صدای معلم سایت اخبار آموزش و پروش معلمان فرهنگیان

" پرسش و پاسخ معلمان با مدیر کل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش "

ماجرای افزایش حقوق 50 درصدی کارکنان دولت و وضعیت آموزش و پرورش/ زمان صدور احکام جدید/ تبدیل وضعیت نیروهای پیمانی/ وضعیت پاداش بازنشستگان 95

گروه اخبار/ سید حسن حسینی مدیر کل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش در یکی از گروه های تلگرامی به سوالات فرهنگیان پاسخ داده است

ماجرای افزایش حقوق 50 درصدی کارکنان دولت و وضعیت آموزش و پرورش و زمان صدور احکام 96 و تبدیل وضعیت نیروهای پیمانی و پاداش بازنشستگان 95

پرسش:
آیا افزایش حقوقی که معاون اول محترم ابلاغش کردند (۵۰) درصد شامل آموزش و پرورش می شود؟


 افزایش ۵٠ درصد امتیازات فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری که به استناد ماده ۵٠ قانون برنامه پنجم در هیات دولت تصویب شد به جهت اینکه بتوانند از ظرفیت قانون مذکور که در سال ٩۵ به پایان می رسید استفاده کنند . البته با توجه به مفاد آن به شرط طی مراحل قانونی ذکر شده در قانون و همچنین پیش بینی اعتبار آن در اعتبار دستگاه های اجرایی خواهد شد .
 البته اجرای این مصوبه در وزارت اموزش و پرورش اعتبار زیادی نیاز دارد . انشالله که با مساعدت دولت مقدمات اجرایی آن فراهم  شود .

 

پرسش :
 احکام همکاران فرهنگی کی به دستشان می رسد و درصد افزایش حقوق به چه صورت می باشد؟ 

احکام افزایش سال ٩۶ فرهنگیان پس از ابلاغ ضریب از سوی دولت صادر و میزان افزایش ضریب ده درصد می باشد که به نظرم طی یکی دو هفته آینده به دستشان خواهد رسید .

 

پرسش :
در مورد تبدیل وضعیت نیروهای پیمانی که در سال ۸۹ استخدام شدند توضیح دهید که رسمی می شوند یا نه و کی؟    

در قانون مدیریت خدمات کشوری دو نوع استخدام ( رسمی و پیمانی ) پیش بینی شده که بین این دو نوع استخدام در نظام پرداخت ها و قوانین و مقررات تفاوت خاصی وجود ندارد  و رویکرد دولت در مجوزهای استخدامی برای همه ی دستگاه های دولتی استخدام پیمانی می باشد.

 

پرسش :
چرا با ۲۵ سال کارکرد در آموزش و پرورش در حکم ما ۱۵ سال است و سوابق ما داده نمی شود ؟

به استناد ماده ١٠۵ قانون مدیریت خدمات کشوری منظور از سابقه خدمت آن مدت از سنوات خدمت دولتی است که به صورت تمام وقت بوده و کسورات آن پرداخت شده یا بشود ؛ لذا چنانچه بخشی از ایام کارکرد که تمام وقت نباشید مانند معلمان حق التدریس سال های گذشته که تمام وقت نبوده اند یا ایام کارکرد در بخش خصوصی نمی توان به عنوان سابقه خدمت دولتی محاسبه نمود.

 

پرسش :
نیروهای قراردادی استان البرز امیدی به پیمانی شدن و تبدیل وضعیت  داشته باشند؟( ورودی سال ۸۶ - لیسانس مدیریت دولتی  و آقا )

در خصوص تبدیل وضع نیروهای قراردادی به پیمانی نیاز به مجوز از سازمان اداری و استخدامی کشور است که در این خصوص با سازمان مکاتبه شده که انشالله بتوانیم مجوز و ردیف استخدامی لازم أخذ نماییم.

 

پرسش :
 آموزش پرورش امسال برای استخدام نیروی جدید برنامه ای دارد ؟ درحوزه روان شناسی چطور؟

بله . انشالله در سال جدید نیز به دنبال أخذ ردیف از سازمان اداری و استخدامی و برگزاری آزمون هستیم و روان شناسی مورد نیاز شغل آموزگاری می باشد .

 

پرسش :
ما معلمان کارمندان دولت هستیم چرا همانند دیگر کارکنان اضافه کار و  ماموریت و دیگر مزایا که کارمندان اداری دریافت می کنند پرداخت نمی شود ؟ مگر فعالیت آموزشی سخت تر از اداری نیست ؟

در همین آموزش و پرورش خیلی ها توان کلاس داری را ندارند با وساطت به اداره می روند تا هم مشکلات کلاس را نداشته باشند و  هم از مزایا برخوردار شوند .

به خدا معلمان مظلوم ترین قشر کارمندان هستند حتی کارکنان اداری فوق العاده ویژه گرفتند که مبلغش بیشتر از رتبه بندی معلمان است . تا کی باید به این صورت و با تبعیض برخورد شود ؟

به استناد بند ٩ ماده ۶٨ قانون مدیریت خدمات کشوری اضافه کار در قبال انجام کار اضافه خارج از ساعت موظف قابل پرداخت است و به معلمان به جای کار اضافه (تدریس) در خارج از ساعات موظف روزانه حق التدریس به جای اضافه کار قابل پرداخت است.
ضمنا چنانچه معلمان به ماموریت اعزام شوند برتبر  دستورالعمل مأموریت ها ، حق ماموریت به آنها نیز تعلق می گیرد‌ .

 

پرسش :
عده ای از همکاران شما سال ۸۸ بازنشسته شدند،با احکامی که داشتند .در برج هفت ۸۸ احکام جدیدی صادر شد که از تاریخ اجرا از 1 / 1 / 88 زده شده بود  و طبیعتا می بایست مبنای محاسبه حقوق بازنشستگی قرار می گرفت . در همین زمان رتبه ها نیز تغییر کرد که هیچ کدام محاسبه نشد و در بازنشستگی تاثیر نداشت این نکته را چگونه توجیه می فرمایید؟  

کلیه کارکنانی که در سال ٨٨ و ٨٩ بازنشسته شده اند و در سال ٩١ احکام ارتقای رتبه آنان صادر شده است می بایستی احکام بازنشستگی آنان تا کنون اصلاح شده باشد ؛جنانچه تا کنون این موضوع حل نشده از طریق کارگزینی منطقه با امور اداری وزارتخانه پیگیری تا مشکل مرتفع شود. 

 

پرسش :
چرا با وجود مصوبه قانونی مجلس در رابطه با به کارگیری نیروهای پیش دبستانی به صورت حق التدریس هنوز بعضی از استان ها ( کرمان ) و با وجود نیاز شدید مخصوصا در مقطع ابتدایی استنکاف می کنند از به کارگیری حتی یک نیرو ؟! و با ترفند به اصطلاح ساماندهی نیروی انسانی به صورت کلاسهای با تراکم ۳۵ دانش آموز به بالا و همچنین اجبار مدیران و معاونین برای متقبل شدن تدریس حداقل یک کلاس درس مخصوصا در مناطق کمتر توسعه یافته و شیفت معلمان متوسطه اول و دوم به مقطع ابتدایی بدون آموزش و تجربه لازم، البته ذکر این نکته ضروریست اینها میراث نظام ۳٫۳٫۶ بدون کار کارشناسی می باشد ! 

به کارگیری نیروهای پیش دبستانی به شرط نیاز خواهد بود و اولویت به کار گیری در ساماندهی نیروی انسانی نیروهای رسمی و پیمانی می باشد و مسلم است که در منطقه ای که نیروی رسمی و پیمانی در مقطع متوسطه مازاد باشد ابتدا بایستی این قبیل کارکنان سازماندهی بشوند ؛ در صورت نیاز می توانند با اولویت ها مشخص شده در مصوبه مجلس و دستورالعمل مربوطه از بین نیروهای پیش دبستانی مشمول استفاده نمایند.کما اینکه طی این دوسال هزاران نفر استفاده شده اند .

 

پرسش :
تورم در دولت نهم و دهم تا ۴۹ درصد رسیده و حقوق فرهنگیان تا حدود ۱۵ درصد افزایش می یافت ؛ بنابراین هرسال ارزش پول و حقوق فرهنگیان بیش از بیست درصد کاهش داشته است. با وجود کاهش تورم به ده درصد در دولت دکتر روحانی فشار افکار عمومی به دولت روحانی وارد می شود . وزارت آموزش و پرورش برای جبران این عقب افتادگی چه کاری می تواند انجام دهد؟ 

با توجه به اینکه طی سال های ٨٧ لغایت ٩١ افزایش حقوق کارکنان آموزش و پرورش متناسب با نرخ تورم نبوده و هر ساله نرخ افزایش ضریب خیلی کمتر از تورم اعلام شده از سوی مراجع رسمی بوده این عقب افتادگی و فاصله حقوقی اتفاق افتاده است ؛ از طرفی مسئولین وقت آموزش و پرورش همانند برحی از دستگاه ها نتوانستند مجوز خاص افزایش برای کارکنان خود بگیرند .  لیکن طی این سه سال گذشته با تلاش مسئولان آموزش و پرورش و کمک دولت با افزایش فوق العاده شغل معلمان و همچنین رتبه بندی حرفه ای معلمان بخشی از این فاصله جبران شده است که انشالله در آینده بتوان با تلاش مسئولین آموزش و پرورش و مساعدت دولت این فاصله حقوقی را جبران نمود .

 

پرسش :
سنوات بازنشستگان ۹۵ کی پرداخت می شود ؟

بخشی از پاداش بازنشستگان ٩۵ پرداخت شده است .آموزش و پرورش در تلاش است تا اعتبار لازم را از سازمان برنامه و بودجه اخذ و نسبت به پرداخت آن هر چه سریعتر اقدام نماید.

پایگاه خبری معلم ایرانی

دوشنبه, 21 فروردين 1396 ساعت 14:38 خوانده شده: 15477 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +83 -1 --
نا امید 1396/01/21 - 15:22
با این صحبتها باید ما قید 50درصدو بزنیم و این بخشنامه برای از مابهتران بود بهترین کار یک نه بزرگ به انتخابات است از ماست که بر ماست خدا بزرگ کمک کمک از این همه بی عدالتی خودمون که عرضه نداریم
پاسخ + 0 0 --
حسن 1396/01/21 - 15:54
خیلی از همکاران با شما موافق هستند حتی افرادی مه در دوره اول به روحانی رای داده‌اند الان پشیمانند. ولی متاسفانه تعدادی از همکاران هنوز روحانی را به عنوان یک ناجی قبول دارند .رای گروه دیگر هم بدون تغییر و ثابت است
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/01/23 - 11:37
50درصد برای ذخایر انقلاب نه برای فرهنگی جماعت
پاسخ + 0 0 --
معلم 1396/01/25 - 15:15
این جوانک خیلی پررو هستن
پاسخ + 0 0 --
ساسان 1396/02/14 - 06:32
یه سوال برای سه روزکار در هفته چقدر حقوق باید بدن؟به اونا که شش روز کار میکنند و چهار ماه تابستان و عید و اول و اخر ترم و...تعطیل نیستند چقدر؟
پاسخ + 0 0 --
سلمان 1396/04/14 - 15:08
پاسخ به ساسان
بقیه ۶ روز کار نمیکنن بلکه کار مفید کارکنان طبق گفته دولت ۲۲ دقیقه در هفته بیشتر نیست. معلم ۳ روز کار مفید داره
بقیه کارکنا برای حضور فیزیکیشون هر ماه اضافه کاری میگیرن به علاوه حق مسکن و پوشاک و ... میگیرن حقوقشون هم بیشتره
پاسخ + +65 -2 --
رضایی 1396/01/21 - 15:45
دستگاههای دیگرنظیربهداشت،قوه قضاییه ووزارت کشور،سالهای قبل این افزایش هارابرای کارکنان خوداجرایی نموده اند.فرهنگیان فرهنگیان محترم«صندوق به دوشان بی ادعا»هم ذلت برگزاری انتخابات رابدون جیره ومواجب انجام خواهندداد.باورکنیدتعدادی ازهمکاران مامستحق همین چندرغازهم نیستند.ازهمین حالامشغول لابی ورایزنی هستندتابه عنوان نیروهای سرصندوقی به بیگاری گمارده شوند.
پاسخ + 0 0 --
بازنشسته 1396/01/21 - 16:06
همینطور است جناب رضایی من دیروز با یکی که کارمند دامپزشکی است صحبت میکردم که گفت سال قبل برای ما ۳۵ درصد اعمال شد و امسال هم صحبتش هست که حکم ۱۵ درصد مانده صادر شود ۰
پاسخ + 0 0 --
حسن 1396/01/21 - 16:07
رفتار بعضی از فرهنگیان به عنوان صندوقچی پای صندوق رای رای مایه ی شرمساری و تاسف است
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/01/23 - 11:38
صدالبته
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/01/23 - 13:33
ما در بخش بهداشت وزارت بهداشت کا میکنیم هیچ حکم وافزایشی برای ما نزدند نه 35 درصد نه فوق العاده ویژه ونه حکم دیگری حتی برای شما سال قبل حکم رتبه بندی زدند ولی برای ما نه صدای دهل از دور خوش است ومرغ همسایه غاز
پاسخ + 0 0 --
قاضی 1396/01/24 - 14:22
جناب گناه از طرف خودمان فرهنگیان است اگه بیایم وجدانمان بریزیم دور ودزدی بکنیم وبه ازای هر نمره پول از دانش اموز بگیریم و مثل سایر نهادها به فکر جیب خودمان باشیم الان وضعیتمان اینطوری نبود
پاسخ + +45 -1 --
ناشناس 1396/01/21 - 15:51
ولش کنید این پسره جوانک را با ان سن کودکی برای ما نغمه سرایی وجود نداره فقط ده درصد فقط ده درصد این است ما حصل این گفتمان
پاسخ + +43 -1 --
یاری 1396/01/21 - 15:52
ماصندوق به دوشان غم سیلاب نداریم.
پاسخ + 0 0 --
حسن 1396/01/21 - 16:35
فرهنگیان عزیز شما را دو صندوق باشد که‌ پر کردن هر دو بر شما واجب است اول صندوق همان ذخیره است که به مرور از حق وق شما کم می شود .وجه تسمیه آن اینست که مالک و ذی نفعان این صندوق ذخیره های نظام می باشند و دیگر صندوق همان صندوق رأی است که رسالت خطیر پرکردن آن بر عهده شغالین در شغل انبیاست ذی نفع این صندوق کسی است که می تواند افرادی را به کار بگمارد که توانایی ذخیره شدن در نظام را داشته باشند
پاسخ + +36 -1 --
ناشناس 1396/01/21 - 17:00
دیگر با وجود 25 سال خدمت ولش کرده ام اموزش وپرورش را احساس وجود در این دستگاه نمی کنم به خدا وقتی سر وکله خود را در میان اولیا می بینم از خود نفرت دارم به جهنم هر چه باشد بعد از این برای من بی معنی است حتی این ده درصد هم ندهند با بی تفاوت هستم
پاسخ + 0 0 --
معلم 1396/01/25 - 15:16
آفرین بهترین کار
پاسخ + +42 -2 --
ناشناس 1396/01/21 - 17:39
چوپونی از معلمی در آمدش بیشتر
پاسخ + 0 0 --
آشنا 1396/01/24 - 08:53
شغل معلمان، چوپانی با حقوق کم
پاسخ + +22 0 --
معلم ناامید 1396/01/21 - 17:56
کی اضافه کارها داده میشه؟؟
پاسخ + 0 0 --
قاضی 1396/01/24 - 14:28
معلمی ...هم نیست چه برسه به چوپانی با همین جملات مثل معلمی شغل انبیاست و......و..ما را سر کار گذاشتن
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/01/25 - 02:57
آخه معلمی چه ارتباطی با پیامبران داشت خوب معلمان را سر کار میگذارند یا معلم مانند شمع میسوزد و همه جا را نور باران میکند آخر کدام نور مرد زبانباز یا میگویند معلمی شغل نیست عشق است اگر شغل نیست لابد گدایی از دولت است چرا به بانکداران نمیگویند قارون مثلا چه گیری کردیم با این خلق مردم فریب
پاسخ + 0 0 --
ابوالفضل 1396/01/25 - 15:18
شغل انبیا برای همون هایی که لباس پیامبر تن کردن ما به کارمند ی مثل بانک شبیه شدن بیشتر نیاز مندیم بقیه القاب برای اقایون
پاسخ + +30 0 --
غلام عبد 1396/01/21 - 18:41
به جرم حقوق های نجومی وجهت تنویر افکار عمومی دستگاههای دولتی هیت وزیران تصویب کرد پنجاه درصد به حقوقشان اضافه شود وبرای دلجویی از معلمین ب لحاظ حقوق بخورند ده درصد اضافه خواهدشد
پاسخ + +27 -1 --
مهدی 1396/01/21 - 18:41
خنده داراینه که می سرایندباآمدن رییسی آرای خاموش به سمت روحانی می روند.آراروشن روول کردندچسبیدندبه خاموش.بااین روندمشعشع تبخیرامیدکلاهمه داریم خاموش میشیم.
پاسخ + +36 -3 --
خوزستان 1396/01/21 - 18:57
روحانی بای بای خواهش میکنم این دفعه بخاطر فرزندانمان به کسی رای بدیم که مشکل ما رو حل کنه نه اصلاح طلب نه اصولگرا فقط کسی که بتونه مشکل مالی ما رو حل کنه
پاسخ + +18 -2 --
امیر 1396/01/21 - 20:02
میگه بخشی از پاداش بازنشستگان 95 رو پرداخت کردن من بازنشسته 96 هستم امروز بیست و یکم فروردین ماهه هنوز ریالی بدستم نرسیده دروغ میگه تازه قراره کلش رو پرداخت کنن وزیر گفته فروردین ماه و نوبخت گفته هفته معلم پرداخت میکنیم سه نفر ، ه کدام یه چیزی میگن
پاسخ + +24 -1 --
ناشناس 1396/01/21 - 20:47
بی خیال به فکر این باشیم که زود تمام شود معلمی با این بچه های این دوره وزمانه ،باید جزءمشاغل سخت وزیان اور حساب شود ،من که با ۲۶ سال کار دیگر حسابی مریض وخسته شده ام
پاسخ + +24 -2 --
احمد 1396/01/21 - 20:50
--- سوالی معمولی و... پاسخی عجیب و غریب..!
"ما معلمان کارمندان دولت هستیم چرا همانند دیگر کارکنان اضافه کار و ماموریت و دیگر مزایا که کارمندان اداری دریافت می کنند پرداخت نمی شود ؟ مگر فعالیت آموزشی سخت تر از اداری نیست ؟
به استناد بند ٩ ماده ۶٨ قانون مدیریت خدمات کشوری اضافه کار در قبال انجام کار اضافه خارج از ساعت موظف قابل پرداخت است و به معلمان به جای کار اضافه (تدریس) در خارج از ساعات موظف روزانه حق التدریس به جای اضافه کار قابل پرداخت است.
ضمنا چنانچه معلمان به ماموریت اعزام شوند برتبر دستورالعمل مأموریت ها ، حق ماموریت به آنها نیز تعلق می گیرد‌".
* انصافا؛ خداییش؛ جون هر چی مرده؛ به پیر به پیغمبر..!
این جواب بی ربط و بی سر و ته چه ربطی به عدم پرداخت حق التدریس ها و ماموریت ها داشت! استحمار و استحماق تا کی..؟!
پاسخ + 0 0 --
علی بازنشسته 1396/01/27 - 16:52
کارمندان دیگر ارگانها درساعت کاری وقت اداری یا جدول حل میکنند یا به این واون تلفن میکنند یا درفضای مجازی سیر میکنند یا درراه شرکت تعاونی برای خرید هستن یا کتاب ضمنخدمتشان را برای ارتقا مدرک می خونند یا صبحانه می خورن یا درراه دستشویی هستن خب با اینکارها که دارن وقت کم میارن و باید درساعت غیراداری با اضافه کاری و دورکاری و ماموریت و غیره کار و حقوق دوبله جبران و انجام دهند
پاسخ + +21 -1 --
بیاتی فرد 1396/01/21 - 21:08
همکاران ارجمند این افزایش حقوق (ضریب حقوقی) نیست، بلکه افزایش رقم امتیاز احکام حقوقی است که باعث افزایش حقوق خواهد شد اما نه به اندازه 50درصد ضریب سالانه! مثلا حکم کارمندی 10000ده هزار امتیاز باشد با این افزایش می شود 15000هزار امتیاز.
پاسخ + +13 -12 --
داود 1396/01/22 - 00:12
احتمالا یه خبرایی از افزایش مناسب حقوق برای فرهنگیان هست ولی بنا ندارن رسانه ای کنند!
پاسخ + 0 0 --
معلم 24 1396/01/22 - 17:39
به همین خیال باش. تو دیگه چقدر ساده هستی.
پاسخ + +24 0 --
ناشناس 1396/01/22 - 01:22
این که هی از بند و تبصره صحبت میکنه طبق چه بندی استخدام شده بند پ که غیر قانونیه پسرک برو بازیت بکن کوچولو برای بزرگتر ها تصمیم نگیر خجالت اوره آموزش و پرورش شعور از بین رفته
پاسخ + +17 -1 --
چغندربگ 1396/01/22 - 01:28
ما همیشه زیادی هستیم! اگر اینا حسن نیت داشتند به جای اینکه دیگران ۵۰% اضافه بگیرند و ما نگاه کنیم برعکس کار می کردند، تازه بازهم ما از سایرین عقب تر بودیم، و یا همه را ۳۰ درصد اضافه می کردند! چرا همیشه برای دیگرا اضافه میشه ولی ما زیدیم؟ ی بار برعکس باشه! چه اشکالی داره اگه قرار به زیادی بودنه که سرجمع همه کارکنان دیگر از معلمان بیشترندکه! پس معلومه که نسبت به آوپ حسن نیت وجود نداره و صادق نیستند و اون شعر و غزل های روز معلم همش لاف و دروغه،!
پاسخ + +17 0 --
معلم 1396/01/22 - 01:37
همه دستگاه ها به جز آمئزش وپرورش
پاسخ + +19 0 --
علی 1396/01/22 - 03:18
بنده 8 ماه است که بازنشست شده ام هنوز یک ریال به حسابم نیامده چرا میگویند بخشی از پاداش واریز شده چرا چیزی میگویند که صحت ندارد
پاسخ + 0 0 --
بازنشست سال ۹۵ 1396/01/22 - 11:35
من هم مهر ۹۵ بازنشسته شده ام و یک ریال هم دریافت نکرده ام ۰ این بخشی از پاداش که می گویند به کی پرداخت شده که ما یک نفر ش را ندیده ایم ۰ من حداقل ۱۰ نفر را می شناسم که با هم بازنشسته شدیم به آنها ریالی پرداخت نشده است من نمی دانم‌چرا اینقدر دروغ‌می‌گویند
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/01/22 - 16:31
من هم بازنشسته مهر 95 هستم و ریالی پاداش دریافت نکردم.
پاسخ + +3 -24 --
رضا 1396/01/22 - 12:36
جناب اقای حسینی با تبریک سال نو و میلاد حضرت علی ع خواهشمندم به وعده خود عمل کنید و احکام رو حداگثر تا اواسط اردیهشت ضادر کنید باور کنید ما روی افزایش ده درصدی حساب باز کزدیم حداقل ان را اجرا کنید متشکرم
پاسخ + 0 0 --
معلم 1396/01/22 - 18:41
واقعا که.....
این دولت دروغگو هر کاری در جهت تضعیف معلمان انجام دهد حق دارد. آخه برادر من چرا اینقدر ...
پاسخ + 0 0 --
جلیل 1396/01/22 - 19:09
افزایش ده درصدی حداکثز با احتسب 30 سال سایقه و کسر کسورات 150 تو مان هم نمیشه با این 150 تومن مشکل شما حل میشه ؟
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/01/23 - 00:21
جناب آقای فلانی چه مودبانه بازنشسته گرامی از بس به این بچه ها و اینها جناب آقای گفتید که حالا خدا را هم بنده نیستند پولی که باید به شما بدهند حقتان است و باید دو دستی تقدیم کنند حالا هی جناب جناب کن شاید فرجی بشود حیف از شما نیست که ازاین چنین آدمهایی عاجزانه تقاضا کنید
پاسخ + 0 0 --
بداغی 1396/01/24 - 13:30
سلام من بازنشسته شهریور۹۵هستم.وریالی دریافت نکردم.عجب دروغگوهای قهاری هستند.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/01/25 - 03:02
چه تبریکی میگی مرد مومن اینها که از ما نیستند
پاسخ + +10 0 --
فرهنگی89 1396/01/22 - 19:31
ما پیمانی های89 اموزش وپرورش چه گناهی رامرتکب شدیم که معلم شدیم وبا عشق وعلاقه به کلاس می رویم اکنون بعد گذشت شش سال واندی هنوز برای تبدیل وضعیت به رسمی بلاتکلیفیم هیچ دوره ای بعد از انقلاب این گونه بلا تکلیف نبودیم چرا دولت روحانی اینگونه با دولت قبل مشکل دارد وجواب خود رادرانتخابات اردیبهشت خواهیم داد.
پاسخ + 0 0 --
بیاتی فرد 1396/01/23 - 21:19
هیچ استخدام رسمی دیگر انجام نخواهد شد!!! چه 89چه بقیه!!!
پاسخ + +7 -5 --
ناشناس 1396/01/23 - 16:14
سلام
من خدماتی آموزش و پرورش هستم از مسئولان خواهش
میکنم یه فکری به حال ما خدماتیان آموزش و پرورش بکنند
این افزایش حقوقی ماها را بدهند به ابوالفضل قسم خیلی حقوقمان
کم است ما تمام وقتمان عمرمان زندگیمان را پای آموزش و پرورش
گذاشته ایم شما ها فکر میکنید ما هم مثل معلما 4یا5 ساعت کار میکنیم
میکنیم میریم خونه نه آقا ما صبح ساعت 5:30 از خانه در میایم
ساعت 5 بعد از ظهر شاید بتونیم بریم خونه به معلمان بر نخوره.
خداوکیلی آخه این درسته همه دنبال منافع خودشونن ولی هیچ
کدوم از شما ماها رو درک نکردید تورو خدا بیاید یه فکری به حال
ما بکنید یه روز تو مدرسه نباشیم انگاری تو مدرسه زلزله اومده
ولی شما ها اگه تو کلاس نباشید مشکلی نیست معاون میره سر کلاس
ولی هیچ کس نمیتونه کار ما را انجام بده
شده مثل این افزایش حقوقی الان 3 ساله دارن واستون افزایش میزنن
واسه مارا هم دارن پارو میزنن
حالا ببینید چقدر بدبختیم همه کارا به دوش ما حقوقش مال شما
پاسخ + +6 -1 --
معلم 1396/01/23 - 17:55
باسلام.تا کی میتوآن معلم را باسابقه گری پیچاندر و او را گیج کرد.تو را خدا صادق باشید.واز وشماره ناهید.
پاسخ + +4 -1 --
قاضی 1396/01/24 - 14:11
من بعنوان یک فرهنگی ....حقوق وقانون و وعده ویدهای دروغتان خیال کردین ....
پاسخ + +3 -3 --
قاضی 1396/01/24 - 14:16
....حقوق وقانون و وعده های دروغتان خیال کردین ...وحرفهاتانو باور میکنن اگه من معلم بیام از هر دانش اموز به ازای هر بیست دویست هزار تومان بگیرم میدونی میشه چقدر ؟خدا راشاکرم تا سال بعد برام کافی بقیه میدزدن ما هم .........
پاسخ + +1 -2 --
منصور 1396/01/24 - 16:01
... مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی به فکر جیب مبارک هستند اگر دزد هم نباشند با سیاست های غلط پدر مردم را در اورده اند عده دیگری نیز به یک آرمان شهر خیالی فکر می کنند اعتقادی برای مردم نمانده از روزی بترسید که از درون استحاله شوند روزی چنین خواهد شد قیامت و حساب و کتاب هم با مشی و روش این عزیزان سراب و دروغی بیش نیست عزت زیاد
پاسخ + +2 0 --
امید 1396/01/24 - 22:15
سلام.دوستان لطف کنن صندوق ذخیره رو دیگه غارت نکنن بیشتر.برگردوندن اونایی که بردن و چپاول کردن و افزایش حکم پیشکش..به نظر من دوستان برین سراغ شغل دوم
پاسخ + +2 -1 --
علی علی زاد اقدم 1396/01/25 - 00:38
با سلام در مورد تفاوت تطبیق می خواستم سوال کنم که تفاوت تطبیق بنده با 27 سال سابقه 22500 ریال است که در مقایسه همکاران دیگر بسیار پایین است آیا اصلاح وتغییر خواهد یافت با تشکر
پاسخ + +1 -1 --
ناشناس 1396/01/25 - 21:27
آخه این خدماتی چه گناهی کرده که افزایش حقوقی ندارن
خدا شاهده چند ساله یه قرون هم افزایش نداشتیم
ولی روز به روز واسه بقیه افزایش میزنند
آقای روحانی اگه این افزایش حقوقی مارا بدهند من قول میدهم
فقط به شما رای بدهیم تمام تلاشمان را میکنیم تا شما رای را ببرید
بنده خدماتی آموزش و پرورش هستم و خیلی امیدوار هستیم که دوباره
شما رئیس جمهور کشورمان باشید خیلی ممنون ...
پاسخ + +3 0 --
فاتح 1396/01/26 - 17:14
من یک دبیر هستم واز نظر اخلاقی وانسانی تمام واقعیت ها وحقایق را برای شاگردانم توضیح میدهم و اشکارا میگم که تو کشور چه حق کشی ها و اختلاسها و............... در روز اتفاق می افتد چون وظیفه الهی خودم میدونم.
پاسخ + 0 0 --
رضا 1396/01/26 - 17:25
سوال من مسوولین محترم اموزش و پرورش ابن است اایا نمیشود نیروهای خدمانی را بصورت خرید خدمتی بکار هم گرفت افتصاد مقاومتی یعنی صرفه جوبی در هزینه ها همه ما باید در جهت افتصاد مقاومتی اقدام و عمل کنیم
پاسخ + 0 0 --
سید 1396/01/26 - 19:30
آقای رئیس جمهور تورو بخدا به فکر حقوق سرایداران و خدماتی آموزش وپرورش هم باشید سال 95 افزایش بده 150 هزار تومن بود بعد دوماه 50 هزارتومن از حق حقوق افزایش 95 کسرکردند و یعنی سال 95 فقط 100 هزارتومن افزایش داشتیم ما همیشه به دولت خدمت کردیم و میکنیم به فکرما بیچاره ها هم باشید
پاسخ + +1 -1 --
حسن 1396/01/27 - 03:34
من بازنشست مهر95 هستم یک ریال پاداش نگرفتم آیا این همه دروغ واجبه؟؟
پاسخ + 0 0 --
علی بازنشسته 1396/01/27 - 16:57
دروغگویی واجبه .اما راستگویی حرام است .
پاسخ + +1 -1 --
ناشناس 1396/01/27 - 09:14
باسلام همكاران گرامي بنده خبردارم يك كارمندتامين اجتماعي رده پايين بعدازبازنشستگي 4.500000تومان حقوق مي گيرديعني حقوق 3نفرازفرهنگيان 10درصدحالت اشتغال اوچندين برابريك فرهنگي است شمالطفابفرمائيدآياايشان ايراني وماغيرايراني هستيم ؟آيامنابع كشورمختصص آنهامي شودوماسهمي نداريم ؟و..10درصدويا20كشكه صحبت چندبرابراست .باتشكر
پاسخ + +1 -10 --
ارش 1396/01/28 - 13:34
سلام من یک معلم هستم الحمدالله با روزی سه ساعت کار مفید در روز واین تعطیلات سالانه وافزایش حقوق دولت روحانی راضی هستم متاسفانه همکارا های ما انصاف رعایت نمیکنن مگه روزی چند ساعت کار میکنیم که بخواهیم بالای 2500000 یا بیشتر حقوق بگیریم یکم راندمان کارمون در نظر بگیریم انصاف داشته باشیم هردفعه که حقوقمونو که زیاد میکنن باز اعتراض داریم حقوق چهار سال پیش با الان مقایسه کنین بعد لطفا اظهار نظر کنیم
پاسخ + 0 0 --
حسین 1396/01/29 - 21:19
تو معلم نیستی
تو داری معلم رو مسخره میکنی
یک ساعت کار معلمی یه وقتایی سخت تر از یه روز کار بقیه هست
پاسخ + +4 -1 --
مجید 1396/01/28 - 14:26
بهتره به روحانی رای ندیم همه معلما باید بهش رای ندن
پاسخ + 0 0 --
تقی 1396/01/29 - 00:05
باسلام روحانی رای می آورد ذر چهار سال دوم انشاالله نتیجه را می بینید ناراحت نباشید خدا را شکر کنید
پاسخ + +1 0 --
سعید 1396/01/29 - 08:23
سلام.وزارتی که هر روز وزیرش به خاطر بی لیاقتی به استیضاح کشیده میشود دگه چه انتظاری میشود ازش داشت.ما هم که مهم نیست چه حال و روزی داریم.بنده جز نیروی خدماتی آ.پ میباشم هم اکنون سه ساله هیچگونه افزایشی نداشتیم پارسال حکمی با افزایش قریب ۱۶۰برامون زدند که در عرض۴۸ساعت بدون هیچ گونه توجیهی به ۷۰تنزل یافت.وا امسال امیدی داشتیم که قبل انتخابات شاید فرجی شود و افزایش خوبی داشته باشیم که هشت درصد اعلام شد به خدا دگه نمیدونیم چه بگیم نه کسی صدامون رو میشنوه ونه میخواد بشنوه و پشیزی هم برای هیچ مسئولی مهم نیست که این قشر فلک زده از بدنه آ.پ هست در صورتی که بقیه فرهنگیان با افزایشی که داشته اند در مضیقه هستند حالا ببین ما در چه حال اسفباری داریم زندگی میکنیم با افزایش امسال ۸۰تومان .واقعا که دولت تدبیر و امید گل کاشتی با این رسیدگی و انصافت با ۵نفر و این حقوق و افزایش دگه چه کنیم خدایا خودت کمک کن و حقمون را بگیر ما واسه افزایش ۱۰۰هزار تومان لنگیم بعضی ها در فیششون بند حق تفریح اولاد قید شده به خدا این حقه این انصافه واقعا که!
پاسخ + 0 0 --
افشین 1396/01/30 - 10:59
اآیا میزان افرایش حقوق نیروهای خدماتی پیمانی هم همان 10در می باشد ؟؟؟؟
پاسخ + +1 -1 --
Iran 1396/01/30 - 22:10
سلام تو رو خدا به داد این فارغ التحصیلان جدید دانشگاه فرهنگیان برسید حقوقشان 950 هزار تومان اخه با این پول چکار کنند.
پاسخ + +1 0 --
g 1396/02/01 - 16:29
با سلام خدمت فرهنگیان محترم. شمارو به خدا خواهش میکنم دیگر حقوق معلمان درست بشو نیست پس چرا خودتونو ناراحت میکنید و حرص میدید.1000000000000000000سالم بگذره درست بشو نیست.
پاسخ + +1 0 --
سامان 1396/02/01 - 19:01
بخاطر تمام بی احترامی ها و نادیده گرفته شدن های این چهار سال از طرف آقای حسن روحانی از تمام همکارا و اساتید بزرگوارم خواهش می کنم که جو زده انتخابات نشیم و یادمان نرود که در سال های گذشته همین آقایان به نحو بی شرمانه ای وانمود به نادیده و ناشنیدن فریاد های ما کردن و این روزها ما میشویم فرهنگیان بزرگوار و هم ردیف انبیا و شمع هایی که برای فرزندان این مملکت آب میشوند و از این تعاریف . خواهش من اینه که فراموش کار نباشیم
پاسخ + 0 0 --
سعید 1396/02/08 - 19:27
میشه بفرمایید چرا بنده که جزء نیروی خدماتی آ.پ هستم و الان قریب سه ساله هیچگونه افزایش نداشته ایم نه رتبه بندی و نه غیره.... ،امسال هم فقـــط ۴۲هزارتومان به خدا ۴۲هزار تومان چـــرا اخه چرا مگه ماانسان نیستیم چرا دولت تدبیروامید چرا، چرا پشیزی برایتان مهم نیست این قشر فلکزده چگونه روزگار میگذرونن یعنی ما خدماتی ها اب نمیخوریم نون نمیخوایم به خدا با چهار نفر و حقوق زیر یک تومن چگونه اخه .اگه باورتون نمیسه کدپرسنلی میدم ببینید اخه چرا به کی بگیم کجا بگیم نه کسی میشنوه و نه میخواد بشنوه.در صورتی که بقیه همکاران با وجود این افزایشها موندن چگونه به اخر ماه برسن اونوقت ما که هیچ گونه افزایشی نداشتیم دگه چه کنیم به خدا خیلی امید به امسال داشتیم گفتیم قبل انتخاباته شاید فرجی بشه که شد ۴۲هزار .خدایا دگه نمیدونم چی بگم خودت کمکمون کن
پاسخ + 0 -3 --
محمد 1396/02/09 - 17:46
شما معلم ها همین حقوق هاتونم زیاده واستون چیکار میکنید مگه 4ماه از سال که بیکارید بقیشم صبح تا ظهر تعطیلات تعطیل پنج شنبه تعطیل نه شیفت نه شب کاری.دیگه واقعا پررو هستید همتون که همش مینالید
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/02/14 - 22:32
بدبختی جامعه ما ست که هر کس وناکسی که هیچ اطلاعی از دسته بندی مشاغل در دنیا نداره نظرمیده وطلبکاره.اگر باابزار مشاغل بررسی شوند ابزار معلم یکیش انسان است وهیچ چیز قابل مقایسه با انسان نیست از تحمیقت توسط پوپولیستهامتاسفم محمد.
پاسخ + +3 0 --
ناشناس 1396/02/11 - 19:53
با سلام چرا نیروهای خدماتی از همه هکاران زودتر به مدرسه میایند ودیرتر بر میگردند ولی از همه کمتر حقوق میگیرند وهیچ کس به داد این نیروهای زحمت کش نمیرسد خیلی به این نیروهای خدماتی ظلم میشود در حکم امسال ما 70000هزار تومان اضافه شده است ولی همکاران فرهنگی خیل بیشتر اضافه شده است ایا خود شما میتوانید با ای حقوق یک ماه با چهار نفر زندگی کنید
پاسخ + +1 0 --
ناشناس 1396/02/14 - 22:26
ازسال ۸۸ در دانشگاه فنی حرفه ای حق التدریسم یکی از دوستانم حکم گارگزینی سال گذشته ام رادید گفت ۶۰درصد نیروی خدماتی دانشگاهه بامدرک سوم راهنمایی است این عدالت جامعه ی اسلامی است نمیدونم ا این انتخاب اشتباه -معلم شدن- جواب فرزندانمان را درقیامت چطوری خواهیم داد؟بگذریم ازدزدان حق وحقوقمان؟
پاسخ + 0 -3 --
مخ معلم 1396/02/15 - 23:07
هر معلم .... فکر میکنه با این سواد کمش حقش بیشتره خوب بره!!کسی زورت نکرده که ....و شکایت میکنی!....
پاسخ + +1 0 --
ناشناس 1396/02/18 - 23:43
ببخشیدفکرکن بعدحرف بزن یه ساعت تدریس معلم اندازه یه ماه کارکردن شماست.افزایش حقوق معلمان فقط تبلیغاتی است گول نخورید
پاسخ + +2 0 --
فرهنگی 1396/02/19 - 14:41
دولت اقای روحانی فقطبه پزشکان اهمیت داد تمام بودحه دولت توی جیب پز پزشکان میره ،و جامعه ای که به پزشک اهمیت میدن بیماره ،متاسفانه دولت روحانی نه تنها وجه معلم رو پایین آورد بلکه صنعت رو هم نابود کرد اگر این آقا دوباره ریس جمهور بشه صنعت هم از بین میره اصلا با این کار رشته ریاضی هم ازبین رفت همش پزشکی ،،،،،،،
پاسخ + +1 -2 --
ر-ع 1396/03/02 - 17:36
سلام . با این افزایشات ،حقوق کارمندان باز هم پایینه . کارمندی که با 15 سال سابقه و فوق لیسانس باید 2 میلیون حقوق بگیره . ان شاء الله با انتخاب مجدد آقای روحانی ،حقوق کارمندان از جمله کارمندان وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی ،( به خصوص شهرستانها ) افزایش پیدا کنه .
پاسخ + +1 0 --
سجاد 1396/03/10 - 16:55
وای مردیم اینقدر حقوقمون افزایش پیدا کرد دیگه نمیخوایم...بس کنید از خدا خجالت بکشید کم دروغ بگید ...خدا ازتون نگذره...فقط دروغ بلد هستین...حساب و کتابی هم هست
پاسخ + 0 0 --
محمدمهدی 1396/03/11 - 12:38
باسلام اینجانب محمدمهدی صالحپور نیروی پیمانی خدمات آموزش وپرورش شهرضااستان اصفهان باسابقه6سال و7ماه پیمانی آیابه رسمی آزمایشی تبدیل وثعیت میشوم
پاسخ + 0 0 --
فنی زاده 1396/05/01 - 15:12
....وزیر محترم اموزش وپرورش ....
پاسخ + +3 0 --
حامد 1396/05/17 - 06:11
با سلام به نظر من زیاد خودتون رو خسته نکنید برید شغل دوم بگیرید من در زیر زمین خونه ام دارم آجیل و تخمه تفت میدم و ماهانه 6 میلیون درآمد دارم یعنی 3برابر حقوق معلمی
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/11/21 - 12:04
اصلا در انتخابات شرکت کردن یک گناه کبیره است
پاسخ + 0 0 --
شمس الدین 1397/02/11 - 14:29
برادر عزیز دوصد گفته چون نیم کردار نیست . در کرمانشاه یکی از مسئولین دست اندر کار انتخابات گفته بود که معلمان به خاطر یک وعده غذا هم که شده در امر اخذ و شمارش آرا حضور فعال خواهند داشت ! اما افسوس و صد افسوس که بنده هرچه دادکشیدم که همکاران پای صندوق نروند فایده نداشت و به خاطر یک حق الزحمه ی اندک که تا اتخابات بعدی هم پرداخت نمیشود ، رفتند ...
پاسخ + 0 0 --
علی اقا بازنشسته 1397/02/03 - 12:56
اقاازشماچه پنهان مااز همان اوایل ف مایش. بزرگواران درموردهمسان سازیحقوق بازنشستگان درفضای مجازی رسانه هاماههاحقوق اندک حقوقمان رابه خریداینتر نت کر یمدهمه وعده وعید هارامربوط به سال۹۶یافتیم یعنی اینکینکه ان که ماجماعت رادوست ندارند.
توسیم سیاه خودنگهدار. مایوسف خودنمی فروشیم دستبجنبایدیک یک ازگردونه خارج میشوند حسرت وعده هابدلشان نماند
پاسخ + 0 0 --
شمس الدین 1397/02/11 - 14:25
درود بر دوستان عزیز و فرهنگیان فهیم
بنده تعجب می کنم که دوستان فرهنگی و همکاران ارجمند هنوز به این حقیقت تلخ پی نبرده اند که به علت سوء مدیریت و نبود اراده ی لازم ، آموزش و پرورش کارش تمام شده است و بود و نبودش برای حضرات اختلاسگر و و چپاولگر که هم و غمشان فقط چاپیدن ملت است ، یکسان است . آموزش و پرورش با بخشنامه و ووعده و وعیدهای کاغذی درست نمی شود . حکایت امروز آموزش و پرورش حکایت آن فاحشه ایست که برای غسل توبه ، روی سر و گردنش آب می ریختند در حالی که مشکلش جای دیگری بود ! دوستان عزیز بنده به عنوان یک معلم ،فرزندانم را حداکثر تا پایان دوره ی ابتدایی در این سیستم متعفن اجازه ی تحصیل می دهم و بقیه را به صورت غیر حضوری و مجازی ! کلاس های درس امروز لانه ی فساد و تباهی اخلاق و رفتار و انحرافات شدید اخلاقی و جنسی است ! خداوند بانیان و عاملان این تباهی و فساد را در قعر جهنم قرار دهد ...
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/02/16 - 13:33
تا دروغگوی بزرگ جنا آ قای نوبخت هست دیگه نیازی نیست که نگران باشید ایشان چنان. توانایی دارند که چشم در چشم آ دم چنان دروغ به آ دم بگوید با اینکه آ دم میداند دروغ میگوید ولی بازهم باورش میشود.

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

در سال تحصیلی 98-97 در نظام مدیریتی ، نظام آموزشی و پرورشی مدارس ، معیشت معلمان ، بودجه وزارتخانه و توجه مجموعه نظام به آموزش و پرورش چه اتفاقی می افتد؟

پربازدیدترین

تبلیغات در صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور