صدای معلم سایت اخبار آموزش و پروش معلمان فرهنگیان

وزیر آموزش و پرورش پاسخ دهد برای معلمان چه کار کرده است ؟

نمایشگاه کتاب 97 و بن خرید کتاب برای معلمان ؟!

گروه رسانه/

نمایشگاه کتاب 97 تهران از 12 تا 22 اردیبهشت ماه در مصلی برگزار می شود .

«همایون امیرزاده» سخنگوی سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران درباره نحوه مشارکت دانشجویان و طلاب، نهادها و موسسات برای دریافت بن کتاب در این دوره از نمایشگاه کتاب تهران مطالبی را بیان کرده است اما در این مصاحبه از " معلمان "  و " سهم آنان "سخنی به میان نیامده است .

« صدای معلم » از وزیر آموزش و پرورش می خواهد همان گونه که نسبت به استفاده از " پیام رسان های داخلی " حساس می باشد و اقدام به عقد قرارداد می کند نسبت به وضعیت مطالعه و فرهنگ کتاب خوانی میان " معلمان " که از ارکان توسعه پایدار بوده و حافظان " امنیت فرهنگی " جامعه هستند نیز اقدام لازم را انجام دهد .

 نمایشگاه کتاب 97 و بن خرید کتاب برای معلمان

به گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع پرس، «همایون امیرزاده» سخنگوی سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران درباره نحوه مشارکت دانشجویان و طلاب، نهادها و موسسات برای دریافت بن کتاب در این دوره از نمایشگاه کتاب تهران اظهار داشت: بن خرید کتاب در راستای تحقق سیاست‌های حمایتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به منظور کمک به جامعه علمی کشور و همچنین ترویج کتاب و کتابخوانی در جامعه هر ساله در ایام نمایشگاه کتاب تهران در دسترس مخاطبان قرار می‌گیرد.

وی افزود: در این دوره از نمایشگاه برای دانشجویان و طلاب مبلغ 1 میلیون ریال بن خرید کتاب در نظر گرفته شده است که از این میزان 60 درصد آن از سوی دانشجو و 40 درصد آن توسط معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پرداخت خواهد شد.

وی افزود: برای اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها و حوزه‌‍‌ها نیز مبلغ 2 میلیون و 500 هزار تومان بن خرید کتاب در نظر گرفته شده که 30 درصد آن توسط معاونت امور فرهنگی و 70 درصد آن توسط اساتید تامین خواهد شد.

امیرزاده با اشاره به بن‌ خرید کتاب اهالی قلم گفت: بن خرید کتاب هر یک از اهالی قلم 2 میلیون و 500 هزار تومان است که با مشارکت 100 درصدی معاونت امور فرهنگی به اهالی قلم پرداخت خواهد شد.

سخنگوی سی و یکمین نمایشگاه کتاب تهران درباره میزان حمایت مشارکتی از مراکز علمی، فرهنگی و پژوهشی نیز گفت: معاونت امور فرهنگی تا سقف 1 میلیارد ریال از دانشگاه‌ها، حوزه‌های علمیه و مراکز علمی و پژوهشی و کتابخانه‌ها حمایت خواهد کرد و میزان مشارکت معاونت امور فرهنگی با توجه به آورده مراکز علمی حداکثر 25 درصد خواهد خواهد بود. همچنین نخبگان و اصحاب فرهنگی که به تایید اداره کل فرهنگ و ارشاد استان‎ها و خانه کتاب رسیده باشند، می‌تواند بن کتاب ده میلیونی دریافت کنند. میزان مشارکت معاونت فرهنگی در این بخش با توجه به آورده فرد، 20 درصد خواهد بود.

امیرزاده ادامه داد: معاونت امور فرهنگی در این دوره از نمایشگاه تا سقف دویست میلیون ریال از مراکز علمی فرهنگی، کانون‌های فرهنگی و موسسات قرآنی حمایت خواهد کرد که میزان مشارکت معاونت امور فرهنگی نسبت به مبلغ آورده شده 10 درصد خواهد بود. مراکز دیگر همچون سازمان‌ها، وزارتخانه‌ها، شرکت‌ها و موسسات خصوصی نیز تا سقف پانصد میلیون ریال حمایت می‌شوند که سهم معاونت امور فرهنگی با توجه به مبلغ آورده پنج درصد خواهد بود.

بنا بر این گزارش، سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از 12 تا 22 اردیبهشت ماه سال جاری در محل مصلی امام خمینی(ره) برگزار خواهد شد.

نمایشگاه کتاب 97 و بن خرید کتاب برای معلمان

انتهای پیام/

یکشنبه, 26 فروردين 1397 ساعت 09:18 خوانده شده: 347 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +4 0 --
رضایی 1397/01/26 - 18:46
شاید از جیب معلمان خبر دارند.
پاسخ + +3 0 --
سید محمد حسن حسینی 1397/01/28 - 10:59
کتب و رساله دکترای من را رایگان از سایتم دانلودد کنید

http://drelt.ir
پاسخ + 0 0 --
سلیمی 1397/01/28 - 12:28
برخی از کتابهای شما در ویترین سایت آمازون. مایه تاسف و سرمندگی است که اجازه نمیدهند کنب شما در ایران منتشر و معرفی بشه
https://www.amazon.co.uk/Books-Hosseini-Seyed-Mohammad-Hassan/s?ie=UTF8&page=1&rh=n%3A266239%2Cp_27%3AHosseini%20Seyed%20Mohammad%20Hassan
پاسخ + 0 0 --
حق جو 1397/01/29 - 18:00
امیدواریم وزرا و مدیران کل هم این کار گرانقدر را کنند - البته اگه کار علمی قابل عرضهای دارند!
پاسخ + +1 0 --
گنبد کابوس 1397/01/31 - 20:30
در چرایی ترجیح ثروت بر علم ایرانیان

http://melliun.org/iran/113669

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

به نظر شما برنامه درسی تربیت دینی در نظام آموزش و پرورش ایران توانسته است نقشی موثر در تربیت انسان های دین باور و دین مدار ایفا کند؟

پربازدیدترین

 تبلیغات در صدای معلم

خانه معلم پونل رضواننهر

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور