صدای معلم سایت اخبار آموزش و پروش معلمان فرهنگیان

" اینجانب هیچ گاه خود را مصون از اشتباه و تقصیر و گناه ندانسته و نمی دانم ولاکن اعمال اشد مجازات یعنی اخراج و انفصال از حق کار در آموزش و پرورش را برای همیشه غیر منصفانه و غیر عادلانه می دانم "

درخواست یک معلم مهابادی از رئیس جمهور

  گروه استان ها و شهرستان ها/

نامه مسعود کردپور به رئیس جمهور برای بازگشت به کار

« مسعود کردپور »  دبیر آموزش و پرورش شهرستان مهاباد استان آذربایجان غربی در نامه ای به رییس جمهور خواستار تجدید نظر در حکم صادره توسط هیئت عالی نظارت بر تخلفات اداری و بازگشت به کار شد.

در نامه آمده است که حکم بدوی برکناری از کار ایشان توسط شعبه سه هیئت تجدید نظر تهران تائید شده است.

مسعود کردپور قبل از اخراج 22 سال سابقه کار در آموزش و پرورش داشته است.

او خود را قربانی سیاست های دولت دهم دانسته و با استناد به اظهار نظر وزیر محترم آموزش و پرورش مبنی بر بازگشت به کار کسانی که با برخورد در دولت قبلی روبه رو گردیده اند می نویسد :

" اینجانب هیچ گاه خود را مصون از اشتباه و تقصیر و گناه ندانسته و نمی دانم ولاکن اعمال اشد مجازات یعنی اخراج و انفصال از حق کار در آموزش و پرورش را برای همیشه غیر منصفانه و غیر عادلانه می دانم ؛ امید است که دولت اعتدال و امید در این راستا نیز اقدامات لازم را معمول نماید."

لازم به ذکر است تعدادی از معلمان که در دولت پیشین و در زمان وزارت حاجی بابایی از کار اخراج و یا معلق شده بودند با پی گیری های دکتر علی اصغر فانی و مجموعه وی توانستند به کار باز گردند و « صدای معلم » از این اقدام انسانی وزیر آموزش و پرورش حمایت و قدردانی می نماید .

پایان پیام /

یکشنبه, 26 ارديبهشت 1395 ساعت 20:54 خوانده شده: 1298 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +14 -1 --
فرهنگی 1395/02/26 - 21:24
مدل جدید حمایت از فانی ههههههه خندیدیم
پاسخ + 0 0 --
علی از شهرکرد 1395/02/27 - 00:53
از دست دادن شغل برای بعضی ها مثل از دست دادن عضوی از خانواده است که برای مدت زیاد شاید تا اخر عمر اثر سو ان جبران نشود امیدوارم این کلمات ایشان حس بسیار ضعیف افراد مسول در این مورد را تحریک کرده باشد هرچند مجبور به تعریف از عده ای هم شده باشد
پاسخ + +13 -1 --
معلم مظلوم 1395/02/26 - 21:30
برادر ارجمند اقای کردپور ضمن همدردی با حضرتعالی نه بعنوان یک همکار که اولی تر است بلکه بعنوان یک همنوع از خداوند متعال برای شما بخاطر صبر بر اجحاف و تعدی بیشترین و بهترین پاداشها را خواهانیم. برادر گرامی از حاجی بابایی و هیئت بدوی اش تقاضا داریم بفرمایند یک معلم چه ضرری میتواند به ارکان یک دولت وارد اورد جز اینکه انقاد سازنده کند؟چرا اینها اینقدر از افکار عمومی میترسند؟ بخدا قسم اگر دادگاهی عادلانه اما خاکی و زمینی باشد بهترینش دادگاه افکار عمومی است. اقای حاجی بابایی تو که معروف است دست معلمت را میگرفتی و میبردی لب دریا و تشنه برمیگرداندی چه شده است که داد یک معلم بینوا از دست تو بر اسمان است؟ از عاقبت اعمالت بترس. مرگ همیشه در کمین ماست و شاید فرصت جبران نداشته باشیم.
پاسخ + 0 0 --
alish52 1395/02/29 - 17:05
همکاران عزیزم همین ۲۰ اردیبهشت ۹۵ یکی از همکاران با ۱۰ دوازده سال سابقه از آ.پ اخراج شد!!!
چرا و چگونه اش را ما نمیتوانیم تعیین کنیم!!!کسی که خربزه میخوره ....
نمیشه گفت حاجی بابایی بد بود فانی خوب یا برعکس!!!!
هردولتی معیارهای قانونی را از منظر خودش اجرا میکنه!
پاسخ + +8 0 --
ناشناس 1395/02/26 - 23:03
خیلی متاسفم.
پاسخ + +2 -1 --
علی 1395/02/27 - 11:26
در حالی که به قول احمد توکلی فساد در کشور ساختاری شده متاسفم که دولت روحانی اجازه کار کردن در زیر خط فقر را در اموزش و پرورش به منتقدین نمیدهد و سیاستهای امنیتی احمدی نژاد را در رابطه با فعالین مدنی و صنفی ادامه میدهد!!!

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

در سال تحصیلی 98-97 در نظام مدیریتی ، نظام آموزشی و پرورشی مدارس ، معیشت معلمان ، بودجه وزارتخانه و توجه مجموعه نظام به آموزش و پرورش چه اتفاقی می افتد؟

پربازدیدترین

تبلیغات در صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور