صدای معلم سایت اخبار آموزش و پروش معلمان فرهنگیان

" رویکرد ضد اعتدال ایشان در سال های گذشته بر همگان روشن است و پس از معرفی وزیر پیشنهادی علوم، این دومین ساز ناهماهنگ دولت بود که خاطر جمع کثیری از دانشجویان را آزرد "

مخالفت صریح تشکل های دانشجویی دانشگاه های فرهنگیان کشور با ریاست حسین خنیفر بر دانشگاه فرهنگیان

انتظار می‌رفت پس از استقرار دولت و نشستن وزیر محترم آموزش و پرورش بر صندلی وزارت، شخصی با وجاهت علمی بالا و سابقه‌ی درخشان سیاسی-مدیریتی و با روحیه‌ی اصلاح‌طلبانه به عنوان گزینه‌ی ریاست دانشگاه فرهنگیان معرفی شود/ حسین خنیفر به عنوان گزینه‌ی پیشنهادی ریاست دانشگاه فرهنگیان  از سابقه روشن مدیریتی بی بهره اند/ از وزیر محترم آموزش و پرورش و دولت محترم می‌خواهیم که در انتصابات مربوط به دانشگاه فرهنگیان تنها بر اساس شایسته‌سالاری و به دور از ملاحظات سیاسی عمل نمایند و فردی دانشگاهی و دارای سابقه‌ی مدیریت قابل قبول را به عنوان رئیس این دانشگاه معرفی نمایند

گروه اخبار/

مخالفت صریح تشکل های دانشجویی دانشگاه های فرهنگیان کشور با ریاست آقای خنیفر بر دانشگاه فرهنگیان

“دانشجو موذن جامعه است،خواب بماند،نماز همه قضا می شود”

تلاش ها، زحمات و نقش پررنگ دانشجویان در چند انتخابات اخیر برکسی پوشیده نیست و واضح است که دولت مستقر، قسمت اعظمی از پیروزی‌اش را مدیون دانشجویان بوده است؛ در این میان دانشجویان دانشگاه‌های تربیت دبیر شهید رجایی و فرهنگیان به عنوان بخشی از جنبش دانشجویی و همچنین معلمان و آموزگاران نسل نو، تاثیری به سزا در انتخابات دوازدهمین دوره‌ی ریاست جمهوری ایران داشتند.
طبعا با این نقش‌ آفرینی گسترده و شعارهای مطرح شده در جریان تبلیغات انتخاباتی، انتظار می‌رفت پس از استقرار دولت و نشستن وزیر محترم آموزش و پرورش بر صندلی وزارت، شخصی با وجاهت علمی بالا و سابقه‌ی درخشان سیاسی-مدیریتی و با روحیه‌ی اصلاح‌طلبانه به عنوان گزینه‌ی ریاست دانشگاه فرهنگیان معرفی شود؛ اما علی‌رغم وجود افراد بسیاری در بدنه دانشگاه فرهنگیان که با شناخت از مسیر تربیت معلم و با رویکردی اصلاح طلبانه می‌توانند روح تازه‌ای به کالبد نیمه جان دانشگاه فرهنگیان بدمند و با تدبیر، از مشکلات عدیده‌ی این دانشگاه گره‌گشایی کنند، شاهد معرفی آقای حسین خنیفر به عنوان گزینه‌ی پیشنهادی ریاست دانشگاه فرهنگیان بودیم که نه تنها از سابقه روشن مدیریتی بی بهره اند بلکه رویکرد ضد اعتدال ایشان در سال های گذشته بر همگان روشن است و پس از معرفی وزیر پیشنهادی علوم، این دومین ساز ناهماهنگ دولت بود که خاطر جمع کثیری از دانشجویان را آزرد.

نظر به اهمیت دانشگاه فرهنگیان، ما امضاکنندگان این بیانیه، ضمن ابراز مخالفت صریح با ریاست آقای خنیفر بر دانشگاه فرهنگیان، از وزیر محترم آموزش و پرورش و دولت محترم می‌خواهیم که در انتصابات مربوط به دانشگاه فرهنگیان تنها بر اساس شایسته‌سالاری و به دور از ملاحظات سیاسی عمل نمایند و فردی دانشگاهی و دارای سابقه‌ی مدیریت قابل قبول را به عنوان رئیس این دانشگاه معرفی نمایند.
معرفی آقای خنیفر به عنوان رئیس دانشگاه فرهنگیان این گمان را ایجاد می‌کند که وزارت آموزش و پرورش نه در پی رفع مشکلات دانشجویان، بلکه در پی نیل به مقاصد سیاسی خاصی است که تامین کننده نظر احزاب و اشخاص است و دانشجویان هیچ منفعتی از آن نمی‌برند ، امید است که دولت تدبیر و امید صدای رسای دانشجویان دریابید و فردی همسو با دانشگاه و دانشجو را به عنوان ریاست دانشگاه فرهنگیان معرفی کند.

امضا کنندگان :
مجمع اسلامی دانشجویان دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه فرهنگیان تهران
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه فرهنگیان اصفهان
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه فرهنگیان کرمان
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه فرهنگیان البرز
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه فرهنگیان گرگان
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه فرهنگیان بوشهر
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه فرهنگیان آذربایجان شرقی
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه فرهنگیان کردستان
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه فرهنگیان یزد

سرمشق

سه شنبه, 09 آبان 1396 ساعت 07:14 خوانده شده: 1949 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +5 -1 --
حسن چلنگر 1396/08/09 - 14:54
ساده نباشید عزیز،
مسئولین محترم فقط موقع انتخابات یادشان میآد مردمی هم وجود دارند، بعد که ..... از پل گذشت کلا یادشون میره مردمی هم وجود داشتند! بی خود خونتان را کثیف نکنید.
پاسخ + +2 -3 --
دبیرم 1396/08/09 - 20:33
روحانی قبل انتخابات اصولگرایی با لباس و سخن اصلاححات بود و اکنون یک اصولگرایی دو اتیشه و نامانوس با اصلاحات انشاا...98 فقط به اصلاح طلبان اصیل رای دهیم نه اعتدال و امید بدلی و...
پاسخ + +1 0 --
Mortza 1396/08/09 - 21:28
چه فرقی می کند . ایشان یا شخص دیگری .
پاسخ + +9 -2 --
علی برکه الله 1396/08/12 - 18:11
یک سوال
چرا این تشکل های دانشجویی در قبال سرپرستی غیر قانونی جناب مهرمحمدی تا حال بیانیه صادر نکرده بودند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکل های دانشجویی چند درصد از مجموع دانشجویان را تشکیل می دهند ؟؟؟؟؟//
این تشکل ها خود ساخته اند یا با حمایت خاص جناب مهرمحمدی پا به عرصه وجود گذاشته اند جهت حمایت از ایشان در مواقع خاص؟؟؟؟؟؟؟؟
در ضمن بنده از اصلاح طلبان می باشم
پاسخ + +4 -1 --
سامان 1396/08/30 - 08:23
جالبه تشکل های دانشجویی کشور گفتند که انتظار می رفت کسی با روحیه ی اصلاح طلبانه به عنوان گزینه‌ی ریاست دانشگاه فرهنگیان معرفی شود.

بعد این که دیدند آقای خنیفر معرفی شده بیان کردند از وزیر محترم آموزش و پرورش و دولت محترم می‌خواهیم که در انتصابات مربوط به دانشگاه فرهنگیان تنها بر اساس شایسته‌سالاری و به دور از ملاحظات سیاسی عمل نمایند.


به دور از ملاحظات سیاسی یعنی اینکه فردی با روحیه ی اصلاح طلبانه معرفی بشه ؟؟؟ جالبه

4 سال فردی با روحیه اصلاح طلبانه معرفی شد و از سوی شورای انقلاب فرهنگی تایید نشد.

4 سال بس نیست؟

به سر خانه اجدادی خود برگردید/شهر رسواست به آبادی خود برگردید.
پاسخ + +5 -1 --
کاشف 1396/09/05 - 00:40
دکتر مهر محمدی و تیمش در دانشگاه فرهنگیان تمام تلاش خودشون رو میکنند تا یکی از خودشون (مثلاً معاونین و یا ....) را به عنوان رییس بعدی معرفی کنند تا گندهایی رو که به دانشگاه زدند لا پوشونی کنند. این تشکلها هم از همین کانال دارند تحریک میشن. اکثر دانشجوها و کادر و اساتید از وضعیت فعلی ناراضی هستند.
پاسخ + 0 0 --
معلم 1397/02/21 - 09:09
فکرکنم بهترین راه منحل کردن این به اصطلاح دانشگاه است.خیلی از پردیسهایی که بنده دیدم از دبیرستانهای همان شهر ضعیف ترهستند.یک استاد به درد بخور ندارند و یک مشت افرادی که از دوران تربیت معلم سابق روی بخشهای مختلف چنبره زدن کماکان دارن یک خط فکری دگم را رواج میدهند و حاضر به نوگرایی نیستند

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

آیا با طرح " معلم تمام وقت " وزارت آموزش و پرورش موافقید؟

پربازدیدترین

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور