صدای معلم سایت اخبار آموزش و پروش معلمان فرهنگیان

شهردار تهران اعلام کرد

دکتر محمدعلی نجفی: شهرداری تهران 33 میلیارد تومان به مدارس پایتخت کمک می کند ؛ کمیته مشترکی با حضور کارشناسان شهرداری و آموزش و پرورش برای تعیین و بررسی نیازهای مدارس شهر تهران و نحوه کمک های شهرداری دراین خصوص تشکیل می شود

گروه اخبار/ شهردار تهران با اشاره به اختصاص 33 میلیارد تومان اعتبار برای کمک به مدارس و آموزش و پرورش پایتخت، گفت که 50 درصد این اعتبار تاکنون پرداخت شده و مابقی نیز تا پایان سال پرداخت می شود.

کمک های شهرداری تهران به آموزش و پرورش

محمدعلی نجفی روز چهارشنبه در حاشیه مراسم افتتاح موزه نقشه تهران در جمع خبرنگاران افزود: علاوه بر این شهرداری تهران در زمینه اهدای کتاب، تجهیز آزمایشگاه و رنگ آمیزی مدارس و کلاس های درس به آموزش و پرورش کمک می کند که باید ارائه این کمک های غیرنقدی هدفمند شود.
وی با اشاره به اینکه عصر امروز با وزیر آموزش و پرورش دیدار می کند اظهار کرد: در این جلسه مسائل و موضوعات مختلفی از جمله سرویس مدارس، کنترل تردد در محدوده مدارس، نیازهای مدارس تهران و همچنین نحوه کمک شهرداری تهران به آموزش و پرورش مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.
شهردار تهران به اقدامات انجام شده در خصوص ساماندهی سرویس مدارس اشاره کرد و گفت: آموزش رانندگان سرویس مدارس و همچنین نصب برچسب ویژه بر روی خودروی سرویس مدارس از جمله موضوعات مهم و موردتوجه شهرداری تهران است.
نجفی افزود: درهمین رابطه، کمیته مشترکی با حضور کارشناسان شهرداری و آموزش و پرورش برای تعیین و بررسی نیازهای مدارس شهر تهران و نحوه کمک های شهرداری دراین خصوص تشکیل می شود.

* صحبت مشخصی با آقای صالحی امیری برای حضور در شهرداری نشده است
شهردار تهران در پاسخ به پرسشی در خصوص اخبار منتشره مبنی بر احتمال حضور سیدرضا صالحی امیری به عنوان قائم مقام شهردار گفت که صحبت مشخصی برای همکاری با ایشان در مجموعه شهرداری نشده است.
وی با بیان اینکه آقای صالحی امیری یکی ازچهره های فرهنگی کشور هستند افزود: تا این لحظه صحبت مشخصی در زمینه امکان حضور و همکاری ایشان با شهرداری تهران انجام نشده است.

* پیگیری مصوبه شورای اقتصاد برای خرید 2000 دستگاه اتوبوس شهری
شهردار تهران در ادامه به مصوبه شورای اقتصاد برای خرید 2 هزار دستگاه اتوبوس شهری اشاره کرد و گفت: براساس این مصوبه باید 2000 دستگاه اتوبوس با مشارکت صنایع داخلی از کشور مجارستان وارد و در اختیار اتوبوسرانی شهر تهران قرارگیرد.
وی اظهار کرد: طی 10 روز گذشته این مصوبه از جنبه تامین مالی و همکاری وزارت صنایع با شرکت خارجی پیگیری شد که امیدواریم هرچه زودتر عملیاتی و این تعداد اتوبوس به ناوگان اتوبوسرانی پایتخت اضافه شود.
ایرنا

پنج شنبه, 16 شهریور 1396 ساعت 09:13 خوانده شده: 368 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +9 -27 --
مینو امامی 1396/06/16 - 09:34
با سلام ، شهردار محترم تهران و وزیر اسبق آموزش و پرورش، حرکتی است ارزشمند که :
اولا ، امیدوارم واقعا در مدارس نیازمند و مستضعف ، هزینه شود نه هزینه ی سیاسی با اهداف انحرافی.
ثانیا ، امیدوارم همه شهرداران شهرهای بزرگ و کوچک کشور در قبال دریافتی های ملت ، احساس دِین نموده و به مدارس مناطق مستضعف خودشان ، چنین واکنش های مثبتی نشان دهند که اجر دنیوی و اخروی دارد.
برای آموزش و پرورش هر اندازه هزینه شود باز کم است ،چون مشمولیت عامه دارد و همه با این وزارتخانه درگیر هستند.
( اکثر خانواده ها فرزند دانش آموز دارند.)
تشخیص سره یا ناسره بودن نیّت خاص پروردگار است اما امید که نیت شما خالص باشد و برای سایر شهردارها الگو باشید. من به عنوان یک معلم بازنشسته سپاسگزارم.
پاسخ + 0 0 --
معلم 1396/06/16 - 14:40
مدارس مناطق محروم در کار و کانککس و چادر


بعد رفته برا تهران فکر کنه که جاش بمونه و اخراج نشه حسابگره
پاسخ + 0 0 --
معلم 1396/06/16 - 15:12
دروغگو
پاسخ + 0 0 --
علی ش 1396/06/16 - 19:11
یعنی بازهم به نجفی دل خوش کردید که بیاید و بیشتر مسخره تان بکن اهالی محترمی که به نظر ارزشمند و واقعی خانم امامی نمره منفی دادید؟؟؟؟!!؟!؟!؟!؟!؟!؟

از شماها واقعا در عجبم.التماستان میکنم بیدار بشید ای خود به خواب زده ها!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پاسخ + +42 -1 --
شهاب 1396/06/16 - 10:25
نزدیک شدن به آغاز سال تحصیلی همراه شده با وعده های پوچ برخی مسئولان جناب نجفی شما اگرمی خواستید به آ.پ کمک کنید وزارت را می پذیرفتید تا فرهنگیان بهترشما را بشناسند حمایت شما از دانش را دیدیم کمپن مطالبات بی ثمر شما را دیدیم چرااینقدر دروغ می گویی
پاسخ + 0 0 --
علی ش 1396/06/16 - 19:12
نجفی مرد توخالی ............
پاسخ + +1 -8 --
Ali Gilani 1396/06/16 - 10:59
تورو جان امام حسین تورر به خون شهدا متن من بخونید....6سال تو مدرسه
عیردولتی با ماهی 600 چندماهی یه بار بیمه کار میکنم...28 سالمه مجردم
میترسم زن بگیرم سال بعد بگن نیا سر کار ده نفر خوانوادمون پدر و مادرم
دوتاشون خدمتکارن زیر خط فقر زندگی میکنیم...معلم ازاد حساب میشیم
استخدام نخواستیم ولی تورو قران اندازه بقیه معلما استخدامی حقوق بدن
حداقل قرارداد 5 ساله ببندن...خیلی وضعموون خرابه کلی درس خوندیم
شد این پدرم بیمار مادرم بیمار خرج خونه نداریم گیر کردیم منم معلم ازاد ماهی
600 چیکار میتونم کنم ...دستهای مادرم از بس پینه زده مردونه شده نون
خردن ندداریم...تورو خون شهدای حرم تورو جان امام زمان فکری به حال
ما معلم های ازادد عیردولتی بکنیدتورو دست بردیده ابولفظل..09363410426
پاسخ + 0 0 --
شهاب 1396/06/17 - 10:20
فکر یک کاردرست وحسابی باش با حقوق معلم استخدامی هم مشکل شما حل نخواهد شد عمرت را تلف نکن
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/06/17 - 16:00
وقتی انسانهای حقیری همچون تو وارد آموزش و پرورش میشن و توانایی کار دیگری ندارند باید هم معلمین رو به استثمار بگیرند .
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/06/17 - 20:25
تو سواد نوشتن اسم خودت رو نداری بهتره وارد آموزش و پرورش نشی تا بیسواد تر از خودت رو تحویل جامعه ندی ؟! حالم از انسانهای ضعیفی چون تو به هم میخوره که با التماس دنبال یه لقمه تونی توکلت به خدا باشه
پاسخ + 0 0 --
1 1396/06/19 - 09:06
برادر من توي متنت به مدرك و سوادت اشاره كردي. والله اگر دست من بود يك روز هم نمي گذاشتم چنين آدم بي سوادي به عنوان معلم سر كلاس باشه.
توي متن 5 سطري 4 تا غلط داره. همينطوري بوده گه امثال ايشون و به دنبالش نسل بعدي كم سواد و بي سواد بار آمده و جامعه رو به زوال ميره.
هيچ جاي دنيا در امر آموزش و پرورش اينقدر سرسري نمي گيرن.
پاسخ + +9 0 --
معلم ایرانی 1396/06/16 - 20:09
آقا نجفی برای یک سال پول های تریلیونی شهرداری‌های کشوررا به ا پ بدین واقعا گلستان میشه اما متاسفانه به اسم اپ عوارض می‌گیرند اما خرج سورو ساط خودشون می کنند
پاسخ + +9 -1 --
دبیر 1396/06/17 - 01:11
جناب نجفی دست از فریب اذهان بردارید ...
پاسخ + +9 0 --
معلم 1396/06/17 - 03:04
روی قبوض برق و تلفن و غیره زده سهم اموزش و پرورش مالیات بخشی سهم اموزش و پرورشه هر کاری که با شهرداری داری پول می گیرند درصدی به اسم آموزش و پرورش بیایم از نماینده های مجلس بخوایم این سهم آموزش و پرورش را حسابرسی کنند و به همه شهرها و استانها علی الخصوص به مدارس کپری و کانکسی و بخاری نفتی ها هم برسه نه فقط تو تهران هزینه بشه .
پاسخ + 0 0 --
1 1396/06/19 - 09:08
لطفا تهران را فقط غيردولتي هاي مرفه نبينيد. تهران فقط مناطق يك رقمي شهرداري نيست. كه البته در همان مناطق هم برخي جا اوضاع خيلي بهتر از سيستان نيست.
پاسخ + +3 0 --
مینو امامی 1396/06/20 - 09:50
همکاران محترم، در این سایت هیچکس وکیل و وصی دیگری نیست، اما قدری انصاف. همه ما موقع نوشتن با تلفن همراه غلط هایی در نوشتار خودمان داریم و با وجود این که چند بار هم می خوانیم باز داریم.
حساب عینکی بودن فرد، حساب کوچک بودن گوشی و حساب مستأصل بودن را نیز داشته باشید. خیلی ها موقع نوشتن ، اشکالاتی دارند.و در ضمن حساب کتب ادبیات را با اهدافی که تعقیب می کنند و با متن های ضعیف را نیز داشته باشید.
خداوند متعال ، هیچکس را به نان شب محتاج نکند. ما که از وضعیت زندگی خانوادگی ایشان خبری نداریم، قضاوت تند و نامهربانه همکاران دور از انصاف است. ما معلمین باید پشتیبان یکدیگر باشیم. با تشکر
پاسخ + 0 0 --
چغندربگ 1396/06/21 - 00:18
همش حیف و میل خواهد شد! چون مدیران نالایق و بی کفایت آوپ استاد هدردادن هرچیزی هستند
پاسخ + 0 0 --
چغندربگ 1396/06/23 - 23:33
با این سیستم فشل و فرسوده همش هدر میره! و صد حیف و صدافسوس!

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

با توجه به فساد ساختاری در صندوق ذخیره فرهنگیان و فقدان پاسخ گویی شفاف ؛ آیا با تشکیل و حمایت از " کمپین خروج از صندوق " موافقید؟

پربازدیدترین ها

 تبلیغات در صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

خدمات چاپ

تلگرام صدای معلم

تحقیقات و آموزش

چاپ مدارس

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

صندوق ذخیره فرهنگیان

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور