چاپ کردن این صفحه

" پرسش این است اگر قرار است مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران خود به صورت مستقیم به شهروندان پاسخ دهد پس روابط عمومی در این سازمان به چه دردی می خورد و فلسفه ذاتی آن چیست ؟ "

مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران به جای 111 روابط عمومی خود را فعال کند !

گروه استان ها و شهرستان ها/

سامانه سامد و انتقاد صدای معلم از کارکرد روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران

برخی اوقات ، بعضی از مدیران اقداماتی صورت می دهند که با هیچ مبنای علمی و منطق کارشناسی نسبتی ندارد .

در هر سازمانی ارتباط افراد بیرون از سیستم با داخل آن از طریق " روابط عمومی " صورت می گیرد .

همچنین " روابط عمومی " این وظیفه را بر عهده دارد تا ضمن رصد افکار عمومی که در رسانه ها منعکس می شود نسبت به پاسخ گو سازی سیستم و مسئولیت پذیر کردن مدیران و ارکان آن برنامه ریزی و اقدام لازم را انجام دهد .

پرتال اداره کل آموزش و پرورش تهران خبر داده است که مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران به درخواست‌ها و شکایات مردمی، به صورت مستقیم از طریق خط ۱۱۱ پاسخ می دهد.

" به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران، در ادامه روند پاسخگویی مدیران به مطالبات مردمی و افکار عمومی از طریق تلفن (۱۱۱) به منظور ایجاد بستر مناسب برای تعامل آسان مردم و دولت، برنامه ارتباط مردمی مسئولین در بستر سامانه سامد با حضور عبدالرضا فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران روز چهارشنبه 98/7/3 از ساعت 9 الی 11 صبح صورت می پذیرد.

شایان ذکر است؛ سامد (سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت) سیستم ارتباطی موثری میان مردم و مسئولان بوده که از طریق این سامانه شهروندان می‌توانند به راحتی و بدون مراجعه حضوری درخواست‌ها و مشکلات خود را با مسئولین مطرح و پیگیری نمایند. "

پرسش این است اگر قرار است مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران خود به صورت مستقیم به شهروندان پاسخ دهد پس روابط عمومی در این سازمان به چه دردی می خورد و فلسفه ذاتی آن چیست ؟

این در حالی است که مدیران در این سطح باید ضمن برنامه ریزی برای کارآمد کردن سیستم بر کار واحدها نظارت کافی را اعمال کنند و با رسانه ها ارتباط تعاملی داشته باشند .

پایان گزارش/


سامانه سامد و انتقاد صدای معلم از کارکرد روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران

جمعه, 05 مهر 1398 13:49 خوانده شده: 583 دفعه

در همین زمینه بخوانید: