صدای معلم سایت اخبار آموزش و پروش معلمان فرهنگیان

" کتاب های درسی را شورای عالی انقلاب فرهنگی تدوین می کند، سیاست ها را هم این شورا تعیین می نماید. وزیر کاره ای نیست "

زیبا کلام : هیچ فرقی ندارد که وزیر آموزش و پرورش زیباکلام باشد یا حسین آقا سوپری محله ما. از نظر من خانم مولاوردی برای این پست مناسب بود چرا که انتخابی نمادین بود

انتظار می رفت لیستی که در رسانه ها دست به دست می شد در دقیقه نود دچار تغییرات مهمی شود، اما این گونه نشد و گلایه ها پابرجا ماند/ اگر روحانی رییس جمهور نشده بود با کابینه هولناک تری روبه رو بودیم. همین کابینه جای شکر دارد/ ما مطالباتمان را مطرح می کنیم تا اتفاق بیافتد. تا مطالبات مطرح نشود هیچ وقت هیچ اتفاق برجسته ای رخ نخواهد داد. باید سیاستمداران بفهمند که خواسته ها و کف مطالبات مردم و جریان توسعه گرا و ترقی خواه کشور چیست/ مهمترین ایراد بخش اطلاع رسانی دولت است که اساسا تعطیل بود. اگر رسانه ها و روزنامه های اصلاح طلب و مستقل نبودند دولت روحانی چه می کرد؟ دولت از نظر اطلاع رسانی بسیار ضعیف است  و از طرف دیگر نمی دانم اساسا وظایف افرادی چون حسام الدین آشنا در دولت چیست/ تنها کار مهم دولت یازدهم در عرصه اقتصادی کنترل تورم بود/ معتقدم وزیر آموزش و پرورش قدرت مانور ندارد. این وزارتخانه ۹۵ درصد بودجه اش صرف پرداخت حقوق می کند دیگر کاری از وزیر ساخته نیست. کتاب های درسی را شورای عالی انقلاب فرهنگی تدوین می کند، سیاست ها را هم این شورا تعیین می نماید. وزیر کاره ای نیست بالاترین کاری که می تواند بکند این است که عملکرد تخریبی نداشته باشد/ من معتقدم بالاترین خدمتی که وزیر علوم می تواند انجام دهد این است که دخالت نهادهای خارج از دانشگاه در امور  دانشگاه ها را متوقف کند

گروه اخبار/

صادق زیباکلام و انتخاب وزیر آموزش و پرورش و کابینه دوازدهم

رییس جمهور بالاخره پس از گمانه زنی ها و بحث های فراوان وزرای پیشنهادی خود را به مجلس شورای اسلامی معرفی کرد. پس از معرفی وزرا، رسانه ها، فعالان سیاسی و مردم در شبکه های اجتماعی به ابراز نظر درباره لیست اعلام شده پرداختند.
بیشتر واکنش ها حول این مسئله می چرخد که روحانی کابینه ای حداقی معرفی کرده است و از برخی وعده های خود عقب نشینی داشته است.
سن کابینه باز هم خبرساز شده و منتقدان می گویند میانگین سنی کابینه بالاست و دولت آینده باز هم دولتی پیر خواهد بود. اصلاح طلبان همچنان از منتقدان جدی کابینه هستند و فعالان مدنی از عدم معرفی وزیر زن گلایه دارند.
صادق زیباکلام  استاد دانشگاه درباره ترکیب وزرای پیشنهادی حسن روحانی به مجلس به خبرنگار فرارو گفت: «این لیست همان چیزی است که در روزهای اخیر اعلام شد و گلایه های فراوانی را در پی داشت. در مراسم تحلیف لیست قطعی کابینه اعلام نشد، انتظار می رفت لیستی که در رسانه ها دست به دست می شد در دقیقه نود دچار تغییرات مهمی شود، اما این گونه نشد و گلایه ها پابرجا ماند.»
زیباکلام ادامه داد: «ما می توانیم تا قیامت از آقای روحانی گلایه کنیم که چرا هیچ وزیر زن، اهل تسنن  و یا کردی معرفی نکرده است، اما این گلایه های هیچ دردی را دوا نمی کند. اتفاقا اگر وزیر زن، اهل تسنن و یا کرد در کابینه معرفی می شد جای شگفتی بسیار زیادی داشت.»
این استاد دانشگاه ادامه داد: «اگر زمان به عقب برگردد برای پیروزی روحانی خیلی بیشتر خواهم دوید. شاید اکنون عده ای بگویند این کابینه هولناک است ولی اگر روحانی رییس جمهور نشده بود با کابینه هولناک تری روبه رو بودیم. همین کابینه جای شکر دارد.»
زیباکلام با اشاره به نامه سرگشاده اش به رییس جمهور درباره کابینه گفت: «ما مطالباتمان را مطرح می کنیم تا اتفاق بیافتد. تا مطالبات مطرح نشود هیچ وقت هیچ اتفاق برجسته ای رخ نخواهد داد. باید سیاستمداران بفهمند که خواسته ها و کف مطالبات مردم و جریان توسعه گرا و ترقی خواه کشور چیست. ما گفتیم که وزیر زن، کرد، سنی  و… داشته باشیم تا در ۴ سال آینده در کابینه مثلا آقای جهانگیری به این مطالبات برسیم.»
زیباکلام در ادامه به  ایراد اساسی دولت یازدهم اشاره کرد و گفت: «مهمترین ایراد بخش اطلاع رسانی دولت است که اساسا تعطیل بود. اگر رسانه ها و روزنامه های اصلاح طلب و مستقل نبودند دولت روحانی چه می کرد؟ دولت از نظر اطلاع رسانی بسیار ضعیف است  و از طرف دیگر نمی دانم اساسا وظایف افرادی چون حسام الدین آشنا در دولت چیست؟»
او افزود: «تنها کار مهم دولت یازدهم در عرصه اقتصادی کنترل تورم بود. دولت در این زمینه موفق بود اما برای کنترل تورم از آن طرف بام افتاد. تبعات سیاست های ضد تورمی باعث شد، رکود عمیق تر شود. سیاست های انقباضی مانع از توسعه و رشد و در نتیجه اشتغال زایی هستند.»
او درباره چینش اقتصادی کابینه گفت: «من درباره ایده های آقای کرباسیان گزینه پیشنهادی وزارت اقتصاد اطلاعی ندارم ولی پیش از این از آقای نیلی حرف های حسابی و خوبی شنیده بودم. از نهاوندیان و نوبخت هیچ حرف حسابی نشنیده ام.»
این استاد دانشگاه از عملکرد طیب نیا تمجید کرد و گفت: «آقای طیب نیا آمد که تورم را کنترل کند، این کار را کرد و رفت. الان نوبت این است که دولت مسئله بیکاری را کنترل کند، حل این مسئله نیز با سیاست های انقباضی امکان پذیر نیست.»
زیباکلام درباره چینش فرهنگی کابینه نیز اظهار کرد: «درباره تیم وزرای فرهنگی هیچ چیز ندارم بگویم. هیچ فرقی ندارد که وزیر آموزش و پرورش زیباکلام باشد یا حسین آقا سوپری محله ما. از نظر من خانم مولاوردی برای این پست مناسب بود چرا که انتخابی نمادین بود.»

صادق زیباکلام و انتخاب وزیر آموزش و پرورش و کابینه دوازدهم
او تاکید کرد: «معتقدم وزیر آموزش و پرورش قدرت مانور ندارد. این وزارتخانه ۹۵ درصد بودجه اش صرف پرداخت حقوق می کند دیگر کاری از وزیر ساخته نیست. کتاب های درسی را شورای عالی انقلاب فرهنگی تدوین می کند، سیاست ها را هم این شورا تعیین می نماید. وزیر کاره ای نیست بالاترین کاری که می تواند بکند این است که عملکرد تخریبی نداشته باشد.»
زیباکلام درباره گزینه وزارت ارشاد هم گفت: «وزیر ارشاد هم کاره ای نیست. سیاست ها از جاهای دیگر مشخص می شود. آقایی می گوید کنسرت تعطیل شود، تعطیل می شود. در بحث کتاب ممیزی ها از مراجع بالاتر صورت می گیرد.»
او درباره وزارت علوم نیز اظهار کرد: «اگر گزینه وزارت علوم افراد شجاعی هم چون فرجی دانا یا توفیقی باشند می تواند عملکرد مناسبی داشته باشند در غیر این صورت وزیر علوم نیز سرشته کار را در دست ندارد. من معتقدم بالاترین خدمتی که وزیر علوم می تواند انجام دهد این است که دخالت نهادهای خارج از دانشگاه در امور  دانشگاه ها را متوقف کند

فرارو

جمعه, 20 مرداد 1396 ساعت 12:08 خوانده شده: 736 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +12 -1 --
ناشناس 1396/05/20 - 12:39
برعکس جناب زیباکلام، اگر فرد توانمندی در آموزش و پرورش وزیر شود می تواند با چانه زنی و تاثیرگزاری در دولت و مجلس بودجه مناسبی جذب کند تا حداقل کسری بودجه پیش نیاید و شرایط اسفناک بودجه مدارس بهتر شود. می تواند با تغییرهای شجاعانه مدیران ستادی پیر و فرتوت و سهم خواه را کنار بگزارد و ...
پاسخ + 0 0 --
ممقانی 1396/05/20 - 17:49
البته نظر آقای زیبا کلام هم در لفافه همان نظر شما است یعنی اینکه وقتی نگاه دولت به آموزش و پرورش در اولویت نیست فرقی بین افراد نیست و توانمند ترین افراد هم در این مجموعه حداکثر کار ممکنی که می توانند انجام دهند این است که با چانه زنی بیشتر کمترین کسری بودجه را داشته باشند و هرگز هم نخواهند توانست به نقطه مطلوب بودجه برسند چون نگاه دولت این نیست . در حالی که وزیر واقعی آموزش و پرورش نباید دغدغه بودجه داشته باشد و تمامی تلاشش باید در جهت راهکارهایی برای کیفیت بخشی به آموزش باشد
پاسخ + +8 -4 --
ناشناس 1396/05/20 - 13:42
هیچ فرقی ندارد که چه کسی وزیر آموزش و پرورش شود چون بودجه مناسب،استخدامی مناسب و نگاه راهبردی به این وزارتخانه چه از دولت و چه از مجلس نیست.نمایندگان مجلس اگر دلسوز آپ بودند بودجه مناسب رو اختصاص می دادند .
پاسخ + +11 0 --
نیک اندیش 1396/05/20 - 14:02
جناب زیبا کلام میخواهید یک کار کنیم به معلمها همین حقوق زیر خط فقر رو هم ندیم تا بودجه به سایر موارد برسه یا نه همه معلمها رو اخراج کنیم مدارس رو خیرین بچرخونن نوبتی یک روز شاطر بیاد سر کلاس یک روز جگرکی یک روز پلیس و...

مگر قبل از هاشمی وضع وزارت بهداشت هم همین نبود طوری که بیمارستان ها رو خود گردان کردند و پزشکان و پرستاران از شدت تنگا به روز حال امروز معلمان بودند؟
شرایط شکلی بودکه کل بودجه وزارت بهداشت فقط صرف حقوق پزشک و پرستار می شد
پس چطور شد یک مرتبه این همه بودجه به سمت وزارت بهداشت سرازیر شد و رشد 200 درصدی بقول بعضی اساتید داشت ؟
من جواب رو خدمت شما عرض می کنم چون در اون دوره بیش از 10 درصد کل نمایندگان مجلس پزشک بودند و برای خودشون یک آینده نگری پر و پیمان کردند بله بزرگوار ما فراموش نکرده ا یم
پاسخ + 0 0 --
سقز -کرد 1396/05/20 - 19:04
چون زن وزیر بهداشت سند خونه اش را گداشت برای ازادی برادر رییس جمهور
وزیر ا.پ و دخترش نتوانستند یه قاچاق فروشی را هدایت کنند و ابرو نطام روحانی را بردند
پاسخ + 0 0 --
سقز -کرد 1396/05/20 - 19:07
تنها حرف و جواب عاقلانه برای تمام عصر ایران اسلامی این نظر است
واقعا درود اقای زیبا کلامدرباره تیم وزرای فرهنگی هیچ چیز ندارم بگویم. هیچ فرقی ندارد که وزیر آموزش و پرورش زیباکلام باشد یا حسین آقا سوپری محله ما. از نظر من خانم مولاوردی برای این پست مناسب بود چرا که انتخابی نمادین بود.»
معتقدم وزیر آموزش و پرورش قدرت مانور ندارد. این وزارتخانه ۹۵ درصد بودجه اش صرف پرداخت حقوق می کند دیگر کاری از وزیر ساخته نیست. کتاب های درسی را شورای عالی انقلاب فرهنگی تدوین می کند، سیاست ها را هم این شورا تعیین می نماید. وزیر کاره ای نیست بالاترین کاری که می تواند بکند این است که عملکرد تخریبی نداشته باشد.»
پاسخ + +8 -1 --
شهاب 1396/05/20 - 16:09
آقای زیبا کلام ما وزیری کا رآمد ومطالبه گرهمچون آقای قاضی زاده هاشمی می خواهیم اگر اتفاقی هم نیفتد مشکلی نیست من مطمئنم که وزیر توانمند درصد زیادی از مشکلات را می تواند حل کندبطحایی وزیر بهداشت شود وآقای هاشمی وزیر آ.پ آن وقت خواهید دید چگونه وزارت بهداشت نابود وآ.پ اباد می شود
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/05/21 - 10:18
جناب شهاب بهتره مستحضرباشيد آقاي قاضي زاده جز فشاركار ارمغاني براي پرسنل زحمت كش بيمارستانها نداشته! طبق آمار در اين مدت بالغ بر15 نفر از پرستاران زحمت كش به خاطر فشاركاري مرده اند! اضافه كاراجباري كه الان نزديك به 8ماه پولش هم ندادن! لطفا كمي آگاهانه تر تعريف بكنيد.باتشكر
پاسخ + +1 0 --
بهنام 1396/05/20 - 20:34
هرچند نظرات همه همکاران که کامنت گذاشتن محترم هس ولی اگه واقعا تغییر و تحولی قرار بود بیفتد آقای نجفی بجای شهردار تهران شدن وزارت آ پ رو برعهده میگرفتند.پس فرقی نمیکنه قاضی زاده هاشمی بیاد یا نجفی یا هر شخص مطرح دیگر چون دیدی که به اموزش و پرورش در کل حکومت هس یک دیدمصرف گرا و بی خاصیت هس.همکاران در جریان هستن که اگه واقعا آ پ برای حکومت اهمیت داشت سرباز معلم و حق التدریس که ماهی چن صد تومن بهشون میده سرکلاس درس نمیاورد یا خیلی از مثالهای دیگه که همکاران در جریانند
نتیجه کلی اینکه امیدوارم روزی همه همکاران چه اونایی که دعوای اصلاح طلب و اصولگرا دارن چه اونایی که دعوای انتخاب فلان شخص برای وزیر شدن رو دارن به این گفته من برسن که نگاه به اموزش و پرورش تا به این لحظه نگاه مصرفی هست نه سرمایه ای و تازمانیکه این دیدگاه عوض نشود حتی مقبولترین شخص وزیر شود نمیتواند کاری از پیش ببرد. تنها راه حل نیز مخالفت مدنی فرهنگیان برای ابراز وجود و زور آزمایی با دولت است تا کفه ترازو به سمت فرهنگیان متمایل شود
پاسخ + +1 0 --
فرهنگی 1396/05/20 - 21:20
آنچه عیان است عدم توجه دولت به آ پ ومطالبات فرهنگیان در زمینه های مختلف است .قطعا با انتخابهای نامناسبی که در آپ در حال شکل گیری است مشکلات فرهنگیان بیشتر هم خواهد شد .
پاسخ + +4 0 --
بلوچ 1396/05/20 - 22:48
اگر مترسک سر پالیز وزیر بشه هیچ فرقی با این دوستان نداره فعلا سیاست اینه که فرهنگیان باید در فلاکت زندگی کنند و صندوق ذخیره آنها باید غارت بشه ؟؟؟
پاسخ + +5 0 --
بلوچ 1396/05/20 - 23:04
شما رو به دین به آیین معوقات ما بدین تا بتونیم یه مسافرت تا مشهد بریم به خدا شرمنده بچه ها میشه آدم.
پاسخ + 0 0 --
چغندربگ 1396/05/20 - 23:26
تا مسئولین ما به این نتیجه نرسند که آوپ مهم ترین راه رسیدن به پیشرفت است اوضاع ما همین است! بیایید فکر کنید که بطحایی و زرافشان وزیر نشوند ! فکر می کنید چه کسی وزیر ما می شود؟ من به شما می گویم: " عباسعلی باقری ورکانه" مدیرکل تهران! نورچشمی مشارکتی ها! برکشیده آنها ولی نه لا افکار سالم و اصلاح طلبی، بل افکاری فوق العاده آپورتونیستی و باندی و با پدرخواندگی خودش، او در تمام مدت وزارتش به فکر پست و منصب و مسند و مقام دادن به اعضای باندش می باشد!!!! و هیچ چیز دیگری برایش مهم نیست! البته وزیر شدن او دور نیست، امروز نه فردا!!! خواهید دید و به تیزهوشی و شناخت من اذعان خواهید نمود. ادامه در کامن بعد...
پاسخ + +1 0 --
چغندربگ 1396/05/20 - 23:31
ما میلیاردها خرج نفت و گاز و کشاورزی می کنیم!! چرا پیشرفت نمی کنیم!! ما میلیاردها خرج طرح سلامت می کنیم ولی چرا بیمار را از بیمارستان به پیاده رو منتقل می کنند؟ ما 1500 لیتر آب به قیمت جهانی دست کم 100 دلار پای هندوانه میریزیم تا آن را بفروشیم 5هزارتومان!!!!!! و ......... ما سرگردانیم! ما گم شدیم! ما به هیچ جا و هیچ کجا نمی رسیم! خیالتان راحت یک روز باید یکی پیدا شود و بگوید: بسه خیانت بسه! بریم فقط و فقط روی آموزش و پرورش کار کنیم و روی یخ ندویم! که به هیچ جایی نخواهیم رسید! ولی این مرهون هوشیاری مردم نیز هست، آوپ باید خواسته مردم از دولت باشد ، مطالبه مردم از هر دولتی آن روز روز همه ماست( مردم معلمان و دانش آموزان و ..) ولی من چغندر نمیتوانم بگویم تا آن روز چند روز مانده! ولی راهش این است!!ما صدها سد ساخیم تا دریاچه ارومیه و بختگان و گاوخونی و آبسکون و .....خشک شود و هیچ پیشرفتی هم در کشاورزی نکنیم و محصولات مملو از سم و کود و غیراستاندارد تولید کنیم. ادامه....
پاسخ + +1 0 --
چغندربگ 1396/05/20 - 23:36
و نهایتاً کمی هم برق! ولی اگر این دشت لوتخشک و داغ و بدون حیات را با پیلهای خورشیدی می پوشاندیم برق همه ایران و همسایگانمان تولید می شد!!! این چقدر سود؟؟؟؟ شما بگویید! با اینهمه برق می توانستیم آب خلیج فارس و دریای عمان را شیرین کنیم و بلوچستان و هرمزگان و کرمان و فارس تمام نیازهای کشاورزی ما را تامین کنند! با افتخار ، این سود را نیز شما حساب کنید!! ما هندوانه دانه یک میلیون تومان تولید می کنیم و می دهیم 5 هزارتومان!!! بعد می گوییم بخش اعظم تولید ناخالص ملی مربوط به بخش کشاورزی است!!!!!! اگر با دست هم حساب می کردند به این نتیجه درخشان نمی رسیدند!!! تازه ما معاونت علم و فن آوری با ریاست دکتر سورنا ستاری نییز داریم!!!!! ای عجب ! این تازه نخبه ماست! محصول استعدادهای درخشان ماست!! ما کجاییم این جا کجاست؟ چرا صداسی ما به جایی نمی رسد؟ فقط علم و دانش واقعی و آدم درست و حسابی مثل من با افکاری درخشان می تواند نجات بخش باشد. بگویید : ادامه در قسمت بعد....
پاسخ + +2 0 --
چغندربگ 1396/05/20 - 23:39
بگویید این چغندر چقدر احمق است! چقدر از خود راضی است! چقدر فلان و بهمان است! بگویید ولی حرف مرا نیز بشنوید! آیا دروغ می گویم؟ آیا ما لیاقتمان فانی و زرافشان و دانش و بطحایی و بعدش باقری ورکانه است؟ مردی که با موتورسیکلت همیشه خراب به آوپ آمد و صاحب مدارس غیرانتفاعی و بساز بفروش و ....شد و به ریش ما خندید!!! اگر ما لیاقتمان این است همینطور که هستید باشید و پیش بروید ما هم نگاهتان می کنیم!!
پاسخ + +2 0 --
معلم ایرانی 1396/05/21 - 00:10
" «معتقدم وزیر آمو زش و پرورش قدرت مانور ندارد. این وزارتخانه ۹۵ درصد بودجه اش صرف پرداخت حقوق می کند دیگر کاری از وزیر ساخته نیست. کتاب های درسی را شورای عالی انقلاب فرهنگی تدوین می کند، سیاست ها را هم این شورا تعیین می نماید. وزیر کاره ای نیست بالاترین کاری که می تواند بکند این است که عملکرد تخریبی نداشته باشد.»"
این حرف چند بخش دارد که هر کدام باید به جای خود ارزیابی شود.
- کتاب ها را ؛شورای عالی انقلاب فرهنگی تدوین می کند؛ این چ
چه حرفی است؟
- یکی از اصلی ترین وظایف وزیر بالا بردن اولویت در اقتصاد سیاسی است.
- اتفاقا اجرای سیاست ها می تواند بسته به نوع نگاه ارتقای آپ را به همراه داشته باشد: اسناد بالادستی ردپاهای مناسبی برای ارتقای حاکمیتی آپ دارد.
اما: روح اصلی این نگاه فرار از مسولیت است. من اصولگرا باید مسولیت انتخاب وزیر دولت مورد حمایت قبول کنم: شما هم.
برعکس قضاوت دوستان معتقدم افراد موثرند و خصوصا در بلندمدت.
پاسخ + 0 0 --
علی 1396/05/21 - 01:12
سلام . با مشاهده ی بی نظمی های ناشی از حزب گرایی در ارگانهای مختلف یاد شکستی از جنس شکست نهضت مشروطه می افتم. آقایان عزیزان سروران ! نظر معلمان برای انتخاب یک وزیر کجای طرح و برنامه ی شما قرار گرفته! دموکراسی را در چند متر زیر زمین دفن کرده اید که دیگر اثری از آن نیست!!!!چرا در یک شهرستان کوچک معلمان هیچ نقشی در انتخاب مدیر اداره ی آموزش و پرورش خود ندارند!!!آیا این اتفاقات خبر از یک مریضی سیستماتیک نمی دهد؟؟
پاسخ + +2 0 --
حسن 1396/05/21 - 08:07
این یک حرف حسابی از یه آدمی مثه زیباکلامه!
هرکه وزیر بشه، توی اتاق خودش نسکافه چایی
میل میکنه. بعد دستور میده کلاسا
به تعداد بلا نسبت گوسفند های آغل های
شلوغ مملو از دانش آموز باشه
حالا توی این وضعیت تدریس تعطیله
باشه . چه عیبی دارد؟هیچ وقت
این که چه کسی وزیر بشه
تو حال ما تاثیر نداره!
پاسخ + 0 0 --
سقز -کرد 1396/05/21 - 11:06
تنها حرف و جواب عاقلانه برای تمام عصر ایران اسلامی این نظر است
واقعا درود اقای زیبا کلامدرباره تیم وزرای فرهنگی هیچ چیز ندارم بگویم. هیچ فرقی ندارد که وزیر آموزش و پرورش زیباکلام باشد یا حسین آقا سوپری محله ما. از نظر من خانم مولاوردی برای این پست مناسب بود چرا که انتخابی نمادین بود.»
معتقدم وزیر آموزش و پرورش قدرت مانور ندارد. این وزارتخانه ۹۵ درصد بودجه اش صرف پرداخت حقوق می کند دیگر کاری از وزیر ساخته نیست. کتاب های درسی را شورای عالی انقلاب فرهنگی تدوین می کند، سیاست ها را هم این شورا تعیین می نماید. وزیر کاره ای نیست بالاترین کاری که می تواند بکند این است که عملکرد تخریبی نداشته باشد.»
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/05/22 - 11:30
در بهبود وضعیت وزارت آ پ از سرانه مدارس ، تجهیزات و مدارس فرسوده ، طرحهای و بخشنامه های بی خاصیت و روزانه و...تا بهبود وضعیت اسفناک معیشت معلمان ، نیاز به اراده دولت و مجلس دارد اینکه دولت و مجلس تقصیر را به گردن هم بیندازند بازی بیش نیست بازی مسخره که همه معلمان را آزده کرده است
البته اگر دولت هنگام بردن لایحه فبودجه خوبی برای آ پ در لحاظ نماید و مجلس تصویب نکند آنوقت دولت برادری خود را ثابت کرده است و می ماند نمایندگان مجلس و معلمان...

مشکلات آپ و معلمان بیش از حکم بیست درصد است
پاسخ + 0 0 --
تفکر مقصودی 1396/05/27 - 16:17
آموزش و پرورش این کشور فردی می خواست مثل حسین مقصودی

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

در سال تحصیلی 98-97 در نظام مدیریتی ، نظام آموزشی و پرورشی مدارس ، معیشت معلمان ، بودجه وزارتخانه و توجه مجموعه نظام به آموزش و پرورش چه اتفاقی می افتد؟

پربازدیدترین

تبلیغات در صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور