چاپ کردن این صفحه

با ارسال نامه به مسئولان خواستار شدند ؛

قانون مدیریت خدمات کشوری مصوب 1386 را برای معلمان بازنشسته درست و کامل اجرا کنید !

گروه بازنشستگان/

« جمعی از فرهنگیان بازنشسته » با ارسال نامه ای برای صدای معلم خواهان توجه مسئولان به این قشر آسیب پذیر و اجرای قانون مدیریت خدمات کشوری برای آنان شدند .

تقاضای معلمان بازنشسته برای اجرای قانون مدیریت خدمات کشوری

ما تمام بازنشستگان و مستمری بگیران کشوری که همیشه در قسمت حق و حقوق در سالیان اخیر در کشور ( به خصوص بحران های اسفبار ناشی از تحریمات ) از قافله عقب مانده و مشکلات اقتصادی تیشه به ریشه ما زده است ، دیگر بیش از این تحمل تبعیض و بی عدالتی ها ؛ که ناشی از عدم اجرای درست قانون خدمات کشوری مصوب ۱۳۸۶ برای بازنشستگان می باشد؛ را نداشته و طبق قانون بر اجرای دو بند مهم آن که تاکید دارد،، بر افزایش حقوق طبق تورم سالیانه و همسان سازی حقوق بازنشستگان با شاغلین " که فاصله ی ما را با موج تورم کم می‌کند." مصمم و مصر هستیم. و پیش از این با توجه به کهولت سن و بیماری های متعدد ( و نداشتن بیمه ی کارآمد) ما تاب این تبعیض و بی عدالتی ها را نداریم.
* اگر بهانه ی دولتمردان بر عدم اجرای قوانین خدمات مدیریت کشوری کمبود بودجه است. دلیلی غیر منطقی بوده، و در باور ما بازنشستگان نمی گنجد و این سوال را در ذهن ما به وجود می آورد که چرا باید سیاست های دولتمردان ما این همه پر اشتباه و پر چالش باشد.که از تامین این بودجه ی ناچیز ناتوان باشند؟

اقدام اخیر مسئولان ذیربط در در صدور احکام برای شاغلین و افزایش حقوق شان قابل تقدیر بوده، ولی جا دارد که ما بازنشستگان و مستمری بگیران کشوری را هم دریابید، چرا که با بودجه شش هزار میلیارد تومانی همسان سازی مثل سال قبل؛ دردی از مادوا نمی شود.

بیایید همچنان که ما در همه مقاطع و عرصه ها دوشادوش شما بوده ایم. شما هم برای یکبار این قانون دوازده ساله ی مسکوت مانده، را اجرا کرده، و باعث کاهش دغدغه های ما شوید.
اگر چه پیر و سالخورده ایم. ولی برای گرفتن حق و حقوقمان همیشه احساس پویایی و جوانی می کنیم، و‌کوتاهی را نمی پذیریم چون واقعا در این مملکت و با این شرایط که هزینه های زندگی بسیار بالا است. با حقوق ۲۵۰ دلاری گذراندن یک هفته ی زندگی ما امکان پذیر نیست. چه رسد، به یک ماه ....،
نمایندگان عزیز بیایید تا دست در دست هم داده، و با دخالت مستقیم و غیر مستقیم در بررسی بودجه ی سال ۱۳۹۹ و پیگیری فعالیت های کمیسیون تلفیق؛ همسان سازی حقوق بازنشستگان را کامل و جامع اجرا کنید .

لطفا این خواسته ی صنفی و قانونی ما را به حساب اعتراض منطقی و حق قانونی مان گذاشته و عزم راسخ برای اجرای آن تا قبل از پایان اسفند سال جاری داشته باشید.
با تشکر
به نمایندگی از صده ها تن از بازنشستگان و مستمری بگیران آموزش و پرورش شهرستان بهار و نواحی یک و دو همدان همدان :


آقایان و خانم ها:

قمری، کریمی، سعیدی، طراوتی، احمدی، کشاورز، باقری، یادگاری، نجفی، مجاهد، لطفی، پناهی، موسوی، بلوری، موسوی، بلوری، خلیلی، خاوری، زارعی، رسولی، محمدی، خورشیدی، عظیمی، نادری، مرادی، غفاری، صمدی، مسگریان، خسروانی، ضیائی، مصلح، عظیمی، مهری، آئینی، زارعی جعفر پور، رضایی، و ....


رونوشت:
ریاست محترم سازمان برنامه و بودجه، ریاست محترم مجلس شورای اسلامی، ریاست محترم صندوق باز نشستگی، نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی استان همدان، ریاست محترم دیوان عدالت اداری، ریاست محترم جمهوری اسلامی، و...


ارسال مطلب برای صدای معلم

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تقاضای معلمان بازنشسته برای اجرای قانون مدیریت خدمات کشوری

چهارشنبه, 21 اسفند 1398 16:11 خوانده شده: 962 دفعه

در همین زمینه بخوانید: