صدای معلم

" آموزش دهندگان خواهان حذف تبعیض ؛ مسئولان و نمایندگان در گیر و دار اصلاح تبعیض ؟! "

آموزش دهندگان سوادآموزی مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع اعتراضی برگزار کردند

گروه اخبار/

تجمع آموزش دهندگان سوادآموزی مقابل مجلس در مورد استخدام

جمعی از آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی تجمع سه روزه ای را از اول تیرماه در برابر مجلس شورای اسلامی برگزار کردند .

این افراد خواهان حذف آزمون ورودی به دانشگاه فرهنگیان هستند .

این آموزش دهندگان بر این باورند در این مورد با آنان با تبعیض و بی عدالتی برخورد شده و چرا سه گروه دیگر متقاضی استخدام در آموزش و پرورش باید  از این امر مستثنی شوند ؟

اول تیر سه تن از اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در میان آموزش دهندگان معترض حاضر شده و سخنرانی کردند .

عضو مجمع نمایندگان استان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی از تدوین طرح دوفوریتی اصلاح قانون جذب نیروهای نهضت سوادآموزی با امضای حداقل ۱۵۰ نماینده خبر داد.

احمد مرادی با اشاره به اعتراض برخی نیروهای نهضتی به بند اول قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی، اظهار داشت: براساس این بند، نیروهای نهضتی که چندین سال سابقه در آموزش و پرورش دارند نیز باید مانند افرادی که هیچ سابقه‌ای ندارند، آزمون بدهند.

عضو مجمع نمایندگان استان هرمزگان در مجلس با تأکید بر اینکه آموزش و پرورش باید سابقه این معلمان برای جذب آن‌ها در نظر گیرد، افزود: طرحی در مجلس برای تسهیل جذب نیروهای نهضتی سابقه‌دار در آموزش و پرورش تدوین شده که به امضای حدود ۱۵۰ نماینده مجلس رسیده است.

به گفته مرادی آزمون ورودی برای نیروهای نهضتی سابقه‌دار که مقرر بود در تیرماه برگزار شود، لغو یا به تأخیر خواهد افتاد.

وی اضافه کرد: در حال حاضر برای جذب نیروهای سابقه‌دار نهضتی بار مالی در قانون بودجه دیده شده و می‌توان آن‌ها را با برگزاری یک دوره آموزشی در دانشگاه فرهنگیان به روزرسانی کرد.

« شاپور محمدزاده » رئیس سازمان نهضت سوادآموزی به تسنیم می گوید :

" این آزمون فعلاً همچنان برقرار است و در حال مذاکره هستیم البته تا به امروز سه بار آزمون را به تأخیر انداختیم و با مجوز ستاد ملی کرونا قرار شد آزمون در 20 تیر ماه برگزار شود.

اگر بتوانیم باز هم آزمون را به عقب می‌اندازیم اما فعلاً زمان برگزاری 20 تیر است.

رئیس سازمان نهضت سوادآموزی با اشاره به اعتراض نمایندگان مجلس به برگزاری آزمون برای استخدام آموزشیاران نهضت سوادآموزی متذکر شد:‌ به نمایندگان مجلس اعلام کردم برگزاری آزمون تکلیفی است که مجلس به گردن وزارت آموزش و پرورش گذاشته و هر چه زودتر آن را برگزار کنیم به نفع افراد است چرا که سریعتر تعیین تکلیف شده و برای طی دوره آموزشی به دانشگاه فرهنگیان معرفی می‌شوند در نهایت زودتر هم به استخدام آموزش و پرورش در می‌آیند.

اگر آزمون بی عدالتی است باید بگویم که مصوبه مجلس است. مجلس در قانون سال 97 در بند یک دو گروه یعنی معلمان حق التدریس و پیش دبستانی‌ها را از آزمون معاف کرد و در بند 2 اعلام کرد، آموزشیاران نهضت سوادآموزی باید آزمون بدهند. شاید اگر من بودم می‌گفتم چرا باید بین این دو گروه تفاوت باشد و عده‌ای آزمون بدهند؟ به هر حال مجلس این قانون را مصوب کرده است و اگر ما آن را اجرا نکنیم متخلف هستیم.

وی درباره ظرفیت استخدام آموزشیاران نهضت سوادآموزی عنوان کرد: هر فردی 50 درصد نمره قبولی را بیاورد پذیرش می‌شود. برای استخدام قبول‌شدگان دو سال بیشتر فرصت نداریم و تا پایان برنامه ششم توسعه باید آنها را استخدام کنیم؛ وقتی می‌گوییم افراد باید 50 درصد نمره را برای قبولی کسب کنند به زبان ساده‌تر به این معناست که باید از 20 نمره 10 را بگیرند.

تجمع آموزش دهندگان سوادآموزی مقابل مجلس در مورد استخدام

پیش تر ، مدیر مسئول مرکز برگزاری آزمون های جهاد دانشگاهی در گفت و گو با صدای معلم گفته بود : ( این جا )

" چیزی که در مورد آزمون مصوب شده و وزارت آموزش و پرورش هم تصمیم گیرنده هست بر این است که آزمون را قطعا برگزار کنند و بر اساس همین آزمون که تکلیف قانونی آن ها و از مصوبات مجلس هست ، باید برگزار شود و بر اساس همین امر استخدام انجام شود.

آشنا تاکید کرده بود :

از نظر ما کسی اصلا نباید نگرانی داشته باشد . برای اینکه بزرگترین مزیت این آزمون برایشان این است که در این آزمون با هم رقابت نمی کنند . در آزمون های دیگر همیشه تعداد قبولی ها از قبل مشخص است. یعنی مثلا فرض کنید ما آزمون ششم استخدامی کشور را که برگزار کردیم ، حدود 4 هزار نفر قرار است استخدام شوند . 240 هزار نفر در کل کشور ثبت نام می کنند و آخر سر مشخص است که چه تعداد از این 240 هزار نفر باید انتخاب شوند . آن هم با این نمرات.

در این آزمون اگر همه ی این شرکت کنندگان بالای 50 را بیاورند می توانند به مرحله ی بعد بروند."

پرسش « صدای معلم » آن است که چرا از ابتدا میان 4 گروه متقاضی استخدام تفاوت قائل شده اند ؟

مبنای کارشناسی و منطقی این تصمیم و مصوبه چه بوده است ؟

پایان پیام/


تجمع آموزش دهندگان سوادآموزی مقابل مجلس در مورد استخدام

سه شنبه, 03 تیر 1399 14:20 خوانده شده: 2261 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +1 -1 --
ناشناس 1399/04/03 - 15:20
در کشورم عدالتی وجود ندارد....
پاسخ + 0 0 --
حسن 1399/04/03 - 23:22
ایران سراسر عدالت است و در آمریکا عدالت نیست چون یک سیاهپوست اشتباهی کشته شده جانم
پاسخ + +1 -1 --
زهرا 1399/04/03 - 15:41
من تعجب میکنم
هر عقل سلیمی میگه اول آموزش و بعد آزمون. پس چرا از آموزش دهندگان قبل از آموزش و بعد از آموزش، دوبار آزمون میگیرند؟
واقعا تصمیم های ناعاقلانه ب همه صدمه میزند، مخصوصا ب باور و اعتماد جوانان و خانواده جوانان این مرزوبوم
پاسخ + +2 -2 --
فاطمه قادری 1399/04/03 - 15:47
باسلام
برگزارب آزمون برای اموزشیاران و اموزش دهندگان نهضت تبعیض و بی عدالتی ست .
چرا هیچ کس به این وضع رسیدگی نمیکنه ؟!
چرا وزیر اموزش و پرورش چشم خودش رو به این بی عدالتی بسته
پاسخ + +2 0 --
فاطمه قادری 1399/04/03 - 15:47
سلام
پاسخ + 0 -2 --
آسایش 1399/04/03 - 16:22
تمام مشکلات آموزش دهندگان زیر سر سازمان نهضت سوادآموزی ست. اکر کوچکی نژاد ترس هایش را کنار بگذارد و حقیقت را بگوید دهان همه مخالفان آموزش دهندگان بسته می شود.
پاسخ + 0 -1 --
همتی 1399/04/03 - 16:38
سلام و درود بر جناب آقای پور سلیمان که همیشه اخبار مربوط به فرهنگیان از گروهی را شفاف و بی طرفدار سایت صدای معلم منعکس می کند.
پاسخ + +1 -1 --
شهریار 1399/04/03 - 17:21
متاسفانه آقایانی هستند که نمی توانند تحمل کنند آموزش دهندگان رسما از حقشان دفاع کنند.

ما هم می دانیم حق با آموزش دهندگان است‌.
ولی چه می توان کرد که نمی شود چیزی گفت
پاسخ + +1 -1 --
عاطفه 1399/04/03 - 17:27
خدا از باعث وبانیش نگذره که این ازمون رو برا ماتحمیل کرد من با مدرک فوق لیسانس با سن۲۷سال باید برم قبل از اموزش ازمون بدم از درسهایی که نتیجه یک ترم یک دانشجوس.در کشور ما بی عدالتی حکمفرماس.از اسلام فقد اسمشو یدک میکشیم ولی عدالت علی رو نداریم.اگر این اعتراضات در کشور دیگر بود رسانه ای میشد ولی اصلا تلویزیون کشور خودمون چیزی نگفتن.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/04/04 - 07:55
کدوم فوق لیسانس؟
فوق لیسانس ترسو از امتحان؟
پاسخ + +3 -4 --
احمدی 1399/04/03 - 18:00
اگر این آزمون بی عدالتی نیست چرا کسی که به دلیلی نتونه نمره راکسب کنه باید از آموزش پرورش بره بیرون.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/04/04 - 07:57
میشه شما بفرمایید بگید عدالت چیه؟
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/04/15 - 02:04
بحث تبعیض هست نه ترس عزیز
پاسخ + +2 -1 --
نکته سنج 1399/04/03 - 19:27
من باید مسئله ای را توضیح بدهم
دوستان و مسئولینی ک گمان می فرمایند ما با آزمون مخالف هستیم توجه کنند لطفا:
1. ما چندین ضمن خدمت و آزمون و مخصوصا قبلا هم یک آزمون توانمندسازی داده ایم و با نمره های بالا این دوره ها را گذرانده ایم.
2. ما خواهان حذف *آزمون ورودی* دانشگاه فرهنگیان به خاطر شرایط کرونایی و سوابق و مدارک بالای تحصیلی هستیم.
3. ما خواهان این هستیم که ما هم مانند سه گروه مانند سربازمعلم و .... که سوابق بسیار کمتری نسبت به ما دارند فقط *آزمون خروجی* دانشگاه فرهنگیان را داشته باشیم.
4. آزمون داخلی با منابع ماده 28 و منابع تخصصی پر غلط که به ما داده اند را بگذارند بعد از دانشگاه فرهنگیان و آموزش در این دانشگاه از ما گرفته شود.

من فکر نمی کنم موضوع پیچیده ای باشد!
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/04/04 - 08:00
بجز مورد اول که نیاز به فکر کردن نداشت فکر کنم بهتر است اصلا فکر نکنی
پاسخ + +2 0 --
رویا 1399/04/03 - 21:03
عرض سلام خدمت بزرگواران صدای معلم...بی نهایت از پیگیری شما سپاسگزاربم.‌همه ی حرف ما اینست کتبا اعلام شود چرا آزمون صلاحیت ورودی دانشگاه فرهنگیان نباید بین چهار گروه اعمال شود؟؟؟چرا فقط ،اموزش دهندگانی که کتب درسی تا پایه ششم را در کلاسهای سواداموزی با تعداد حداکثری ۳۵ نفره وپایین تر تدریس کرده اند ،باید ازمون دهند؟؟؟اگر هدف پذیرش معلمان کارامد به اموزش وپرورش هست ،پس بین ۴ گروه ازمون برگزار شود؟ چرا مردودی های ازمون سال۸۹ و۹۰ حق التدریسی بدون ازمون پیمانی شوند ولی اموزش دهندگانی که سال ۹۷ ازمون جهاد بابیش از ۱۵ منبع با نمره ی حداکثری قبول شده اند،دوباره باید ازمون دهند ؟؟؟دوباره که چه عرص کنم سه باره!!!@
لطفا جلوی این تبعیض را بگیرید.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/04/04 - 08:02
آره باید هر چهار گروه امتحان دهند
پاسخ + +1 -1 --
ناشناس 1399/04/03 - 21:54
دراین وضعیت کرونا که خیلی از نهضتیها یاخانواده شان مبتلا شده اند ویاعزیزی ازدست داده اند انصاف است که بعدازده سال سابقه بخاطر وضعیت نامساعدجسمی و روحی از خواندن بازبماند وازاین آزمون قبول نشود،آیا مانهضتیها جزو آدم نیستیم
پاسخ + +1 -1 --
شیرین 1399/04/03 - 22:08
عرص سلام و ادب.نیروهای آموزش دهنده درسال ۹۸ شانزده هزار نفر بصورت حق التدریس جذب شدند و کشتی به گل نشسته آ.پ را نجات دادند.براستی اگر ما نبودیم وضعیت آ.پ ما چه میشد؟کمبود معلم را چگونه جبران میکرد.حرف ما فقط تبعیض و بیعدالتی است.از آزمون واهمه ای نیست آنطور که بارها و بارها آزمون جهاد دانشگاهی داده ایم.صحبت تبعیض و بیعدالتی بین مشمولین است برپایه ی چه منطقی و کدام استدلال آزمون را مجلس لحاظ نمود؟ج
پاسخ + +1 -1 --
شادی 1399/04/03 - 22:12
عرض سلام و ادب.جناب آقای محمدزاده بفرماییید سه سال جذب نهضتیها بصورت حق التدریس با توجه به اینکه قانون داشتند بتعویق افتاد.آنزمان شما بزرگواران و مسئولین مربوط تخلف نکردید؟!حال که صحبت از لغو آزمون تحمیلی و تبعیضی است تخلف از قانون سخت شده است؟کدام قانون بزرگوار!قانونیکه براحتی عدالت را زیر سوال میبرد،مگر جز اینست که ماهم در همان دانشگاه های بقیه مشمولین درس خوانده و مدرک گرفته ایم.چگونه بوده آنها معاف باشندو ما آزمون دهیم.لااقل در کشوری که مزین به عدالت علی است این بیعدالتی آشکار و تبعیض محرز و بی توجهی مسئولین باید بگوش همگان برسد
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/04/04 - 08:04
باید همه امتحان دهند
پاسخ + 0 -1 --
شادی 1399/04/03 - 22:12
عرض سلام و ادب.جناب آقای محمدزاده بفرماییید سه سال جذب نهضتیها بصورت حق التدریس با توجه به اینکه قانون داشتند بتعویق افتاد.آنزمان شما بزرگواران و مسئولین مربوط تخلف نکردید؟!حال که صحبت از لغو آزمون تحمیلی و تبعیضی است تخلف از قانون سخت شده است؟کدام قانون بزرگوار!قانونیکه براحتی عدالت را زیر سوال میبرد،مگر جز اینست که ماهم در همان دانشگاه های بقیه مشمولین درس خوانده و مدرک گرفته ایم.چگونه بوده آنها معاف باشندو ما آزمون دهیم.لااقل در کشوری که مزین به عدالت علی است این بیعدالتی آشکار و تبعیض محرز و بی توجهی مسئولین باید بگوش همگان برسد
پاسخ + 0 -1 --
سمیهه 1399/04/03 - 22:15
والله ظلم آشکار است.والله تبعیض و بیعدالتی عیان است.مسئولینی که داعیه حق الناس دارید بگوش باشید آزمون بر نهضتیها تحمیل شده است و تبعیض آشکار است.ما همانند سه گروه دیگر درهمین دانشگاه های این کشور درس خوانده ایم.از چه روست ما آزمون دهیم و گروه های دیگر براحتی بدون دغدغه جذب شوند.
پاسخ + +1 0 --
سارا 1399/04/03 - 22:19
جناب آقای محمدزاده بزرگوار شما و مسئولین فرهیخته وزارت را بکارزار آزمون دعوت میکنیم.بسم الله به گود برآیید و با ما آزمون دهید و نمره ۵۰درصد بالا کسب کنید؟!آنگاه در این کارزار لقب گستاخی و عدم سنجیده سخن گفتن برما نمیدهید؟بخدای علی میگویید.شما را چه شده که براحتی با زیر پا گذاردن هزاران قانون مصوب آب از آب تکان نمیخورد و با لغو آزمون تحمیلی تبعیضی آسمان به زمین می آید و خدای نکرده شیرازه کشور ازهم میپاشد!الله اکبر ازین ظلم آشکار.رهبرم ظلمی صورت گرفته به نام عدالت علی بیعدالتی آشکار بین مشمولین رخ داده است
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/04/04 - 08:07
بقیه رو هم به امتحان دعوت کن کار خوبی است
پاسخ + 0 0 --
حسن 1399/04/03 - 23:20
جلوی مجلس نروید چون بهترین رایس مجلس آمد و با آمدنش اولین شادی را در دل ملت کاشت و آن چیزی جز دلار بیست هزار تومانی نیست پس قدر قالیباف را بدانید و ترامپ را لعن کنید که بیعدالت است آمو
پاسخ + +1 -1 --
ناشناس 1399/04/03 - 23:44
یک نهضتی با زحمت فراوان تحصیلات عالیه سالها با کمترین حقوق که از حقوق یک کارگر ساده زحمتکش کمتر است با عشق تدریس کرد آیا پاداش این قشر زحمت کش را باید اینگونه با ناسپاسی داد و با یک امتحان آنها را از حقوقشان محروم کرد چه کسی پاسخگوی عمر بر باد رفته این عزیزان است چرا برای گروه های دیگر آزمونی در کار نیست اما برای یک نهضتی که ده سال در بدترین شرایط با ایثار افدام به آموزش کرد این همه موانع برای استخدام وجود دارد مجلس انقلابی باید نشان دهد که انقلابی هست و در جهت رفع این بی عدالت برآید و با حذف آزمون ، زمینه ورود این عزیزان را به دانشگاه فرهنگیان و استخدام فراهم کند.
پاسخ + 0 0 --
مرکل 1399/04/04 - 09:11
دیگ به دیگ میگه روت سیاه
پاسخ + +1 0 --
داود 1399/04/04 - 16:28
جذب هر نیروی در اموزش وپرورش بدون ازمون ورقابت با هر توجیهی خیانت اشکار به کسانی است که با طی فرایند ازمون ورقابت ورعایت اصل تخصص وشایسته سالاری وارو اموزش وپرورش شده اند یا حق انها ضایع شده است.کد خدای ده که مرغابی بود/ وندر آن روستا چه غوغای بود.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پاسخ + 0 0 --
سما 1399/04/04 - 19:31
شما که از نوع نگارشتون و غلط املایی هایی ک تو ی متن کوتاه دادید، کاملا مشخص است ...
پاسخ + +3 0 --
مدرس آزاد 1399/04/04 - 20:40
کاش می تونستم آزمون بدهم ولی آزمون ها انحصاری شده
پاسخ + +1 0 --
ناشناس 1399/04/05 - 09:12
در مورد همه قضاوت نمیکنم ولی در شهر ما کسانی سال گذشته از طریق نهضت جذب شدند که فقط کد ملی فرد بی سواد را ارائه داده بودند و اصلا هیچ آموزشی نداده بودند حتی پیدا کردن کد ملی فرد بی سواد توسط ایشان هم با رابطه و پارتی و...بوده اصلا طرف شغل دیگری داشت یکباره اعلام کردند به عنوان حق التدریس جذب شده و این بی عدالتی است نه آزمون
پاسخ + 0 0 --
فافا 1399/04/05 - 13:02
مشمولین استخدامی افرادی هستند که قبل از 92 خدمت کردند. آن زمان این قضیه ها نبود
پاسخ + 0 0 --
مدرس آزاد 1399/04/05 - 14:32
هر دو گروه قبل و بعد از 92 با توجه به وقوع سخن ناشناس ستمگرند
انحصار در آموزش را دو سال پیش تجربه کرده ام که فقط باید گروهی خاص آموزش دهند، ذکر و بیان انواع این بازیها به درازا می‌کشد
پاسخ + +2 0 --
ناشناس 1399/04/05 - 13:10
راه درست ورود به آموزش و پرورش نه از طریق دانشگاه فرهنگیان، بلکه از طریق احیای کد رشته های دبیری در دانشگاههای معتبر است و با رقابتی و امتیازات خوبی که به دانشجویان دبیری بدهند ... بهترین رتبه های کنکور و نخبگان به سمت آموزش و پرورش خواهند آمد.... گناه آن بچه معصوم چیست که معلمش با کمی تدریس در نهضت ( در صورتی که آموزش کودک با آموزش بزرگسال تفاوت داشته و معلمش اطلاعات علمی کمی در زمینه روانشناسی کودک، روش تدریس، روشهای ارزیابی و سنجش و امتحانات و.. داشته باشد و با لابیگری نمایندگان هرسال تعداد زیادی نهضتی وارد آموزش و پرورش شوند... در صورتی که بیش از نیمی از معلمان دست پرورده سیستم کد رشته های دبیری سابق دانشگاههای معتبر بوده اند و اکثر آنها کارشناس ارشد و دکتری دارند
پاسخ + 0 0 --
مدرس آزاد 1399/04/05 - 14:37
این هم یک راه است و نه همه راه ها
و هر راهی درسی اش مستقل به خود است

به عنوان مثال اسلام برترین راه است ولی برخی در این راه به بیراهه و جهنم می روند

آزمون درست علمی استخدامی با ضوابط غیر توهّمی نیز یکی از برترین راه هاست
پاسخ + 0 0 --
مدرس آزاد 1399/04/05 - 15:22
درستی
پاسخ + +2 -1 --
امیر 1399/04/05 - 21:42
اینا یه مشت بیسوادن که از ترس امتحان دارن به آب و آتش میزنن جای این که بشین مثل بچه ادم آزمون بدن دنبال فرار از آزمون هستن اینا از تبعیض و بی عدالتی شاکی نیستن از آزمون دادن میترسن که آبروشون بره همه بفهمن که چقد بیسوادن
پاسخ + +4 -1 --
امیر 1399/04/05 - 21:45
یه مشت بیسواد ‌که اصلا معلوم نیست کی هستن چی هستن با زور می خوان خودشون و توی آموزش و پروش جا کنن...
پاسخ + +4 0 --
امیر 1399/04/05 - 21:52
من نمی دونم کی این قضیه رو باب کرده یکی رفته تو یه دهاتی یه پیرزن و یا پیر مرد و آموزش داده که اونم معلوم نیست همجین اتفاقی افتاده باشه یا نه بعد میاد ادعای استخدام تو آموزش و پروش و می کنه اصلا این قضیه چه ارتباطی با استخدام توی آموزش و پرورش داره واقعا جای تعجب داره!!!!
پاسخ + +5 0 --
امیر 1399/04/05 - 21:56
در این آموزش و پروش باید گل گرفت که همچین آدمای بیسواد و ترسویی که ازترس آزمون دادن هر روز برای مردم ومجلس و دولت هزینه به بار میارن
پاسخ + 0 0 --
علی 1399/04/07 - 01:04
اگر خودت نهضتی بودی الان این حرف رونمی زدی والتماس وخواهش می کردی که استخدامت کنن وحالا ازروی حسادت وعقب ماندگی خودت این حرفومیزنی کاملا معلوم است
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/05/03 - 15:46
خدایا تو این راه جوانی هدر رفت خودت کمک کن
پاسخ + 0 0 --
آموزش وپرورش 1399/05/13 - 11:57
آقای امیر از حسادتت داری بال بال میزنی خودتو جای ما بزار که چندین سال با کمترین دست مزد در این شرایط سخت حاضر به همکاری با نهضت سواد آموزی بودیم و منتظر همچین روزی بودیم که استخدام بشیم اینجا بحث
تبعیض هست نه آزمون اگر آزمون هست برای همه باشه نه فقط یک گروه مشخصه که خودت بی سواد .سواد فقط این نیست که تو نوشتن وخواندن بلدی هر موقعه فهم تو به اندازه مدرکت بردی بالا اون موقعه تو باسوادی
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/05/22 - 15:10
سلام من از نیروهای نهضتی ولی اموزش یار که با ازمون سال ۸۶ وارد نهضت شدم کلاس هم داشتم ولی مدارکم دیرتر به دست نهضت مشهد رسید گفتند سال دیگه میگیریم شما رو بعد یک روز به امتحان از ازمون حذف کردن ما رو واقعا این چه عدالتی است من کلاس ضمن خدمت هم رفتم تو امتحان هاش هم قبول الان شدم عمران هم خوندم سوال من اینه چرا از ازمون حذف شدیم من چقدر وقت گذاشتم بعد یه روز به امتحان مارو حذف کردن

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

به نظر شما ، کدام یک از دولت های ذیل توانستند حداقل انتظارات جامعه تعلیم و تربیت را فراهم کنند ؟

دولت حسن روحانی - 3.1%
دولت محمود احمدی نژاد - 21.3%
دولت محمد خاتمی - 27.2%
هیچ کدام - 48.4%

مجموع آرا: 1947

دیدگــاه

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

راهنمای ارسال مطلب برای صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور