5 -1 --
صداي حق 1399/04/20 - 00:49
جناب اقا/خانم رهگذر
در ديگر پستها جواب اين سوال شما داده شده. نگاهي به ايين نامه مالي و معاملاتي دانشگاه ها و دانشگاه فرهنگيان بيندازيد، بندها و ماده ( 24, 1-26, 36, 7-28) مصوبه ايين نامه معاملاتي دانشگاه و شوراي پژوهش. و اين در حاليست كه كتاب هاي مورد بحث هبه (هديه) دكتر خنيفر به دانشگاه بوده، و هيچ چيز جز حق معنوي (شناسه و فيپا) براي ايشان در نظر گرفته نشده است. با مستند عرض ميكنم. تحقيق كنيد به نتيجه ميرسيد.
پاسخ + +4 0 --
استاد دانشگاه 1399/04/20 - 15:10
*احیای دانشگاهی به فنا رفته توسط ایثارگر دیروز و جهادگر امروز*

دکتر حسین خنیفر
با *اصالت تربیت معلمی*
و 
خادم تربیت معلم
ونه پرستنده جایگاه
و
*با ستیهندگی در اواخر سال ۹۶* 
*به احیای تربیت معلم ورود کرد* 
وخدا کمک کرد تا گامهایی بردارد
اما
کارهای نیمه تمام دارد
مانند
تامین کف نیاز به معلم در سطح آمایش سرزمینی در ۲۰ رشته
و
طرح جامع ۳۱ دانشگاه فرهنگیان در ۳۱ استان
که
کاملا در عرض ۲ سال شدنی است.
پاسخ + +4 0 --
استاد دانشگاه 1399/04/20 - 15:12
زمین
خیرین
و دلسوزان تربیت معلم پای کارند
دنبال
یک برنامه کلان در این ۳۱ دانشگاه جامع و ۲ قطبی خواهران وبرادران به طور مجزا در هر استان هست
مانند
ایجاد شرایط ادامه تحصیل لیسانسیه های خودمان تا دکترا در خود دانشگاه ما
وبعد جذب شان به عنوان استاد در دانشگاه فرهنگیان 
و استقلال کشور در تربیت معلم
وتبدیل دانشگاه به قطب اول کشور
اما
تمام برنامه های او را با 
تخریب
اتهام
افترا
بی تقوایی
بی دینی
انگ زدن
و لیبل چسباندن
خراب کردند............
پاسخ + +4 0 --
استاد دانشگاه 1399/04/20 - 15:14
تلاش ایشان در قالب
برنامه های
۱ و ۴ و ۵ و ۱۰۰ ساله طراحی شد
*برنامه ۱ ساله*
مربوط به سال ۱۳۹۷ و گرفتن ۴۵،۰۰۰دانشجو معلم(۲۰،۰۰۰پیوسته و ۲۵،۰۰۰مهارت آموز)که انجام شد

*برنامه ۴ ساله*
که دو سال آن طی شد *و تا ۱۴۰۱ کف نیاز آموزش وپرورش به معلم برای همیشه ترمیم خواهد شد*

*برنامه ۵ ساله*
برای اتمام طرح ۳۱ دانشگاه 
*وراه اندازی تمام گرایش های ارشد ودکتری ۲۲ رشته دانشگاه فرهنگیان*
و جذب دانشجویان ارشد ودکتری از فارغ التحصیلان کارشناسی دانشگاه فرهنگیان وعلاقمندان سایر دانشگاهها
وتاسیس مدارس کارورزی وابسته به ۳۱ دانشگاه در ۳۱ استان کشور
پاسخ + +4 0 --
استاد دانشگاه 1399/04/20 - 15:15
*برنامه ۱۰۰ ساله*
که ریشه در برنامه ۵ ساله دارد و یعنی راحت کردن خیال تمام دولتها تا ۱۰۰ سال آینده از تربیت معلم تا دکتری در دانشگاه فرهنگیان 
و امکان به روز کردن دانش معلمان در هر زمان با تاسیس مرکز آموزش های ارتقای معلمین و کارکنان آموزش وپرورش
اما
حیف
که بازار دشنه ، تشنه ی تخریب 
و حذف این مدیر برخاسته از تربیت معلم واستاد تمام دانشگاه فرهنگیان است.
*تخریب بی سند و بی مبنا و به میمنت فضای وحشی و بی وطن دنیای مجازی* عامل اظهار حسادت ها و بی تقوایی ها و آغاز رکود *وزمستانی دیگر در این دانشگاه فرهنگیان است که ۲ سال اخیر با ورود دکتر خنیفر علیرغم همه ناملایمات و کارشکنی تحربه اوج داشت و گرفتار موج شد تا دیگر فوج فوج دانشجو معلم تازه نفس و مشتاق نگیرد*
کمر به حذف خنیفر با هدف حذف دانشگاه بود 
و این یک پیچ تاریخی ومحک دلسوزان نظام تعلیم وتربیت است
پاسخ + +4 0 --
استاد دانشگاه 1399/04/20 - 15:17
وگرنه
*همه می دانند دکتر* *خنیفر با پیشینه معلمی*
*واستاد تمام دانشگاه* *تهران*
(طی دوسال مدیریت بر دانشگاه به فنا رفته مدیریت ۵۲ ماهه پیشین) *وبا جسمی پر از آسیب های دوران دفاع مقدس*
*جز آسیب های روحی و جسمی* 
والبته با کسب اجر الهی
چه حاصلی داشت.
والله هو القادر الحکیم
پاسخ + 0 0 --
.... 1399/04/27 - 12:43
مگه در مورد انتصاب امثال ایشون
مثل صیدلو در شهرستان های تهران شفاف سازی شده که در برکناریشون شفاف سازی بشه
خب این افراد. سطح پایین با روابط میان و با روابط قوی تر و جدید پرتشون میکنن بیرون
همینه سیاست گاهی بالاترین گاهی پایین ترین

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

به نظر شما ، جنس ارتباط نمایندگان مجلس شورای اسلامی با آموزش و پرورش از کدام نوع است ؟

دیدگــاه

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور