صدای معلم سایت اخبار آموزش و پروش معلمان فرهنگیان

انتخابات شورایاری‌ها ٢٤ بهمن برگزار می‌شود

majlistajamo شهروند|  انتخابات شورایاری‌های  محله‌های شهر تهران ۲۴ بهمن برگزار می‌شود. داوطلبان برای شرکت در این انتخابات از ۱۵دی به مدت یک‌هفته مهلت دارند، ثبت‌نام کنند. مرتضی طلایی، نایب‌رئیس شورای شهر تهران با اعلام این مطلب گفت: نرم‌افزارها و سخت‌افزارهای لازم برای برگزاری انتخابات پیش‌بینی شده به‌طوری که شورای شهر تهران به تمامی وظایف خود در این بخش عمل کرده است.

به‌گزارش سایت خبری شورایاران او اضافه کرد: اصلاح آیین‌نامه شرایط داوطلبان در جلسه آینده شورای شهر تهران در دستور کار شورا قرار خواهد گرفت که پس از تصویب این آیین‌نامه اقدامات بعدی جهت برگزاری انتخابات انجام می‌گیرد. او افزود: ستاد شورایاری‌ها و شورای شهر تهران زمان برگزاری انتخابات را به فرمانداری و هیأت نظارت پیشنهاد داده که در صورت موافقت این دوستان، این انتخابات در زمان اشاره شده برگزار می‌شود. طلایی ادامه داد: به‌نظر می‌رسد با توجه به مطالعات صورت گرفته و زمان پیشنهادی از سوی شورا، فرمانداری و هیأت نظارت نیز مشکلی را درخصوص زمان انتخابات ندارند و امیدواریم این انتخابات پرشورتر از انتخابات گذشته برگزار شود.

نایب‌رئیس شورای شهر تهران تصریح کرد: امیدواریم سال آینده فعالیت شورایاری‌ها با نیروهای جدید آغاز شود و بتوانیم پیشرفت قابل توجه‌ای را در حوزه مدیریت شهری و همکاری این دوستان داشته باشیم. او درخصوص نحوه برگزاری انتخابات نیز گفت: ‌این انتخابات به دو صورت  سنتی و مکانیزه برگزار خواهد شد، ضمن این‌که ستاد شورایاری‌ها بنا دارد جلسه هماهنگی را فیمابین شهرداران مناطق با سایر دستگاه‌ها برگزار کند.

 

سه شنبه, 09 دی 1393 ساعت 10:29 خوانده شده: 891 دفعه چاپ

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

آیا از عملکرد معاونت تربیت بدنی در مناطق و مدارس رضایت دارید ؟

پربازدیدترین ها

 بیمه نوین

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

تبلیغات در صدای معلم

کالای ورزشی معلم

خدمات چاپ

تلگرام صدای معلم

تحقیقات و آموزش

چاپ مدارس

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

final 1

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

صندوق ذخیره فرهنگیان

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور