صدای معلم سایت اخبار آموزش و پروش معلمان فرهنگیان

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری :

" مهم‌ترین خواسته بازنشستگان از دولت همواره رفع تبعیض‌ها و نابه سامانی‌ها بوده است/با رویکردی که دولت فعلی درپیش گرفته است تا 4 سال آینده حقوق بازنشستگان به شرایط مطلوب نزدیک می‌شود/صندوق‌های بازنشستگی به یک چالش مهم در اقتصاد کشور تبدیل شده است "

تعدد مقررات نظام پرداخت حقوق و دستمزد کارکنان دستگاه‌های اجرایی دولتی و بخش عمومی تأثیر خود را بر ناهماهنگی حقوق بازنشستگان گذارده و به همین دلیل شاهد اختلافات حقوق میان بازنشستگان ادوار مختلف می‌باشیم/ حداقل حقوق بازنشستگان کشوری با ۳۰ سال خدمت با ۲۷/۸ درصد افزایش نسبت به سال گذشته، به یک میلیون و ۱۵۰ هزار تومان افزایش یافته است/ در حال حاضر تعداد بازنشستگان تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری بیش از یک میلیون و 324 هزار نفر است/ افزایش حقوق بازنشستگانی که کمتر از 2 میلیون و 100 هزارتومان دریافت می کنند به طور میانگین  20 درصد است/ در دولت گذشته قدرت خرید بازنشستگان 67 و 7 دهم درصد به خاطر تورم در جامعه کاهش یافته است/ در حالی که تورم در سال‌های ۹۳ تا ۹۵ به ترتیب 6 /15، 5 / 15 ، ۱۰ درصد بوده است، متوسط افزایش حقوق بازنشستگان کشوری به ترتیب ۲۰، ۱۴ و ۲۰ درصد است/ یکی از مشکلات بزرگ بازنشستگان صندوق فقر حرکتی است که به سلامت آنها صدمه می‌زند/ ۲۶ هزار نفر از بازنشستگان کشوری از بیماری‌های خاص رنج می‌برند

گروه اخبار/
مطالبات و وضعیت بازنشستگان کشوری در دولت روحانی

براساس قانون هر سال حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران متناسب با ضریب افزایش حقوق کارکنان شاغل افزایش می‌یابد و این ضریب افزایش حقوق باید متناسب با افزایش نرخ تورم و در حدود بودجه مصوب مجلس شورای اسلامی باشد اما دراین میان تعدد مقررات نظام پرداخت حقوق و دستمزد کارکنان دستگاه‌های اجرایی دولتی و بخش عمومی تأثیر خود را بر ناهماهنگی حقوق بازنشستگان گذارده و به همین دلیل شاهد اختلافات حقوق میان بازنشستگان ادوار مختلف می‌باشیم لذا یکی از مهم‌ترین خواسته بازنشستگان از دولت همواره رفع این قبیل تبعیض‌ها و نابه سامانی‌ها بوده است از این‌رو دولت یازدهم نیز تلاش می کند با همسان‌سازی و اجرای افزایش پلکانی حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری تا حدودی توان خرید بازنشستگان را افزایش دهد.
 به گزارش «ایران» روز دوشنبه چهارم اردیبهشت ماه  مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری طی نشستی خبری با اصحاب مطبوعات از اختصاص 2 هزار و 200 میلیارد تومان برای همسان‌سازی و ترمیم حقوق بازنشستگان در سال 96 خبر داد و این اقدام دولت را گامی جدی برای جبران کاهش دریافتی بازنشستگان سنوات گذشته دانست.

محمود اسلامیان درباره میزان افزایش حقوق بازنشستگان در سال‌جاری گفت: حداقل حقوق بازنشستگان کشوری با ۳۰ سال خدمت با ۲۷/۸ درصد افزایش نسبت به سال گذشته، به یک میلیون و ۱۵۰ هزار تومان افزایش یافته است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر تعداد بازنشستگان تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری بیش از یک میلیون و 324 هزار نفر است، افزود: با حمایت دولت و براساس اجرای طرح پلکانی کف حقوق بازنشستگان از 900 هزار تومان در سال 95 به یک میلیون و 150 هزارتومان معادل 8/27 درصد درسال 96 افزایش یافت که این افزایش شامل 84 درصد بازنشستگان کشوری است.
وی در ادامه اظهارداشت: افزایش حقوق بازنشستگانی که کمتر از 2 میلیون و 100 هزارتومان دریافت می کنند به طور میانگین  20 درصد است.
اسلامیان گفت: حداقل افزایش حقوق سایر بازنشستگانی که بیش از 2 میلیون و 100 هزارتومان  می‌گیرند 10 درصد افزایش می یابد  تعداد این بازنشستگان 211 هزار نفر است.
وی از اینکه در دولت گذشته قدرت خرید بازنشستگان 67 و 7 دهم درصد به خاطر تورم در جامعه کاهش یافته است ابراز تأسف و خاطرنشان کرد: با رویکردی که دولت فعلی درپیش گرفته است تا 4 سال آینده حقوق بازنشستگان به شرایط مطلوب نزدیک می‌شود.

اسلامیان، ترمیم حقوق بازنشستگان و رفع تبعیض بین  بازنشستگان و شاغلان را از اهداف مهم دولت عنوان کرد و گفت: با توجه به کاهش 7 / 67 درصدی قدرت خرید بازنشستگان در دولت نهم و دهم که به دلیل افزایش نیافتن حقوق متناسب با تورم اتفاق افتاد، دولت یازدهم به وضعیت معیشت بازنشستگان توجه ویژه‌ای کرد که با این اقدامات حداقل 3 / 32  درصد حقوق بازنشستگان ترمیم شده است.
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به افزایش حقوق بازنشستگان نسبت به تورم در طول دولت یازدهم، گفت: در حالی که تورم در سال‌های ۹۳ تا ۹۵ به ترتیب 6 /15، 5 / 15 ، ۱۰ درصد بوده است، متوسط افزایش حقوق بازنشستگان کشوری به ترتیب ۲۰، ۱۴ و ۲۰ درصد است و تلاش‌های صورت گرفته، جبران خسارت‌های وارد شده به بازنشستگان طی یک دوره ۵ ساله است.
اسلامیان با اشاره به اینکه صندوق‌های بازنشستگی به دلایل مختلف در شرایط کنونی به یک چالش مهم در اقتصاد کشور تبدیل شده است از اینکه دولت و مجلس به این مهم توجه می‌کنند، ابراز خرسندی کرد.

وی یکی از راه‌های مقابله با چالش‌های پیش روی صندوق‌های بازنشستگی را آسیب شناسی دانست و از اجرای یک طرح مطالعاتی با حضور کارشناسان بین‌المللی و داخلی در صندوق بازنشستگی کشوری خبر داد و افزود: در این طرح تلاش می‌شود ضمن مقایسه صندوق بازنشستگی کشوری با سایر صندوق‌های فعال در سراسر جهان مشکلات آن نیز واکاوی شود.

اسلامیان ابراز امیدواری کرد: به زودی راه حل های عملیاتی از این طرح مطالعاتی به‌دست آید تا موضوع صندوق‌های بازنشستگی در دستور کار دولت و مجلس قرار گیرد.
وی افزود: البته این بدان معنا نیست که صندوق بازنشستگی کشوری با بحران روبه‌رو شده است.مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با تأکید براینکه این صندوق اصلاً بحران ندارد، گفت: با این حال تلاش می‌کنیم چالش‌های پیش روی صندوق را برطرف کنیم.

وی یکی از گام‌های مهم و ارزشمند صندوق بازنشستگی کشوری را اجرای پرداخت مستقیم حقوق در تمامی ۳۱ استان کشور به صورت همزمان عنوان کرد و گفت: تا دو سال پیش بازنشستگان ۵ استان کشور حقوق خود را به صورت مستقیم دریافت می‌کردند که با تلاش‌های صورت گرفته از اواسط سال گذشته، تمام ۳۱ استان حقوق خود را مستقیم دریافت می‌کنند.

وی تأکید کرد: دولت یازدهم و صندوق بازنشستگی کشوری در دوران چهار ساله تمام تلاش خود را برای بهبود معیشت، کاهش تبعیض در حقوق‌ها، کاهش خسارت‌های وارد شده به بازنشستگان در دوران‌های گذشته و تکریم بازنشستگان انجام می‌دهند اما این کافی نیست و نیازمند تلاش‌های بیشتری است.


پرداخت وام ضروری به 250 هزار بازنشسته
عباس رشیدی مدیرکل فرهنگی - اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری نیز در این مراسم اظهار داشت: براساس مطالعات انجام شده، یکی از مشکلات بزرگ بازنشستگان صندوق فقر حرکتی است که به سلامت آنها صدمه می‌زند، بنابراین برگزاری جشنواره ورزشی بازنشستگان تلاش می‌کند تا فقر حرکتی در جامعه هدف را کاهش دهد.
رشیدی با بیان اینکه جشنواره ورزشی در سه سال گذشته در تهران برگزار و امسال در تمام استان‌ها برگزار می‌شود، گفت: این جشنواره در تمام استان‌ها به طور همزمان از ۱۱ تا ۱۴ اردیبهشت در ۵ رشته ورزشی شنا، دارت، تیراندازی با تفنگ بادی، شطرنج و تنیس روی میز برگزار می‌شود و نفرات برتر هر رشته در هر یک از استان‌ها به مسابقات سراسری که تیرماه امسال در تهران برگزار می‌شود، راه می‌یابند.

وی از رسانه‌ها خواست تا به مسأله ورزش بازنشستگان و برگزاری این جشنواره توجه ویژه داشته و آن را اطلاع‌رسانی کنند .

وی افزود: تلاش و هدف نهایی صندوق بازنشستگی کشوری، برگزاری المپیاد ورزشی برای بازنشستگان است.رشیدی همچنین به افزایش سهمیه و مبلغ وام ضروری بازنشستگان کشوری در سه سال اخیر اشاره کرد و گفت: وام ضروری بازنشستگان اکنون به مبلغ سه میلیون تومان به ۲۵۰ هزار بازنشسته کشوری پرداخت می‌شود.

وی افزود: در حوزه سفرهای سیاحتی و زیارتی نیز در حال حاضر، ۶۰۰ هزار تومان کمک هزینه به فرد بازنشسته و یک نفر همراه و یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان برای سفرهای زیارتی و عتبات عالیات به بازنشسته و یک نفر همراه وی اختصاص داده شده است.

رشیدی همچنین گفت: ۲۶ هزار نفر از بازنشستگان کشوری از بیماری‌های خاص رنج می‌برند که نسبت به جمعیت تحت پوشش صندوق، بسیار زیاد است و تلاش شده تا به نیازهای این عزیزان برای درمان تا حد امکان توجه شود.وی یادآور شد: هزینه بیمه عمر و حادثه در سال‌های گذشته سه میلیون تومان بود که در سال گذشته به پنج میلیون تومان افزایش یافت و امسال نیز براساس قانون و با توجه به افزایش ۱۰ درصدی حقوق شاغلان و بازنشستگان، به ۵,۵ میلیون تومان رسیده است.

چهارشنبه, 06 ارديبهشت 1396 ساعت 11:00 خوانده شده: 1487 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +23 -1 --
بازنشسته 1396/02/06 - 12:27
چرا این قدر دروغ به خدا حقوق من زیر2 میلیون بود فقط ده درصد اضافه کردند ما که فردا را به خود نمی بینیم چطو ر ما را دلخوش به 4سال دیگر می کنند تا ان موقع خدا میداند حقوق شاغلین به بها نه های مختلف چند می سود تا کی ما را به بازی می گیرید
پاسخ + 0 0 --
بازنشسته دوم 1396/02/21 - 23:27
حرف دل منو زدی. اگه میخواید کاری کنید تو یکسال انجام دهید تا ظلمی به عده ای نشود. منم یک و ششصد میگرفتم فقط 10 درصد اضافه شده.
پاسخ + +16 -1 --
ناشناس 1396/02/06 - 12:41
مشکل این است این دولت اصلا اعتقاد نداره حق بازنشستگان را طبق قانون بده حالا هم حواله به چهار سال بعد داده.اینهمه در بوق وکرنا کردن اسمش را هم همسان سازی گذاشتن که با این روند بیست سال طول می کشد بازنشستگان باید بزور حق شان را بگیرند چون اینا با بیان درد حق نمی دهند.
پاسخ + +18 -2 --
کیسانahmadamani@yaho 1396/02/06 - 12:50
آقای اسلامی ازخدا بترس اینهمه دروغ برای چه ؛کجا برای زیر دو میلیون همسان سازی شده دروغگوی عوضی بیشتر از 15درصد اضافه نشده خدا همه شما دروغگوها را به خاک سیاه بنشاند وقتی خط زیر فقر چهار میلیون تومان باشد چگونه می توان با یک میلیون وصد زندگی کرد اینهمه در بوق وکرنا زدید وما را حالو حساب کردین از همه تون متنفریم وشبانه روز علیه شماها آه می کشیم و نفرین می کنیم وآه مظلوم دامن همه شما دروغگوها را خواهد گرفت
پاسخ + +18 -2 --
احمدی 1396/02/06 - 13:06
اقای اسلامیآن روش پلکانی شما هیچ تاثیری درحقوق من بازنشسته ی 85 نداشت تا چهار سال دیگر معلوم نیست کی زنده است .///.
پاسخ + 0 0 --
بازنشسته دوم 1396/02/21 - 23:29
منم بازنشسته 91 هستم همون 10 درصد اضافه شده تازه شده 1و 800
پاسخ + +4 -1 --
معلم ناامید 1396/02/06 - 16:03
کاملا موافقم
پاسخ + +18 -1 --
مراد 1396/02/06 - 16:47
با این حرفها بازنشتگان فریب نمی خورند رای به روحانی یعنی خیانت در حق فرهنگیان وبازنشستگان
پاسخ + +13 -2 --
علی شیخی 1396/02/06 - 17:19
خداحافظت نباشه روحانی...
تنها دولت بینهایت دروغگوی تک دوره ای
برو به جهنم
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/02/07 - 13:33
آین چهار سال دروغی از آقای روحانی ندیدم فقط نمیدانم امسال چرا در افزایش حقوقهای بازنشستگان اینقدر بی نظمی دیده میشود ولی این دلیل نمیشود که بخواهیم در انتخابات تلافی کنیم ولی باید آنقدر وضعیت را تذکربدهیم که رسیدگی شود
پاسخ + +13 0 --
ناشناس 1396/02/06 - 17:33
با این حقوق پایین تر از یک میلون ودویست هزار تومان بخوره سر تان که این قدر منت هم کرده وافتخار هم می کنید منت هم نداره کسورات حقوق ماهانه ماست که الان دارید سود انها را می پر دازید واقعا تاسف وتاسف مردن به از زندگی با این وضع است
پاسخ + +7 0 --
مظلوم93 1396/02/06 - 22:29
به نام خدا با سلام .به نظرم تنها راه باقی مانده در برابر این بوق و کرناها ی پوچ و وعده های سرخرمن مسئولین تحریم انتخابات پیش رو است .وجدانم راضی نیست ولی مجبوریم .به امید ظهور مظلومان عالم
پاسخ + +7 0 --
فرزانه 1396/02/07 - 00:12
حقوق من فقط 10 درصد اضافه شد
میگن چون زودتر از 30 سال یازنشسته شدی فقط ده درصد
کجای این عدالت است
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/02/07 - 12:25
آنکه با سابقه کمتر بازنشست میشود قبلا حقوقش کاهش یافته یعنی با حقوق کمتر بازنشست شده وقتی حقوق سالانه افزایش می یابد طبق قانون هر درصدیکه به بازنشستگا ن اضافه میشود به وی هم تعلق میگیرد چون بر فرض اگر یک میلیون میگیرد با بیست سال و همترازش یک ونیم میلیون با سی سال با افزایش بیست درصدی به او دویست هزار تومان وبه همترازش سیصدهزار تومان تعلق میگیرد حال اگر بخواهند درصد ویرا کم کنند که ظلم است یعنی این دویست هزار تومن ر اکاهش داده اند
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/02/07 - 12:27
نظر ارسال نمی شود
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/02/07 - 12:41
وقتی شخصی زودتر بازنشست میشود قبلا حقوقش کاهش یافته برای مثال اگر همترازش باسی سال یک وهشتصد میگیرد وی یک میلیون و دویست میگیرد منتهی افزایش سالانه به همه یکسان است فرض کنیم بیست درصد افزایش حقوق باشد به اولی سیصد و شصت هزار تومان و به دومی دویست هزار تومان اضافه میشود مسلما کم کردن این بیست درصد عادلانه نیست چون آن دویست هزار تومن دقیقا دو سوم سیصد هزار تومان است و اگر کمتر باشد نسبت بیست به سی بر هم میخورد
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/02/07 - 21:03
ببخشید دومی دویست و چهل است ونسبت بیست و چهار به سی وشش یا دو به سه یا بیست به سی بهم میخورد
پاسخ + +10 0 --
بازنشسته سرافراز 1396/02/07 - 00:34
باید به قای اسلامیان گفت :
- آقا شما و بالا دستیهای شما از جنس ما بازنشستگان نیستند. لذا اگر اختیاری دردست ما باشد شما را قبول نداریم چون حقوقی که ما دریافت می‌کنیم با حقوق شما یکی نیست ودرد ما بادرد شما یکی نیست.
- آقا کم کاری و ندانم کاری های خود را فقط به گردن دولت قبلی نیندازبد. که این نشان از بی لیاقتی شما هم هست.
- این طرح پلکانی وهمسان سازی شما یک طرح خنده آور وایجاد نگرانی دربین بازنشستگان است.
- این وام 3 میلیونی که به آن افتخار می کنید. واقعا شرم آور است در مرحله اول برای شما وبالا دستی شما ودر مرحله دوم برای خود ما بازنشستگان که می آیم جلو درب شما گدایی می کنیم. واگر امروزه بریم جلو درب هر مرد با مرامی ممکنه بالا تر از 5 میلیون هم به ما پرداخت کنند.
- این هزینه سفر های زیارتی فقط مختص به تعداد محدود یا است. چون همه با نشستگان نمی توانند از آن استفاده کنند. واین حق همه است یعنی اگر کسی از آن استفاده نکرد باید به حساب آن واریز شود که این کار را هم هیچ وقت انجام نخواهید داد چون آن وقت جلو سفر های مفتی شما ها گرفته میشود وچیزی عایدتان نخواهد شد.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/02/07 - 10:59
دستمریزاد
پاسخ + 0 0 --
بازنشسته دوم 1396/02/21 - 23:34
احسنت. ما اگر بودجه کرایه وسیله یا بنزین رو داشتیم همون یه روز مسافرت و چادر و خیابون هم کافی بود برامون. راستی یه چک کنید مسئولین سازمان بازنشستگان تا به حال چند بار از این طرح ها استفاده کرده اند.
پاسخ + 0 -14 --
فرهنگی بازنشسته 1396/02/07 - 00:35
همکاران محترم. اگه یادتان باشه در دولت دهم قیمت نفت نجومی بالا . رفت ولی حقوق بازنشسته و فرهنگی سالانه قطره چکانی بالا میرفت زمان احمدی نژاد. را میگم. الان هم دولت یازدهم داره تلاش میکنه این مشکل حل بشه. مشکل ما مربوط به دولت قبلی است. ولی هم اکنون تعدادی از رسانه‌ها و خبر گزاری ها دارند . به این دولت میتازند خداوکیل ولت با توجه به تحریم ها و ارزانی نفت و چوب لا چرخ کردنای دیگه در حد امکان کوتاهی نکرده و باز هم داره تلاش میکنه. شما که میگی رای نمیدم. کافی است یکی بیاد و دوباره دنیا رو با ایران دشمن کنه و اطرافیانش شروع به قاچاق و خون ملت رو بمکند. و مشکلات دیگه هم اضافه بشه. مقداری فکر کنید و بنویسید. تا اقتصاد ایران درست نشه حقوق من و شما هم درست نمبشه. اقتصاد با سرمایه‌گذاری خارجی و داخلی درست میشه. اقتصاد در سایه تعامل با دنیا درست میشه. همکار الان زمان حساسی است. شما همه تاثیر گذار بر رای مردم هستید خدا وکیل گول کارانه و یارانه و امثالهم را نخورید. و با تصمیم درست برنامه ریزی نمایید. خدا وکیل من واقع بین هستم.
پاسخ + 0 0 --
ابوالفضل 1396/02/07 - 10:14
پولهای بلوکه شده چی شد کی استفادش برد
پاسخ + 0 0 --
بازنشسته 1396/02/07 - 13:05
فرهنگی بازنشسته.
باسلام از این خدا، خدا کردن نشان میده که خودت باور به گفته هات نداری وآنچه بیان کردی مطابق با واقعیات نیست. و ما فرقی دربین سیاه و سفید ندیدیم.
پاسخ + +8 0 --
بازنشسته سرافراز 1396/02/07 - 00:53
احسنت بر این همه ذکاوت پرفسور اسلامیان، آقای پرفسور حتما مدرک تحصیلی شما وزیر نعاون ازروسیه ی کمونیستی است که میخواهید حقوق همه ی بازنشستگان را همسان کنید . اگر جرات ومردانگی دارید حقوق خودتان را هم با بازنشستگان همسان کنید تا بگویم واقعا شما یک راهرو بر حق مولای متقیان هستید.درغیر اینصورت دروغ‌گویی بیش نیستید.
پاسخ + 0 0 --
سبحان 1396/02/07 - 10:01
اقای اسلامیان طبق قانون مجلس قراربود حقوق بازنشستگان با شاغلین همسان سازی شود شمادارید حقوق بازنشسته را با بازنشسته همسان سازی می کنید واین خلآف قانون بودجه ی96است وهرگز با این حرکت لاک پشتی حقوق بازنشسته نسبت به شاغلین همسانسازی نمی شود ./.
پاسخ + 0 0 --
بداغی 1396/02/08 - 13:13
واقعا از اینکه یه بازنشسته هستم,متاسفم.ولی همکاران عزیزم به خدا توکل کنید و این دروغگپها را به خدا واگزار کنید.
پاسخ + +3 0 --
باز نشسته 93 1396/02/12 - 23:52
به اسلامیان پفیوس ودروغگو بگویدبه تمام بازنشسته های 93 که بیشترآن ها زیر2 میلیون 100هزارتومان حقوقشان می باشد فقط 10درصد اضافه شده است او هم مانند حسن روحانی دروغ می گویدما بازنشسته ها به چه کسی بایدپنا ببریم اومداماٌ هی مگوید فقط آنهای که بالای 2میلیون 100هزارتومان حقوقشان است 10درصد اضافه شده است که گفته های اسلامیان 100در100دروغ است به این دولت دروغگو رای ندهید
پاسخ + 0 0 --
بازنشسته دوم 1396/02/21 - 23:39
بجز همون یک کلمه به اعتراضتان احسنت میگوییم. کاش نوبخت و اسلامیان این قدر به دروغ نمیگفتند اضافه کرده ایم منم بازنشسته 91 هستم با گروه تشویقی و معاونت ولی باز همون 10 درصد اضافه شده تا الان شده یک و هشتصد
پاسخ + +4 0 --
باز نشسته 93 1396/02/12 - 23:58
باز نشسته های محترم بیایم دست دردست هم قراردهیم وبااعتراضات این اسلامیان دروغگوراازاین سمت برداریم وکسی راجایگزین اوکنیم که ازحق وحقوق بازنشسته باجدیت دفاع کندودروغگونباشد
پاسخ + 0 0 --
بازنشسته دوم 1396/02/21 - 23:42
منم حرفتون رو قبول دارم متاسفانه بیشتر اعتراضاتمون تو دلمون است و همین جا. بیشتر بازنشسته های قدیم هم که یا خوب اضافه شده و به حقوق الانشان دقت نمیکنند و یا اینکه اصلا پیگیر (چرا) نمیگردند و سکوت را ترجیح میدهند که نگویند چشم روی پول دوخته اند. بعضی هم که در قرن پیش سیر میکنند نه یک فرهنگی عدالت خواه و فعال.
پاسخ + +7 0 --
بازنشسته 1396/02/13 - 10:32
خوب شد معنای همسان سازی را هم فهمیدیم ؟
چقدر کارشناسان متبحر داریم ؟اینها معنای عدالت را جاری کردند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟
پاسخ + 0 0 --
بازنشسته دوم 1396/02/21 - 23:43
من هم موندم این همسان سازی و جدول از مغز چه کسانی تراوش کرده؟ مطمئن باشید بیسوادترین شخص یک شبه این جدول را درست کرده.
پاسخ + +6 0 --
بازنشسته 1396/02/14 - 21:14
درسال91بازنشسته شدم الان نصف حقوق شاغلین 15سال سابقه حقوق می گیرم همسان سازی کی؟؟
پاسخ + 0 0 --
بازنشسته دوم 1396/02/21 - 23:50
منم دقیقا همون سال بازنشسته شدم با 26 سال سابقه و الان 10 درصد اضافه شده و حقوقم بازم مشکل پیدا کرده. این همسان سازی نصفه نیمه به ضرر من شده. این صدوشصت رو بدم خرج افزایش قیمت نان کنم یا ...؟این همه کار و تشویقی و امتیاز در دوره کارم هیچ فایده ای نداشت هیچ به ضررم تمام شد. کاش هیچ کاری نمیکردم اگر میدانستم روزی با طرح های جدید همه تو سطل آشغال میرود. هر بار طرح نو سود عده ای ضرر عده ای. بابا این قدر با باد حرکت نکنید. ثابت باشید این قوانین مملکتی.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/03/01 - 18:51
متاسفم با انتخابتون مجبورین دوباره نوبخت ووعده های دروغین رو تحمل کنین این درسته که خلایق هرچه لایق حالا تا 4سال دیگه ازاد باشین وحال کنین
پاسخ + +1 0 --
بازنشسته ۸۶ 1396/03/18 - 22:08
تا عملی شدن طرح پنجسالتان هشتاددرصدمشمولین دراون دنیا ازشما احقاق حق خواهند کرد چون هیچکاری برای بازنشستگان اسبق انجام ندادید اگرقبوا ندارید حقوقها رامقایسه کنید تاتبعیض درونسازمانیرا بااینهمه گستردگی مشاهده فرمایید
پاسخ + 0 0 --
اوس تقی بازنشسته 1396/07/10 - 02:48
تا زمانیکه خود متولیان حتی برای یکبارهم شده برای خرید دارو محتاج نشوند وضعیت مابازنشستگان سامان نخواهدیافت اینها باورندارند واقعا ما برای کرایه خانه و قوت لایموت درمانده ایم تا ان روزی که ما به رفاه نسبی برسیم جان به جان افرین تسلیم کرده وتمام ارزوهایمان را به گوربرده واب ازاب هم تکان نخواهد خورد. حلا همکاران شماهم زیاد خودرا به زحمت نیندازید زیرا گرگها به گله زده وبره ای باقی نمانده مگر شمشیر عدالت ازعهده اینهابربیاد.
پاسخ + 0 0 --
اوس تقی بازنشسته 1396/07/12 - 17:01
ایا امام زمان صدای ما فقرایی که برای شام شب خانواده محتاجیم نمیشنود تبدیل به گدایان شهری شده ایم ای ولی عصر بدادمان برس که .... منتظرانت نابود شده اند شیعیانت با اهل وعیالشان مبتلا به این دزدان موجه شده اند بدادمان برس فقط تو میتوانی عدالت موعو خدارا مستقر کنی فدایت شویم بیا که اسلام علی را دفن کردند.

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

با توجه به فساد ساختاری در صندوق ذخیره فرهنگیان و فقدان پاسخ گویی شفاف ؛ آیا با تشکیل و حمایت از " کمپین خروج از صندوق " موافقید؟

پربازدیدترین

 تبلیغات در صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

خدمات چاپ

تلگرام صدای معلم

تحقیقات و آموزش

چاپ مدارس

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

صندوق ذخیره فرهنگیان

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور