صدای معلم سایت اخبار آموزش و پروش معلمان فرهنگیان

عبدالمجید افندی، نائب رئیس انجمن صنفی شرکت‌ها و مؤسسات حمل‌ و نقل مسافربری بندرعباس :

راننده اتوبوس دانش‌آموزان هرمزگانی حتی اسامی مسافرین خود را نداشت ؛ صورت وضعیت برای 32 تفر بود، حاضران در اتوبوس 44 نفر!

گروه اخبار/ راننده اتوبوس دانش‌آموزان هرمزگانی حتی اسامی مسافرین خود را نداشت ؛ صورت وضعیت برای 32 تفر بود، حاضران در اتوبوس 44 نفر!

نظر اداره حمل‌ و نقل استان هرمزگان در مورد واژگونی اتوبوس دانش‌آموزان هرمزگانی

عبدالمجید افندی، نائب رئیس انجمن صنفی شرکت‌ها و مؤسسات حمل‌ و نقل مسافربری بندرعباس گفت اداره حمل‌ و نقل استان هرمزگان هیچ نقشی در انتخاب راننده و اتوبوس سانحه دیده، نداشته است و مسئولین برگزارکننده اردو خودشان تأمین‌کننده راننده و  اتوبوس جهت جابه جایی دانش آموزان بودند.
 
زمان مراجعه راننده جهت اخذ صورت ‌وضعیت، حتی اسامی مسافرین خود را نداشته که به‌ درستی درصورت ‌وضعیت درج کند، به‌صراحت باید بگویم که شرکت مسافربری به‌درستی کار خود را انجام داده و پس از احراز شرایط لازم برای سفر و بررسی و کنترل ایمنی اتوبوس و مدارک مورد نیاز رانندگان اقدام به صدور صورت ‌وضعیت برای  32 نفر مسافر کرده درحالی‌ که در زمان سانحه تعداد مسافرین 44 نفر بودند!

ایسنا

سه شنبه, 21 شهریور 1396 ساعت 21:09 خوانده شده: 284 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +6 0 --
حسن درویشی 1396/06/22 - 10:44
افزایش تعداد نفرات بدون توجه به ظرفیت استاندارد در آموزش وپرورش بسیار عادی است واین کار طبق عادت این وزارت خانه انجام شده مثلا یک کلاس که ظرفیت بیست تا بیست و پنج نفر دارد را با افزودن چند میز و نیمکت تا چهل نفر پر می کنند همین اتفاق هم در این اتوبوس افتاده

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

در سال تحصیلی 98-97 در نظام مدیریتی ، نظام آموزشی و پرورشی مدارس ، معیشت معلمان ، بودجه وزارتخانه و توجه مجموعه نظام به آموزش و پرورش چه اتفاقی می افتد؟

پربازدیدترین

تبلیغات در صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور