صدای معلم سایت اخبار آموزش و پروش معلمان فرهنگیان

گزینش افرادی مطیع و فاقد رای و خرد که فقط با بله قربان گویی تاییدتان می کنند ؛ آیا انتخابی از سر سیاست است یا درایت؟

دو نامه ی دریافتی در مورد آموزش و پرورش منطقه 9 تهران

گروه استان ها و شهرستان ها/

دو فرهنگی از منطقه 9 تهران انتقاداتی را در مورد وضعیت اداره آموزش و پرورش این منطقه مطرح کرده اند .

با توجه به روحیه پاسخ گویی مدیریت این منطقه انتظار می رود تا در این موارد نیز به تنویر افکار عمومی پرداخته شود .

انتقاد از آموزش و پرورش منطقه 9 تهران در مورد مقطع متوسطه و پایگاه تابستانی

در نامه نخست چنین آمده است :

" بنده در طول قریب 25 سال خد مت در آموزش و پرورش چیزهای عجیب زیادی دیده ام اما گویا با پیشرفت تمدن وتکنولوژی اتفاقات  هم عجیب تر می شوند تا جایی که مرز غیر ممکن ها را هم رد می کنند ؛ برای مثال گرفتن یک شعل اداری درون اداره قبلا پیش نیازهای خودش را داشت که چادر و حجاب و ظاهر نجیب و تقید به اصول اولیه دین برای خانم ها از اساسی ترین این شرایط بود  ولی انتخاب ها و انتصاب های چند سال اخیر ریاست محترم منطقه 9  گویا یک تابو شکنی جسورانه است !

یادم نمی رود که در همین 4 یا 5 سال گذشته بسیاری از فرزندان ما از ورود به  تدریس در مدارس غیر دولتی باز ماندند فقط به خاطر اینکه  دقت در حجاب نداشته اند و بعضی مواقع سهوا تار مویی از آنها در کوی و برزن دیده شده (درر مدرسه دخترانه  ) والبته این اکتشافات را باید مدیون تیز چشمی حراست و گزینش بود ؟

حالا چطور شده است که جدیدا پست های اساسی به خانم هایی داده می شود که حجاب برتر به فرمایش ایشان را ندارند؟

یا جالب تر اینکه قبلا و در مدرسه و مجالس  چادری بوده اند و به محض تصدی پست  اداری چادر از سر برداشته اند !

این فرهنگی مشخصا به " کارشناس گروه های آموزشی متوسطه " که به تازگی سد گزینش را رد کرده اند اشاره کرده و می گوید :

" میزان مرخصی با حقوق یک کارمند اداری چقدر است؟ چطور است که ایشان بیشتر از دو ماه است  که خارج از کشور تشریف دارند  آن هم با حقوق؟

سوالی هم از مسولان هسته گزینش مرکز اگر می خوانند :

 چطور است از یک  مدیر ده ها بار سفرهای خارجی اش  را می پرسید تا اگر پایش را از مرز فراتر گداشته  رد صلاحیتش کنید .

 این خانم باداشتن فرزند مقیم امریکا ضد ولایت فقیه شناخته نمی شود ولی داشتن فامیل نسبی  زندانی به جرم اختلاس از مرکز خصوصی که البته ثابت هم نشده وبرائت حاصل گردیده  خطرناک و دلیل موجهی برای رد صلاحیت است؟

آیا سفر به امریکا مجاز است و سفر به کشور همسایه برای تفریح مانع گرفتن پست؟

سوالی هم از مسولان هسته گزینش مرکز اگر می خوانند :،چطور است از یک  مدیر ده ها بار سفرهای خارجی اش  را می پرسید تا اگر پایش را از مرز فراتر گداشته  رد صلاحیتش کنید !

آیا سفر به امریکا مجاز است وسفر به کشور همسایه برای تفریح مانع گرفتن پست؟

این فرهنگی منطقه 9 تهران در پایان چنین آورده است :

آنچه ما این روزها در عمل از شما می بینیم با اعمال و اقوال اولیه کاملا متفاوت وگاه متعارض است .

به عنوان یک همکار از شما می پرسم :

آیا وعده هایی که داده اید و ادعایشان را دارید با انتخاب چنین معاونین و کارشناس مسولانی محقق خواهد شد؟

آیا معاونین شما شایستگی و توان مشاوره دادن به شما را دارند؟

گزینش افرادی مطیع و فاقد رای و خرد که فقط با بله قربان گویی تاییدتان می کنند ؛ آیا انتخابی از سر سیاست است یا درایت؟

چرا یکی از مقاطع شما جولانگاه خانوادگی یک کارشناس مسوول است باز خدارا شکر که  ایشان دو برادر بیشتر ندارند !

آیا در انتخاب معاون متوسطه منطقه نباید بیشتر دقت می کردید ؟ ایشان بسیار مودب هستند لیکن زبان غرایی هم در قلب مطالب و رساندن غیر واقع به شما دارند ؛ نگویید که این ها را نمی دانید؟

چرا نظر من و بسیاری دیگر از همکاران این است که شما منطقه را رها کرده اید و دیگر نه آموزش برایتان مهم است نه پرورش ؟

اینها  مواردی است که باید پاسخ گو باشید . "

انتقاد از آموزش و پرورش منطقه 9 تهران در مورد مقطع متوسطه و پایگاه تابستانی

معلم دیگری به وضعیت پایگاه های تابستانی این منطقه اشاره کرده و چنین می گوید :

" بنده از دبیران این منطقه با بیش از 20 سال سابقه کار هستم .

امسال وقتی سر کلاس پایه یازدهم رفتم و آمار قبولی دانش آموزان را گرفتم مشاهده کردم دانش آموزانی که سال پیش و در همین مدرسه با من درس داشتند و میانگین نمره آن ها در طول سال از عدد 5 فراتر نمی رفت در تابستان و در کلاس های جبرانی ( تابستانی ) شرکت کرده و اکثر آن ها با نمرات بالا قبول شده اند .

حتی وقتی که بنده به یکی از آن ها در مورد وضعیت تکلیف و درس خواندن اعتراض کردم او به راحتی و با خونسردی گفت : " آقا شما درست را بده ! تابستان را که از ما نگرفته اند ؟ !

این معلم مشخصا به " دبیرستان نظام مافی " اشاره کرده و می گوید :

" بارها به معاونت محترم  متوسطه و حتی مدیریت محترم منطقه این مسائل را گوشزد کرده ایم اما فکر می کنم که ایشان یا مسائل را نمی بینند و یا خود را " ندیدن " و " نشنیدن " زده اند .

این معلم منطقه 9 تهران در پایان می گوید :

" این گونه پایگاه های تابستانی موجب آبروریزی آموزش و پرورش است .

اگر قرار است به دانش آموزان نمره داده شود کار را ساده کنند !

از همان ابتدای سال دانش آموزان را قبول اعلام کنند و یا  مدارس را پایگاه تابستانی کنند !

دیگر نیازی به این همه امکانات و بوق و کرنا نیست !

پایان گزارش/

یکشنبه, 09 مهر 1396 ساعت 14:41 خوانده شده: 1339 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +10 0 --
علی 1396/07/09 - 16:54
بنده هم کاملا با قسمت دوم مقاله موافقم چرا که واقعا پایگاه تابستانی در نظام مافی بسیار راحت برای دانش آموزان که نمره 2 و 3 در خرداد گرفته اند براحتی در این مدرسه در شهریورماه 17 و یا 18 و 20 می شود و بسیار تابلو این کار صورت می گیرد . و چند سال است که این کار تکرار می شود و مسئولین خود را به ندیدن و نشنیدن می زنند واقعا متاسفیم
پاسخ + +4 0 --
معلم 1396/07/09 - 17:12
به قول همکارمان اگر قرار باشد به عملکرد و فعالیت های منطقه 9 آموزش و پرورش نمره بدهیم همان 9 بیشتر نمی گیرد و همیشه تجدید بوده وهست به خصوص مثلا کمیته انتصابات اداره، همکاری را مدیر دبیرستان برای اینکه از شرش خلاص شود بعنوان مدیر پیشنهاد می کند و این همکار که وجودش از سر تا پا انباشته از تنش است مسوولیت قبول می کند واز قبل آغاز مهر واز روز نخست با همه در گیر می شود و وقتی هم که به انتخاب ایشان اعتراض می شود مدیر متخلف را حمایت می کنند تا نهایتا سال تحصیلی به اتمام برسد .سوال: در مدت یکسال تحصیلی حقوق اولیا ، دانش آموزان و دبیران و کارکنان آموزشگاه چه می شود؟ چرا همه دبیران به جهت رفتار وبرخورد غلط مدیر به اداره جهت اعتراض آمدند مدیر منطقه به نظر جمع احترام نگذاشت؟
پاسخ + +2 0 --
معلم 1396/07/09 - 17:24
لطفا مدیر منطقه پاسخگو باشند با توجه به اهمیت برگزاری اردوها وبودن مربی به همراه دانش آموزان به تعداد هر 20 نفر یک مربی چرا مدیر دبیرستان دوره اول شما پارسال همزمان سه کلاس پایه نهم را همراه دو تن از انجمن اولیا خانم راهی اردو کرد و بنده گزارش کردم و پی گیری نشد آیا شایسته است دانش آموزان بالغ بدون مربی ومعاون پرورشی به همراه دو تن از خانم ها به اردو اعزام شوند. علاج واقعه را قبل از قوع باید کرد .
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 1396/07/09 - 18:09
عزیزم گرداب انزلی و ماهدشت وقت وهزینه ای برای دکتر نگذاشته که به اینها فکر کند .
پاسخ + +3 -1 --
فرهنگی 9 1396/07/09 - 17:57
باسلام وتشکر از رسانه صدای معلم بخصوص اقای پور سلیمان.
به نکات خوبی اشاره کردید .به نطر میرسد یک چرخش عمدی در گزینش خانمها در منطقه 9 بوجود امده است ،دلیلش را نمیدانم اما میگویند: رییس اداره در انتخاب افراد بیشتر به تخصص وسواد( آن هم بالاتر از فوق لیسانس )اهمیت میدهد و مردم داری وتوان اجرایی و کار آمدی خیلی هم ملاک نیست .اما مساله روشن دیگری که به آن اشاره کردید گماردن افراد بی خطر وفرمانبردار و گاه خوش زبان در پستهای اساسی متطقه است والبته مسلم است که خانمها برای این کار بهترند وهمین است که نزدیکان ومشاوران اساسی رییس اکثرا یا خانم هستند یا مثل یکی از معاونین اشاره شده هستند:خوش زبان وبد نیت .بد نیست به این سوالات سوالات مراهم اضافه کنید:چطور است که ریسی که دایما شعار میدهد که ما نوکر مردمیم همچین منتصبینی دارد که هنرشان یا فقط زبان است یا مثل بعضی ها غیر ازنه ونمیشود چیزی بلد نیستند.؟
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/07/10 - 15:30
آقایان اینقدر نگویید اشخاص بی زبان اینها افرادی نان به نرخ روز خورهستند و از آب گل آلود ماهی میگیرند یک مارموزهایی هستند که لنگه ندارند اگر منافعشان به خطر بیفتد زبانشان عین افعی میشود .....باتشکر
پاسخ + +6 -1 --
فرهنگی 9 1396/07/09 - 18:06
ادامه
ایا وقعا رییس ما نمی خواهند با حفظ ظاهر موقر وبا مردم فریبی پشت کارمندانش قایم شود ؟
آیا تاکنون خبر تخلفهای عدیده ای که به کرات از منطقه 9 وبه ویژه از رییس که گاه تا حکم انفصال هم پیش رفته (وصد البته در دولت قانون مدار ما بدون پارتی؟؟!!؟؟ ختم به خیر شده )رانشنیده اید؟
به نظر من مسول بیشتر اینها مشاوران ومعاونین بی صلاحیت وتدبیر رییس هستند .
واگر بخواهیم نصفانه قضاوت کنیم خود رییس آنقدرها هم بد نیست .
اما در چینش نیروها بسیار به خطارفته وبه نظربنده واکثر مدیران متوسطه معاون متوسطه بدترین انتخاب یکی از نا بخشوده ترین این خطاهاست.این اقا اصلا در حد واندازه معاونت نیستند .
امیدوارم خدا عاقبت مارا ختم به خیر کند .
پاسخ + +4 -1 --
ف ح 1396/07/09 - 19:27
متاسفانه پیه این معاون به تن من خورده !
یادم نمیرود تابستان به مشکلی بر خورد کرده بودم که انصافا جناب دکتر خوب بابنده همکاری کردند و کار به دست آقای غ معاون متوسطه افتاد
ایشان نخست چنان بازبان چرب ونرم مراتحویل گرفت وقول همکاری وپی گیری داد که گفتم خدا رو شکر چه آدم باشعوری، ولی بعد از چند جلسه رفتن وامدن بی پاسخ دیدم ایشان فقط ادم زبان بازی است وهیچ کاری نمیکند .کاش موضوع همین بود بعد یک ماه دوندگی یه روز صبح ایشون دوباره به بنده قول همکاری داد وبلافاصله بعد از من خانم غ کارشناس مسول متوسطه را به حضور خواست که مثلا سفارش مرا بکند .دست بر قضا در این میان یکی از دوستان نزدیک بنده هم وارد اتاق معاون میشود وفرمایشات معاندانه ایشان وتصدیقهای از سر خبث طینت خانم غ را میشنود .وتصمیمی را که برای بنده گرفته اند راهم همینطور . بلافاصله به من زنگ میزند .
خلاصه با اقدام به موقع ومراجعه به رییس کارم نه خیلی منصفانه وباب میل درست شد ولی از آن موقع فهمیدم این دونفر قدر خطرناکند.
پاسخ + 0 0 --
كارشناس 1396/07/10 - 09:23
باسلام و احترام واقعا انتخاب اين معاون شايددر طول دوران منطقه ٩ نوبر هستند در زماني كه كارشناس بودند توانايي انجام كار نداشتند حالا با جه دليلي ارتقا نمودند وقتي توانايي انجام كارها را ندارنر
پاسخ + +5 -1 --
ناشناس 1396/07/09 - 19:36
علیرغم ارادتی که به مدیر محترم دارم ولی موارد مکتوب توسط دوستان همه درست و به حق است.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/07/11 - 13:35
دومی درستهولی اولی نادرست.
پاسخ + 0 0 --
ب-م 1396/07/11 - 14:10
سلام کاملا صحیح است دکتر انسان شریفی است ولی انتخاب های ناشایست از سوی ایشان انجام می شود که تبعاتش به منطقه برمی گردد.بخصوص در آموزش متوسطه
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 9 1396/07/12 - 17:23
جناب ناشناس عزیز فتوای کلی ندهید با یند ومدرک ودلایل قوی تابت کنید که نادرسته .
پاسخ + 0 0 --
م.ق 1396/07/12 - 17:41
این همه تخلف هم لابد به خاطر شرافنشون وزیر گوششون انجام میشه؟ نخیر ایشون اگر چه خوب شعار میدن وردای دین وانسانیت وشرف پوشیدن ولی باطنشون رو خدا میدونه !
پاسخ + +8 -1 --
دبیر 1396/07/09 - 20:23
آفرین به قلمتان. بالاخره یکی پیدا شد ریزبینانه مسایل را بنویسد.همکار محترم آنجا که تهران است در منطقه کوچکی مثل سمیرم اصفهان هم این هنجارشکنی ها به خوبی دیده میشود. معلم پرورشی و مشاور بی حجاب دیگر نوبر است. معلم پرورشی بدون حجاب برتر و با آرایش . درحالیکه گذشته های دور حداقل پرورشیها ملزم به رعایت قوانین بودند. سفرهای خارج از کشور و ..... هم جدیدا اضافه شده است . متاسفانه مدیران جدید به اینگونه افراد اهمیت بیشتری میدهند. خدا آخر و عاقبت همه را ختم به خیر کند.فقط دختران مدرسه ای نباید هنجارها را بشکنند آخر به چه کسی نگاه کنند؟
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/07/11 - 13:36
شماها گیر ظاهرید؟!!!
از یک معلم به دوره که در گیر و دار ظاهر افراد باشد.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/07/13 - 12:20
در هر حال ظاهر باید خوب باشد حداقل. نماز نخواندن و انجام ندادن واجبات دینی این افرادو که بچه ها نمیبینند الگو بگیرند پس چه چیز این افراد الگو شود؟؟؟ مختص یک منطقه هم نیست.
معلمان یکبار دیگه گزینش شوند تا این مشکلات حل شود
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/07/13 - 12:24
اگر متن اصلی را میخوانید متوجه اشاره دبیر میشدید!!!!!!!!!!
پاسخ + +6 0 --
م.ق 1396/07/09 - 22:11
باسلام وتشكر ار اينكه يه نفر بالاخره پیداشد که درد دل مارو بگه .
والله ما اداره ایها اگه یه ساعت دیربیایم باید صدتا نامه با امضای۵۰۰ نفر به کارگزینی بدیم تا کسر حقوق نشیم اونوقت همین خانمی که میگین هیچ وقت اداره نبود. وشنیده میشد که ابلاغ ایشون مدرسه غیر دولتی خورده وپستشون کارشناسی گروه های آموزشی؟ این تخلف نیست؟ ایشون هم حق مدیریت مدرسه ميگرفتن هم اضافه کار اداری؟ این یعنی رزق حلال حلال!!
تازه ایشون بااینطور کار کردنش سه ماهه تو آب نمک خوابیده که بره مسوول پژوهش سرا بشه! پس اصلا تعجب نداره که حقوقم بگیره وآمریکاباشه.
اگر بخواهیم منصف باشیم حق بااین همکار ه ....
پاسخ + 0 0 --
ز ف 1396/07/10 - 14:36
بله درسته این خانم ابلاغشون مدیریت مدرسه غیر دولتی تو تهرانسره وکارشون تو اداره اس وهم اضافه کار میگیرن هم حق مدیریت .
پاسخ + 0 0 --
معلم 1396/07/09 - 22:42
توضیح: در کامنت شماره سوم باید متذکر می شدم دانش آموزان پسر دوره اول را همراه انجمن اولیاء خانم به اردو اعزام کرد.
پاسخ + +2 -1 --
فریاد 1396/07/09 - 23:02
دوست عزیز انتصابات به گزینش مربوط نمی شود .
انتصابات طی یک پروسه خاص انجام می گردد .
و در صورت تخلف پس از انتصاب به هیئت تخلفات ارجاع می گردد.
پاسخ + 0 0 --
ز ف 1396/07/09 - 23:38
پس اجازه بدهید خدمتتان عرض کنم انتصاب مدیران نیاز به تا یید هسته گزینش دارد وبا پژوهش سرای دانش آموزی هم مثل مدرسه برخورد میشود .وپس از تایید حراست پرونده تشکیل شده همکاران به گزینش مرکزی ارجاع میشود .
والبته به عنوان یه مطلع عرض میکنم که در مورد این خانم سفارش ویژه خاصی به گزینش شده بود که تایید شوند ولی حق با نویسنده این نامه است
و ما موارد زیادی در منطقه 9 ومناطق دیگر دیده ایم
که به ناحق از گزینش رد شده اند و این ضعفی است که هسته گزینش باید پاسخ گو باشد بخصوص درمورد این خانم وبه قول نگارنده عبورشان از سد گزینش با آن پوشش واعتقادات ورفتاری که داشته اند ودارند .
پاسخ + 0 0 --
فریاد 2 1396/07/10 - 11:33
همکار عزیز جایی که ایشان ظاهرا انتخاب شدند یک محیط آموزشی ویژه می باشد به واسطه دانش آۀموزان نخبه اش و حساسیت بیشتر باید نیروهای با اعتقادات قوی معرفی بشن نه اینکه منتظربمانیم تخلفی صورت گرفت
پاسخ + 0 0 --
ب-م 1396/07/10 - 11:38
خداروشکر کسی به این بی عدالتی های منطقه اشاره کرد معاون محترم آموزش نه تنها مشکلی را قادر به حل کردنش نیستند و دائم ارجاع می دهند به دیگران بلکه با کلمات به ظاهرمحترم توهین های بسیار به ارباب رجوع می نمایند.
پاسخ + 0 0 --
ز ف 1396/07/10 - 12:47
همکار ارجمند فریاد 2
با تایید فرمایشاتان در تکمله اضافه میکنم که :به نظر بنده انگار نگارنده این مکتوب هم همین هدف را دنبال میکرده ونظر من هم همین است محیط پژوهش سرا محیطی است پراز دختران وپسران .کودکان وجوانان مستعد ما ،که تا حد امکان باید بی حاشیه باشد .ومسوولی صبور ،با سواد،اهل تحقیق وپژوهش واز همه مهمتر پاک دست میخواهد که به حلال وحرام شدیدا مقید باش. (ابین بخش ورودی های مالی خوبی دارد) وگرنه نتیجه اش میشودخانم کارشناس مسول دیگری در اداره کا سالهاست روی گنج خوابیده وما بارها تذکر داده ایم وبی نتیجه مانده ،وترس وتعجب ما این است که این خانم هم نسخه دوم ایشان باشند .
ولی کو گوش شنوا؟
پاسخ + 0 0 --
معلم 1396/07/10 - 23:24
خانم کارشناس مسئولی که .... قاعده مندی را ساماندهی میکنند ،با جابه جایی های هم که انجام می دهند به خوبی افراد معترض را از میدان به در می کنند ، کل منطقه از عملکرد ایشان اطلاع دارند ولی دلیل سکوت اقای ربوشه را نمی دانم !!!
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/07/11 - 00:22
همکار عزیز معلم
اقای ربوشه از همه چیز خبر دارد.این خانم موصوف که حرفشو می زنیم واز قرارهای نوشته همسرشون به گردن دکتر خیلی حق داره ودکتر هم به ایشون ارادت .
هنوز تشریف نبردن وکار رو به دست نگرفتن ولی اینقدر عزیزن که با دور کاری وسفارش یکی دونفر از باسابقه ها وکارکنان پژوهش سرا رو که اتفاقا مشکل هم دارن وبچه کوچیک دارن اون هم 10 مهر برکنار کردن !!!؟؟
و وقتی از جور به جایر پناه برده شده :
جناب اقای دکتر ربوشه فرمودن :این خانوم لابد صلاح دونستن که شما اونجا نباشین؟؟!
یه شیر پاک خورده ای هم نپرسیده که :اقای رییس ایشون هنوز نیومده اصلا چه ه ما. و ندیده چه شناختی رو ما دارن که مارو بر کنار کردن؟
البته بماند که این کارشناس مسوول محترم از یکی از این خانمها
کینه ای از قبل داشته ..
دکتر از همه چی خبر داره و همه چیز با امر وفرمان ایشونه البته شواهد حاکی از اینه که ایشون خودشونم بازیچه دونفر تو ادارن
خدا به دادمون برسه
پاسخ + 0 0 --
معلم 1396/07/11 - 18:34
مقصود بنده کارشناس مسئول ...خانم ...که همه منطقه در جریان تخلفات مالی ایشان می باشند ،ولی به دلیل قاعده مند بودن تخلفات و پرداخت سهم معاونان هیچ گاه پیگیری و بازرسی دقیقی از عملکردشان صورت نپذیرفته ،نه این بنده خدا که تازه اول راه است ،
اقای دکتر توان کنترل معاونانش را ندارند و مجبور به چشم پوشی از تخلفات مالی اداری انها می باشند
پاسخ + 0 0 --
م.ق 1396/07/10 - 14:01
باسلام خدمت همکاران عزیزی که نگران این خانم بودن .به وطلاع میرساند این خانم امروز بعد از دو سه ماه از خارج تشریف آوردن وداخل اداره هستن.و البته اینم درسته که پستشون رو تو این دو سه ماه پست رو براشون نگه داشتن .والله نوشته های همکارا من رو وادار کرد یکم تو اداره پرس وجو کنم.ومتوجه چیز جالبی شدم که َشاید توجیح کننده این همه ارادت رییس به این خانم باشه .واگه این قضیه درست باشه با توجه به مشکلات شدید مالی ادا ره وکمبودپول واسه پروژه های انزلی و... عرض میکنم که شما هر کار کنید وایشون هر چه که باشنن بر این پست تکیه خواهند کرد.
چونکه گویا دکتر با همسر این خانم دوستی شدیدی دارن واون آقا با کمکهای مالی وقبول کارهای انتشاراتی اداره و.....خیلی به اداره کمک میکنن.
وگرنه دلیلی نداشت که یه خانم تازه منتقل شده به اداره ابتدا به ساکن مسوول گروه های آموزشی بشن.!؟
وتازه باسفارش او ن آقا واین خانم خیلی از دوستان منتقل شده از شهرشون هم پستهای خوبی گرفتن .
پس زیاد تلاش نکنین آب از آب تکون نمیخوره .منطقه نیازمند حامی مالیه....‌‌‌‌.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/07/10 - 16:30
اشتباه متوجه شدین این آقا کارهای چاپی اداره رو انجام نمیدن کارهای شخصی وچاپ مقالات وپایان نامه دکترا و....وکارهای شخصی خود دکتر رو انجام میدن .
یکی نیست بپرسه که این همه تخلف مگه ممکنه ؟
چطور میشه یه نفر ابلاغش با پستش مغایر باشه پس اون خانم ...اداره چکاره اس؟
این تخلف آشکاره .واگه درست باشه که مرخصیشونم با حقوق بوده که واویلا .خلاف اندر خلافه.
به نظرم آقای ربوشه یا خودش میدونه ومیخواد بره که اینقدر بی خیال اداره شده
یا عن قریب از منطقه خداحافظی میکنه
ولی خدا کنه نفر بعدی که میاد یه خونه تکونی تو اون اداره بکنه که یه جور کلونی امن واسه بعضی هاشده .واولین تغییر وجهادی ترینش هم تغییرمعاون متوسطه وکارشناساشه که به قول همکارمون اداره دیگه شده کسب وکار خانوادگی بعضی همکارا .
پاسخ + +7 0 --
ناشناس 1396/07/10 - 16:36
همکاران محترم آیا می دونیدکه چند تا از همین اداره ای های بزرگوار در این دو سه ساله در ساعت اداری رفتند و مدرک ارشد رو از این دانشگاه آزادی که بدون حضور در جلسه کنکور هم دانشجو می گیره ، گرفتند. بعضی از مدیران مدارس و معاونین مدارس هم همینطور. معاون اداره و کارشناس مسئولین هم همینطور . عجب اوضاعی شده این خراب شده ی قانونمند .
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 1396/07/11 - 00:31
خوب وقتی دیگاه رییس اداره مدرک گرایی وعملکردشون فقط انتصاب افراد بدون تعهد وتخصص ولی با مدارک کارشناسی ارشد به بالاست باید هم همه مسابقه بزارن واز هم سبقت بگیرن
صبر کنید :اگر دکتر تومنطقه بمانند همین فوق دیپلم های دیروز دوسه سال دیگه دکترا دارن.
حالا آفتابه لگن 7 دست باشه ،شام ونهار روبی خیال.....
پاسخ + +11 0 --
علی 1396/07/10 - 21:21
اولین خونه تکونی اساسی باید شامل حال معاون به اصطلاح پژوهش و فناوری بشه که کاملا با فناوری بیگانه است غیر از ادبیات فارسی زمینه دیگری که این خانم بتونند اظهار نظر علمی داشته باشند پیدا کنید کل پژوهش منطقه خلاصه شده در ادبیات فارسی ،هیچ تغییری تحولی خلاقیتی اتفاق نیفتاده ،فقط با چرب زبانی توانسته خودش را حفظ کند

مسئول نظارت بر ابلاغها همین خانم هستند که به خاطر حفظ پست تن به هر تخلفی می دهند
دعوت از پدر و یا خانم دکتر ربوشه در مراسمات و تقدیر از اونها توسط این خانم چه معنی جز چاپلوسی دارد!؟ دکتر ربوشه حتی به ظاهر از این کار ایشان شرمنده می شود

دکتر ربوشه مشاوران بدی را انتخاب کرده اند ،همه واقعیتها را وارونه جلوه می دهند
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/07/11 - 00:27
موافقم مشاوران ومعاونین ایشان جزو بدترین انتصابات در طی بیست وهفت ، هشت سال گذشته بوده که من دیدم
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/07/12 - 15:46
وقتی شایسته سالاری ملاک نباشد چاپلوسی و تملق و تلاش جهت نزدیک کردن خود به رئیس جبران مافات کرده جای خالی تخصص را به ظاهر پر می کند چاپلوسی یک بیماری واگیر دار در سیستم اداری شده هر کس که فاقد این مهارت باشد حذف می شود ،هر چند نمی توان نقش دکتر ربوشه را در میدان دادن به این افراد نادیده گرفت
امام علی پس از به حکومت رسیدن اولین اقدامش مجازات گروه علی الله بود ،یعنی افراد چاپلوس و به ظاهر ارادتمند
من به شخصه چندین بار شاهد رفتارهای زشت و توهین آمیز این خانم با همکاران بوده ام علارغم صحبتهای دلنشین دکتر ربوشه که شعاری بیش نیست از عدم کنترل معاونانشان، واضح است ایشان هیچ تلاش واقعی جهت اصلاح امور در منطقه را ندارند
پاسخ + +1 0 --
تاسف 1396/07/11 - 21:51
باسلام خدمت همکاران و عزیزان رسانه صدای معلم:
حقیقت اینه که وقتی سالهای قبل اون همه مطلب رو ضد دکتر ربوشه تو سایت میخوندم میگفتم این خیلی بی انصافی وتا حدودی بی وجدانیه .ولی امروز با کمال تاسف فهمیدم بی انصاف وبی وجدان معاون متوسطه منطقه ،و کارشناساشن وهمینطور خود دکتر .که البته اگه ادب مانع نمیشد میگفتم دکتر بی......
هم هستن که اگه نبودن با دسیسه معاون بدجنسشون بعد از این همه مصیبت وگوشزد و...امروز این خانم رو معرفی نمیکردن .راستش قبلا خیلی این خانوم رو ندیده بودم ولی وقتی امروز دیدم ،برام مسلم شد که در مورد....حق با معترضینه.
کجای ظاهر این خانوم شایسته این پسته؟
اما چیزی که بیشتر منو سوزوند این بود که :
کسی که یه سال بادسیسه وتوطئه وبانیت گرفتن پست مدیریت پژوهش سرا همکارا رو علیه بعضی چیزها تهیج و تحریک میکرد و با تبانی معاون متوسطه خبرهای غلط رو توسط چند نفر بازیچه مستقیم به گوش رییس میرسوند به عنوان مدیر دوم (شیفت بعد از ظهر )معرفی شد این درحالی که بنده خدا مدیر قبلی 2 شیفت وامیستاد ویه حق مدیریت میگرفت .
پاسخ + +4 0 --
تاسف 1396/07/11 - 21:58
ادامه
دلم ازاین میسوزه که .... انگار پاک دستی هم جزو همین خصایله .چون که دوهفته نیست که رییس ما یه بنده خدایی رو که به اتهام مالی ،چند سال قبل عزل شده بود باعزت واحترام برگردوندن اداره وبهش پست دادن .
این خانوم هم مشکل مالی داره ما دیدیم وفهمیدیم ولی به رومون نیاوردیم اما باور نداریم ککه مسولمون باسند ومدرک اینو به گوش رییس و معاون متوسطه ندسونده ولی انگار این کار دیگه حرام وگناه نیست.!
از همه اینها که بگذریم واز همه چیزهایی که اینجا خوندم هم ،ولی از یه چیز نمیشه گذشت.
اونم یاد آوری آخرت وقیامت به آقای ربوشه ومعاون متوسطه ایشونه :
اقای معاون محترم این همه خطا برای بقا؟؟
باور کنید عن قریب شما ودکتر هم با همین بدنامی ها وبدتر از اینها عزل وخوار میشین .
من موندم که اقای ربوشه چطور چشمهاشو بست تا دسیه شما بپزه وشکل بگیره؟جواب خدا رو چی می خواد بده؟
شماهایی که از گذشته عبرت نگرفتین ،خودتون عبرت دیگران خواهین شد
پاسخ + +2 0 --
تاسف 1396/07/11 - 22:11
ادامه
.ما صبرمون زیاده قبلیها رو دیدیم شما روهم میبینیم .
وهمچنین افول وپس رفت پژوهش سرا رو بزودی .
آقای دکتر : انگار لیاقت شما ومنطقه ۹ همین کارمندای چاپلوس و بی تعهد وتخصصن یامعاونی که انجام پایان نامه دکترای شما رو با تشکیل یه تیم به عهده گرفت وبا پول بیت الال ودعوت از ۴۰۰ نفر ازهمکاران مناطق ومنطقه ۹ ودانشگاه فرهنگیان موجبات دفاع اون رو فراهم کرد و واسه این کار تا تونست وعده ضمن خدمت وتقدیرنامه و...داد والبته به بعضی ها یه گواهی حضور خشک وخالی هم نرسید.
حالا هم این خانم که :شوهرشون مسول انجام کارهای شخصی شماست!
انگار شما کارمندانی رو میخواین که به شما خدمت کنن نه به اداره وخوب مسلما این خواسته جزو اخلاق سازمانی نیست وبا این تواصیف انتظار خیر وصلاح،تقوا وپاکدستی از شما و کارمندانتون انتظار زیادیه!
خدا همه ما وشما رو ببخشه والبته به ما رحم کنه!
واما دست آخر یه حلالیت از مسول سابق پژوهش سرا: اگرچه من شریک دسیسه نبودم ولی دیدم و سکوت کردم!!!
پاسخ + 0 0 --
فریاد 1396/07/11 - 23:04
بنده نه این شخص رو میشناسم ونه از عملکرد ایشون مطلعم.
ولی استعفاء ایشون علی الظاهر پذیرفته شد.
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 1396/07/12 - 10:49
استعفا چه کسی پذیرفته شد ؟ایشان نیامده رفتند ؟!کاش واضح تر سخن میگفتید.
پاسخ + 0 0 --
م ق 1396/07/12 - 11:19
انگار پیش بینی های ما درست از آب در اومد این خانم مدیر جدید وقتی قبلا پست دیگه ای تو اداره داشتن چون ابلاغشون وحکمشون مدیریت مدرسه دخترانه ..د. .تو تهرانسر خور ده بود نه اداری ،هیچ ابایی ازسرکار نیومدن نداشتن وهیچ وقت ادا ره نبودن !
حالا هم بعد یک هفته تشریف فرمایی از آمریکا تازه دیروز نزدیک ظهر در معیت رییس تشریف آورده ومعر فی شدن و بلافاصله از پژوهش سر ا خارج شدن امروزم تا الان که ساعت 11 هست سر کار نیستن .
فریاد ماهم همینه که بابا ایشون هیچ وقت نمیان سر کار وانگار همون اول با رییس شرط کردن که یه نایب میزارن پژوهش سرا وبعد از ظهرم اصلا نمیان ؟
سوال اینجاست که اگه منطقه بودجه داره که پول نایب و مدیر شیفت دوم روبده چرا چند سال گذشته این کار رو نکرد وپوست همکارا کنده شد .جالبه که آقای معاون متوسطه از دادن سرایدار به ماهم خود داری کرده بودو خدا گواهه مدیر قبلیموم یکی دوسالی بود از جیب خودش پول سرایدار میداد .
ولی این خانوم یه هفته قبل از اومدنش صاحب سرایدار هم شد.؟وبامزه ترش اینه که با دور کاری ونیومده وندیده چند نفر رو هم اخراج کردن!؟
پاسخ + 0 0 --
م ق 1396/07/12 - 11:21
اقای رییس: گیریم که شما میخواین جواب خوش خدمتی های همسر ایشون روبه شخص خودتون بدین ولی چدا با هزینه کردن از بیت المال وآبرو واعتبار همکارا ؟اصلا یه میز تو اداره بزارید ایشونم راست راست بچرخن وحقوق بگیرن(البته اگه بیان سر کار) چرا با اعصاب ما واعتبار بیت المال ؟!
شما رو به خدا اگه تو اون اداره ایها هنوز آدم سالمی هست هر چند وقت یه بار کسی بیاد به ما سربزنه ببینه این خانوم اصلا سر کار میان؟عزیزی خدا رو شاهد میگرفت که بارها دیده ایشون جای دیگه میرن وبه دروغ به رییس ومعاون آدرس جلسه ومدرسه می دن
اونجا که زیر گوشتون بود اینطور کار میکرد .اینجا میخون چطور کار کنه!
این همه دسیسه از طرف شما ومعاونتون یعنی پیش خدا بی نتیجه میمونه؟
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/07/12 - 17:50
همکارعزیز فریاد: .اگه منطورتون مدیر سابق پژوهش سرا هستش شما که خودتان در اداره تشریف دارین و با مدیر موصوف کاملا آشنایی دارین عملکردشونم میشناسین وکاملا مطلعید وخوب میدونید:
این حرف دروغ محضه وایشون استعفا نداده اند .
اما اگه منظورتون معاون فناوریه :
خدا کنه راست باشه ایشون برن واون کارشناس بی ادب و پرتوقع خودشونم رو که انگار اختیارات معاون هم دست ایشونه با خودشون ببرن این خانم کارشناس قبلا تو پرورشی اینقدر مغضوب بود که داشتن از اداره خارجش میکردن ولی دری به تخته خورد وموند ودیگه اینکه ایشون از بد اخلاق ترین افراد اداره هستن !بی تربیت و بدجنس و بی نزاکت !
ودر زدن ابلاغ برای همکارها از هیچ دشمنی وبد جنسی ای کوتاهی نمیکنه : حتی دوستهای صمیمی خودش .
واقعا راسته که هر کس توان کلاس داری نداره میبرنش اداره !
این خانوم رو یه سال گذاشتن یکی از مدارس نزدیک اداره دینی درس بده فریاد شکایت فلک هم بلند شد !
خدا کنه برن واین موجود نازنین رو هم ببرن
آمین .
پاسخ + +1 0 --
ز ف 1396/07/11 - 23:28
همکار محترم تاسف:
با این حساب برای عاطفه ورحم وانصاف وایمانی که در دلهای رییس اداره منطقه 9 و معاونین وکارمندانش مرده است :رحم الله من یقرا الفاتحه مع الصلوات
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/07/12 - 15:57
اقای دکتر ربوشه باید بداند وقتی از تخلفات معاونین خود می گذرد و چشم پوشی میکند و شاید احساس بزرگ منشی می کند ،روی دیگر سکه حق همکار دیگری تضییع می شود ،یعنی همان حق الناس
معاونین شما در حال بلعیدن امکانات منطقه اند کمی به خودتان بیایید سکوت شما از جنابعالی سلب مسئولیت نمی کند
پاسخ + +7 0 --
ناشناس 1396/07/13 - 00:15
چرا کسی به مسئول رفاه اشاره نمی کند. این آقا را برای چه تا حالا نگه داشته اند؟؟؟؟؟ کاش می دانستید دلیلش را : ........
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/07/13 - 09:53
ایشان باز نشسته شده اند ولی به ولایل نیاز به خدماتشان هنوز در اداره تشریف دارند!
ا زخدمات شایان ایشان نمیشود در پروژه های انزلی وماهدشت وخانه معلم مشهد چشم پوشی کرد.
در ضمن ایشان زحمت کشیدند و پس از بازنشستگی یگ خودرو سواری ببه اداره هدیه می کنند.
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 1396/07/18 - 23:00
دلیلشو بهتون میگم چون ایشون تنها کسی بودن که جرات کردن دستگاه پز شخصیشونو تو مدرسه بزارن تاپول مستقیم بره تو جیب از ما بهترون .....
پاسخ + +19 0 --
علی 1396/07/13 - 15:31
کارشناس مسئول تربیت بدنی که سالهاست .... بارها گزارش تخلفات ایشان را به اطلاع دکتر ربوشه رسانده ایم
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/07/13 - 16:15
همکار گرامی ایشان سالهاست در درآمد زا ترین بخش منطقه حضور دارند تخلفات ایشان بسیار قاعده مند و هوشمندانه است ،هر مسئول سالن ورزشی که نسبت به تخلفاتشان معترض شدند را با هزار بهانه و ترفند برکنار کردند
چقدر تبلیغات منفی بر علیه کارشناس تربیت بدنی که اتفاقا فرد محترمی بود انجام دادند تا بالاخره ایشان را هم از میدان به در کردند
پی بردن به دلایل حمایت از ایشان هم کار دشواری نیست ،خیلی از مسئولین اداره سهم ماهیانه خود را از درامدهای این کارشناسی دریافت می کنند
پاسخ + +1 0 --
ناشناس 1396/07/13 - 20:36
تخلفات آشکار زیاد است که اگر به تخلفات وزارتخانه گزارش شود اتفاقات مهمی می افتد. بعضی از مدیران و یا معاونین مدارس و همچنین اداره ای ها در روزها و ساعات کاری به دانشگاه میروند و درس می خونند. آقای ربوشه اگه خبر نداره که حتما خبر داره بره و بررسی کنه .
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/07/14 - 01:10
اتفاقا گزارش شده و حکم انفصال ایشان هم از طرف مراجع قضایی صادر شده ولی باز پاشنه در همچنان به همان جهت میچرخد .
پاسخ + +7 0 --
ناشناس 1396/07/13 - 21:49
باسلام خومتت تمامی همکاران نویسنده بسیار متاثرم از دردهایی که مکتوب گردیده واقعا مسولین فکرآخرتشان نیستند جناب دکتر ربوشه لطفا جنابعالی نیزقدری به این مرقومات همکاران منطقه اتان تامل فرمایید از شما انتظار می رود بعنوان کسی که می فرمایید کارمندانتان نوکر ارباب رجوع باشند انتقادپذیر بوده و بدون حب و بغض و با انصاف نسبت به تصمیمات اخیرتان فکر نمایید. آیا ظلمی انجام ندادید که بعدها گریبانگریتان شود . این جایگاه همیشگی نیست . بهراسید از آه مظلوم هایی که زبان بازی اطرافیانتان را ندارند.
پاسخ + +5 0 --
ناشناس 1396/07/13 - 23:50
در همین اداره 9 کارشناس مسئول راهنمایی دو تا از برادران خود را بدون آزمون و همینجوری سر کار آورده و مشغول کارند. این حق الناس نیست. چطور یکیشون که هنوز هم 4 سال بیشتر نیست سرکاره وارد اداره میشه و پست می گیره . شمارو به خدا یک نفر سواد این بنده خدا رو بسنجه و 4 تا سوال در حد ابتدایی ازش بپرسه تا ببینه چه خبره.
پاسخ + +3 0 --
ف ل 1396/07/14 - 01:03
جناب آقای ربوشه مستقیم روی سخنم با شماست:
واقعیت این است که باخواندن دردها وگله های همکاران این نتیجه منتج میشود که شما هر که که باشید وهر پستی هم داشته باشید باید به عنوان مقصر اصلی این همه بی تقوایی وبد اخلاقی و خطاهای عمدی وسهوی پاسخ گو باشید.این کمترین وظیفه شما وحق همکارانتان است .ولی چه سود که غافلید وشیرینی مدیریت تلخی قیامت را از یادتان برده است.
برادرمن :شما مسوول مستقیم...
شما مسول بی دانشی وبی خردی کارمندانتان هستید.
شما مسوول بکارگیری یک عده چرب زبان سالوس و سیاس در آن اداره اید.
شما مسول ....
شما مسوول خطاهای مدیرانی هستید که جزخوش خدمتی چیزی نمیدانند و ریا کاری تها هنر آن هاست
پاسخ + +7 0 --
ف ل 1396/07/14 - 01:07
ادامه
شمامسول بکارگیری واستفاده غیر شرعی کمکهای مالی خانواده ها در پروژه ماهدشت وانزلی هستید این .... از جانب شماومدیران مدارس است .
وشما مسوول خیلی چیزهای دیگر هستید ولی کو یک جو مسولیت پذیری وپاسخ گویی!؟
اجازه بدهید باز تکرار کنم شما مقصرید وبرای تک تک قصورات وتقصیرات باید پاسخ گو باشید،
چرا که این همه معصیت ومصیبت تنها دو دلیل دارد:
یا شما لیاقت این پست ومقام راندارید که ماندنتان در این پست چنایت است وباید محاکمه شوید.
یا اینکه شما هم شریک این همه ...هستید که باز هم بایک محاکمه شوید
من دلیل سومی نمیشناسم اگر خودتان میشناسید بفرمایید سراپا گوش هستیم .
پاسخ + +1 0 --
م.ق 1396/07/16 - 13:33
ادامه
اما تز و پیشنهاد حراست به رییس اینه که نباید به این دست نامه ها جواب بدیم چون بااین کار خیلی چیزها رو میشه وخیلی پرده ها می افته
به همین دلیله که میگم اوضاع منطقه 9 با این رییس بی اراده و...بهتر از این نخواهد شد فقط دعا کنید اون بالایی ها این متون روبخونن و انشاالله رییس رو بر کنار کنن تا ایشون به آرزشون برسن وبرن آمریکا.
اقای رییس بچه های ما تو صفوف مدرسه طو ی شعار مرگ بر آمریکا میدن که خود آمریکا هم اون ور دنیا بشنوه واونوقت رییس ما سودای امریکا در سر داره وهرکسی رو که آمریکا رفته رو سرش جا میده.اقای رییس بچه های ما تو صفوف مدرسه طو ری شعار مرگ بر آمریکا میدن که خود آمریکا هم اون ور دنیا بشنوه واونوقت رییس ما سودای امریکا در سر داره وهرکسی رو که آمریکا رفته طوری میپرسته که واسش دوبار دوبار معارفه میگیره وسه ماه مرخصی باحقوق بهش میده واز خطاهاش چشم پوشی میکنه.
....
حالا وزیر کلاهشه بزاره بالاتر
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 9 1396/07/16 - 17:10
این متن ناقصه وانگار قسمت اولش نیست لطفا کاملش کنین بفهمیم منظورتون چیه؟
ولی
اما منم شنیدم چی شده رییس در معارفه مسول پژوهش سرا در تعریف از این خانم اینطو. گفتن که ایشون باارزشن، دنیا دیدن ومنم بز گترین ارزوم سفر به آمریکا هستش
حالا شعار بدین مرگ بر آمریکا
راستی ...
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 9 1396/07/16 - 17:10
این متن ناقصه وانگار قسمت اولش نیست لطفا کاملش کنین بفهمیم منظورتون چیه؟
ولی
اما منم شنیدم چی شده رییس در معارفه مسول پژوهش سرا در تعریف از این خانم اینطو. گفتن که ایشون باارزشن، دنیا دیدن ومنم بز گترین ارزوم سفر به آمریکا هستش
حالا شعار بدین مرگ بر آمریکا
راستی ....
پاسخ + +2 0 --
م.ق 1396/07/16 - 22:44
بخش نخست
با سلام خدمت تک تک عزیزان :
خواستم دلسوزانه بهتون بگم که زیاد به این رییس دل نبندین وواسه این کارم دو دلیل دارم
1. ...انگار شعار مرگ بر آمریکا مال رییس روسا نیست .اقای ربوشه هنگام معرفی خانم... در پژوهش سرا سنگ تموم گذاشتن تمام نیت خودشون رو بر ملا کردن ودر تایید خانم ... فرمودن که :
خانم ... آدم دنیا دیده ای هستند واز آرزوهای من اینه که آمریکا رو ببینم والبته وقتی تعجب نیروها رو میبینن ومتوجه خطاشون میشن بلافاصله اصلاح میکنن که :البته کربلا وآمریکا !؟حالا معلوم شد که چرا جای رییس و مرووس عوض شده وآقای ربوشه اینقدر حقیرانه به ایشون خوش خدمتی میکنن
از نظر دکتر امریکا یعنی همه دنیا :وهمه آرزوی دکتر .اونوقت از همچین آدمی انتظار شریعت وطریقت دارین؟!
دلیل دوم هم اینه که دکتر واداره ایها این متنها رو خوندن ودارن در به در دنبال نویسنده وبقیه میگردن واز همه هم پر س وجو میکنن.
پاسخ + +6 0 --
فرهنگی 1396/07/17 - 01:32
با دیدن اسم منطقه 9در سایت ،منطقه محل خدمتم، با ذوق وشوق شروع به خواندن مطلب کردم، ،اولین فکری که به ذهنم رسید این بود که من بعنوان یک معلم چقدر ساده لوح بوده ام، ایا این اتفاقات در اموزش پرورش که باید الگوی سایر ادارات باشد رخ داده !!

متاسفم که باید ما معلمان برای یک ماژیک ، یک برگ کاغذ ،صرفه جویی کنیم، و برای کمک به مدرسه دست گدایی به طرف اولیاء دراز کنیم ولی شما همکاراداری ام از چند جاحقوق بگیری، و پولشوئی کنی

متاسف که شما همکار اداری ام بیتالمال را برای خودت حلال می دانی ، با هر توجیهی که برای خودت داری، فرقی نمی کند،حق تو نیست

وقتی در حال پولشوئی هستی و امکانات متعلق به همه مان را برمی داری یک لحظه هم به همکارانت در مدرسه و دانش اموزانی که شاید نیازمندترین فرد به این امکانات باشند فکر کن

آقای دکتر از شما انتظار این همه عملکرد و گفتار متناقض را نداشتم !!!
با خواندن این مطالب حلاوت صحبتهایی که در شورای دبیران داشتید برایم زهر شد
پاسخ + 0 0 --
معلم 1396/07/18 - 00:57
تازه چیزهایی که خوندین فقط چیزهایی بود که قایل انتشار تو یه رسانه عمومی بود .ولی واقعیت اینه که این همه فساد وبد اخلاقی و....... ولی این مورد آخر یعنی انتخاب خانم مورد نظر یه فاجعه وجنایت عمدیه چون مجموعه ای از تخلفهاست
....
این خانم سابقه حضور در اداره رو دارن وهیچ وقت با وجدان و اخلاق کار نکردن یعنی اصلا در محل کار تشریف نداشتن
تفاوت ابلاغ وحکم با پست این خانم چه توجیهی داره؟
این خانم چطور 3 ماه مرخصی با حقوق داشتن ؟ البته شاید دلیلش اینه که ابلاغ اداری نداشتن پس میتونستن سه ماه اداره نیان
به نظرتون اینها از چشم رییس دور بوده ؟
خبر دارین حضرات اداره نشین چقدر بابت اجاره معازه ها و اجاره مدارس واگذار شده به بخش خصوصی و....حق الزحمه حلال تر از شیر مادر واسه خودشون کنارمیزارن ؟
والبته هزار مشکل دیگه
این ضرب المثل رو شنیدین که کدخدا رو ببین ده روبچاپ؟! مال همینجاست ....


.
پاسخ + +2 0 --
ناشناس 1396/07/17 - 21:24
آقای دکتر دانشگاه آزادی ، اگه مدیریت را بلدی لطفا کلاس های 40 نفره مدارس رو دریاب.
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 1396/07/18 - 12:43
آقای ربوشهاگه زحمت میکشین به سواله پاسخ میدین
به این سوالم پاسخ بدین که چرا باید یهخانم غیر فرهنگی مدیر پیش دبستانی شما تو تهران سر باشه وتمام پرداختی ها به دستگاه پز شخصی مسول رفاه اداره واریز بشه ؟!
زنده باد شما زنده باد مسوول حراست شما زنده باد مسول رفاه زنده باد دایره حقوقی شما ...
زنده باد وزیر ومدیر کل تهران .....
هرچه بگندد نمکش میزنند وای به روزی که بگندد نمک
پاسخ + +7 0 --
فرهنگی 1396/07/18 - 14:19
لطفا به این سوال ها هم پاسخ بدین،چرا غیر از حق مسئولیت و اضافه کار
از موارد زیر برای خودتان و معاونانتان ماهیانه سهم قابل توجهی در نظر می گیرید ،مگر شما و معاونانتان زحمتی درقبال موارد زیر متحمل می شوید
1، اجاره مغاژه های تهرانسر
2،اجاره مدارس واگذار شده به بخش خصوصی
3،اجاره سالن کانون تربیتی
4 عضویت در شوراهای بدون خروجی
5 درصدی که بابت کار چاق کنی به معاونانتان پرداخت می شود
7کارهای عمرانی در منطقه
و...
پاسخ + 0 0 --
معلم 1396/07/18 - 17:15
انگار ایشون اگه بخوان جوابگو باشن باید یه طومار تهیه بشه
بابا جان با دست خودمون دزد رو گرفتیم با سند وشاهد بردیم حراست پنطقه (یکی از مسوولان اداره بودن )که اموال دولتی رو حاتم بخشی کرده بودن واز اداره خارج کرده بودن .
محترمانه فرمودن خاک بریزید روش. قایمش کنین ..
اش شورتر از این حرفهاست .
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/07/18 - 18:13
مقصر معاونان دکتراند از هر موقعیتی سوء استفاده می کنند و دکتر باید پاسخگو باشد

به چاپلوسی و بله قربان گوی شون نگاه نکنید به منافعشون نرسند زنده زنده دکتر رو میسوزونن
بیشتر این تخلفات بخاطر تامین منافع و مشاوره های اشتباه اونها بوده
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 1396/07/18 - 22:57
مقصر خود دکتره که بارندی تخلفات و خطاهای خودش رو با دست معاونین انجام میده وقتی هستند یه چند تا کارشناس مسوول ومعاون که حتی کارهای منزل وشخصی دکترم انجام میدن . بایدم سهم بیشتری ببرن ودستشون تو خطا باز تر باشه
.... .
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/07/18 - 20:56
اقای دکتر در اخبار اعلام شد که نباید کمک به مدرسه از اولیا دریافت شود
چرا به مدیران تذکر نمی دهید ،ما را مجبور به پرداخت کمک به مدرسه می کنند ،وقتی اعتراض می کنیم میگویند تصمیم انجمن است در جلسه تصمیم گرفته شده
پاسخ + +6 0 --
معلم 1396/07/18 - 22:52
جناب ناشناس: اتفاقا دریافت وجه از اولیا با تایید و دستور رییس انجام میشود ایشان بارها تو جلسه مدیران مکررا وموکدا فرموده اند که امروز تحصیل بدون هزینه ورایگان اصلا ممکن نیست وباید از اولیا پول گررفت اما باید با سیاست باشد که پای مدیر گیر نیفتد .این کار باید با اسم انجمن صورت پذیرد.
ایشان بارها دستور داده اند که از اولیا پول جمع کنید ومعلمان را سفرهای تفریحی فاخر مثل کیش و....ببرید بازم خدا پدرشو بیامرزه که نگفته ببرین عشق. آرزوی خودش آمریکا !!!؟؟
پاسخ + 0 -6 --
بی طرف 1396/07/20 - 23:06
سلام.همکاران متشرع منطقه 9.شما که داعیه ی اسلام وپاکدستی دارید چرا همکاران خود را تخریب می کنید.حتی اگر از موارد ذکر شده هم ایمان دارید شاید فرد مورد نظر شما تالحظه ی بیان شما توبه کرده باشد.تهمت وغیبت وتخریب انسان ها به مراتب بسیار بدتر وگناه بزرگ تری از بی حجابی که شما روی آن تاکید دارید است.چرا همکاران بدون چادر رابی حجاب خطاب می کنید.برخی از شما فراموش می کنند الان ما درسال96هستیم درهمان دهه 60مانده اید.سفر خارج از کشور درکدام بخش از دین ما گناه محسوب می شود.کمی بیش تر تامل کنید.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/08/11 - 03:14
رسول اکرم(ص) می‌فرماید: از آه و دعای مظلوم بترسید؛ زیراکه حق خود را از خدا می‌طلبد و خدا حق هیچ حق‌داری را پایمال نمی‌کند و نیز می‌فرماید از آه ستمدیده بترسید گرچه کافر باشد؛ زیرا بین دعای مظلوم و اجابت خدا حجاب و حائلی وجود ندارد. سیدالشهدا(ع) فرمود: «العار اولی من دخول النار» شرمساری و پذیرش سرافکندگی بهتر از گرفتارشدن آتش دوزخ است».
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/09/01 - 23:04
الحق که خوب فرمودین همکار گرامی .سپاس
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/09/01 - 23:12
قبل از هرکاری یکم مسئولین بشینن راجع بهش فکر کنن بد نیست. معلم رو از وظیفه ی اصلیش دور کردین و همش دارین ترویج ریا کاری میکنید.هر چیزی باید از پایه و اساس درست باشه .آموزش و پرورش ما از پایه سست و ضعیفه که بچه های ما مثلا آینده سازانن ، اکثرا شدن خلافکار . حرفه به معلم یاد بدین تا بتونه انتقال بده.چطور بشه یه ضمن خدمت حضوری برگزارکنن اونم بعضی از مربیا میان بشکن میزنن و شکلیک در میارن و آواز میخونن مثل ضمن خدمت استعداد پایه ی چهارم .وبعدش هم کلی کار میریزه سر معلم و میره و معلم رو دچار تشویش میکنن معلم نمیتونه روی اموزش که وظیفه ی اصلیشه متمرکز بشه همش مشغول کارای متفرقه هست .جالبه خودشون هم به همکارا میگن برای اینکه جلوی اولیا کم نیارید 4 تا کلمه خارجی حفظ کنید تو جلسات ازش استفاده کنید تافکر کنن شما باسوادین.چه مسخره بازی هایی هست که راه انداختین؟ .لطفا رسیدگی کنید .
پاسخ + 0 0 --
معلم 1396/12/09 - 22:19
من یک مدیر هستم
در مدرسه من، هر روز ده ها عکس گرفته می شود.
من پرچم نصب می کنم و عکس می گیرم
من تجهیزات می خرم و عکس می گیرم
من مراسم می گیرم و عکس می گیرم
من تقدیر می کنم و عکس می گیرم
من ...
من یک مدیر خوب هستم!

من یک رییس اداره هستم
در منطقه ی من، هر روز ده ها و صد ها عکس گرفته می شود
من بازدید می روم و عکس می گیرم
من جلسه می روم و عکس می گیرم
من راه می روم و عکس می گیرم
من نماز می خوانم و عکس می گیرم
من حرف می زنم و عکس می گیرم
من ...
من یک رییس اداره ی خوب هستم!

من یک مدیر کل هستم.
در استان من، هر روز ده ها، صدها و هزاران عکس گرفته می شود
من فکر می کنم و عکس می گیرم
من همایش می روم و عکس می گیرم
من راهپیمایی می روم و عکس می گیرم
من موافقت می کنم و عکس می گیرم
من مخالفت می کنم و عکس می گیرم
من ...
من یک مدیر کل خوب و خوشحال! هستم.
پاسخ + 0 0 --
معلم 1396/12/09 - 22:20
من یک آموزگار هستم
من فکر می کنم
من درس می دهم
من دست دانش آموزانم را می گیرم
من به گفتار دانش آموزانم توجه می کنم
من به رفتار دانش آموزانم توجه می کنم
من فرصتی برای عکس گرفتن ندارم
من یک آموزگار معمولی هستم

لطفا یک نفر آموزش و پرورش را از این مصیبت "چلیک چلیک" نجات دهد .


مایی که ناچارمان کرده اند تا اینگونه باشیم تا ببینندمان.
ما کی اینگونه بودیم؟

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

در سال تحصیلی 98-97 در نظام مدیریتی ، نظام آموزشی و پرورشی مدارس ، معیشت معلمان ، بودجه وزارتخانه و توجه مجموعه نظام به آموزش و پرورش چه اتفاقی می افتد؟

پربازدیدترین

تبلیغات در صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور