چاپ کردن این صفحه

« پاسخ به انتقاد کاربران هریسی در خصوص عدم اجرای برنامه شاد »

جوابیه مدیریت آموزش و پرورش هریس در استان آذربایجان شرقی به صدای معلم

گروه رسانه/

در پی درج انتقاد برخی مخاطبان صدای معلم در مورد وضعیت آموزش حضوری و نیز غیرحضوری در بخش « نامه های دریافتی » ، « اداره آموزش و پرورش هریس » در استان آذربایجان شرقی جوابیه ای به این رسانه ارسال کرد .

ضمن سپاس از پاسخ گویی ؛ عین جوابیه به شرح زیر است .

 

جوابیه مدیریت آموزش و پرورش هریس در استان آذربایجان شرقی به صدای معلم


جناب آقای پورسلیمان

مدیر مسول محترم صدای معلم

درمورد اجرای برنامه شاد عرض کنیم که یک سری مشکلات خاص خود را دارد. از جمله مشکلات زیرساختی، عدم آنتن دهی، پهنای باند ضعیف، نبود اینترنت در اکثر روستاها و عدم بضاعت مالی اولیا در تهیه گوشی و تبلت برای فرزندان خود و مشکلات خود برنامه شاد .
با این وجود اکثر همکاران و معلمان ما در برنامه شاد فعال هستند و دانش آموزان را از راهها وطرق مختلف آموزش می دهند و ازجمله بارگذاری فایل صوتی و تصویری تدریس خود و رسیدگی به تکالیف دانش آموزان و حتی حضور و غیاب آنها و اخذ امتحان و تهیه محتوای آموزشی و در مناطق روستایی از طریق توزیع درسنامه و ارتباط تلفنی و حتی حرکت ابتکاری تلفن کنفرانس با دانش آموزان به صورت همزمان و توصیه به یادگیری از طریق برنامه های تلویزیونی و... هرچند که تدریس در فضای مجازی، جای تدریس حضوری معلمان را پر نمی کند. با این وجود، در این خصوص با مدیران مدارس چندین بار جلسه گذاشتیم و آنها را توجیه کردیم و همکاران و کارشناسان اداره، مدام ازمدارس بازدید می کنند و مدیران و عوامل اجرایی ما در هر حالت و حتی در وضعیت قرمز، در وقت اداری در مدارس حضور دارند و پیگیر فعالیت معلمان و دانش آموزان هستند و اولیا را در جریان امر قرار می دهند و این بی انصافی است که فعالیت همکاران و معلمان عزیز شهرستان هریس نادیده گرفته شود و اغراض شخصی و منفعت طلبی بعضی از دوستان جای آن را بگیرد .
البته انتقاد و پیشنهاد حق هرکسی است ولی جانب انصاف و عدالت رعایت شود.
روابط عمومی آموزش و پرورش هریس


ارسال مطلب برای صدای معلم

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

جوابیه مدیریت آموزش و پرورش هریس در استان آذربایجان شرقی به صدای معلم

یکشنبه, 20 مهر 1399 21:59 خوانده شده: 987 دفعه

در همین زمینه بخوانید: