چاپ کردن این صفحه

" برخود فرض می دانیم از حساسیت به حق همکاران گرامی نسبت به شان و منزلت والای جامعه فرهنگیان کشور تقدیر و تشکر نموده، تاکید کنیم که رعایت حرمت همکاران را بر خود فرض می دانیم و در حد توان و وسع خود برای تهیه و ارایه خدمات بهتر کوشش خواهیم کرد "

پاسخ اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان به صدای معلم

گروه رسانه/

در پی درج گزارش صدای معلم در مورد  وضعیت " خانه ی معلم ماسوله " روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان به صدای معلم پاسخ داد .

ضمن سپاس از پاسخ گویی ؛ عین جوابیه به شرح زیر است .

 

خانه معلم ماسوله و پاسخ اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان به صدای معلم

مدیر محترم پایگاه خبری-تحلیلی «صدای معلم»؛

در پی درج گزارشی با عنوان «گزارشی از خانه معلم ماسوله» در تاریخ 8 مهرماه 1398 به آگاهی می رساند:
1. شهر تاریخی ماسوله به دلایلی که برای خوانندگان ناآشنا نیست از مهمترین مراکز گردشگری استان گیلان و کشور است که به ویژه در ماههای بهار و تابستان پذیرای ده ها هزار گردشگر داخلی و خارجی می باشد. از همین رو معمولا تهیه مکان اقامت در این شهر تاریخی و منحصر به فرد کار آسانی نبوده،  هزینه اسکان در واحدهای قابل اجاره نیز به مراتب بیشتر از مبلغ مورد اشاره در گزارش است. با این حال با آغاز فصل پاییز و به ویژه زمستان از میزان حضور گردشگران به صورت محسوسی کاسته می شود که طبعا در میزان اجاره اماکن اقامتی تاثیرگذار است.


1.  طبق محتوای گزارش، با همکار مراجعه کننده به «خانه معلم ماسوله» برخورد شایسته ای صورت نگرفته است که این موضوع اسباب شرمندگی و ناراحتی مجموعه آموزش و پرورش استان را فراهم آورد؛  از این بابت از ایشان عذرخواهی می کنیم. تکریم ارباب رجوع (با توجه مضاعف به حرمت و شان همکاران فرهنگی و خانواده های گرامی شان) از نکات مورد تاکید مدیرکل آموزش و پرورش و سایر مسوولان شهرستانها و نواحی استان بوده که همواره در جلسات مربوط به کمیته رفاهی، ستاد ثبت نام، اوقات فراغت و ... نسبت به آن اشاره و یادآوری شده است.


2.  به سبب کاهش چشمگیر تعداد مسافران در فصل پاییز و زمستان، این مجموعه تنها یک نیروی خدماتی دایمی دارد. در اواخر فصل بهار و فصل تابستان با توجه به افزایش چشمگیر تعداد مسافر و متقاضیان بهره مندی از خدمات این مجموعه، چند کارگر و نیروی خدماتی به صورت پاره وقت به مجموعه اضافه می شوند.


3.  بعد از دریافت چند مورد گزارش مشابه توسط سامانه پیامکی اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی این اداره کل ، بازدیدی از مجموعه یادشده صورت گرفت که نتایج این بازدید موید وضعیت نه چندان مطلوب خدمات ارایه شده در یکی از مجموعه های خانه معلم شهرک ماسوله بود ولی با توجه به برخی توصیه ها و پیشنهادات مبنی بر ادامه فعالیت این مجموعه تا پایان فصل تعطیلات، تنها به رفع برخی اشکالات اقدام شده بود. با این حال پس از از بازدید میدانی شخص مدیرکل آموزش و پرورش استان از این مجموعه (در اواخر شهریورماه سال جاری)  دستور تعطیلی موقت این مجموعه خدماتی و رفاهی تا زمان تعمیر و بهسازی کامل فضا، امکانات و خدمات توسط ایشان صادر شد.

به عبارتی پیش از شروع ماه مهر، مجموعه یاد شده با هدف بهسازی جهت ارایه خدمات بهتر به همکاران فرهنگی (علی رغم تقاضاهای موجود) تعطیل شده بود. لازم به ذکر است در همین مدت کم چندین سوییت و اتاق از مجموعه خانه معلم ماسوله تعمیر اساسی و بهسازی شده اند که تصاویر آن تقدیم می گردد.
4.  در پایان برخود فرض می دانیم از حساسیت به حق همکاران گرامی نسبت به شان و منزلت والای جامعه فرهنگیان کشور تقدیر و تشکر نموده، تاکید کنیم که رعایت حرمت همکاران را بر خود فرض می دانیم و در حد توان و وسع خود برای تهیه و ارایه خدمات بهتر کوشش خواهیم کرد.

خانه معلم ماسوله و پاسخ اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان به صدای معلم

خانه معلم ماسوله و پاسخ اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان به صدای معلم

لینک پرتال اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان

پنج شنبه, 09 آبان 1398 22:08 خوانده شده: 504 دفعه

در همین زمینه بخوانید: