صدای معلم سایت اخبار آموزش و پروش معلمان فرهنگیان

رییس مرکز برنامه ریزی و نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش :

وقتی دوره ضمن خدمت فرهنگیان و آزمون آن کاملا انتخابی و اختیاری بوده دیگر نباید اعتراضی انجام می شد/ بار اجرایی صدور این گواهینامه ها روی دوش آموزش و پرورش است بدون اینکه هزینه و وجهی دریافت کرده باشد

گروه اخبار/

آزمون های ضمن خدمت فرهنگیان و معلمان و دریافت وجه

اسفندیار چهاربند روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار حوزه آموزش ایرنا افزود: اما بر اساس ضوابط اگر قرار باشد فرهنگیان از مزایای این دوره که توسط دستگاه دیگری برگزار شده بهره مند شوند، باید در آزمون مربوط شرکت می کردند.
وی با بیان اینکه آموزش و پرورش نه مدعی برگزاری دوره و آزمون است و نه الزامی دارد، درمورد اعتراض برخی فرهنگیان نسبت به اخذ وجه توسط وزارت ارشاد برای شرکت در آزمون، گفت: شاید کسانی که این مساله را مطرح کردند متقاضی این هستند که بدون شرکت در آزمون، امتیاز برای آنها محسوب شود که این امر با آیین نامه دوره های ضمن خدمت مغایرت دارد.
رییس مرکز برنامه ریزی و نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: این دوره داوطلبانه بوده و آموزش و پرورش هم می تواند این دوره را برگزار کند، اگر فرهنگیان قصد شرکت داشتند، صبر می کردند تا آموزش و پرورش دوره را به صورت رایگان برگزار کند.
چهار بند با بیان اینکه این یک آزمون عمومی است و سایر دستگاه ها هم می توانند با دریافت وجه این دوره را برگزار کنند، تصریح کرد: تمامی دوره های ضمن خدمت آموزش و پرورش کاملا رایگان است و یکی از وظایف این وزارتخانه تامین دوره های ضمن خدمت به صورت رایگان است و این اقدام جزو خدمات ذاتی آموزش و پرورش است.
وی ادامه داد: آموزش و پرورش می تواند برای جبران زمان و هزینه ای که فرهنگیان صرف کرده و در دوره های مختلف خارج از وزارتخانه شرکت می کنند، به عنوان ضمن خدمت از آنها قبول کند.
رییس مرکز برنامه ریزی و نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش افزود: در مورد دوره ضمن خدمت که با مجوز و اعلام فراخوان وزارت ارشاد برگزار شد، آموزش و پرورش می تواند به عنوان ضمن خدمت برای فرهنگیان محاسبه کند و بار اجرایی صدور این گواهینامه ها روی دوش آموزش و پرورش است بدون اینکه هزینه و وجهی دریافت کرده باشد.
چهاربند با بیان اینکه وقتی دوره ضمن خدمت فرهنگیان و آزمون آن کاملا انتخابی و اختیاری بوده دیگر نباید اعتراضی انجام می شد، گفت: آموزش و پرورش سالانه میلیون ها نفر ساعت دوره به صورت رایگان برگزار می کند.
رییس مرکز برنامه ریزی و نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش افزود: آزمون ضمن خدمت فرهنگیان با عنوان «به سوی فهم قرآن» که دوم و سوم دی ماه توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد، 28 ساعت دوره آموزشی محسوب می شود و اینکه گفته می شود 60 ساعت آموزشی است، صحت ندارد.
چهار بند گفت: آموزش و پرورش برای تامین نیاز معلمان دوره های زیادی برگزار می کند که قابل مقایسه با این یک دوره آموزشی که به همت وزارت ارشاد برگزار شد، نیست.
وی تصریح کرد: این وزارتخانه سالانه 21 میلیون نفر ساعت و حدود 900 هزار نفر دوره آموزشی برگزار می کند.
رییس مرکز برنامه ریزی و نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش یادآور شد: هر دوره آموزشی که منتهی به صدور گواهی آموزش ضمن خدمت شود در پرونده همکاران فرهنگی ثبت خواهد شد و برای ارزشیابی، رتبه بندی و سایر تحولات شغلی آنها مورد استفاده قرار می گیرد.
چهار بند با بیان اینکه آموزش و پرورش در جریان برگزاری آزمون ضمن خدمت که به همت وزارت ارشاد برگزار شد، قرار دارد، اضافه کرد: مسووولیت برگزاری آزمون و اخذ مجوز آن به عهده وزارت ارشاد بوده است.
وی با بیان این مطلب که هنوز برخی فرهنگیان متقاضی شرکت در این آزمون هستند و درخواست دارند برای برگزاری آزمون مجدد با وزارت ارشاد هماهنگی انجام شود، تصریح کرد: صرفا مزیت برگزاری این آزمون ملاک نیست بلکه محتوای دوره نیز برای فرهنگیان قابل توجه بوده است.
رییس مرکز برنامه ریزی و نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش اظهار داشت: این وزارتخانه پیگیر مجدد آزمون نیست زیرا به اندازه کافی دوره دارد و نکته دیگر اینکه گذراندن این دوره ضروری و الزامی نیست و همکاران می توانند در دوره هایی که آموزش و پرورش در آینده برگزار می کند، شرکت کنند.
چهار بند گفت: شرکت در این آزمون داوطلبانه بوده اما برای ثبت شدن در پرونده کاری فرهنگیان باید آزمون برگزار می شد و صرف اینکه وزارت ارشاد اعلام کند که شخص در دوره شرکت کرده است، امتیاز ضمن خدمت برای فرهنگیان محسوب نمی شود.
فراهنگ ** 1883 ** 1071 ** خبرنگار: مریم جلوداران ** انتشار دهنده:امیدغیاثوند

انتهای پیام /

پنج شنبه, 16 دی 1395 ساعت 11:12 خوانده شده: 2907 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +39 -4 --
بهلول 1395/10/16 - 11:46
من اگر جاي دانش آشتياني بودم يك دقيقه هم نمي گذاشتم اين آقاي چهاربند در آموزش و پرورش ادامه دهد . فرد از خود راضي توجيه گر فرار كن از زير بار مسئوليت .
شما اگر مي خواستي در آينده اين دوره را رايگان برگزار كني شكر ميل فرموديد در سامانه ltms بخشنامه معرفي دوره را قرار داديد .
شما از آندسته مسئوليني هستي كه اگر در مقابل هزاران دوربين ضبط كننده تصوير و هزاران شاهد حضوري يك كار خطا انجام دهي باز در حضور قاضي چنان سفسطه مي كني كه قاضي فكر مي كند شاهدان ماجرا آن عمل خطا را مرتكب شده اند .
اما زرنگي ها در اين دنيا خواهد ماند و در دادگاه عدل الهي هزار هزار زبان چرب داشته باشي به خطايي كه مرتكب شده اي محكوم مي شوي و به سزاي اعمالت مي رسي
پاسخ + 0 0 --
معلم ناامید 1395/10/16 - 14:59
انشاا...عزل همه مدیران دوره فانی و حاجی بابایی
پاسخ + 0 0 --
معلم ناامید 1395/10/16 - 14:59
انشاا...عزل همه مدیران دوره فانی و حاجی بابایی
پاسخ + 0 0 --
سلیمی 1395/10/16 - 15:20
چرا از حرف حق ناراحت می شوید؟ مگر کسی معلمان را مجبور کرده بود 5000 تومان بدهند؟ می توانستند شرکت نکنند. نیاز به دادگاه و ... آسمان و ریسمان بافتن نیست.
لحن حرف زدن هم که ..... . بیچاره دانش آموز.
پاسخ + 0 0 --
ی.س 1395/10/16 - 16:25
بله.اولا خوداموزش پرورش هزارساعت رایگان اجرا کرده ،میکنه.دوره بعدمیگن 50هزارتومان.
پاسخ + 0 0 --
بهنام 1395/10/16 - 17:14
واقعا درسته معلمان معلمان مجبورن وگرنه بیکار نیستن که دنبال ضمن خدمت باشن پولدار هم که نیستن
پاسخ + 0 0 --
محمد 1395/10/16 - 18:45
سلیمی جان مثل اینکه شرایط گرفتن رتبه و طبقه را نمی دانی . باید برای هر 6 سال حدود 300 ساعت ضمن خدمت گذراند تا یک رتبه بدهند وقتی ضمن خدمتی برگزار نمیشود چاره ای جز شرکت در این دوره ها باقی نمی ماند . تفاوت حقوق یک رتبه حداقل 200 هزارتومان است .
ضمن خدمت های آموزش وپرورش تمام بی فایده و باعث اتلاف وقت است . چرا دوره های روش تدریس در دانشگاه فرهنگیان برگزار نمیکنند تا معلمان آموزش کافی ببینند . هر استان تقریبا 4 مرکز تربیت معلم دارد اگر اولویت بندی هم کنند می توانند برای هر معلم هر دو سال یکبار یک دوره بازآموزشی برگزار کنند و ساعت ضمن خدمت یا مدرک بالاتر محاسبه کنند .
پاسخ + 0 0 --
علی 1395/10/17 - 23:01
سلیمی خان مثل اینکه تو و اون چهاربند نمی دونید مجبوریم -مجبوریم چون آخر سال باید 60 ساعت ضمن خدمت برای فرم ارزشیابی داشته باشیم مجبوریم می فهمی مجبوریم
پاسخ + +23 0 --
محمدی مجد 1395/10/16 - 11:48
جناب چاربندحتماانتظاردارندفرهنگیان،به آموزش وپرورش هم بابت تقبل زحمت کارهای اجرایی،هزینه بدهند.
نکته مهم این است که درسالهای اخیرآ.پ دوره ضمن خدمت به اندازه کافی برگزارنکرده است وهمین موضوع باعث شده،بسیاری ازهمکاران مابخصوص درمقاطع متوسطه نتوانندبه رتبه بالاترارتقاءیابند،بنده با25سال سابقه کاربایدیکسال قبل رتبه عالی می گرفتم،امابه دلیل برگزارنشدن دوره های ض خدمت مکفی،یکسال است حق وحقوقم ضایع شده،به همین علت مجبورم به هرطریقی ساعات لازم را،ولوپولی اخذکنم.
این آقاگویادرجریان نیست.تازمانی که پیران وازکارافتادگان فراموشکارمسئول هستند،انتظاری نبایدداشت
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1395/10/16 - 16:32
معلمها مجبورن شرکت کنن مگه تو معلم نیستی؟؟؟
پاسخ + 0 0 --
ناشناس. 1395/10/16 - 17:11
فقط سلیمی حرف حق می زند بقیه نه..... معلمان مجبورن وگرنه شرکت نمی کردند
پاسخ + 0 0 --
حسینی 1395/10/18 - 01:06
جناب پیرمرادچاربندفرموده اندآموزش وپرورش پولی بابت برگزاری دوره های ض خدمت ازمعلمان دریافت نمیکند،مردراستگو،مگربرای همین آزمون جهان بینی توحیدی ازاستادمطهری که روزجمعه۱۷دی،توسط وزارت آ.پ برگزارظد،ازهرمعلم مبلغ۸۰۰۰تومان دریافت نکرده اید،؟البته ازظماانتظارنداریم چیزی یادتان بماندیابفهمید.شمااگرهم برفرض محال چیزی بفهمیدمنفعتتان دراین است که خودرابه نادانی بزنید.
قحط الرجاله که این پیرمردرابایدهمیشه تحمل کنیم؟؟؟؟؟
پاسخ + +22 -1 --
محمدی مجد 1395/10/16 - 11:48
جناب چاربندحتماانتظاردارندفرهنگیان،به آموزش وپرورش هم بابت تقبل زحمت کارهای اجرایی،هزینه بدهند.
نکته مهم این است که درسالهای اخیرآ.پ دوره ضمن خدمت به اندازه کافی برگزارنکرده است وهمین موضوع باعث شده،بسیاری ازهمکاران مابخصوص درمقاطع متوسطه نتوانندبه رتبه بالاترارتقاءیابند،بنده با25سال سابقه کاربایدیکسال قبل رتبه عالی می گرفتم،امابه دلیل برگزارنشدن دوره های ض خدمت مکفی،یکسال است حق وحقوقم ضایع شده،به همین علت مجبورم به هرطریقی ساعات لازم را،ولوپولی اخذکنم.
این آقاگویادرجریان نیست.تازمانی که پیران وازکارافتادگان فراموشکارمسئول هستند،انتظاری نبایدداشت
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1395/10/16 - 12:21
برای من این سوال هست که این اقای اسفندیاری با این عکس خود که ادمی بیش از 70سال سن دارد چگونه در اموزش وپرورش خدمت می کند مگه کارمند با 30سال بازنشسته رسمی نمی شود جل الله الخالق عجب زمانه ای شده کاری شده که افرادی بعد از بازنشستگی اول استخدام جدید خود را جشن می گیرند مخاطبین با دقت به عکس اسفندیار توجه کنند هم سن پدر مرحوم من هست ......
پاسخ + 0 0 --
محدثی 1395/10/16 - 17:16
این آقاحتمابایدپست داشته باشه؟؟؟
درزمان فانی یکجاالان یکجا،وزیربعدی هم جای دیگه.
بعضی عروس هزاردامادند،درهرزمانی تشریف دارند.قحط الرجال است گویا....یاجوابگونیستندیاجواب میدن ولی کاملاپرت وپلا وبیمورد
پاسخ + 0 0 --
ali 1395/10/18 - 16:25
سلام جناب ناشناس حکایت ، حکایت دندان انسان است که می گویند اگر به 100 سالگی برسی دوباره از اول درمی ایند.
حال این عزیزان بعد از 30 کار و بازنشستگی دوباره درقسمت بهتری استخدام می شوند .
واقای محدثی قحط الرجال نیست ، وای به ان زمانی که کارهای بزرگ را به افراد کوچک بدهند . باید دست به سینه باشند . و روز 1000 بار دولا و چندلا بشوند
پاسخ + +22 0 --
دبیر 1395/10/16 - 12:16
اینکه آموزش و پرورش اعلام نکرده است که این آزمونها در آینده رایگان برگزار می شود نشان سهل انگاری و بی مسئولیتی کارکنانش است و ضعف دیگر است که با عزل عده ای از دست اندرکاران شاید چنین مشکلاتی دیگر پیش نیاید.
پاسخ + 0 0 --
معلم 1395/10/17 - 15:11
شما چقدر ساده ايد دروغ ميگه كجا قرار بود اين دوره رايگان برگزار بشه كه ما حق انتخاب داشته باشيم دوما كدوم بار مالي براي صدور مدرك به گردن آوپ افتاده مگه ثبت در سيستم ltms بار مالي داره؟
پاسخ + +22 -1 --
داود 1395/10/16 - 12:23
جناب چهار بند این همه درایت وفهم عمیقتان را برای چه تا به حال رو نکردید؟مرد علامه!وزارت کدوم دوره را برگزار کرد که معلم برود دوره پولی رو اختیار کند؟معلم به این دوره ها نیاز دار چه در ارزشیابی چه در ارتقا!وزارت یعنی عرضه برگزاری مشابه این دوره ها اما بی پول رو ندارد؟......
پاسخ + +18 -1 --
ناشناس 1395/10/16 - 12:26
هدف شان پول بودوگرنه هر1نفربرای 10نفردیگه ازدوستانش سوال ضمن خدمت پاسخ میده .وتاثیر علمی چندانی نداشت.اگرهدف پول نیست برای همه صادرکنید.قبلا هم همین وضع بوده.این عاقبت بروکراسی اداری.*
پاسخ + +20 -2 --
ک.س 1395/10/16 - 12:31
الان فکرکردن دارن بارعلمی بالا میبرند.ازیک طرف پول همکارمیره ازطرفی هم سودجویی ها پایدارتر.
پاسخ + +28 -1 --
علی پور 1395/10/16 - 13:37
دروغ در روز روشن جل الخالق
پاسخ + +20 -1 --
mortza 1395/10/16 - 16:43
یه موقع بار مالی صدور گواهی نامه ضمن خدمت اموزش وپرورش را بر شکست نکند
خجالت هم خوب چیزی است
پاسخ + 0 0 --
ک.س 1395/10/16 - 19:37
واقعا.5000تومان پول زیادنیست.ارزش داره برای یکعده همکاران تازه استخدام.باید ممنون هم باشند.بارعلمی هم داره بهرصورت معارف وقران است ومهمه بیشتربدانیم.اما اگرهرپایه را جداگانه بگذارندازخودکتاب قران اون پایه سوال تستی بدهندبهتره.چون مطالب سخت باشه خارج ازکتاب ابتدایی باشه خصوصا. نمیتوانیم جواب بدهیم ونمره میگیرم.محض پیشنهادعرض کردم سوتفاهم نشه.ازمطالب خودکتاب هرپایه تاثیرش برمعلم وکارش درکلاس بیشتره.بایدممنون باشیم برگزارکردند.واختیاری هم بود.انشالله این راه ادامه داشته باشه.بمنظوربهترشدن ضمن خدمت ها.این ده سالی ضمن خدمت ها پربارترشده متناسب با کتاب وتغیرکتب جدید.این عالی است.
پاسخ + +22 0 --
بهنام 1395/10/16 - 17:46
اگر بار مالی دارد خوب کاری نکنید پولش ببرید ونزوئلا خانه درست کنید برای معلمان ونزوئلا
پاسخ + 0 0 --
محمد 1395/10/16 - 18:48
الان دیگر گواهی های کاغذی صادر نمیشود و فقط در سامانه Ltms ثبت میشود . جناب چاربند از کدام گواهی و بار هزینه ای حرف میزند ؟؟
پاسخ + +18 -1 --
ناشناس 1395/10/16 - 18:44
ضمن خدمت رايگانشون را دقت كرديد. در فيلم خلاقيت 1. استاد دانشگاه به جاي انكه فن اين تكنيك را با مثال توضيح دهد. سايتي معرفي ميكند تا شما تشريف ببريد پول پرداخت كنيد و ياد بگيريد.قط همين يك فيلم را ديده ام از اين مجموعه. خلاقيت برايم جالب بود رفتم سراغش ديدم به بهترين شكل خلاقانه كلاهبرداري را رواج ميدهدميدونم ضمن خدمت ما معلم هاست يا بازاريابي استاد دانشگاه.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1395/10/16 - 22:22
اموزش وپروش به پیرستان تبدیل شده از جوان ها دیگر در سر پست ها نیستند ..عش پیری گربجنبد ....حالا ان جوری شده پست های کلیدی در دست افراد پیر هست دقیقا
پاسخ + +12 0 --
علی 1395/10/16 - 20:25
یکی این آقا رو خاموش کنه
پاسخ + +6 -1 --
ناشناس. 1395/10/16 - 20:29
نظرات منفی ومثبت همکاران هدف بهبودکاروسازنده است.ولی بایدطوری نشه که همکاران تازه استخدام نیازمنداین دوره ها لطمه بخوره وبرگزاری اش کمتربشه.برای اونها 28ساعت هم غنیمت است .برای من وشما که دوسال اخرخدمتیم زیادشایدفرقی نداشته باشه.
پاسخ + +11 0 --
ناشناس 1395/10/16 - 21:37
چشم بسته غیب گفتی اقای چهار بند . !!!!!برو بخش نامه رتبه بندی رو بخون شاید دلیل شرکت معلمان بفهمی شاید
پاسخ + +11 -1 --
ناشناس 1395/10/16 - 22:18
همکاران محترم اصلا چراباید بابت ضمن خدمت ا.پ. پول پرداخت شود ؟ چرافرهنگیان ضمن خدمت های پولکی راکنارنمی زنند
پاسخ + +11 0 --
ali 1395/10/16 - 22:53
جناب چهارتا بند شما اگه یکم فکر کنی ، میفهمی که اجباری هستش این دوره ها ،اختیاری نیست ،فقط یکم باید فشار بیاری ببینی
پاسخ + 0 0 --
معلم 1395/10/18 - 22:39
... فشار بیارد می ترکد ان شاا ... وگرنه امثال چاربند میز را ول نمی کنند .
پاسخ + +14 0 --
حسن درویشی 1395/10/16 - 22:55
درد این است که این ضمن خدمتها خنثی و بی ثمر هستند وهیچ ارتباطی با افزایش کارایی یک معلم ندارند مگر فلسفه ی وجودی ضمن خمدت به روز شدن وافزایش توانایی حرفه ای کارمند در پست مربوطه نیست این ضمن خدمتها با محتوایی که ارائه می دهند چه تاثیری در این فرایند دارند خیلی بهتر وکاملترِ این محتواها را می توان در نت جستجو کرد وخواند و اگاه شد
پاسخ + +15 0 --
ناشناس 1395/10/17 - 05:37
آقای چهاربند خجالت بکشید:
1- شما باید همزمان با اعلام دوره پولی به همکاران اعلام میکردید که این دوره بصورت رایگان توسط آموزش وپرورش برگزارخواهدشد
2-همکاران داوطلب ازروی ناچاری وعدم اطلاع رسانی شما مجبور به شرکت دردوره شدند
3-چراشما باین سن وسال سیستم رارهانمیکنید تراخدابرید وبگذارید جوانترها عهده دارامورگردند
4-برخوردشما باهمکاران مانندنوبخت دردولت است .
پاسخ + +12 0 --
ناشناس 1395/10/17 - 05:49
چهاربند حکایت شماونوبخت شبیه حکایت ذیل است:
یک بنگاهدار که خیلی دروغ میگفته به مردم و کارش این بوده که هی این کلاه اون کلاه کنه و کلاه از سر یکی برداره و سر دیگری کلاه بگذاره می میرد و به اون می رود.در آنجا مقابل دروازه های بهشت می ایسته سپس دیوار بزرگی می بیند که ساعت های مختلفی روی آن قرار گرفته.
از یکی از فرشتگان می پرسه “این ساعت ها برای چه اینجا قرار گرفته اند؟”
فرشته پاسخ می دهد :”این ساعت ها ساعت های دروغ سنج هستند و هر کس روی زمین یک ساعت دروغ سنج دارد و هر بار آن فرد یک دروغ بگو ید عقربه ی ساعت یک درجه جلوتر میرود”.
مرد گفت :”چه جالب مثلن اون ساعت مال کیه؟!”
فرشته پاسخ داد :” یک معلم ساده او حتی یک دروغ هم نگفته بنابراین ساعتش اصلاً حرکت نکرده است.
- وای باور کردنی نیست . خوب آن ساعت کیه؟
فرشته پاسخ داد : ساعت یک پرستار فداکار عقربه اش یکبارتکان خورده ...
- خیلی جالبه راستی ساعت من کجاست ؟
فرشته پاسخ داد : آهان اون، راستش در اتاق کار سرپرست فرشتگان گذاشتیم و ازش به عنوان پنکه سقفی استفاده می کنند.
پاسخ + +12 0 --
ناشناس 1395/10/17 - 07:22
بقول ارسطو
پیرمردپرحاشیه ول کن سیستم را
پاسخ + +18 0 --
معلم 1395/10/17 - 13:08
سلام چرا بعد از 30 سال کار این مدیران سالمند نمی روند و با حقوق های خود استراحت و تفریح کنند؟؟؟ انگار تفریح آنها شده معلم آزاری و از این کار عشق میکنند.......
پاسخ + 0 0 --
علی پور 1395/10/17 - 16:58
باید گفت که معلمان به آموزش های شفاهی و خواندنی و بی قمر ضمن خدمت نیازی ندارند /اکنون عصر ارتباطات است و معلمان همه‌ی این اطلاعات را می توانند از دنیای تکنولوژی کسب کنند /همه معلمان بار علمی خوبی دارند ننشکل این است که با طرحهای زیاد و کاغذ بازی و جلسات بی خودی و انتشار کتابهای با کمیت بالا و کیفیت پایین وقت طلایی معلمان را برای ارائه خلاقیت از بین می برند باید معلمان را طبق سنوات خدمت و مدرک معتبر و روش کار مورد حمایت خود قرار دهند و به همه معلمان چه با یکسال کار و چه با سی سال کار بها و ارزش دهند و اداره مدارس را به معلمان واگذار کنند تا نتیجه مناسب کسب شود
پاسخ + +9 -1 --
ناشناس 1395/10/17 - 21:51
عشق پیری گر بجنبد .....چرا این پیر کارها امده اند سر کار ومجال فکر کردن به جوان ها را نمی دهند
پاسخ + +8 0 --
مریدی 1395/10/18 - 12:22
دروغگو اگر اعلام میکردی هیچ معلم ی شرکت نمی کرد
پاسخ + +7 0 --
ناشناس 1395/10/18 - 13:38
پیرمرد دوره های پولی که پول سی دی تو مدرسه اخذ میشه ، اونم مال یک ا گان دیگه است متولی اون که آ. پ درب و داغونه
پاسخ + +1 0 --
قلیچ 1395/11/03 - 21:53
فعلا بگو درآمدهای هرساله 5میلیاردتومنی منطقه 2روچیکارکردی؟
بدبخت کمریی که خرابه اداره کل شهرتهران روبهش تحویل دادی
واقعا آقای دانش چرا اینوهنوزبرنداشته درعجبیم
پاسخ + 0 0 --
محمدی 1395/11/29 - 21:31
باسلام ایامن که درپایان سی سال خدمتم وسال اینده بازنشست می شوم باید امسال ضمن خدمت 60 ساعت داشته باشم با تشکر که جواب دهید

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

آیا با ورود شورای عالی انقلاب فرهنگی به موضوع حذف آزمون مدارس سمپاد ( تیزهوشان ) موافقید ؟

پربازدیدترین

 تبلیغات در صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

خدمات چاپ

تلگرام صدای معلم

تحقیقات و آموزش

چاپ مدارس

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

صندوق ذخیره فرهنگیان

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور