صدای معلم سایت اخبار آموزش و پروش معلمان فرهنگیان

" کدام واژه می‌تواند جنایت سیاه رخ‌داده از سوی مرد جوانی که به پسر ۳ ساله‌ی همسرش تجاوز کرد و سپس سرش را به دیوار کوبید و باعث مرگش شد را القا کند ؟ "

تجاوز ناپدری به اهورای ۳ساله

تجاوز ناپدری به اهورای ۳ساله در رشت

پایگاه خبری گیل نگاه نوشت: تکان‌دهنده، شنیع، بی‌رحمانه، فاجعه، اهریمنانه و…» کدام واژه می‌تواند جنایت سیاه رخ‌داده از سوی مرد جوانی که به پسر  ۳ ساله‌ی همسرش تجاوز کرد و سپس سرش را به دیوار کوبید و باعث مرگش شد را القا کند؟

روز گذشته یکشنبه ۲۳ مهرماه حاضران در شعبه ۱۰۶ جزایی رشت با ارجاع پرونده‌ای تکان‌دهنده روبه‌رو شدند. شرح کوتاه ماجرا این بود:« ناپدری جوان به کودکی ۳ ساله تجاوز کرده است»

بررسی‌های گیل نگاه نشان می‌دهد که بعد از انتقال کودک خردسال با خونریزی از ناحیه، دهان، بینی، مقعد و … به یکی از بیمارستان‌های رشت، موضوع به‌عنوان کودک‌آزاری به شعبه ۱۰۶ جزایی رشت ابلاغ می‌شود. کمی بعد خبر می‌رسد که کودک زجردیده توان مقاومت در برابر آسیب‌های جسمی وارده را نداشته و جانش را ازدست‌داده است.

بعد از احضار مادر کودک به دادگاه او اعلام می‌کند که از همسر دومش که باعث مرگ کودکش شده شکایتی ندارد! اما به دلیل مرگ کودک، قاضی، پدر اهورا و ناپدری‌اش را احضار کرد و سپس برای بررسی‌های بیشتر برای مادر و ناپدری حکم جلب به جرم قتل عمد و زندان صادر کرد.

به دلیل آن‌که موضوع پرونده از کودک‌آزاری به قتل تغییر کرد شعبه۱۰۶ جزایی رشت ماجرا را به دادسرا ارجاع داد تا این ماجرای غم‌انگیز دریکی از شعبات این دادسرا بررسی و سپس موضوع به دادگاه کیفری استان ارجاع شود.

تماس گیل نگاه برای کسب اطلاعات بیشتر از جزییات ماجرا از سوی اداره کل بهزیستی گیلان حاکی از عدم اطلاع این ارگان از وقوع چنین فاجعه‌ای در رشت بود؛ که یکی از دلایلش می‌تواند درگذشت اهورا باشد که ماجرا را به دادگاه کشاند.

همچنین تماس گیل نگاه با منابع مطلع در دادگستری هم ضمن تایید کلیات قتل این کودک، تشریح جزئیات ماجرا را به فردا سه‌شنبه ۲۵مهرماه موکول کردند.

براساس اطلاعات غیر رسمی رسیده به گیل نگاه مادر اهورا سال گذشته از همسرش جدا شد و با مرد دیگری که باعث قتل اهورا شد ازدواج کرد و زندگی آن‌ها زیر یک سقف دریکی از کوچه های خیابان لاکانی رشت آغاز شد.

همچنین اخبار تایید نشده از درگیر بودن قاتل اهورا با مواد مخدر حکایت دارد. در روز حادثه که ۲۲ مهرماه اعلام‌شده، کودک با ناپدری در خانه تنها بود که از سوی او مورد اذیت و آزار قرار می‌گیرد.

به گفته همسایگان این خانواده، آن‌ها بعد از شنیدن فریادهای اهورا به در خانه می‌روند و با زدن زنگ درصدد اطلاع از فریادهای دلخراش کودک برمی‌آیند اما پدرخوانده اهورا در را به روی کسی باز نمی کند. کمی بعد آن‌ها با پلیس ۱۱۰ تماس گرفته و ماموران با شکستن در وارد خانه شده و کودک غرق در خون به بیمارستان منتقل می‌شود.

قطعا این موضوع طی ساعات آینده بازتاب گسترده‌ای در کشور پیدا می کند و بار دیگر امنیت روانی شهروندان ساکن در مناطق مختلف ایران را تحت تاثیر قرار می‌دهد و این سوال ایجاد می‌شود که کدام شهر و خانه برای کودکان ایران امن باقی‌مانده است؟

تجاوز ناپدری به اهورای ۳ساله در رشت

کانال فردین علیخواه

سه شنبه, 25 مهر 1396 ساعت 07:25 خوانده شده: 1902 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +7 0 --
مینو امامی 1396/07/25 - 10:07
جناب آقای پورسلیمان با سلام و احترام،
مطلبی همین الان در این خصوص ارسال کردم امیدوارم به خیر بگذرد.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/07/26 - 22:19
این مطلب اصلا نباید چاپ می شد یک ن طلب روانشناسی که باید در جای مخصوص به خودش چاپ گردد کودک سه ساله والدین منحرف .....صدای معلم نیاز به بحث های ریشه ای در مورد روانشناسی معلمان جهت پیشبرد اهداف خود را دارد تا از انفعال بیرون بیایند جامعه معلمی نیازمند بحث و گفتگوی منطقی و محترمانه بدور از تعصبات جناحی دارد تا به هدف متعالی خود برسند ....باتشکر
پاسخ + +12 0 --
ناشناس 1396/07/25 - 11:04
با وجود بعضی والدین روانی گیر میدهند که معلم زد توی گوش فلان دانش آموز و بعد میخواهند معلم را به اششد مجازات برساند آن هم مدیر آموزش وپرورش شهرستان ده کوره والدین روزی ده بیست بار کودکان را کشیده میزنند چرا آنها را مجازات نمیکنند بعد همین والدین به برایشان بر میخورد و شکایت معلم بیچاره را میکنند تا پولی بگیرند خرج معلوم نیست چی چی خودشان کنند وقتی آموزش وپرورش قانون و دروپیکری و یک مرد راستین ندارد وضعیت بهتر از این نمیشود
پاسخ + +4 0 --
کرامت رنجبر دستنایی 1396/07/25 - 14:10
ریشه یابی انحطاط اخلاقی و بیرحمی دهشتناک روح انسان را می آزارد مشکل در کجا ریشه دارد جامعه شناسان و روانشناسان باید بررسی کنند.
پاسخ + 0 0 --
خانم فرهنگ 1396/07/25 - 15:38
مشکلات نیازی به روانشناس وجامعه شناس ندارد مشکل مدیران ناکارامد در هر حای کشورمان.مشکل نجومی بگیران واختلاس گران وآقازاده های ژن خوب که اجازه نمیدهند دراین کشور تولید وسرمایه گذاری شودو مردم از فقر واعتیاد وبی بندوباری مصون بمانند. فقر وبیکاری سر منشا همه بدبختیها. زنده باد برچام. زنده باد برجام. فعلا مشکل کشور حل مسئله برجامه
پاسخ + +5 0 --
ایرانی 1396/07/25 - 15:58
درجامعه ای که این همه بیکاری منجر به اعتیاد و طلاق ورشوه خواری ورابطه بازی میشود انتظاری بیش از این همه جرم و جنایت نباید داشت
.مسئولین امر به وجدان خود مراجعه کنند!!!
پاسخ + +4 0 --
دبیرم 1396/07/25 - 16:55
متاسفانه عاقبت رهاشدن جامعه در مشکلات فراوان و کم توجهی به مدرسه معلم و دانش اموز و...همین میشه
گویا رسانه هایی مثل سیما هم فقط بیان مشکلات و حوادث در کشور ایالات متحده و...را بلدند و...
پاسخ + +2 0 --
دبیرم 1396/07/25 - 16:59
نفرین بر چنین خوکهایی در قالب ناپدری و...که ابروی انسانیت و ناپدری را هم میبرند
متاسفانه در جامعه مشکلات جنسی بعلت مسایل اخلاقی فرهنگی و...وجود داشته و بعلت کم توجهی مخفی کاری و عدم درمان و...باعث چنین حوادث دردناکی می شود
شکی نیست وجود طلاقهای عاطفی و خیانتهای جنسی و دوست جنسی داشتن و... در جامعه و...
پاسخ + +2 0 --
آن دگر معلم«اقا» 1396/07/25 - 17:36
از این می ترسم که با پیشروی این روند روزی برسد که ایرانی بودن خود را ننگ بدانیم و همیشه در دنیا سرافکنده باشیم.
پاسخ + +2 0 --
شهاب 1396/07/25 - 18:06
باید مسائل به روش های علمی توسط متخصصان موردکنکاش قرارگیرد وعلت یابی گردد نباید احساسی برخورد کرد احساسی برخورد کردن با مساله ی آتنا نه تنها ریشه را خشک نکرد بلکه منجربه حادثه ی دیگری شد باید کارها به دست افرادکاردان سپرده شود تا شاهد کاهش معضلات اجتماعی باشیم مسا ئل جنسی وچگونگی مواجه شدن باآن ها نیاز به آموزش دارد اگر فردی با آموزش درست وباز بودن فضای جامعه برای ارضا ء این نیاز اساسی نه به معنی بی بندوباری بلکه کاملا قانونی ومدیریت شده بتوانیم شاهد کاهش معضلات بیشمار جنسی در کشور باشیم
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/07/25 - 21:21
ایکاش این خبر را نمیخوندم بخدا قلب درد نیکنه واحساس تنگی نفس دارم و عرق بر پیشانیم نشست خدایا به کجا داریم میرسیم .ضمنا دوست عزیز واقعا فکر میکنی این حیوان راه ارضا را بلد نبود.گرچه بروز این گونه حوادث کم هست ولی یکیش هم زیاده خدایا بداد این مردم بی کس برس
پاسخ + +2 -4 --
ناشناس 1396/07/25 - 20:23
برای چی ما باید تو این سایت یه همچین خبرهایی رو بخونیم.این دست خبرها تو اخبار حوادث بايد درج بشه.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/07/26 - 21:44
چرا یک معلم نباید همچین خبرهایی رو بخونه ؟چرا باید نسبت به اجتماع بی تفاوت باشیم ؟همین بی تفاوتی ما نسبت به مسایل جامعه باعث این فجایع شده.واقعا متاسفم.
پاسخ + +3 0 --
همکار فرهنگی سمنان 1396/07/25 - 23:09
آیا این ناپدری معتاد بوده، مواد زده بوده؟؟؟ مشکل روحی روانی داشته!؟!؟! قبح همه چی تو جامعه ما ریخته... ارزش همه چی تو جامعه ما از بین رفته...
پاسخ + +4 -3 --
معلم 1396/07/26 - 09:55
بازم فردین علیخواه !!!!!!!

کانال فردین علیخواه

لطفا مطالب این اقا را در این سایت درج نکنید .چه ربطی داره به صدای معلم این خبر !!!!
پاسخ + +1 0 --
منصور 1396/07/28 - 00:05
همه به کنار تجاوز به یک کودک 3 ساله .ننگ بر این انسان های نا انسان چراکه گذاشتن نام حیوان بر این نوع انسان ها ظلم و جفا در حق حیوانات است
پاسخ + +1 0 --
مینو امامی 1396/08/01 - 14:11
کد خبر: 978608
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۳۰ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۳۴
دسته: مجلس

سیده فاطمه ذوالقدر نماینده مردم تهران به همراه ۱۰ نماینده دیگر در تذکر مشترک به سید علیرضا آوایی وزیر دادگستری بر لزوم توجه جدی به معضلات اجتماعی به ویژه معضل کودک آزاری با توجه به فوت کودک ۲ ساله رشتی تاکید کردند.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/08/05 - 18:59
فقط میتونم بگم خدایا ظهور حضرت مهدی منجی عالم بشریت رو برسان .

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

آیا با طرح " معلم تمام وقت " وزارت آموزش و پرورش موافقید؟

پربازدیدترین

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور