صدای معلم

در مراسمی كه در كاخ سفید برای بازگشایی مدارس برگزار شد عنوان شد ؛

اصرار رئیس جمهوری آمریکا بر بازگشایی مدارس در پائیز و آموزش حضوری

گروه اخبار/

مایک پنس معاون رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا با تأكید بر اینکه باید مدارس با خیال راحت بازگشایی شوند، افزود: منتظر 105 میلیارد دلار کمک مالی از كنگره برای افتتاح مدارس هستیم.

وضعیت بازگشایی مدارس در آمریکا و اصرار رئیس جمهور بر آموزش حضوری

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریكا گفت: "اینکه كودكان یک روز در میان به مدارس بروند تفکری پوچ است. مگر نه؟ اگر بچه ها به مدرسه می‌روند، بروند."

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریكا علیرغم شیوع بیماری ویروس کرونا (كووید-19)، ضمن اصرار بر بازگشایی مدارس در پائیز و آموزش حضوری گفت: اینکه كودكان یک روز در میان به مدارس بروند تفکری "پوچ" است.

ترامپ به همراه مایک پنس معاون رئیس جمهور و بتیسی دیووس وزیر آموزش این کشور در مراسمی كه در كاخ سفید برای بازگشایی مدارس برگزار شد، شرکت نمودند.

ترامپ با تأکید بر اینکه باید مدارس برای آموزش حضوری باز شود، از سیستم برخی ایالت ها که دانش آموزان را ملزم می کند که یک روز در میان یا در روزهای خاصی از هفته به مدرسه بیایند، انتقاد کرد.

" دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریكا گفت: "اینکه كودكان یک روز در میان به مدارس بروند تفکری پوچ است. مگر نه؟ اگر بچه ها به مدرسه می روند، بروند."

ترامپ با اشاره به شرکت مداوم جو بایدن رقیب دموکرات خود در برنامه ها از زیرزمین خانه خود در جریان پاندمی کووید-19 و شرکت نکردن وی در فعالیت های خارج از خانه گفت: "دانش آموزانی که تحصیلات خود را در انزوا ادامه می‌دهند مانند یک کاندیدای ریاست جمهوری هستند که در زیرزمین خانه خود نشسته و به کامپیوتر خود نگاه می کنند."

مایک پنس معاون رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا با تأكید بر اینکه باید مدارس با خیال راحت بازگشایی شوند، افزود: منتظر 105 میلیارد دلار کمک مالی از كنگره برای افتتاح مدارس هستیم.

TRT فارسی


وضعیت بازگشایی مدارس در آمریکا و اصرار رئیس جمهور بر آموزش حضوری

پنج شنبه, 30 مرداد 1399 20:52 خوانده شده: 233 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +13 0 --
زهره 1399/05/30 - 21:21
قطعا چاپ چنين مطلبي تلويحا تاكيدي بر بازگشايي مدارس ما ما دارد كه به نظر من قياس مع الفارقي بود؟؟؟؟ !!!! آمريكا حتما بودجه و زيرساخت هاشو داره ولي ما ....؟؟؟؟!!!!
پاسخ + +12 0 --
...... 1399/05/30 - 22:04
ترامپ چون دیوانه‌ هست اشتباه کرده است پس ما باید برعکس او عمل کنیم تا فاجعه به بار نیاید
پاسخ + +9 0 --
ناشناس 1399/05/30 - 22:50
تهدید اتحادیه معلمان نیویورک به اعتصاب

اتحادیه معلمان نیویورک روز پنج شنبه اعلام کرد: مدارس دولتی آماده بازگشایی نیستند و تا زمانی که معیار‌های ایمنی در مدارس رعایت نشود، این مدارس نباید بازگشایی شوند

اتحادیه معلمان نیویورک افزود، این معیار‌ها شامل وسایل محافظتی، کنترل دمای بدن و ردیابی سابقه و گرفتن آزمایشات گسترده از تمام افرادی می‌شود که می‌خواهند وارد محوطه مدارس شوند؛ این اتحادیه حتی برای تحقق خواسته‌های خود، تهدید به اعتصاب کرده

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

هدف، محتوا و فرایند مصاحبه های گزینش داوطلبان حرفه معلمی در ایران تا چه اندازه معتبر و با معیارهای علمی سازگار است؟

دیدگــاه

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور